Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, no jo, to už bude za chvíli 🙂 to by bylo krásný, vždyť máj je lásky čas 🙂 tak už se těším 😉

jerryjanka
22. dub 2009

presne taaaaaaaaaaaaaaaaak
kedy ideš na utz

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

v pondelok, už se mi to blíží. sice to lezení na kozu a prohlídky už mi docela lezou na nervy, ale na druhou stranu se těším, až uvidím folíky. a jednou tak doufám uvidím našeho mimíska 😉
a ty teď čekáš, jak to dopadne?

jerryjanka
22. dub 2009

lenik - tak im rovno daj mena tym folikom 😀 ja už som dala - jeden folik je Tomaško, a druhi Lívia alebo Olívia. 😀
no jasne teraz čakam som 5 DPO

ma.ja
22. dub 2009

holčiny stejně je to fajn, že je koník, aspoň na to čekání na // nejsme samy a můžem se navzájem podpořit, probrat co a jak a tak... 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

aj ja si myslim - muž je už aj tak zo mna na nervy 😀 a keby som nemala konika - tak neviem - rozvod hotovy 😀

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, tak dobře, my už máme jména taky vybraná - anička a honzík 🙂 no a asi tak v úterý, ve středu se uvidí, kdo z nich to vyhraje a hlavně jestli spermoníci budou mít správně nastavenou gps a dorazí do cíle 😀

majo, to máš pravdu, koník nám hodně pomáhá, dneska už si nedokážu představit, že by nebyl a já bych se svými problémy byla sama. asi by mě milda taky už nechtěl a skončila bych někde v blázinci 😀

ma.ja
22. dub 2009

teda Leni ty máš úplně stejný jména jako já!!!

jerryjanka
22. dub 2009

juj babulky - myslite že sa budeme radovať? ja dufam že ano a čoskoro.
1.5. už budem vedieť 😕

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

no Maji, to je něco, mě se hrozně líbí taková jména jako Honzík, Vašík i Jiřík, ale to už je taťka s bráchou. A u holčiček nejvíc právě Anička a pak Betynka (Alžběta). Jedni známí mají právě Betynku, takovou blonďatou, ušatou holčičku, hrozně upovídanou a od té doby se mi líbí i tohle jméno.

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, 1.5. je za chvíli, já budu muset počkat ještě 2 týdny po tobě 😠

jerryjanka
22. dub 2009

no my budeme mať tomika podla manžela 🙂
a livinka sa mi moc pači. 🙂
lenka to vydržíš - a nebude to cele dva tyždne po mne len asi 10 dni 😉

ma.ja
22. dub 2009

hm a já jdu teprv 30.4 na první UTZ
U nás doma jsou všichni chlapi Jirka, taťka, brácha i můj miláček. Honzíka bych chtěla po mamce-Jana a Anička byla babička, i když to asi neklapne, protože taťka ji neměl rád. Takže kompromis Jana a Jan. Jenže ještě nevím, co na to řekne můj Jiříček 🙂

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, vydržím, ale je to hrůza, vždycky se to hrozně táhne ☹

jerryjanka
22. dub 2009

lenik - no mne o tom hovor - nenavidim taketo čakanie... brrrrrrrr
ma.ja - aj o Janke sme uvažovali - moja mama bola Janka, ja som tiež - tak by to bolo tretie dievčatko v rade 🙂

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

Májo, mě se ještě pro holčičku líbí i Maruška a do nedávna se mi líbila Viktorka, ale ta už ne. No jsem zvědavá, jaká jména vymyslíme, až budeme těhulky 🙂

Jerry, ty už to máš za chvíli, už příští pátek 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

lenik - no veru ked budeme tehule tak vymyslime ešte kadečo - aj ked u chlapca mam jasno na 110%
jedine ak by boli dvaja 😀

no veru buduci piatok - ach jo to je ešte 9 dni - aaaaaaaaaa pomoooooooooc

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

jerry, 9 dní, to nepiš, to vypadá fakt jako hrozně dlouhá doba.

a můžu se zeptat, jak se jmenuješ? Janka nebo úplně jinak?

ma.ja
22. dub 2009

leni jak jsi na tom s úklidem? já už mám skoro hotovo, ještě polevu na buchtičku a jdu odpočívat...teda jen než přijde zlatíčko z práce 🙂

jerryjanka
22. dub 2009

ano volam sa Janka
no veru vyzera to hrozivo tych 9 dni - no ale vydržime - vydržali sme 14 mesiacov tak 9 dni je maličko oproti tomu 😵

ma.ja
22. dub 2009

Jani 14 měsíců 😲 Tak to já s těma našima 9 měsíci můžu být v klidu.....jenže já jsem trochu potrefená svým okolím, téměř všechny kámošky vysadily antikoncepci a do dvou měsíců byly těhule

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

májo, kuchyň mám hotovou, k tomu obývák a žehlení jsem odsunula na zítra. ty a buchtičku máš pro miláčka, ten se teda bude mít jako král 🙂

to až přijde ten můj z práce, tak já už budu dávno spinkat. ale dneska mě určitě vzbudí, protože bude chtít sexíkovat 😀

janka, ty máš hezké jméno a jste s manželem sympaťáci. manža má teda pěkně dlouhé vlasy 🙂

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

májo, mě dřív taky hrozně bralo, že okolní kámošky a sousedky těhotněly a já nic. ale dneska vím, že kolem sebe mám spoustu ženských, které mají stejný problém jako já a prostě to tak beru a snažím se tím moc netrápit 😉
mě akorát štve, že takové ty mladé husičky si jednou skočí někde opilé na diskotéce a jsou těhotné ani nevědí jak a to mimčo si ani nezaslouží a nám není dopřáno. jako to je prostě nespravedlivé 😢

ma.ja
22. dub 2009

leni buchtičky jsem dělala dvě, jednu do práce pro kolegyňky, budem zítra slavit(v pondělí jsem měla sváteček) a druhou pro nás všechny doma. Je u nás nemocná neteřinka, teda u našich, takže půlku buchty donesu o patro níž k našim 🙂

ma.ja
22. dub 2009

jj, máš pravdu!!!

jerryjanka
22. dub 2009

lenik dakujem - no veru manžel ma dlhšie vlasy ako ja 😅 a hlavne kvalitnejšie
čo sa tyka toho snaženia a času - no čo narobime - musime fakt len čakať na ten naš zazrak - raz to príííííííííde - a bude to čoskoro - aj ked niekedy ma to berie - a zasa niekedy som v klude - ale verim že na jar budeme kočikovať o sto dvesto 😀

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

maju, tak ty jsi marcelka, jako holčička od nás z bytovky, co jí mám v albíčku. tak opožděně vše nej... a hlavně ať se ti brzy splní tvé největší přání a mimísek je u tebe v bříšku 🙂

jerry, taky se mi zdá, že manžel má delší vlasy než ty. a teda sluší mu to v nich 😉

jerryjanka
22. dub 2009

odkažem mu ale neviem či nebude namyslený 😀
ty maš krasne detičky v albume to su neterky a synovci?

lenka_bohousek
autor
22. dub 2009

janka, to jsou kluci od sestřenice, ten blonďatý petřík je od švagrové a marcelka je od sousedky 😉 já zatím neteřinku ani synovce nemám, brácha je mladší než já a zatím s přítelkyní potomka neplánují. tak si půjčuju od jiných příbuzných a sousedů 😀

jerryjanka
22. dub 2009

ale su zlatučkí
no aj my budeme mať krasne detičky no nie?
baby to sa vlečieeeeeeeee ja chcem zaspať a zobudiť sa buduci piatok 😅 😀