Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

danielapro
13. bře 2010

elisabet: jj, jsem v tomto začátečník. sice 3měsíc měřím, ale ovu jsem neměla... takže netuší jak to u mě funguje... pár grafů ovu jsem viděla, ale jsem z toho tumpachová...

pajinka111
13. bře 2010

elisabet-jasně jak se teplota zvedne,tak byla ovulky,ovšem nesmí už pak klesat,když je 2 dny vyšší pak zase nižší..tak ovulka pravděpodobně nebyla,nevadí jednodenní pokles teploty po ovulce..
daniela-uvidíš,třeba teprve ovulka bude,ká mívám až tak 18dc,minulí cyklus dokonce 21dc

pajinka111
14. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 21tt
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 16tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 12tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 11tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 8tt
jednave.....................26let............0d.............0cl..........18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r.............2d.............1cl...........14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 5tt

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............36DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................35DC..........................2x1cl..............4 mesiace
elisabet.......................29let..........0d................33DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................29DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................26dc(10dpo)................2x1cl..............21mesiac
jerryjanka...................27r.............0d.................26DC/10DPO/................3x1cl..............2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................25dc-/11DPO/..................3x1......12měsíců,kyselina listová
titulienka .................. 30r.............3d.................24DC(6dpo)................2x1................11mes
sliver.........................28r..............0d.................21DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................20DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka.................33r..............2d.................17DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro...................26let...........0d.................15DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana..........................33let...........2d.................13DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.......................27let.............0d...............9DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov pajinka111..................38let..........1d..................8DC..........................2x1cl................34měsíců bobi3.........................32let..........0d..................6DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 5DC..........................2x1cl.............8mesicu

hencidlo
14. bře 2010

caute baby,

ako pokracujete a co mate nove?
je som vcera dojedla poslednu tbl. clostiku a konecne ma dnes uz neboli hlava ..........huraaaaaaaaaaaaaaa
v stredu idem k dokimu a neviem co ma tam caka, vie mi niekto poradit co ma tam caka a nemine?

dakujem 🙂 🙂 🙂

jerry a zakupanda co je s vami?

elisabet
14. bře 2010

Ahojte můj dnešní graf, mám druhý den s clostilem, mě naštěstí hlava nebolí, jen ke konci budu mít návaly horka, teda minule jsem to tak měla, tak to čekám i teď 😉 Jo a pajinko, mě umaž nahoře v tabulce, že už nejsem 33dc ale jak je správně uvedeno dole 5dc. díky
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

zakupanda
14. bře 2010

hencidlo tu jsem

zakupanda
14. bře 2010

paji oprav mě prosím v tabulce místo kys.listové calibrum díky.

hencidlo
14. bře 2010

ahoj zakupanda,
co mas nove a ako pokracujkete?

zakupanda
14. bře 2010

hencidlo jak myslíš co máme nové no snažilkujeme neboj a co ty???

hencidlo
14. bře 2010

ved aj my s manzelom sa uz nemozeme dockat, uz aby bola streda!!!!!!!!

neviem sa dockat co mi doki povie.

zakupanda
14. bře 2010

tak tfuj tfuj držím palce já už ted nechodím na folikometrii

hencidlo
14. bře 2010

dik 🙂 🙂 🙂

kkamca
14. bře 2010

AHOJ.
hencidlo no 100% tě čeká ultrazvuuk a měření folikulů..Jinak asi nic.. 😀 😝

hencidlo
14. bře 2010

ahoj kkamca,
dik za objasnenie, a co potom s tymi folikmi???????? co sa bude diat, ja som pomerne nova takze som este z toho vsetkeho mino a nejak tomu asi ani nerozumiem. potom???????????? netusila som ze, mat babo je take komplikovane ............... 🙂 ale to cakanie v nevedomosti ma muci, asi ako kazdu z nas ... 😝 😀 😀 😝 😀

kkamca
14. bře 2010

hencidlo:no čistě LAICKY..koukne jak na clostil reaguješ a bude ti pravděpodobně folikuly měřit.A podle toho se uvidí co dál.Když nerostou asi jak mají-zvýší ti dávku.No a takhle to bude třeba..po dobu max 6 měsíců--pokud se ti nepovede otěhotnět. 😀 Takže přeju hodně štěstí a bzké \\ a hlavně at ti folíky rostou..

A co je u vás za problém,jak dlouho se snažíte? 🙂

pajinka111
14. bře 2010

Já jdu taky za pár dní na měření folíku,tak snad nějakej bude,ale asi jo..cítím jak rostou 😉

hencidlo
14. bře 2010

kkamca, my sa snazime dva roky, ale z manzelovej strany to asi nepojde, tak nas caka asi umele oplodnenie. A ci je to u mna v poriadku, tak to mi nikto nepovedal. Tak preto som zmatena, lebo neviem co ma caka. 😝

pajinka, ako to citis, ze rastu, ja zatial nic nacitim, alebo o tom neviem, ake su priznaky????????? 😀

pajinka111
14. bře 2010

hencidlo -nevím pochypitellně jestli něco roste,se tím utěšuju že rostou..vždycky když mě bolí vaječník,tak většinou folík mám,když ne,tak nic nenaroste..tak uvidíme jestli zase vyroste 😉

pajinka111
15. bře 2010

ahojík,
tak já dnes takhle.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0 ,ještě nikdy mi teplota neklesla tak brzo,vždycky až tak 14 až 21 dc,za pulhodiny sem se měřila znovu a teplota stoupla jen dílek,čípek je úplně uzavřený,hlen se mi zdá skoro žádný,ale bolí dost v podbřišku,jsem krapet zmatená..po 4 měsících beru znovu clostilbegyt,tak nevím jestli to nějak neovlivnil..

slavulilienka
15. bře 2010

pekný dník prajem....
pajinka...no tento mesiac bude ovula asi skôr...zajtra určite pôjde hore...a potom šup,šup pod perinku aj s mm... 😉

pajinka111
15. bře 2010

slavi,no chlap mi ráno odjel pracovně a přijede až ve středu..tak jestli ted bude ovulka ,tak je to v pr....no uvidím jak se to vyvine

slavulilienka
15. bře 2010

neboj..to určite správne načasuješ na stredu.. 😉 😉 inak Ti potom nezostáva iné,len popýtať nejakého suseda,či by Ti nehelfol... 😀 😝

slavulilienka
15. bře 2010

dúfam,že si sa neurazila... 😕 ja to len zo srandy.. 🤐

pajinka111
15. bře 2010

slavi jasně že ne 😀 ..to by byl teda pech,kdyby byla dnes nebo zítra,břicho mělí jako při ovulce,už pár dní sem cítila že mě tam pobolívá a dnes je to intenzívní..test nemám že bych testla,ale vždycky když mám tuhle bolest je test pozitivní..no nezbívá než počat jak to bude

slavulilienka
15. bře 2010

paji no to je na tom to najhoršie, že to príde vždy vtedy , keď to nečakáš, no hádam to stihnete...a mm si nemohol zobrať dovolenku? Si mu mala povedať, že je to otázka života... 😉

pajinka111
15. bře 2010

no doma by se možná zdržel,ale já to netušila,takhle brzo,to je poprvé co měřím teploty..takže odjížděl už brzo ráno a já to zjistlila až po měření..jestli bude ted,tak je celý cyklus zabitý 😠 ..to mám jít až ve čtvrtek na měření folíků,to su teprve 12 den a to tam vždycky je jen vidět že něco roste,ale velký je až tak kolem 16dc..no co nadělám 😒

slavulilienka
15. bře 2010

paji nezúfaj...možno si len prechladnutá, preto Ťa bolia vajcoše.. 😉 myslí pozitívne a uvidíš, bude to v poriadku a vy to pekne stihnete...možno sa Ti tvorí viac folikulov, preto to tak cítiš...budem držkať paľuch...aj na nohách. 😉

jednave
15. bře 2010

Ahoj holky, tak píšu, že jsem byla u MUDr. a ten mně potvrdil, že těhotná sjem, ale je tam jen vidět zatím takový ten váček, nevím, jestli říkal žloutkový. No, zkrátka ještě plod ne, ale prý je to v mém týdnu normální, jsem 5 týden od ovu a snažení, mám přijít za 3 týdny, tak mně prosím držte palečky 🙂 A pokud to vyjde, tak vám tady rozešlu samé těhu bacily 🙂

cosma
15. bře 2010

Ahoj holky, 4 měsíce beru Clostilbegyt a dnes jsem si udělala test a našla jsem dvě //, sice ta druhá slabá,ale je tam. Zatím mám smíšené pocity, ale asi jsem těhu 🙂 Hdoně štěstí všem!