• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Létání miminek

7. března 2011 
považuje se v mnoha směrech za "alternativní" maminku, ale tohle je i na mě moc :pensive:
chudinky malinký... :pensive: :pensive:
7. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale oproti nám všem si paní instruktorka užívá mateřství... :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo alternativni je dneska i to co je naprosto bezne prirozene a delalo se driv viz latkovky zejo,ale to nikhoo neohrozuje a ba naopak detem muze prospivat nejaka latka nez chemicka plinka ale tohle je silene to uz hranici s tou sektou a vymyvanim mozku..me staci kolikrat na jednom serveru pro muze co jsou za odkazy z ruska nechutne jak mrskaji lidma detma v nemocnicih asi to tam tak delaji bezne v ramci poporodni pece ci co
7. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to honem letěla přepnout, ale už je tam něco jiného... S tou sektou máte pravdu, hodně mi to tam připomínalo obdobné vymývání mozků a takové ty "testy důvěry", jak lidi padají jiným na ruce apod., nevím jak to líp popsat :sweat_smile:
Já jsem stále v šoku, že ty maminy něco takového se svými dětmi provádějí...
7. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono u vojtovy metody decka taky placou a nikdo nezpochybnuje,ze ma velky prinos. kazdopadne tohle byla sila,kdyby se s tema prckama radsi pomazlily nez vymetaly kazdej priblblej kurz co je k dispozici. brr!
7. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale u vojtovky deti nelitaji vzduchem,nedelaji rychle pohyby netresou s nema nerotuji ve vzduchu nebo jo?ja nevim myslim si to :astonished:
7. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale vojtovka je vedená odborníkama, má dlouhou historii, jsou s ní zkušenosti a používá se jen na doporučení lékařů a pod dohledem rehabky....tady ta ruská ruleta se lékařům nelíbí a dohled nad miminkama mají ženský, co sice mají akreditaci MŠ, ale na "cvičení". jak s dětmi cvičí, to už nikdo nehlídá....nevěřím že by to mohlo fungovat dál...možná dobře že to zveřejnili...
7. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, s vojtovkou se to srovnávat nedá...tohle je fakt úplná šílenost...to snad ani normální matku nemůže napadnout
7. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky nevim,tezko jen ze argument place miminek je pri srovnani s vojtovkou jaksi mimo,ale tim nechci rict,ze me ta reportaz nejak nadchla. naopak! je to des,sel mi mraz po zadech!
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka, to nebylo na tebe nic ve zlým :wink: :wink: :wink: , já jsem tak strašně vytočená, že píšu jak tatar. jasně že dítě pláče i u injekce, ale tu potřebuje, když jde o zdraví...ale tohle trápení těm dětem dělají ty ženský schválně, viděj, že ty děti jsou vyplašený a vyděšený...a přesto to dělají. je fakt, že v tomhle případě jde taky o zdraví - možná i o život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Představa krvácení do mozku, jen nějaká křehká céva, kosti nejsou kosti, chrupavka všude...moje nervy.
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj sobeckost vitezi :astonished:
7. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
proboha to jsou krávy, to je neskutečný :angry: je mi z toho úplně zle, prďolky malý, místo aby byly v bezpečí náruče tak s nima hážou jak s hadrem, teda k tomu fakt nemám slov... :fearful: :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozný. Jinak celá skrytá kamera je na Facebooku na stránkách 168 hodin
7. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristovanoho.... viděla jsem prvních deset vteřin pak jsem to okamžitě musela vypnout :fearful:
7. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me tam hlavne udivila ta cernovlaska,jak se jen uculila,ze s doktorem to nekonzultovala,hihi. vylizana pipina,fakt! no nic,jdu se radsi tulit k cacorce,tady to stejne nevyresime.
7. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, no to je teda něco :fearful: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som to našla http://www.facebook.com/CT24.cz?ref=nf#!/pages/168-hodin/128693867259
je to hrozné, vobec nechápem ako také ženské vobec možu mat deti :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, taky jsem z toho otřesená- týýýýýýý voleeeeeeeeeeee! A jak tam ty děti plakaly, fakt síla a ty maminy nechápu.
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
..alternativní matky? to ,že někdo bude nosit dítě v šátku,ač osobně jsem proti tomu, tak to ještě překousnu,ale tohle?? tohle je vymývání mozků, naprosto nepřirozené a nebezpečné zacházení a každé matce, která tohle provede se svým dítětem, bych ho na místě vzala...
7. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bera28 - pochybuju, že se tady někdo přizná :grinning:
7. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechapu,co je na satku spatneho,rekla bych ze je naopak prinosem.
7. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka: řešíme reportáž o létání miminek, ne nošení v šátku, možná jsem svůj názor na to mohla vynechat, uznávám, každopádně neni potřeba to ted tady řešit :wink:
7. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla ten Facebook, no slzy mi vhrkly do očí, zvýšil se mi krevní tlak a tep vyskočil na hranici infarktu... Jak můžou být ty matky tak vypatlané... No nic, jdu do vany a pak chrnět, ale mám obavy, že se mi celou noc budou zdát noční můry o létajících miminkách :cry: :cry: :cry: Dobrou.
7. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou se tu ptala nějaká mamča - že žije v Rusku, chodí tam s malým na cvičení a že tam s dětmi dělají přesně tohle, kromě jiných normálních cviků. ona sem psala, že se jí to nelíbí, že se bojí, ptala se, jestli to někdo nezná a tak, že tam tyhle "cviky" prostě dělat nebude:frowning2:((. Ted mi došlo, že to bylo tohle létání...v Rusku:frowning2:(((
7. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber, to teda si fakt ne :grinning: , by ji tu všechny maminy ukřižovaly:slight_smile: Umíte si představit třitýdenní miminko, jak je ještě vláčný, člověk se ho bojí víc dotknout, zmáčknout a oni tam s ním švihají, jak s plyšovým medvědem, drží za jednu nohu, no děs. Tohle se stát mě, tak to asi do konce svýho života nerozdejchám.
7. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaula: bohužel je spousta vypatlaných matek,co si myslí, že konají dobře..
7. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak,urcite to nedelaji s tim,ze jdou svymu diteti ublizit - spis naopak,ale rozum nad tim zustava stat...
7. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatka sak ona rikala aby se prej nebaly manipulace :angry:
7. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se i bála, že mi to dítě někam uletí... :sweat_smile: taky asi musej, chudáci, blít jak aminy :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to logické, v budoucím životě veškerá manipulace vlastně probíhá tak ,že vás lidi točí za ruce nebo nohu nahoru a dolů, že...různě vás přehazují, je potřeba tomu předejít.. Ne,ja fakt nemám slov, tohle je moc, je mi upřímně líto těch dětí ..
7. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek