Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
2. únor 2011

@consti clostil ovplyvnuje dozrievanie vajicok pri PCO, ked miesto 12 malych ti dozrie 1 poriadne....ja nie som gynekolog, takze ti nebudem hovorit preco je treba sledovat, nemyslim, ze som mudrejsia ako lekar..........len viem, ze proste na Slovensku to nedostanes len tak, nie je to bezny liek ako PAnadol.mozu ti okrem ineho vajecniky spuchnut na dvojnasobnu velkost, mozes mat poruchy videnia, krce v bruchu.....btv, clostil prave navodzuje Ovulaciu, takze ak ju mas, je ti zbytocny..........dalej jeho samotne uzivanie vyrazne ovplyvnuje vysku sliznice maternice, cize sa nema kde zahniezdit oplodnene vajicko.......samozrejme je to na tebe, ale ja by som to bez lekarov neuzivala

aduskatt
2. únor 2011

@consti btw, ked hovoris, ze si OK, to si bola asi u lekara.........myslim, ze ak by si mala problem, tak by ti clostil dal.......mozno je problem niekde inde, neviem, kam chodis, ale skus priamo CAR, tam su skusenejsi ako u obvodakov

consti
2. únor 2011

@aduskatt U lékaře jsem byla, ale mezitím jsem byla i na operaci a do Caru se znovu chystáme až v létě. 😅 U lékaře jsem tedy byla jen na klasické prohlídce (horm.profil, průchodnost vejcovodů, ultrazvuk). Ale i tak díky za odpovědi! 😉

consti
2. únor 2011

@aduskatt Napsala jsem to špatně, lékařem myslím samozřejmě lékaře z CARu.

veronicka33
2. únor 2011

Táááák aj ja už som po večeri ale ste toho stihli popísať🙂fúúúú som plná napráskaná to budú zase sny xixi

lifinka
2. únor 2011

@gabriellka vítej, tak já mám první dítko z clostylu a teď jsem těhotná brala jsem clostyl 4 cykly....takže přeji, aby ti to vyšlo... 😉

aduskatt
2. únor 2011

@consti tak ak si bola v CARe a nenapisal Clostil, zrejme to povazuje za nepotrebne🙂 ved saa popytaj tam🙂 kazdopadne drzim palce🙂

aduskatt
2. únor 2011

@veronicka33 co dobre bolo na veceru?🙂

consti
2. únor 2011

@aduskatt Nic mi nenapsal, protože jsme primárně řešili operaci a čekali na výsledky manželova spermia a o umělém apod. jsme se nebavili. Jen mi teda doktor řekl, že po operaci, když se nebude dařit, bych šla na IUI, případně na IVF. A u těch se asi Clostil bere? 😉

aduskatt
2. únor 2011

@consti ak je pricinou PCO, tak ano.....

consti
2. únor 2011

@aduskatt Díky za odpovědi 😉 . Vy se jak dlouho snažíte? A jak dlouho bereš Clostil?

aduskatt
2. únor 2011

@consti 5 rokov.......clostil som brala jeden cyklus.......od tohto mesiaca nabieham znova na clostil, pol roka kazdy druhy mesiac

consti
2. únor 2011

@aduskatt no je to trápení, co? Tak moc držím pěsti, ať ti Clostil zabere!! 😉

aduskatt
2. únor 2011

@consti ja tebe drzim palce, musim terqaz tak na hodinku odist, maj sa

jania023
2. únor 2011

Nema niektora clostil navyse???mama mi ochorela a nempze ist ku lekarovy po recept takze zostanem bud. cyklus bez neho...to vobec nieje dobre..kocky nemate niektora navyse??? ☹ ☹ ☹ coskoro mam mn

veronicka33
2. únor 2011

Dievčatá:(som trošku smutná:(mrška sa spúšťa takže bábenko nebude ale nevadí tak na budúce:(

veronicka33
2. únor 2011

@lifinka už sa mi to spúšťa takže tento mesiac nič 😠 tuším sa aj koník spametal 🙂

jania023
2. únor 2011

@veronicka33 moja nesmut aj ja ju dostanem coskoro a tiez to bolo nadejne ☹

veronicka33
2. únor 2011

jania023 hm tuším ta BT sa s nami zahráva no nevadí aj tak stým nič nenarobíme,ale aj tak ti držím ešte palce nech to výde🙂

jania023
2. únor 2011

@veronicka33 myslim ze ja budem merat stale iba do ovu a potom uz nie lebo potom som v rozpakoch 😒

veronicka33
2. únor 2011

ved práve ja som dnes písala že asi končím a nebudem sa kontrolovať,ked to má prísť tak to príde a ked nie tak potom to budem riešiť:(

veronicka33
2. únor 2011

@veronicka33 chcela by som začať zumbu ale doma nie niekde mimo 🙂 nemáte niekto cd? 😉

veronicka33
2. únor 2011

aspon nebudem stále myslieť na tehu že sa nedarí a začnem zo sebou niečo robi lebo ma asi porazí ☹

lifinka
2. únor 2011

@veronicka33 já už ničemu nerozumím.... ☹ je mi to líto

jika10
2. únor 2011

Ahoj holky, dneska jsem cely den nejak odpocivala. Jinak sexik vcera nebyl, ale byl dneska rano 😀 😀 😀 Do albicka jsem dala fotku ovu testiku, jak byly 3 dny po sobe ... Tak nevim, jestli ovulka byla nebo co

veronicka33
3. únor 2011

Dobré ránko takže mrcha včera dorazila, ☹ v plnej paráde,chcem sa opýtať ako je to z grafom?píše sa to už od mrchy aleboaž ked sa začne merat teplota? 😒

puckal
3. únor 2011

@veronicka33 Ahojky, to je mi líto..... jinak graf na ff se píše od MS, ale zapisuješ tam ty dny, že je MS a jak silná, a až ji mít nebudeš , tak začneš měřit.

puckal
3. únor 2011

Tak koukněte na graf, ovu potvrzena 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

jika10
3. únor 2011

Ahoj holky, tak tady je muj graf, tak nevim, zda ovulka byla nebo ne
http://www.fertilityfriend.com/home/3393c8

walta
3. únor 2011

dievcata, chcem sa opytat, ci ma niektora z vas skusenosti s branim posvoveho gelu Crinone 8% (progesteron, beriem ho po IUI), a ci sa vam vstrebe cely? Lebo zo mna vypadavaju doslova biele gulky, ako keby tvaroh... snad to nie je zle? neviem, ci sa to ma vstrebat cele, alebo to ma vyzerat tak, ako u mna teraz, ze sa to cele nevstrebava. Dakujem za akukolvek odpoved 😎