Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
7. únor 2011

@kamillka100 už vás čekám s napřáhnutou náručou 🙂 taky se do jedné dočkáte, já sama nechápu, že to šlo tentokrát celkem rychle, a vidíš na pohovoru v Care mě řekla, že přirozeně neotěhotním, nemám šancu...

kamillka100
7. únor 2011

@leeena_4 to nemyslis vazne, tak vela? to je strasne, len aby si nepochodila ako ja, bola som na 11DC a povedal mi ,ze nie je ziaden dominantny a predsa ovulka bola, neskor, ale bola, ja si myslim ze s clostilom ovulka urcite bude, ale kedy to nik nevie, na tvojom mieste by som sa objednala 12-13dc, to uz musi byt vidno, mne sa folikul zvacsoval o 2,5mm rapidne, tak uvdis, drzim palce, este dobre ze ja tolko nemusim platit, ja platim 1 eura

kamillka100
7. únor 2011

@lifinka zazraky su, aj preto verim, ze raz sa stane zazrak a budem aj ja maminou, velmi po tom tuzim, dala by som za to vsetko, minule som povedala manzelovi, ze za tehotenstvo by som dala aj 500 000 sk, tak mi povedal, ze som salena, ze nemusim nic davat, ze raz ostanem maminkou aj bez takych penazi 😉

leeena_4
7. únor 2011

@kamillka100 jojo, tolik :-/. No, jenže 12 a 13 je víkend a 14 říkal, že by mohlo být pozdě. Já věřím, že bude něco vidět a i mu řeknu, že minule byla později. Teď určitě taky bude. Já to nechci moc sledovat. Tenhle cyklus neměřím a nechci na to moc myslet. Ani sem asi nebudu moc chodit, ale teď mám dovču, tak si krátím čas 🙂

lifinka
7. únor 2011

@kamillka100 vím, člověk je bezmocný, ale lékaři pomůžou a třeba už maminka začínáš být a ještě o tom nevíš, moc ti to přeji, 🙂 😵

lifinka
7. únor 2011

@leeena_4 tak běž 11DC

leeena_4
7. únor 2011

@lifinka jojo, půjdu a uvidíme 😉

lifinka
7. únor 2011

@leeena_4 jakto, že bys platila peníze a tolik?

lucka_0906
7. únor 2011

@leeena_4 leni od ktoreho dna si brala Clostil? Ja ked som brala od 5-7 ovulka bola cca 17teho.. Ked som brala od 3-7, tak ovulka prisla na 13ty den.
Ale na tvojom mieste by som tiez sla 11ty....

lifinka
7. únor 2011

@lucka_0906 vidíš a já stále brala od 3dc a poslední byla až 20Dc ovulka a jindy 10DC a 12Dc

leeena_4
7. únor 2011

děkuju za zkušenosti holky. No nevím proč, ale v jednom měsíci jít 2x na utz nemůžu, protože to doktorovi neproplatí pojišťonva, to je jedno, něco pozná a zbytek si poradí příroda 😉

puckal
7. únor 2011

Ahojky holčiny, koukám, že možná bude jedna nová těhulka 🙂
U mě nic nového, teplotu zatím pořád měřím.... a uvidíme jak se to vyvine. Potom další cyklus měřit budu vždy do potvrzení ovu, když ted jsem jí měla poprvé, neznamená, že bude vždy stejně, tak at ji vychytám 😉
Ohledně vedlejších účinků, s clostíkem ani s orgametrilem žádný problém nemám, nic jsem zatím nevypozorovala. Jen mě dnes začaly bolet záda, a zhoršila se mi plet, ale to bude tím, že přijde MS, orgametril mám do pátku, potom to mám do 3 dnů dostat.....

nathali
7. únor 2011

cau holky ale ste sa pekne rozpisali a ved to je len a len dobre 🙂
ja som sa vratila s pohovoru ktory bol cista katastrofa riaditel ktory sa ani neusmial a celkovo mimika tvare na bode mrazu neviem ci chcel aby som sa ho bala skor sa mi zdal vtipny 😀

gabriellka
7. únor 2011

vyzeralo to nádejne, ale k februárovým tehulkám sa nepridám ☹
nathali hladáš si novú prácu?

lucka_0906
7. únor 2011

No baby, ako dnes fajn zacal den, tak zacinam byt smutna. Presne o tyzden by som mala dostat MS a uz ju svinu citim prichadzat.. krize, podbrusko 😒 Takto to bolo aj minuly mesiac ☹

gabriellka
7. únor 2011

lucka0906 hlavu hore, ja som ju necítila a aj tak prišla ☹ tak další mesiac pred nami. niekto tu želal dobrú chuť ku klostylu aj ja si ju želám 😢

nathali
7. únor 2011

@gabriellka no ja som teraz na pracaku takze ano hladam nieco normalne ale zatial som nic nenasla 😅
@lucka_0906 to este nemusi byt ms 😉

lucka_0906
7. únor 2011

@nathali Natali, ty kde beries tolko optimizmu? 🙂 By sa nam ho vedela vsetky rozdavat
@gabriellka som smutna aj preto, lebo uz som brala 3ti mesiac..z toho posledne 2 mesiace zabral. Ty mas prvy mesiac?

gabriellka
7. únor 2011

lucka0906 ja som ho mala teraz druhý mesiac a tiež to u mňa vyzeralo veľmi nádejne...raz sa to podarí, aj keď niekedy som z toho na prášky... je pravda že tolko energie ako nathali by som chcela mať. Nathali klobúk dolu, nech ti to vydrží 😉

nathali
7. únor 2011

@lucka_0906 neviem odkial beriem tolko optimizmu 😀 😀 😀 ale viem ze ked sa clovek pozera na veci a na svet usmiaty tak ma zrazu vsetko riesenie a vsetko ide lahsie 🙂 jasne ze mam aj ja svoje zle chvilky ale tie rychlo prejdu 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

nathali
7. únor 2011

@gabriellka dakujeeem ja sa snazim 🙂 a ved smutnych a nastvanych ludi je vsade dost a ked sa na teba niekto usmeje hned je to lepsie no nie?

gabriellka
7. únor 2011

nathali tak toto si mala povedať aj tomu ofučanému riaditeľovi dnes že s úsmevom ide všetko lahšie 😀

nathali
7. únor 2011

@gabriellka ja som tam bola len 10minut a on bol strasne vtipny aspon som sa zasmiala 😀

veronicka33
7. únor 2011

ahojte dievčatá ako sa máte?ste tu niektorá?🙂

veronicka33
7. únor 2011

@nathali ahoj aj ja si hladám prácu ale tiež som bezmocná:(

nathali
7. únor 2011

@veronicka33 ja som tuuu 🙂 super ze tu nie som sama 🙂
no s tou pracou je to pekne o nicom ale zajtra idem este na jeden pohovor tak snad ma zoberu aspon tam to by som vaazne chcela 🙂

veronicka33
7. únor 2011

@nathali no tak držím palce a kto bude tá tehulka?nechce sa mi tolko čítať dlho som tu nebola🙂

nathali
7. únor 2011

myslim ze mysleli kamolku alebo potom zuzku
snad to babam vide uz potrebujeme dalsiu tehulku 🙂
a co ty jak si na tom???

lifinka
7. únor 2011

tak jsem se řádně zapotila venčila jsem psa a k tomu Ivošek jel na kole, no hotový masakr.... 😲 jak jsem utíkala, tak mě tak bolela prsa ☹((

veronicka33
7. únor 2011

@nathali ja no dnes som začala opäť merat BT tak uvidíme snád sa topodarý ale mohlo by sa🙂lenže ked neberiem clostil tak neviem ako som na tom teraz po pár mesiacoch a ty?ako?