Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elisabet
4. dub 2010

Pajinko ☹ asi ti budu v patách, zítra nebo pozítří ☹

michala99
4. dub 2010

Pozdravujem všetky snažilky a chcela by som sa niečo opýtať. Už tretí mesiac beriem clostil...(3.-7.deň/1 tbl.) a dnes som 18 DC a od rána ma pichá v pravo. Som z toho nervózna, lebo som tento krát nebola na sone, pretože som nemohla z práce. Dr. z toho nebol veľmi nadšený. Bojím sa, aby to neznamenalo nejaké komplikácie. Stalo sa Vám to niekedy? Ďakujem za každú odpoveď a prajem ešte krásny zvyšok sviatkov.

fomarik
4. dub 2010

Michalka, som na tom presne tak isto. Síce som 19DC ale pociťujem presne to isté čo ty!!!!! Koníkujem, hľadám infoška čo to asi može byť. Ale si myslím, že to nie sú žiadne komplikácie. A berieš aj nejaké iné lieky okrem clostilu?

michala99
4. dub 2010

Fomarik, beriem ešte medocriptin na vysoký prolaktín. Predtým mi nič nebolo, vôbec som nič necítila, napriek tomu, že som mala 4 folíky a pichnutý Pregnyl. Teraz, keďže som nebola na tom sone, netuším ako sa to vyvíjalo...Preto sa trochu obávam.Tiež koníkujem, ale nič som nenašla.

fomarik
4. dub 2010

možnože sa fazuliatko zavŕtáva 😉 😉 , preto tak trošku pobolieva. ja beriem estrofen a duphaston. Moj horm.profil je v poriadku, len tá ovulka nešťastná 😔 Fíha 4 folíky, to je krása!!! Ja som bola celá bez seba z jedného jediného 😅

kkamca
4. dub 2010

Holky všem Veselé Velikonoce..a brzy \\ 🙂

michala99
4. dub 2010

To by bolo super, keby sa fazuliatko zavŕtáavalo. Po 10 rokoch snaženia s prestávkami, by som bola najšťastnejší človek na svete. Dr. bol tiež z tej ...ako povedal úrody... prekvapený. Predtým som mala anovulačné cykly a povedal, že ak budem mať 1 folík, tak to bude brať ako úspech a ja som mala prvý krát 2 ...potom 4. Tak veľmi dúfam, že sa to podarí.

fomarik
4. dub 2010

Jééj, tak to je super. No veru po 10 rokoch by ste si už zaslúžili odmenu v podobe voňavého uzlíčka 😉 . Držím vám palce! 😉 My sa snažíme 4 roky, ale už som z toho na nervy. Raz sa cítim úplne super, inokedy to na mňa totálne doľahne a nie je somnou ani reči. Teraz nám neostáva nič iné len čakať a čakať...a to je na tom to najhršie 😠 😖

michala99
4. dub 2010

Máš pravdu...to čakanie je hrozné... Niekedy si hovorím, že už na to kašlem, ale aj tak mi to stále chodí po rozume. Za tých desať rokov som bola dva krát na laparke a raz sa nám podarilo otehotnieť, ale bolo to mimomaternicové tehotenstvo, ešte k tomu ten prolaktín, ak náhodou vynechám lieky, tak mi hneď vyskočí do závratných výšok. Aj ja Ti držím palce, aby to vyšlo, tak ako aj všetkým babám tu na koníkovi, pretože viem presne ako sa cítia.

jerryjanka
4. dub 2010

baby povedzte čim sme si zaslužili takyto trest ☹

michala99
4. dub 2010

Jerryjanka, túto otázku si kladiem aj ja. Ale musíme veriť, že raz sa to podarí...musí sa to podariť!!!!!

fomarik
4. dub 2010

vedieť tak odpoveď na otázku, tak svoj doterajší život zmením o 180 stupňov, teda okrem manžela.Určite sa nám splní náš sen, ja tomu verím!!!!!!!!!!!!!!!!

michala99
4. dub 2010

Baby, normálne sa mi uľavilo, že som sa s niekým mohla podeliť o myšlienky. Ďakujem.

fomarik
4. dub 2010

Aj mne ja ľahšie na duši. Ale mám stavy kedy na Koníka vôbec nemôžem ísť lebo mám strááášne depky!

michala99
4. dub 2010

Vidím, že sem budem chodiť častejšie a votriem sa do diskusie. 😅 . Dobrú noc a zajtra nech sa všetkým ženám podarí úspešne vyhnúť sa vode 😝

jerryjanka
4. dub 2010

fomarik - ja sem tiež chodim zo zotrvačnosti
ale lepšie by bolo sem chodiť minimalne
ale tak čo narobime no
ja teda dufam že sa vode nevyhnem a pojdeme do Bešenovej 😀

elisabet
5. dub 2010

tak jsem si tadychtěla postěžovat že mi klesla teplota a že mě bolí břicho že to určitě brzy chytnu a místo toho si raději stěžovat nebudu a smekám holky před vámi že jste to tak dlouho vydržely- formarik a michala, my skoušíme teprv osm měsíců a druhý neúspěšný cyklus s clostilem a už mě napadají nejčernější myšlenky, ale jediné pozitivum to má, jak mě manžílek vidí v jakém jsem smutném rozpoložení, tak mě dnes jen symbolicky poplaskal a voda? an tu si ani nevzpoměl, na to dnes nemá ani kousek odvahy 😉
tak posílám můj smutný graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

sliver
5. dub 2010

fomarik a michala - ahojte kočky, ja mávam pichanie v podbrušku vždy ked mi dozrieva folík, môže to byť aj u vás tak že ste pred ovu, napr. včera som mala folík 20 mm a celý den a aj dnes ráno ma pichá na tej strane kde mi narástol, dr. povedal že to je normálne a aj iné kamošky pichá na tej strane kde im dozrel folík, tak sa nebojte, možno je to iba toto, tak sa snažte aby to pichanie bolo opodstatnené 😉

pajinka111
5. dub 2010

krásné velikonoce všem,tyhle svátky nemusím,ale je fajn že je to vlastně začátek jara
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
no mrcha z červené lhoty už jede rychlíkem,nejpozději zítra dorazí 😠
tady je taky hnusně,leje jak z konve,všude blato..at je zase sluníčko 🙂
vítám nováčky.. 😉

pajinka111
5. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................47DC(32DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................43DC/24DPO/...........?CL.................17měsíců
Slavulilienka...............33r..............2d.................39DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................37DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................34DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............31DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............31DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................30DC/14DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................29DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 27DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................18DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 16DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................15DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................14DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 8DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 4DC............................0cl..................dlouhodobě

sliver
5. dub 2010

ahojte kočky, krásne sviatky
včera v noci som bola na pohotovosti, idem si dať pichnúť injekciu a ešte aj zato musím platiť, to je hrozné... zaplatila som za injekcie a ešte aj zato že mi ju sestrička pichne treba cvakať.... božinku táto doba kam speje..........

nana.76
5. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................47DC(32DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................43DC/24DPO/...........?CL.................17měsíců
Slavulilienka...............33r..............2d.................39DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................37DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................35DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............31DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............31DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................30DC/14DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................29DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 27DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................18DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 16DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................15DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................14DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 8DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 4DC............................0cl..................dlouhodobě

elisabet
5. dub 2010

sliver, prč jsi byla na pohotovosti??? neohrozí ti to zítřek, že ne,? ☹

sliver
5. dub 2010

nie neohrozí to, bola som si dať pichnúť pregnyl, predtým mi ho pichala mamina len mala kopec otázok okolo toho tak som to teraz riešila mimo rodinu iba s drahým....
moji rodičia sa strašne vypytujú a samo chcú vnúčatá a mne to dosť odčerpáva energiu tak to riešim mimo nich
na zajtra sa teším, držte prsty

michala99
5. dub 2010

Sliver, ďakujem za odpoveď. Celkom si ma upokojila. Zajtra budem na Teba myslieť, aby všetko dobre dopadlo.

elisabet
5. dub 2010

jojo Sliver, to byl právě důvod proč jsme se s tím že už chceme miminko nikomu ze známých a ani rodině nepochlubili, a když na to příjde řeč tak my že uvidíme, no a umím si představit že kdyby jsem jim o tom pověděli a nejde to tak jak by se vyptávali, a taky známí, oni si sice myslí jak jsou vtipní když ti řeknou- nejde to? tak řekni, mi to šlo, uvidíš že to půjde! tak na toto teď momentálně fakt nemám sil odpovědět. ani mi to nepřipadá v mojem nynějším postavení vůbec humorné!
tak se zítra držte oba, zvládněte to v pohodě a za 14dní čekáme fotečku s // 😉

weja
6. dub 2010

babyyy, prosím vás, súrne potrebujem poradiť - po akej dobe od pichnutia Pregnylu sa treba snažiť????? totiž zajtra idem na sono, asi dostanem už aj Pregnyl a MM chodí z roboty až večer... tak aby som vedela, či si má začať vybavovať voľno 😅
ďakujeem...

bobi3
6. dub 2010

weja, čo ja viem, tak po pregnyle praská vajíčko do 36 hodín, takž evečer je úplne v pohode, skôr by som povedala, že deň po a potom ešte jeden... takže kľud 😉

elisabet
6. dub 2010

Sliver, tak jak jsi to zvládla? vše ok???
můj dnešní graf, no ráno mě to zaskočilo ale stejně si myslím že z toho nic nebude, že je to jen náhoda a budu si muset počkat na zítřejší teplotku, ale myslím že těhu nejsem, to by bylo moc velké štěstí a to se nám teď jaksi vyhýbá ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

weja
6. dub 2010

Bobi, ďakujem, tak fajn, hádam to teda bude stačiť... 🙂