Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
9. led 2010

luci tak si treba spraviť zásobu testíkov, aj ja ju mám pre istotu 😉 inak viete čo sa mi dnes v noci snívalo? že som si robila štyri testíky a dva z nich boli pozitívne a dva nie... teda riadna haluz... 🙂

alienka24
9. led 2010

luci....jojo vím že na vesnici to není jednoduchý mít lékárnu 😉 😀 to víš já jsem zas holka z města 😀 😝

wera
9. led 2010

luci a aký tehu príznak to máš?

wera
9. led 2010

kkamči podľa tých ovu testíkov čo máš v albumíku to fakt tak vyzerá že ovu mohla prebehnúť okolo toho 4-teho alebo tesne pred ním... ale tie tvoje teplotky v grafíku potom fakt nechápem... ak by ovu nebola tak by sa predsa ani na testíkoch nič nezobrazilo...

xena1
9. led 2010

luci....citam ze si si odlozila ranny moc,nie som si ista ci testovacia vzorka moze tak dlho stat aby to vyslo objektivne,skus si precitat skor ako testnes na pribalovom letaciku...tusim som to raz aj ja tam precitala...radim ti len preto aby si nevyhodila zbytocne korunky... 😉
a aky je to priznak????som zvedavka???ci nahodou aj ja nemam 😀

lucialen
9. led 2010

Moj jediny priznak su tie prsia. Lebo mna boleli len ked som brala antikoncepciu,pri prvom tehu, ale az tak od 6tt a raz ked som brala duphaston. No ale teraz ma bolia dost a oni fakt nikdy nebolia 😉 Viem, ze pre niekoho to je normalka, ale ja nemavam ziadne PMS ani MS bolesti, takze kazda bolest je vzacna.
Ved ja nakupim dost testov. Ja som niekde citala, ze mozes odlozit ranny moc ale pri izbovej teplote 😒

xena1
9. led 2010

tak to moze byt naozaj priznak....a zavidim ti ze nemas PMS....ako moooc... 😉
a drzim palce na testik,kedy nam das vediet???

lucialen
9. led 2010

Xeni, az poobede, okolo 14h 😉

xena1
9. led 2010

tak tu budem ako na koni:::::: 😀
ides kupit mamatesty???daj vediet co stoja

smoulinkalenka
9. led 2010

mamatest stojí okolo 3euráče a sú tam dva s citlivosťou 20 😉

alienka24
9. led 2010

🙂 juuu no tak to já jsem zvědavá jak to dopadne, at už jsou dvě hodiny 😀 😉

lucialen
9. led 2010

Vcera som robila test intimed 25, skusim kupit mamatesty aj nejake s cit 10.
Aj ja tu budem ako na koni 😉

alienka24
9. led 2010

luci...a ten včerejší dopadl jak?

xena1
9. led 2010

smouli diky...
a vcera bol negat???

smoulinkalenka
9. led 2010

xeni neni zač..
a Ty čo myslíš, môžem snažilkovť aj pred kontrolou u Dr. po clostile, bože aby z toho neboli trijičky.... 😀

wera
9. led 2010

luci tak som už strašne zvedavá a moc moc držím palčeky aby si našla vytúžené dve paličky 🙂 🙂 🙂
ja utekám niečo povybavovať a poobede sa určite zastavím 🙂
papa

xena1
9. led 2010

smouli ja myslim ze mozete....aj ked ja mam v sebe taky sprosty blok ze den pred akoukolvek gyn kontrolou nic...ale uz som zazila aj sex 5hod pred gyn.vys.ked som isla na postkoitalny test...ale tebe asi islo o clostil,vsak...myslim ze to nema taky vplyv.ak mas mat trio budes mat,to zalezi od folikov a oplodnenia...ale chapem ta,ja som tiez v obavach lebo ja mam prirodzene kazdy mesiac dva dominantne foliky a teraz mam stimulovat clostylom tak to co bude,neviem 😀

bobi3
9. led 2010

ahojte babulky
a tabulka dnes nie je? 😕

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............81DC/52dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............70dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............43DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............60DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............39DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............29DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............28DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............27DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............27DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............26DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............26DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............24DC /8dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................24DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................23DC /11dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............23DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................17DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................13DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................7DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................7DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................5DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d..................2DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

smoulinkalenka
9. led 2010

xeni dobre si pochopila...to mi nerobí problém prehliadko to je OK (ani môj Dr. s tým nemá problém som sa ho už na to pýtla raz, a že keď snažíme o bábo tak je to OK)ale to, ak nedôjde k ovu pred kontrolou tak mi Dr. povie máte šancu na 3ička a ja sa môžem rozhodnúť...ale tak ak budeme snžilkovať a náhodou bude ovu pred kontrolou tak budem mať asi strach... 😕

alienka24
9. led 2010

smouli....určitě to bude dobrý 🙂

smoulinkalenka
9. led 2010

alienka24 Ok nechám to tak budeme snažilkovať a čo bude mať byť bude... 😀

ešte sa takto spýtam, neviem,či to správne chápem...
clostil nevytvára foliky..on len existujúcim folikom napomáha k prasknutiu??? 😕

kkamca
9. led 2010

wera:moc ti děkuju za názor..jako jediná si všímáš.
No taky se mi to nějak nezdá ta moje teplota,,doufám že ještě poleze krapet výš..To je možné ne? 😕

alienka24
9. led 2010

smouli....no právě že ne, clostil stimuluje ty folíky aby vyrostli a aby jich eventuelně vyrostlo víc, ovšem neznamená to že je v každém vajíčko, no a prasknout může folík sám, anebo díky pregnylu, který by se měla aplikovat aby byla jistota že fakt prasknou a neutvoří se pak cysty

alienka24
9. led 2010

teda alespon takové mám já informace 😎

smoulinkalenka
9. led 2010

ou pánečku....alienka24
takže on ich ale nevytvára, len im napomáha k rastu.....
už to asi chápem...
😅

alienka24
9. led 2010

tak tak 🙂

lucialen
9. led 2010

Tak som spat 🙂 Mam slabulinku druhu ciarku 😵 Ale neodfotitelnu 😒 Mozno ked to vyschne, tak to pojde odfotit. Robila som pepino 20, 10 nemali

nana.76
9. led 2010

lucialen moc ti gratuluji i ta slaba znamena nekdy hodne 🙂 🙂

lucialen
9. led 2010

Dakujem, ale este to nie je take jasne, ale uz sa tesim 😵

alienka24
9. led 2010

luci....no tak to je fakt prima, snad ta čárenka bude sílit 😉 😉