Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
22. led 2011

@veronicka33 teda, co to ta Luci s námi provedla, ona čaruje!!! 😀 😕

veronicka33
22. led 2011

@lifinka neviem asi 🙂

linka
22. led 2011

@lifinka
@veronicka33 a ja ked na to kliknem,tak mi ukazuje moj graf 😲

linka
22. led 2011
lifinka
22. led 2011

@linka to už je lepší 🙂 no jsem zvědavá, co tento měsíc u tebe... 😉

linka
22. led 2011

@lifinka islo to? myslim moj graf 😉

lifinka
22. led 2011

@linka ano byl ok!

linka
22. led 2011

@lifinka kedy si zmenis pas?

kamillka100
22. led 2011

ahojte kocky, lenka tu asi nie je, tak chcem len povedat, ze dnes som vyskusala test a nic....negativny, tak ja ozaj neviem, kedy ta mrcha mrchovska pride, ked ma prist nech pride a nech ma nenapina 😠 😠 😠 , keby som aspon nemala take biele vytoky, stale kukam na WC jak truba 😠 , mala niektora take vytoky a dokonca aj v moci ked som curala do nadobky, moc bol bielozlty, ako mlieko, neviem co so mnou bude ☹ ☹ ☹

lifinka
22. led 2011

@linka až po pondělní kontrole 😉 nechci předbíhat
kamillka100 tak to nechápu a ještě jeden test máš, že by jsi zkusila z ranní moči, víš?ale takový výtok mám i já... 😕 ty jsi nějaká zapeklitá!!!ale bude zase dobře neboj chce to ten čas, vím, že radši než takové čekání by jsi už brala i mrchu....nějak to dopadne, hlavně co nejdříve, že?

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 a máš ten test ještě? nebo jsi ho vyhodila?

kamillka100
22. led 2011

@lifinka mam ho ☹ ☹ ☹

kamillka100
22. led 2011

@kamillka100 aj ty mas take biele vytoky, normalne som sa zlakla ked aj v moci som to objavila, moc bol ako mlieko, myslela som si , ze mohla by som byt v tehu, lebo mam aj tie priznaky, toci sa mi v hlave, bolia ma krize, vytoky a dnes mi bolo aj zle po jedle, ale to boli len asi take zbytocne priznaky, uvidim co bude zajtra, aka bude BT, test mam este jeden, ale 25 s citlivostou, ine nemali v lekarni, tak som si kupila rapiclear a taky obycajny 25

kamillka100
22. led 2011

@lifinka prepac, poslala som to sebe, tak mrkni 😀

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 no to co píšeš jsem měla také takové příznaky, no jak nebudeš nechápu to, protože tomu vše nasvěčuje, že by jsi měla být těhu...buď je HCG tak malé, že se neobjeví ještě na testu, nebo nevím, ale s 25 citl, no jsem zvědavá ten mě ukázal až 14DPO, ale to vlastně budeš zítra, no stále na tebe myslím!!!

kamillka100
22. led 2011

@lifinka dakujem velmi pekne, no som zvedava ako to dopadne, este som zabudla citala som,ze si mala zimnicu, ja som ju mala dnes vecer, normalne som sa zobudila, ze mi je riadna zima, tak preto som si aj trochu namyslala ☹

kamillka100
22. led 2011

@lifinka a krcok mas ako nizko? lebo ja ho mam riadne nizko, tak na pol palca a som pri nom a je tvrdy

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 vidíš, je to fakt zajímavé, já začla mít zimnici asi mi nebudeš věřit, ale 13DPO, 14 nic a zase 15 a 17DPO vždy dopodl od půl 10h 😅 😕 takže jsi fakt případ 😉 v dobrom, ju!

kamillka100
22. led 2011

@lifinka asi hej 😀 , mna to normalne zaskocilo, ked som to precitala, kazda sme nejaka, ale aby som mala priznaky a nic, normalne som nastvana 😀
clostil pripravena a aj duphaston, tak nech pride mrch mrchovska a ide sa na posledne kolo 😉 , potom manzel bude mat 3 mesiace pauzu 😀 , nebude to uz nutene ako teraz 😀

linka
22. led 2011

@kamillka100 nezufaj,kamoska nemala pozitivny tehu test ani dva tyzdne po vynechani mrchy,takze nadej tam je 😉

kamillka100
22. led 2011

@linka mne sa to vsetko vypomstilo 😀 klamala som dr. a teraz tam nabehnem, ze som ho klamala, ze mrchu som nedostala a stale nemam 😀 on ma zabije 😀

linka
22. led 2011

@kamillka100 tak mu povies,ze si mala,ale slabu a kratku 😉

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 no tak čípek jsem musela hledat je vysoko a y ho máš nízko?

kamillka100
22. led 2011

@lifinka hej, ja ho mam nizko a dost, tak mozno ta mrcha ozaj pride ☹ , ale aspon dufam, ze to je cipok, ja ho mam tak divne, je na lavo

lifinka
22. led 2011

@kamillka100 no já ani nevím, jaký má být v těhu,

kamillka100
22. led 2011

@lifinka urcite ma byt vysoko, vsak chrani babo, aspon si myslim, nie som si ista, ze ci to je ozaj cipok, mne sa zdal cely cyklus rovnaky, nikdy nie makka, ale tvrdy

jania023
22. led 2011

Babenky kolko sa vam vytvorilo vajicok po clostiku??ktorej sa urobil iba jeden folokul a kolkym sa vytvorilo viac??

lifinka
22. led 2011

@jania023 tak dr., mi nikdy neřekl, či je tolik tam nebo jinde tolik, prostě jen našel ten největší...takže to sama nevím

kamillka100
22. led 2011

@lifinka presne tak,´mne nikdy nepovedal, ze kolko vajicok, ale ze nasiel dominantny folikul a povedal kolko meria, ale mne tento mesiac sa vytvorilo kopu a vraj ziadny dominantny, najvacsi vraj bol 11mm a predsa som ovulku mala, tak niekedy prehliadne a ked som mu to povedala, tak mi povedal, vsak toto sme chceli aby ovulka bola 😉

jania023
22. led 2011

@lifinka dakujem 🙂 niekde som citala ze niektorim sa vytvorlo aj 5folikulov atak tak aby som nebola potom v soku 🙂