Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sofokleska
28. říj 2009

ahojte baby kedy si je lepšie davať ten clostil začinam z jednou tabletkou tak neviem.dakujem

bobi3
28. říj 2009

pajinka, ďakujem, 1.cyklus som s duphastonom začínala už na 15DC, takže je možné, že ovulka sa zablokovala a preto to nevyšlo... skúsim teraz merať teplotu a duphaston nasadiť až potom

sofokleska, no ja som brala clostil 1xráno, teraz už žiaľ aj večer po 12 hodinách (9.00, 21.00) 😉

carmenuska
28. říj 2009

ahojte, tak ja som zajtra chcela testovat, lebo to vyzeralo nedejne, ale uz nebudem musiet, dorazila prave ms...a ako som tu rychlo prisla, tak rychlo aj odchadzam, mala som stimulku 2 cykly a s dokim som volala naordinoval mi pauzu...tak sa s vami lucim....dufam ze aspon vy sa budete snazit,sem tam sem nakuknem, ktora uz otehotnela, moc vam prajem //
inak ja vobec neviem co bude s nami dalje, obcas si na mna spomente

pajinka111
28. říj 2009

carmen tak sem dnes dostala ms 😠 ,pokud dr nařídí pauzuod clostilu ví proč to dělá,třeba ti folíky porostou i tak.,prý má clostil ještě dojezd 😉 .nemusíš se loučit,jsou tady i bez clostilu a já měla 3 měsíce pauzu taky,ještě mi napsal clostil na jeden cyklus a budu mít i já od clostilu pauzu,ale na utz budu chodit pořád,třeba náhodou něco naroste i bez clostíku.... 😉

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........24DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........23DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........22DC(7DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........16DC/3dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........14DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............14dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........12DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........7DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............6DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............6DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............1DC/................... ..2x1cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... 1DC........................0 cl..........27 mesiacov

jaspina
29. říj 2009

Dobré ránko,
ze mě včera ta depka nějak opadla a beru to tak, že se blíží konec roku= konec clostilu a laparka. No a pak už třeba něco najdou nebo nám doporučí IVF - každopádně by se příští rok už mělo něco dít a to je pozitivní..

pajinka111
29. říj 2009

ahojík,ze mě depka spadla tak nějak včera,byla sem nervozní jestli tento cyklus by mohl vyjít-naivní..su naštvaná že včera přišla mrcha,ale s tím nic neudělám,aspon je další cyklus,jak půjdu měřit folíky,domluvím se s doktorem že by sme to měli taky někam posunout,vidím to taky na laparku 😉

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........25DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........24DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........23DC(8DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........17DC/4dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........15DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............15dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........13DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........8DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............7DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............7DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............2DC/................... ..2x1cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... 2DC........................0 cl..........27 mesiacov

jaspina
29. říj 2009

Páji já jsem se jí napřed bála -a taky toho IVF, ale teď to vidím jako řešení a fakt se jsem ráda, že ta možnost je.. Prostě si necháme umíchat miminko od doktorů, když příroda nám ho evidentně sama neumíchá.. A klidně dvojčátka -aspoň bychom to nemuseli postupovat 2x..

pajinka111
29. říj 2009

jaspi,jasně já taky půjdu do čehokoli,pokud ještě něco pomůže,přotože je to na mrtvém bodě..myslím taky že mě na laparku pošle taky začátkem roku,nebo možná už ted,když nebudu mít clostil..tak uvidíme,myslím že aspon něco se ukáže..kámoška byla taky na laparce,měla mimiděložní těh.vzali jí vejcovod i vaječník,pak se snažili 2 roky a nic,laparkou zjistili že ted zbylí vyječník je naprosto neprůchodný a ted podstupuje hormonální stymulační léčbu na umělé oplodnění a je ráda že ví,v čem to bylo a že ted se spoléhá na medicínu,když příroda jim to nedopřála

janana
29. říj 2009

Ahoj holky! Taky se chci dneska s doktorkou domluvit, co bude dál, když to zas nevyjde. Ještě ke všemu sem nemocná, takže zrovna teď. když bych potřebovala měřit teplotu kvůli ovulce jí budu mít od tý chřipky zkreslenou 😖 Ach jo. Zase nějaká komplikace. To mi snad dělá naschvál!!!!!!! 😠

Jinak sem taky zvědavá, co bude na UTZ, jestli už něco prasklo, nebo ne. Včera večer sme se radši posnažili, ale stejně si myslím, že ovu ještě nebyla.

kkamca - koukám, že mám stejně cyklus 😉

jaspina
29. říj 2009

Janana - aspoň si odpočineš od toho kolotoče s měřením.. Já jsem ještě nikdy neměřila a ani nehodlám. Jak jsem na tom vím podle UTZ a každodenně měřit navíc ve stejnou dobu by mě asi fakt ubíjelo..

janana
29. říj 2009

jaspina - už sem si na to měření tak zvykla, že už mi to ani nějak nepřijde. Naměřím, zadám do grafu na PC a čekám, kdy mi vypočte ovulaci, protože já to pravidlo, kdy je nebo není nechápu. A na sobě to taky nepoznám. Teď nebudu vědět, jestli byla nebo ne. Pokud bymi dneska píchla pregnyl, tak už tam nepůjdu a nebudu vědět.

pajinka111
29. říj 2009

já si taky na měření zvykla,už mi to vůbec nepřijde,že by mě to zdržovalo,jak mile trochu otevřu oči hned sáhnu po teploměru a ještě s ním trošku dospávám,bez měření taky nevím kdy mám ovulku a vlastně bych ani nevěděla kdy mám nasadit utroš,čekám až se mi sama zvedne několik dní teplota a pak ho nasadím,jinak mi ju utroš hned zvedne
když si představím,že dcerka se tenkrát povedla,když sem byla nachlazená a dokonce sem i brala čípky na mírnější zanět,tak i doktor kroutil hlavou 😉

bobi3
29. říj 2009

baby, pomoc, ja som dnes ráno namerla BT 37,2C 😨 chorá nie som, cítim sa fajn a som ešte len 8DC a clostil beriem 4. deň.... žeby ovu už bola? Ináč som mávala v takomto čase BT okolo 36,5 -36,6C Ja uz neviem co je so mnou 😒

pajinka111
29. říj 2009

bobi mě taky někdy vyletěla teplota jeden den vysoko,ale druhý den zase spadla,pokud bude už jen stoupat tak je pravděpodobné že ovulka proběhla,ale pokud spadne tak se nic neděje 😉

bobi3
29. říj 2009

uvidím teda zajtra, ďakujeeem

mimina321
29. říj 2009

ahoj kočky hlásim príchod z car 🙂 boli úpne super 🙂
z 2folíkov čo neprasli mám cysty 🙄 😠 😠 😠 pretože som nedostala pregnyl 😠
clostík nieje pre mňa vhodný,dostanem inú liečbu na podporu rastu sliznice,vajíčok predsa tolko nepotrebujem 😵
ale už som vaša tak aj ked nemám costík budem vám sem chodiť 😵 😵
a dostala som utroš keby sa náhodou to vako čo prasklo uchytilo-ale šance minimálne

jaspina
29. říj 2009

Mimi já jsem si to s tím clostilem myslela.. Ale uvidíš - se správnou léčbou budeš do vánoc těhulka 😉

mimina321
29. říj 2009

jaspi noo 3 sa mi zdali už viac ako dosť 😕 mala by som vajok ako kvočka 😀 😀 😀

mimina321
29. říj 2009

bobi aj mne pri clostile trochu blbla teplota
kočky moje inak vdaka za rady 😉 ten femigard si kúpim 😵

bobi3
29. říj 2009

A je pravda, že duphaston blokuje ovu? Minulý cyklus som ho nasadila asi príliš skoro. Len ako budem vedieť, kedy bola ovu, keď hlien nemávam a teplota pri clostile blbne

😒

mimina321
29. říj 2009

bobi na duphastone a blokovaní ovu sa nezhodnú ani odborníci,radšej by som ho začala užívať po...
skús ovu testy,pri clostíku by ťa mal kontrolovať dr.cez utz

jerryjanka
29. říj 2009

ahojte
ja som mala včera v noci take krče v bruchu ☹ predzvesť ms
mam ju dostať streda štvrtok 😢

pajinka111
29. říj 2009

jerry,ještě máš čas,pořád to nemusí nic znamenat..ted je nevíš jaspinka,třeba to vyšlo 😉

janana
29. říj 2009

Ahoj holky! Tak sem byla na UTZ a folikul dorost, ale nějakej zkryplenej - šišatej, takže z toho asi moc nebude. Pregnyl mi nejdřív píchnout nechtěla, že to nemá cenu a pak nakonec, že mi ho píchne. tak nevím. Ale je to beznadějný. Chtěla mi napsat Clostil i na příští měsíc, ale já už nechci. Když to nezabírá, tak je to zbytečný se s tím cpát. Pak říkala, že by mě teda objednala na IVF. Tak teď se musím nějak srovnat s tím, že případné druhé mimi bude uměle. Pořád sem doufala, že se nám zadaří přirozeně. ☹ jsem z toho nějaká přešlá. ☹ ☹ ☹

pajinka111
29. říj 2009

janana,já měla minulí cyklus taky folík šišatej 19x21mm-dr říkal že to tak nevadí a pregnyl píchl,ale taky nic.. ☹ taky říkal že budto byl nesouměrný folík,nebo se začínal chystat na prasknutí..tak nevím..já ted žiju tím že chci na tu laparku,at aspon vím že su pruchodná,pak zkust třeba něco jiného

jerryjanka
29. říj 2009

janana - chodíš do Caru? alebo ta chce na ivf objednať tvoja gynekologička?

janana
29. říj 2009

jerryjanka - chce mě objednat moje gynekoložka tady do Prahy do Pronatalu.

jerryjanka
29. říj 2009

aha - no ja byť tebou zajdem do caru a necham si najskôr urobiť komplet vyšetrenia a nechala by som to na nich.

alamala
29. říj 2009

ahojky holky, zdravím a připojuji se k vám snažilkám na clostiku. 🙂

jaspina
30. říj 2009

Bré ránko, konečně pátek! 😵
Páji já jsem sice v tabulce nejvýš, ale necítím nic, co by nasvědčovalo těhu - spíš mám pocit, že MS poznám tak týden dopředu.. a i teď to tak bude. Akorát budu mít delší cyklus, protože jsem nasadila Utroš až 18DC.. a když ho mám od 16DC tak mám cyklus tak 31dní..