Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
14. led 2011

ahojte ste ešte tu? 🙂

tiburcia
14. led 2011

@lifinka ne, pregnyl jsem nikdy neměla...tohle je test z července 13DPO 😉 pak už byly bílé...

lifinka
14. led 2011

tiburcia a měla jsi i těhu příznaky?Mě je od včera šptně a skoro nejím, nemůžu do sebe nic dát, pobolívá podbřišek, točí se mi dopoledne hlava už 2 den,a prsa bolí.... 😒

veronicka33
14. led 2011

dnes 10den od ms a ovu test nič slabučká čiarka ☹ a lavy vaječník pichá 😠

kamillka100
14. led 2011

ahojte kocky, chcem sa Vas opytat, ale to by som sa asi mala podat otazku na poradnu gynekologovi, dnes som nasla na nohavickach bieloruzovy vytok, som 22DC, zacinajuca menstruacia by to nemala byt, mam este 6 dni, moze to byt nejaky silny zapal vajecnika? mala ste to niektrora?normalne som vystrasena ☹ idem strudovat na nete....

kamillka100
14. led 2011

@lifinka ahoj, ovulacne testy tie zelene, co mas v albume, som mala presne take iste, to znamena, ze ovulka u teba asi pebehla, normalne som sa potesila,ze urcite aj u mna 😉

chersi
15. led 2011

Ah ☹ ojky holky,

tak Vám jdu napsat info ohledně včerejší návštěvy Iscare.

Paní doktorka prý tak pojdte mrknem se jestli se nam trpelivost vyplatila. A pák vydim nejakou bublinu na ultrazvuku a Dr. mi povídá " No paní Fišerová vy jste normální slonice" a já cože ??? Ona že je všechno super tedy na té pravé straně. A že je záhada že mám ovulaci takhle dlouho, byla jsem 19 DC.

No Filikul měl 19mm. Takže bylo rozhodnuto pro první IUI na které jdeme v úterý.
tedaje to fofr, první konzultaci jsme měli 20.12 a 18.1 jdeme na oplodnění. No já z toho byla úplně auf 😀
Ale musím si zítra ve 21:00 hod píchnout injekci do břicha - to nezvládnu a manžel mi řekl že si taky není jistý že do mě dokáže zabodnout jehlu.

Tak uvidíme jak to zítra dopadne. Manžel z toho byl nějakej jinej, už zase plánoval, jak se to povede a jak ho pak zapije a ze pojedeme na dovču ve třech atd. Přemýšlí moc dopředu

lifinka
15. led 2011

chersi, tak vidíš, Já měla ovulku 20DC, takže folik ještě za dva dny vyroste o 4mm to se povede, neboj, s tou injekcí jsem to také s dr., řešila, že si ji sama nedokážu píchnout a pak mm říkal, že on mi ji píchne, to máš Pregnyl, že? A při IUI nebereš kromě clostylu nic?
Dnes jsem testla mamatest10 a je tam // zase a tepl mám 36,9.Holky držete pěsti mám nějaké obavy od toho, hjak tiburcia písla, že ona měla mamatest a nic z toho nebylo, ještě jsem si udělala jeden ,a le už nevím značku(krabičky hned vyhazuji a nechávám jen testy) a tam nebyla tak silná, na tu se musím soustředit, abych // je zahlídla ☹ může to být test s menší citlivostí, třeba, že a pak by bylo brzy třeba na silnou čárku???

chersi
15. led 2011

@lifinka injekce je Ovitrelle a pak budu brát 3 x dcenně utrogestan. Když mi vyjde pozitivní test tak utrouč brát nepřestanu a když vyjde tak ho mám vysadit a přijde MS - takhle mi to říkala sestřička

lucka_0906
15. led 2011

Dobre ranko kocky, u mna stale MS nedorazila..mala vo stvrtok. Samozrejme som nevydrzala a spravila si TT - negativny.

tiburcia
15. led 2011

@lifinka vůbec to neřeš 😉 máš nějaké další testy na příští dny??? kup si třeba mamatest 20, ten ukazuje taky dobře 😉

lifinka
15. led 2011

lucka_0906 takže si DC???
tiburcia mám jen ty mamatesty 10 ještě 4x.

tiburcia
15. led 2011

@lifinka tak s nima zkoušej obden 😉

lucka_0906
15. led 2011

@lifinka co je DC? 😎 😀 No, vo stvrtok som mala dostat MS - mavam pravidelne 28 dni, vdaka Duphastonu.
Jedna kocka mi tu vsak pisala, ze jej Clostil posunul cyklus.. Minuly mesiac aj s Clostilom som vsak stale mala "ukazkovy" 28 dnovy..Len tento mesiac mi to zatial meska..

kamillka100
15. led 2011

@lucka_0906 ahoj, ten test ma mrzi, ale kym mrcha este nedorazila, tak nadej tam je, drzim palce, mozno ze si mala neskor ovulku a test ti este neukaze a vsetko zalezi aj od testu, mne rapiclear stale ukazoval ducha a v tehu som nikdy nebola ☹ , tie testy nie su vzdy spolahlive, treba tomu verit, ze si tehulka 😉

kamillka100
15. led 2011

baby co je s linkou???? uz sa tu 2 dni neukazala, tak teraz nevieme ci je v tehu alebo nie ☹ , ale dufam, ze hej a chce nas prekvapit 😉

lucka_0906
15. led 2011

@kamillka100 jasne..nadej stale je, ale citim stavy MS uz asi tyzden..takze zrejme dorazi kazdu chvilu.
Inak co sa tyka tych testov, nerozumiem tomu. Moja najlepsia kamoska ma 2 deti a pri obidvoch sa 3 x testovala a negativne! Az jej lekar povedal, ze pani, vy cakate babatko.
Inak ta Linka by zaujimala aj mna 🙂

kamillka100
15. led 2011

@lucka_0906 nebude tym duphastonom, lebo aj citim brusko od 19DC ako pred mrchou, kym som nebrala duphaston, tak brusko ma zacalo popobolievat 1-2 dni pred mrchou, tak si myslim, ze to ma vplyv ten duphaston 😉 drzim palce

veronicka33
15. led 2011

ahojte ste tu?

lifinka
15. led 2011

tak je po oslavě, ještě zítra a máme na rok hotovo 😀
lucka_0906 DC je den cyklu 😉

veronicka33
15. led 2011

ahojte holky ste tu? 🙂
@lifinka a kto oslavoval ty? si tehulka? 🙂 a čo je s Linkou? ☹ neviete?

veronicka33
15. led 2011

@lifinka držím tíško pršteky🙂

lifinka
15. led 2011

veronicka33 můj drobinek měl párty ještě zítra, měl 3 roky.Jinak testy zatím říkají, že to vyšlo, tak snad, můžu zatím jen doufat, i když dneska jsem ráno letěla na WC, ale jen jsem se naprázno nadavovala 😝 a co ty?

veronicka33
15. led 2011

@lifinka TAK VšETKO NAJLEPšIE žELáM A NECH SA DARí🙂JA?TEPLOTA 36,8 ☹ VčERA SOM ROBILA TEST OVU ALE EšTE NIč DRUHA čIARKA SLABá 😒

veronicka33
15. led 2011

@lifinka strašne sa teším za teba že to konečne vyšlo,držím palce nech to dobre dopadne🙂

lifinka
15. led 2011

veronicka33 a nejsi už po ovu?díky za držení pěstiček, ještě nemám vyhráno 😉

kamillka100
15. led 2011

ahojte, no konecne som si urobila graf, uz som to pochopila, potrapila som sa, ale uz mi to ide, ale teraz ked tu stranku vypnem, tak sa stale budem musiet prihlasovat???

veronicka33
15. led 2011

lifinka ja neviem som 11de po ms ale nemala som žiadne príznaky iba pichanie vo vaječníku ale nemala som čiarku skoro žiadnu

veronicka33
15. led 2011

ide ma poraziť s tohoto neviem normalne odpovedat aj vy máte nový profil v koníku? brzdí ma to alebo sa my kašle as PC do kelu ja už neviem

veronicka33
15. led 2011

ste tu?blbne my to už neviem čo stým asi to vypnem