Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
13. pro 2009

Dobré ránko. Tak 13 DC jsem byla na injekci pregnylu teď jsem 23 DC myslíte že můžu zkusit testík nebo by tam pregnyl ještě mohl být?

wera
13. pro 2009

jane je to už 10 dní po pregnyle, ale koľko po ovulácii? po pregnyle už by tam nemala byť stopa...

jane86
13. pro 2009

Ovulace byla 14 Dc

wera
13. pro 2009

tak neviem či to nie je ešte skoro.... ja by som počkala ešte do zajtra, alebo utorka... aj tak je na testovanie najlepší ranný moč 🙂

mimina321
13. pro 2009

ahoj kočky kuk do albumu čo som si ,,vycikala,,jane som 11dní po pregnyle......ale spokojnejšia budem ked zoberú krv 🤐 😵

wera
13. pro 2009

ahoj mimina, vyzerá to super, moc gratulujem 🙂 tak a už iba šup šup k dokimu na krvičku nech tehu potvrdí 🙂

mimina321
13. pro 2009

mooooc dakujem len škoda,že sa tam dostanem až v utorok ☹ nevieš či krv na hcg zoberú aj okolo obeda? alebo sa môže len ráno na lačno?
dovtedy asi umrem od zvedavosti

wera
13. pro 2009

mimi krv Ti môžu zobrať hocikedy, je jedno koľko je hodín 🙂 hlavne veľa oddychuj a skús si spraviť testík kľudne ešte aj zajtra aj v utrok ráno aby si bola kľudnejšia 🙂 je super že Ti to vyšlo 🙂

jane86
13. pro 2009

mimina tak to je super, snad to dobře dopadne. A počítáš , že jeden den ti píchli pregnyl a druhý den je ten první po ňem? Nebo ten první den je ten co ti ho píchli???
Já jsem nevydržela udělala jsem mamatest a je tam strašně sloubonká čárka, takže si myslím, že je to ještě pořád pregnyl??

wera
13. pro 2009

no jane pregnyl to už zrejme nebude... ale skús si spraviť testík ešte zajtra a budeš múdrejšia...uvidíš či bude čiarka tmavnúť 🙂

mimina321
13. pro 2009

wera dakujem 😵
jane mm mi ho pichal ráno o 4 tak počítam aj ten deň,bolo to velmi skoro tak to to bol takmer celí deň

jane86
13. pro 2009

Mě ho píchali v 7 ráno.
wera kéž by čárka sílila, ale já už po tolika zklamání moc nvěřím..... a ty budeš testit kdy?
Jinak co děláte? Venku krásně sněží ....

mimina321
13. pro 2009

utekám variť,dnes bude segedín 😵

xena1
13. pro 2009

ahojte,pocula som ze pregnyl sposobi prasknutie foliku a potom odchadzya z tela von...ja som tiez nasla slabulinku ciarku na 22DC..tak som sama zvedavka...drzim palceky vsetkym...
inak weri,dnes mi je dobre,ani hlava ani brucho a hoodne mokro ako pocas ovu...

jane86
13. pro 2009

Já také vařím....nějaký nový recept...tak uvidíme....

mimina321
13. pro 2009

xena vdaka za info,výtok mám tiež ale neviem či to nespôsobuje utroš 😕

wera
13. pro 2009

jane ja už som testovala...písala som to ešte ráno, je to na predchádzajúcej strane.... nám to tento mesiac nevyšlo.... 😢 ale dúfam, že to výjde budúci.... 🙂
jane a hlavne nezúfaj, pokiaľ je tam aspoň sabunká čiara tak je to super,teraz iba pevne dúfať že bude len a len siliť 🙂 inak u nás v blave dnes tiež sneží, ale iba tak trochu, no ale aspoň niečo 😉
xeni na 22 dc je dosť skoro... pregnyl sa drží nejakú tú chvíľku v tele, ale to asi záleží od každej žienky a jej metabolizmu...
ja variť nemusím, bývame teraz dočasne u svokrovcov, takže ja budem mať navarené 😉

xena1
13. pro 2009

ja som vcera dobrala duphaston...vcera ma bolela hlava a brucho ale cele nie podbrusko,dnes je zatial klud...neviem aky vplyv ma utros,ale moze to byt aj hlienova zatka,ktora sa vytvara na ochranu...v tehu...nejake priznaky mas???kolky DC si?

jane86
13. pro 2009

wera neseš to statečně ono se určitě povede příště. Já tomu moc nevěřím, spíš myslím , že jsou to zvytečky pregnylu přece jen jsem teprva 23 DC....

wera
13. pro 2009

veď ja som si aj hovorila že predsa to nemôže výjsť hneď na prvý krát...aj keď som troiščku v dušičke dúfala... tak dúfam že nabudúce to výjde... a rozmýšľam že by sme drahému kúpili profertil...možno aj to trošičku pomôže 🙂
jane zatiaľ to nevešaj na klinec, hlavne ver že bude druhá čiaročka siliť 🙂

jane86
13. pro 2009

wera já se snažím doufat. Jenže čárka tam byla až po limitu...
😒 Profertil jsme se domluvili že zkusíme když se do konce ledna nepovede. Aby to mělo účinek chce to užívat 3 měsíce a na tu dobu to stojí přes 3000,- Kč.

xena1
13. pro 2009

weri,uvedomujem si to preto stale cakam ci pride a netestujem...
inak profertil je zbytocne drahy...poradim ti vitE,carnitin a koenzym...poradil mi to lekar...pokial nema vaznu poruchu sperm.tak to staci a ty si nasad vit E podporuje cinnost vajecnikov

wera
13. pro 2009

jane ja keď som bola prvý krát tehotná tak tiež mi druhá čiaročka vybehla až po termíne...ale na ďalšie dni prišla druhá skôr a skôr, takže treba dúfať 🙂
hej a som už tie pozerala na nete koľko stojí profertil...je to dosť, ale asi to skúsime... 🙂

xeni sme na spermiograme ešte neboli...doki povedal že keď sme prvý krát otehotneli bez problémov tak netreba...ale teraz keď k nemu pôjdem tak sa ho na to opýtam...ja by som si ho pre istotu radšej dala spraviť...aby sme vedeli na čom sme, aby sme neriešili problémy iba u mňa keby boli aj na druhej strane...
a ďakujem, ten vitamín e skúsim 🙂

mimina321
13. pro 2009

jane halvne,že je držím všetky palce aby bola silnejšia 🙂

mimina321
13. pro 2009

xeni príznaky zatial žiadne,ale mne nebolo vôbec nič ani v predchádzajúcom tehu povedala by som že mi bolo ešte lepšie ako za normálnych okolností 😉
tiež mám sem tam pocit akoby mala prísť ms....

dudunidu
13. pro 2009

hoolky, tolik informací o možném těhotenství, to jsem dnes po ránu rozhodně nečekala!!! 😕 Ale zní to moc dobře, tak jen testujte dál a budeme vám držet palce, ať je to pravda!! 😅

Weri: no jo, napoprvé by to bylo moc velká náhoda, ale třeba bude děťátko počato o vánocích! 🙂

Jinak můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

jane86
13. pro 2009

Holky děkuji za podporu. Snad bude sílit, myslete na mě.....Bojim se , že budu zase zklamaná. A pregnyl by už tam být teda fakt neměl?

xena1
13. pro 2009

mimi nepostrehla som kolky DC si?
ja som si klikla na profertil na nete ake maju baby s nim skusenosti,mna to nepresvedcilo za tie prachy...hovorila som o tom s gyndosom a doporucil mi to co som napisala...

mimina321
13. pro 2009

xena som 10dpo 33dc-ovu bola ovela neskoršie,stimulovali sme pred iui

wera
13. pro 2009

mimi a iui Ti robil Tvoj doki, alebo si bola v CARe?
ja sa na to chcem tiež opýtať môjho dokiho 😉