Lupénka. Pokud ji má rodič, narodí se s ní i dítě?

rova
29. pro 2006

Nevíte, kolika procentní možnost je, pokud má jeden z rodičů lupénku, narodí se s ní i dítko?
Pokud s ní máte zkušenosti, co se vám osvědčilo na dlouhodobější vymizení?

danalopatova
29. říj 2007

poradím co užívat na lupénku a zmírnění či odstranění 😲 😕
Bylinné produkty umí...pište

artuse
16. led 2008

Ahoj holky,

oživuji toto téma. Mám lupénku, která se mi v těhotenství a po té porodu dost zhoršila. Četla jsem, že v těhotenství lupénka vymizí, ale u mě tomu tak bohužel nebylo, spíš naopak. Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s tím, co používat na zmírnění lupénky v době kojení? Kortikoidy používat nechce a ani se to nedoporučuje... A vůbec co Vám na lupénku zabralo? 🙂
Díky moc

ninule
16. led 2008

Ahoj holky!!!!Chtela jsem vam napstas neco k tomu leku Elidel-ja jsem ho mela taky,asi pred rokem jsem s ek nemu dostala pres jednoho dr. v Nemecku a pomohl mi uplne hrozne na atop. ekzem na rukach, od te doby zmizel ,sem tam s eneco vtai,ale asi je tak 10% z te puv. plochy..Jinak ho pouzival kamos manzela na oblicej, trpel na to od malicka, pak mu to zzmizelo a ma plet jak detatko, vazne...Akorat musim priznat, ze jsem ho prestala pouzivat, protoze mi volal ten dr., ze v USA zjistili, ze spousta lidi, co ho pouivali, onemocneli rakovinou...Pry je na me, zda ho budu brat dal,neda se to rict na 100%, protoze je to novy lek a vysledky "nasledku" jeho pouzivani jsou jen v pocatcich a nikdo nevi, zda ta rakovina je jednim z nasledku...Nicmene mne opravdu pomohl hodne rychle a na dlouho...Pak uz jsem ho ale radej nepouzivala...

artuse
16. led 2008

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte zkušenosti s volně prodejnou kosmetikou Skin-Cup?

ninule
16. led 2008

Artuse, chtela jsem si ji koupit asi pred 14c dny-misto toho mi v lekarne mgr. poradila Biodermu Atoderm POzinc a s tou jsem moc spokojena!!

jennyska
13. led 2014

Ahoj @maggie @mmmk @jenniffer @rova @gedren @georgine @alisek @xsuzzi a ostatní snažilky, těhulky a maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Lupénkou do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/lupenka/ pomůžete ostatním snažilkám, těhulkám a maminkám, které zajímá např. to, jak s lupénkou bojovat, co na ní zabírá, s čím máte dobré zkušenosti, s čím naopak špatné a tady na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all