Lloret de Mar - Španělsko. Byl tam někdo?

ipuska
23. čer 2008

Ahoj, je tu někdo kdo tam už byl?

kristi
23. čer 2008

jo, uz je to ale dyl

lavazzza
23. čer 2008

Ahoj já tam taky byla 🙂

kpetra
23. čer 2008

Ahoj. Já jsem tam taky byla, ale už je to dlouho.Každopádně bych jela znova, moc se mi tam líbilo. 😀

frog
23. čer 2008

já tam taky byla,báááájo..hnedka bych si to zopákla.Byly jsme v hotelu Montecarlo-5 min od pláže a od centra to samé..prostě vegáč 🙂

kalo
23. čer 2008

My tam byli před 2 roky. Ale žádný hotýlek asi nedoporučím. My tam pobyli, když jsme s mužem cestovali po celém Španělsku (3 měsíce), tak jsme se asi na týden zastavovali na potápění. Skvělé, krásné, doporučuji!
.....Ale nejkrásnější oblast je pro mě určitě Cabo de gata (je to přírodní rezervace) a nejkrásnější krajina a moře...

schwarzovka
23. čer 2008

Taky jsem tam byla....moc hezky, klidne bych jela znova 😉

alcatko.j
23. čer 2008

Taky jsem tam byla a tehdy se mi tam loibilo, ale to jsem byla nenarocny pubertak, takze jsem byla spokojena, nadsena a u vytrzeni 😅

laada
23. čer 2008

Ahoj no já tak pozitivní zážitky z Loretu nemám. Je to sice 6 let na zpět, ale vstup do moře hned do hloubky, město plné puberťáků (asi jako Alčátko 😀 promiň) a hotel 4 hvězdy odpovídal na jednu *

ipuska
autor
23. čer 2008

No tak doufám, že mě se tam bude teda líbit. Já už jedu v pátek do hotelu "DEX" i s aerobikem 🙄

borglum
24. čer 2008

ahoj, ja tam byla loni..Mne se tam hrozne libilo, ale byla jsem tam jen s kamoskou, na "damskou jizdu".. Ono je to hodne zivy, nocni mesto, plny mladejch lidi, ktery tam prijizdej "parit". Na tu damskou jizdu to bylo super, ale treba pro rodinu s ditetem by mi to priso az moc zivy a prelidnately.

ipuska
autor
24. čer 2008

Krásné ráno, já jedu taky na dámskou jízdu. Dnes ráno jsem se probudila s bolestma v krku a zimnicí takže doufám, že se z toho do pátku vyhrabu 😒 . Jo a ještě mě zajímá jestli tam prodávají nějaké pěkné oblečení 😅 . Jsem trochu "úchylná" na oblečky 😀

alcatko.j
24. čer 2008

laadi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ipuska
autor
24. čer 2008

alcatko.j zrovna jsem si prohlížela tvoje album. Jste fakt skvěle potrhlá rodinka, nebo spíš máš u některých fotek krásný kecy 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
24. čer 2008

ipusko, no to jsme celi my 😀

ipuska
autor
24. čer 2008

je to skvělý 😀 😀 . Já mám neteř Nelinku, ale tak krásný ouška jako to ta tvoje nemá 😉 😕 , ale zato ta druhá, ta je má

rosanela
24. čer 2008

Ipuško,
do Lloretu jsem se najezdila hodně často, neboť jsem dělala v CK a měla jsem zrovna tuto destinaci na starosti. Takže 2x ročně to jistilo.
Záleží, co od toho očekáváš, je to rušnější letovisko, hodně hotelů, barů, diskoték atd., hodně pro mladé nebo pro ty, co mají rádi šum a večerní svrkot 😉
Tak si užij krásnou dovču a pak poreferuj. A s aerobicem to v tom vedru zase moc nepřehánějte. 😉

ipuska
autor
25. čer 2008

Ahoj Rosanelko, s tím aerobicem to určitě přehánět nebudu, nejsem takový blázen. Těším se spíše na moře a hlavně na odpočinek a relax. Mám ráda rušno, ale taky doufám, že je tam hodně obchůdků s oblečením

laada
26. čer 2008

Alči ty seš fakt péro .... jak pročítám různý diskuse 😀 😉

ipusko tak jestli to je dámská jízda + aerobik tak to je na Loret bezvadná kombinace 😉
Ať se vám tam líbí 😉

makelka
26. čer 2008

ahoj,

i já byla, už je to pár let, ale taky se mi líbilo, přesně jak píšete, super pro puboše 😉 či dámskou jízdu 😉

brnda
26. čer 2008

ahoj ja tam byla tak před peti lety,jak už tady nekdo psal ,je to hodne žive letovisko,takže pro mlade lidi ,určite to neni vhodne pro rodiny s detma

ipuska
autor
4. črc 2008

Ahoj holky, pisu z Lloretu, je tady fajn akorat vcera jsme tady meli opravdu osklivo. Bordel tady sice je, ale vetsinou ho na hotelu delaji nemci. Jsem rada, ze je aspon net. Tak zatim pa