Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
19. led 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34
můj grafík a ten 13DPO je den před oček, ms...

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova to jsi dobrá!!! já se zatím odhodlávám, ale tuším, že je to blízko 😀

lifinka
19. led 2011

cabalkova, měřím první cyklus takže těhu grafík, co něco to znamená???

lifinka
19. led 2011

no já dělěnku vzhledem k těhu přerušila, mám strach, jelikož já mám živočišný den za x dní a myslím, že by se třeba mohlo špatně vyvíjet třeba kosti a tak, co myslíte?

lifinka
19. led 2011

cabalkova a gratuluji, já zhubla min rok 21kg za 4 měsíce s dělenkou a s hormony a vše mám zpět....teda od 3 1. jsem za 14dní zhubla 4kg tak aspoň to....

leeena_4
19. led 2011

@lifinka myslím, že k těhu dieta nepatří 😉

kamillka100
19. led 2011

@lifinka aha, no uz budem murdrejsia, akurat som pocitala kedy som mala ten bieloruzovy vytok a mala som ho 14.1, viem ze som bola z toho salena, lebo bieloruzovy vytok byva pri ovulke, aspon tak som to citala, tak to mozno bolo uhniezdovanie, no uvidim, nebudem sa tesit do predu a zajtra mrcha pride a budem smutna, prsia ma len trochu pobolievaju a zilky nemam, tak asi to tak vyzera, ze nebudem .... ale nevadi 😉

lifinka
19. led 2011

leeena_4 proto jsem to vzdala a dala mimi přednost 🙂 hold budu jako koule velikááá 😠 ale šťastná 😵

lifinka
19. led 2011

kamillka100 podle grafu teda na 6DPO? to špinění?no to je ok, možná fakt to hnízdění já ho měla také sice třetí den po vstupu do dělohy, a ty po 2 dnech no každý je jiný, ale myslím, že naděje je velká

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Ja jsem o tom mluvila se svou pani dr. dietolozkou, tak mi slibila pripadne rozpis vhodny i na tehotenstvi - ne teda na hubnuti, ale na rozumne prirustky... a to co ja drzim, v podstate neni dieta, jim vsechno a casto (kazde 2-3 hodiny), nikdy jsem toho nesnedla tolik jako ted, jen v jinem slozeni, takze jsem osoba neobycejne stastna a nehladova. 🙂

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova tak to je paráda, to jsi udělala moc dobře a jsi dobrá, že to dodržuješ 😉

cabalkova
19. led 2011

@lifinka Lifi, ja nevim, kde jsi to nacetla se vstupem do delohy, ale to by na teplotu vliv mit nemelo, embryjku to trva minimalne pet dnu (asle i deset dnu) a pokles teploty pak nastava do 24 hodin. Takze tak.

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova a vždykcy nastane? nebo jen někdy?

lifinka
19. led 2011

cabalkova, stále studuji tuhle stránku a tam je o imlantačním poklesu a ten můj jak já říkum vstup do dělohy jsem vyčetla tu na této stránce pod pomůcky, výpočty, těhotenství, tak tu mě vše podle ovulky vypočetlo 🙂

http://merenibt.xf.cz/index2.html

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Pokles teploty muze nastat, ale nemusi... jde o to, ze progesteron, ktery zpusobuje zvyseni teploty, je nejprve vylucovani prazdnym obalem od vajicka a kdyz pak ten obal zacne degradovat, dojde k poklesu, pak to ale dorovna progesteron, ktery si embryjko zacne vyzadovat v delozni sliznici... u nekoho to plynule navaze a k zadnemu poklesu teploty nedojde, u nekoho se to neprekryje tak docela a pak je tam pokles a teplotka se pote opet zvedne... ale samozrejme svuj vliv maji i konkretni okolnosti daneho cyklu, jedince apod.... takze muze byt uhnizdeni bez poklesu a zaroven muze byt pokles bez uhnizdeni. Toz tak.

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova děkuju za vysvětlení. takže když beru proveru (progesteron), tak ten pokles mít vůbec nemusím, ne?

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Presne tak, kdo bere proveru, utrogestan nebo Duphaston, tak tomu to tyhle substitucne podavane hormony prekryji... a tay nemuze pouzivat ovu test misto TT, coz se jinak da, protoze je tam videt narust progesteronu... a kdo bere hormonky, tomu by to byslo pozitivni tak jako tak.

lifinka
19. led 2011

cabalkova, tak proto jsem měla ten 13DPO ten pokles než se dorovnal progesteron?

cabalkova
19. led 2011

@lifinka Ano, ano.

lifinka
19. led 2011

cabalkova, já se právě bála, že dojde ms....bylo to den před 😝 a vy se snažíte jak dlouho?

kamillka100
19. led 2011

@cabalkova no uz som o nieco mudrejsia, tak je tam nejaka este sanca 😉 lebo ja som brala duphaston, tak mozno preto nemam pokles, no uvidime, ale som veeeeeeeeelmi stastna , ze aspon prebehla ovulacia, keby som pocuvala dr. tak by som ani nevedela, ze ovulka u mna prebehla 🙂 , tak sa z toho tesim a ked to teraz nevyslo,vyjde to na treti kra, do tretice vsetko dobre 😀

cabalkova
19. led 2011

@lifinka My se snazime tri roky, byli jsme uz dvakrat na IVF a mnohokrat na IUI a ted to zkousime opet "podoma". 🙂

lifinka
19. led 2011

cabalkova držím pěsti, aby to už konečně vyšlo, já čekala na první dítko 4 roky a nakonec mi pomohl clostyl, jako teď.. 🙂

cabalkova
19. led 2011

@lifinka Dekuju, ja doufam, ze uz to letos "prorazime". Byla jsem tehotna uz ctyrikrat, ale zatim to jeste ani jednou nedopadlo.

lifinka
19. led 2011

cabalkova, to je mi líto 😔 tohle už se nesmí stát a můžu se zeptat to jsi potratila brzy po zjištění těhu?Jestli nechceš neodpovídej a necháme to tak ☹ musí to být hrozné, život je boj nepíše se to nadarmo!!!!

cabalkova
19. led 2011

@lifinka Lifi, potretila jsem vzdycky tak kolem 8-9 tydne, proste jsem zacala krvacet, chvili se mimi jeste snazilo a pak to vzdalo... tak moc doufam, ze az budu tehu priste, dotahnu to az do konce a hlavne doufam, ze nebudu pri tehu krvacet, abych z toho nebyla ve stresu... to je strasnej pocit a clovek nemuze nic delat a svym stresem miminku vubec neprospiva... tak doufam, ze priste uz to bude za odmenu a vse bude ok. 😉

lifinka
19. led 2011

cabalkova 😢 😢 😢 hlavu vzhůru už to bude dobré a mimi to zvládne až do konce-musííííííííííííí 😵 a vždy jsi brala něco na udržení, anebo ne?

kamillka100
19. led 2011

@cabalkova to mi je velmi luto, preskakala si si toho vela, asi preto sa tak dobre rozumies do grafov, drzim palce aby ti to vyslo a kazden z nas, ten pocit cakanie je strasny ☹ , este ked si prestavim, ze mam poslednu sancu s clostilom ☹ a potom 3 mesiace pauza, nieco strasne......fnuuk

lucka_0906
19. led 2011

@cabalkova boze, tak ty si si toho veru dost preskakala ☹ A to ja som zufala po 10 mesiacoch ☹
Kocky, ale prave som sa vratila od lekarky. (Moja povodna isla mimo SR, tato je nova, strasne mila, mlada kocka - prisla z CAR z Brna) a nasadila mi teraz 3ti mesiac Clostil. Davku od 3-7 dna. Vraj ma s tymto davkovanim lepsie skusenosti. Pred tym 2 mesiace som brala od 5-9 dna. Vy mate ake skusenosti?
Este vravela, ze by sme posunuli aj uzivanie Duphastonu. Teraz beriem 15-25 den.
@kamillka100 Kami, tebe tiez vravel lekar, ze len 3 mesiace mozes uzivat Clostil, vsak? Mne teraz tato nova povedala, ze kludne mozeme skusit 6 mesiacov (teda spolu). Tak ti neviem..co lekar, to nazor..

kamillka100
19. led 2011

@lucka_0906 presne tak, kazdy lekar hovori inac, ale moj mi povedal, ze mi predpise len 3 mesiace a potom pauza, tak teraz neviem, neverim zeby mi predpisal na dlhsie, neviem ako to bude riesit dalej, ale teraz co som pri nom bola,tak som sa ho pytala ci mozem brat od 3 dC,tak povedal, ze nie je problem, ale idem v piatok tak sa ho este raz opytam, ci je lepsie brat na 5DC alebo na 3DC
no mne sa zda, ze mala by byt najaka prestavka, predsa su to hormony, neviem co je na tom pravdy ,ale docitlala som sa , ze vraj v tej pauze po clostile zvyknu zeny otehotniet, tak uvidime, treba tomu verit, nic nam ine ani neostava 😉