Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
28. srp 2009

jane:taky sem špinila pár dnů před dobráním..I když v hodně diskuzích čtu že utroš by to špinění právě měl odstranit,tak na mě to má opačný účinek.Nevěš hlavu bude to ok.. 🙂

janana
28. srp 2009

Ahoj Holky! Tento měsíc sem taky začala s léčbou Clostilbegitem. Chtěla bych se Vás zeptt, jestli je normální, že asi zřejmě po něm mám šílený návaly horka?

jane86
28. srp 2009

Uvidíme. Já když špinila ještě před dobráním tak byl folík 26mm a minule když jsem MS dostala 3 dny po dobrání utroše a myslela jsem si, že je vše ok tak folíky byli malé. Tak uvidíme jak to bude teĎ.

jane86
28. srp 2009

janana návaly horka a zimy mám po clostilu také takže to asi normálně je. A ještě v noci špatně spím.......Je to mazec po utroši spim jak zabitá a po clostilu naopak.

janana
28. srp 2009

tak to sem ráda, už sem si myslela, že něco není v pořádku a nebudu moct v léčbě pokračovat. I když pevně doufám, že to klapne hned. Ale to asi tady každá, co?

jane86
28. srp 2009

janana : jo to jsme doufaly všechny. No někomu to hned vyjde, ale na většinu clostil třeba hned nezafunguje a třeba taky vůbec. Ty jsi kolikátý DC.
Jaspi a kkamca potřebuju opět 😉 radu. Ohledě toho mého špinění od kdy mám brát že je to MS? Mám začít brát 3 dc clostil???? SOS

kkamca
28. srp 2009

jane:já to brala dle mrchy pořádné rudé..Špinění se nepočítá.Aspon tak mi to řekl mudr.. 😀
tAK HOLČINKY DOBROU

janana
29. srp 2009

jane86 - teď jsem 12 DC. No jsem zvědavá, jestli to zafunguje.

jaspina
29. srp 2009

Jane- já když jsem první den špinila třeba od odpoledne, tak jsem to počítala až od 2 dne a minulý měsíc, kdybych měla čekat na jasně červenou, tak bych ani clostil nasadit nemohla.. Někde jsem četla, že když dostaneš MS až po 18té večer, tak se to počítá až od dalšího dne..
Janana - pak napiš až půjdeš na UTZ jak jsi dopadla..

janana
29. srp 2009

jaspina - na UTZ jdu ve středu, ale myslím, že tam toho asi moc nevykouká. Strašně mě bolí břicho, tak prej to znamená, že se blíží ovulka, to budu asi muset skočit na manžu 😀

janana
29. srp 2009

jaspina - a jak dlouho se snažíš ty?

jaspina
30. srp 2009

Janana - oni by ti na UTZ měli říct kdy bude ovulka - mě i píchli Pregnyl - po něm by měla být do 36hodin..
Ale první měsíc jsem měla folíky jen malé. My se snažíme tak od března? I když v podstatě až poslední měsíc, protože před tím jsme věděli, že je to marné - bez léků nemám MS ani OVU..

janana
30. srp 2009

Tak to sme na tom stejně. Bez prášků mi nic nefunguje. Já sem taky měla jít na Pregnyl, ale bohužel doktorka má dovolenou, takže holt tenhle měsíc budu bez. Až k ní půjdu, budu už 17 DC, tak to už toho asi moc nepozná. A jestli byla ovulace nepoznám. Včera mě strašně bolelo břicho, tak jestli to bylo ono. Ani nevím, jaká má být tepltota,. mám normální, kolem 36,5.

kkamca
30. srp 2009

janana:po ovulce by ti teplota měla vylítnout..a bolení břicha většinou bývá od clostilu a kolem ovulky 🙂

jaspina
30. srp 2009

Mě bolelo hodně břicho před ovulkou. Od úterý do čtvrtka se mi folík zvětšil skoro o 1cm a tehdy to fakt bolelo hodně.. Při ovulce trochu, ale možná spíš s Pregnylu..
Janana a nemáš ovutesty? To je nejjednodušší metoda a máš jistotu..

janana
30. srp 2009

ne ty nemám. Nevím, jak se s tím zachází

kkamca
30. srp 2009

jaspi ahoj..Já ovu testy dělám,ale četla sem že nemusí být 100%.Že nejlíp to poznáš podle teploty,která je stále nízká a po ovuli vyskočí.. 😉

pajass
31. srp 2009

Ahojte baby, kolikátý den cyklu se chodí na odběr progesteronu? Doktor řekl, že mám přijít v druhé polovině cyklu, ale neřekl který den konkrétně, poradíte mi nebo mu mám radši zavolat?? 😅 😅

jaspina
31. srp 2009

Pajass - to vůbec netuším. Ani nevím, že se to dělá. To je jako asi z krve že? Já jen vím, že mě brala nějakou krev asi týden před MS a pak HP 3-5DC..
Janana - používají se stejně jako těhotenské - z moči. Akorát tam slabá čárka neznamená pozitivní výsledek. Já měla slabé 2 měsíce zpátky a nesílily (mrkni do alba) Až když je stejně silná jako kontrolní nebo silnější, tak bude ovulka 😉
Ahoj Kami, jak to jde? Já už cítím, že MS dorazí.. Minulý týden jsem měla PMS a byla jsem protivná jak 😝 No a teď už se mi nafukuje břicho.. Ale nečekala jsem, že to klapne hned při první ovulce.. I když člověk vždycky tajně doufá.. Říkám si, že bych byla fakt šťastná, kdyby se podařilo do vánoc. Taky přemýšlím, že si koupím to velké balení Wobenzymu - jsem furt nemocná, tak musím nějak podpořit imunitu. Stejně kdybych otěhulila, měla bych strach,aby ty moje věčné virózy, čepy na mandlích atd něco mimču neudělali..

jaspina
31. srp 2009

Já tu dnes budu zas sama? ☹

kkamca
31. srp 2009

Dobré ráno..
Jaspi já ted přišla z obchodu tak si vypiju s váma kafčo,posnídám a táhnu vařit.Jinak kromě bolení podbřišku-asi po včerejším sexiku-u mě nic nového.Snad jen to ,že zas od příštího cyklu budu baštit clostil. 😀
Ty ovu testy mi dávaj tento cyklus zabrat--včera se blížil k pozitivitě ale nakonec to nevyšlo.Tak dnes zas budu testit,doufám že už to vyjde.To je 6 testů--a každej se slabou čárkou. 😠

jaspina
31. srp 2009

Kamo tak to já bez clostilu občas jen stín čárky.. 😒

kkamca
31. srp 2009

Já stíny ne..to jen u 1..z těch 6..Spíš mám takový viditelnější ale nejsou silnější než kontrolní a ani stejně silné.Až udělám dnešní test tak je tam pak k večeru vrznu naráz..
Jinak já když mám clostil tak ovulka nádherná i teploty..Za to ted je to síla 😠

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

janana
31. srp 2009

jaspina - jenže já nevím, kdy ty testy dělat. Při mém nepravidelněm cyklu bych je asi musela dělat každej den 😝 Ale možná, že si pro ně dojedua zkusím to. Kolik tak cca stojí? A jaká značka je tak nejlepší?

kkamca
31. srp 2009

janana:já je dělám zhruba v půlce cyklu třeba taky týden..při mích nepravidelných cyklech.Kolik stojí v krámu nevim,ale jsou nějak dražší než těhu.Pokud neseženeš tady na konikovi levnější po 15-20kč. 😉

jaspina
31. srp 2009

Janana - určitě si dej inzerát tady, že je koupíš - pokud budeš brát větší množství. Seženeš i za 15 a v lékárně tak 50. A dělá se to kolem 14DC. Já taky měla nepravidelný cykly ale s Utrogestanem je mám přesně 28 dní. A pozitivní ovutest jsem měla 15DC - po píchnutí pregnylu 14DC, kdy folík měl už 2,6cm, ale nebyl prasklý..

jane86
31. srp 2009

Ahoj jaspi, nezkoušela jsi testovat? Kolikátý jsi DC?

jaspina
31. srp 2009

Já jsem 25DC, ale testovat nebudu - počkám na MS - mám dojem, že cítím, že se pomalu chystá. Myslím že dorazí tradičně čtvrtek/pátek.. Testovala bych až o víkendu, kdyby nepřišla - ale myslím, že to nebude třeba..
A jak bojuješ ty?

jane86
31. srp 2009

Snažim se přežít. Teď jsem 5 DC. 14 DC jsu na ultrazvuk a když tam zase folikul nebude tak už nevim.....

jaspina
31. srp 2009

Ty teď bereš 3 denně? Budu ti hrozně držet palce! Ale tento měsíc by mělo být vajíčko z té strany, kde se minule urodilo, tak určitě bude 😉 To já bych zas teď měla mít z té, kde před měsícem nic nebylo, tak jsem zvědavá..
Pokud je teda pravda, že se ty strany střídají..