Malá prsa a posměšky druhých. Jak byste reagovaly? Jak jste se s tím naučily žít?

alilali
28. led 2022

Ahoj holky 🙂

mám opravdu malá prsa, zhruba tak jak holky v pubertě, kterým začínají růst. Mám po dvou dětech a zhubla jsem od prosince nyní 8 kilo a bohužel, hlavně prsa (ale i břicho ❤️).
Trápí mě to, dřív jsem to brala jak to je, nenosila podprsenky a cítila se sexy, ale teď prostě ne, protože každý byl zvyklý za ty dva roky, že mám prsa (těhotenství, kojení) a teď když vidí změnu, tak přísahám, za týden mi třeba i 3-4 lidi řeknou "Kde máš kozy?".... Jak kdybych si to vybrala, ani nevím jak reagovat, jak je odpalkovat. Blbý je, že mi to většinou říkají ženský, co mají X kilo nadváhu a nebo chlapi, co jsou hulváti, ale i přesto je já neumím a ani nechci urazit napřímo jako oni mě.Jak byste reagovaly, jak jste se s tím naučili žít (malá prsa)? Prosím o reakce hlavně ty, které to fakt znají a ví, jak to dokáže srazit sebevědomí. Jinak si myslím, že jsem celkem pěkná ženská, mám 156 cm, 58 kilo, větší boky, zadek,
štíhlejší pas. Bohužel, ale.timto.ty malá prsa ještě víc jdou vidět. Žádné push up podprsenky nosit nechci....

Děkuji všem ❤️

maxulekapcule
29. led 2022

@camelinka to je zbytečný, to ani nepochopí 🤣

perexka
29. led 2022

já jsem celý život odjakživa zvyklá na to, že na sobě nosím jen bradavky 🙂 takže období těhotenství a kojení byl příjemný bonus.. na mě spíš koukali a říkali.. jééé ty už tam konečně něco máš?) každopádně, když s tím budete srovnaná vy, tak se vás určitě takové trapné dotazy nebudou dotýkat) .. když odpovíte vyrovnaně, určitě už na to znovu dotyčná osoba narážet nebude.. ale dle všeho máte v okolí teda přízraky :D chlapům bych odpovídala něco ve stylu, že když má tak plnou hubu řečí, tak ať předvede on, co má v kalhotách :D a ženským bych řekla, že si mají počkat po kojení na stejný výsledek.. popř. ženským s nadváhou říct, že jsem radši za plochý hrudník než špekaté břicho :D

dasipe
29. led 2022

@alilali buď v klidu. Mě se taky často lidé ptají, kde mám prsa. Tak vždycky odpovím, že jsem je nechala doma na poličce, že si je beru jen občas 😀 nějak jsem to už přestala řešit, mám jiný přednosti. Třeba velkou prdel. A co? Tu mi nikdo nesebere 😅 vůbec se s tím nestresuj 🍀

amazonkajanik
29. led 2022

@alilali mě si max dobíral bratr a švagr, který je na typ twigy a 5 prsa. Naše mamka pětky, dvě ségry trojky, třetí podstoupila před léty zmenšení že čtyřek na dvojky a já nebýt kil navíc po porodu, nemám nic. A co z toho? Mě víc štve pupek před sebou, než že bych neměla co dát do podprdy. Prostě neřeš, řekni si, že to jsou hlupci. Ženským řekni, že ti kozy aspoň nevymlátí zuby, když popoběhneš za dítětem a nebolí tě záda!

alilali
autor
30. led 2022

Holky, všem děkuji, některé z Vás mě i pobavilx. 😁☝️ Díky moc, odpověď, že když se stála fronta, tak já si vybrala mozek a nebo, že je mám doma v krabici a beru si je jen občas je opravdu skvělá. 😁🙈
Díky moc i těm co pochopily, že mě nevadí malá prsa, mě vadí, že to každej druhej musí komentovat a na otázky kdo?
Většinou chlapi mých kamarádek, má rodina, nebo známé holky, ze školy aj..

alilali
autor
30. led 2022

@dasipe Děkuji ❤️

camelinka
30. led 2022

@alilali To maji kamaradky skvely kluky tedy🤦🙄, slyset svyho chlapa nekoho takhle komentovat, poslu ho do prdele sama😅🤔.
Super, ze si se sebou srovnana, ja dycky rikam, ze radsi ty my dudlicky, nez po detech krmit vodniky z mostu😎😄

veronikav31
2. únor 2022

Mám celý život malý prsa (letos mi bude 40), dvě děti.kdyby mi to někdo řekl,tak odpovím: nemám,nechala jsem je doma (nebo jsou na procházce)... lepší je mít malá prsa než vytahane a k tomu bolesti zad (to bohužel měla moje spolužačka,pak šla na zmenšení,už bolesti zad nedala).musíš mít nadhled,kdo je primitiv nebo má menší myšlení,ten se nezmění i kdybys mi to denně vysvetlovala

magicaetezzz
2. únor 2022

“Kde mas prsa?” odpovídám “ve skříni, jsi snad Britská královna?”
Ale já kolem sebe nemám takové kreteny. Respektive mám, ale s moji naturou se mi už vyhýbají. Protože když jsem jim jednou odpověděla stejnou minci a ještě před dalšími lidmi, na vlastní kůži pochopili, jak prima to je.
A vylizanec, kterej tohle říká opakovaně, to bohužel jinak nepochopi…

crazymaverick
2. únor 2022

@alilali jak píšou holky výše, jenom hlupák bude mít takové poznámky 😏

tehulinka91
2. únor 2022

@alilali jsou horší věci na světě než malý prsa, já jsem silnější postavy, bohužel a celý život se mi někdo posmíval a smířila jsem se sama se sebou až v dospělosti. A upřímně i když máš malé prsa tak ti závidím, že jsou stejná , já mám každé jiné a nemyslím tím nepatrný rozdíl, ale jedno je o dvě až 3 čísla větší a to menší se nezvětšilo ani u kojení. Dělá mi to dost zdravotní problémy, hlavně co se dýchání a bolesti zad týče, ale jedině co mi pojišťovna uhradí, je zmenšení a jelikož je to jen genetická vada, nenechám si řezat do zdravého funkčního prsa (to větší) to menší se totiž chová jako zakrnělé. Takže neřeš malý prsa a když budou ty tlusté ženské do tebe tak rýpat, řekni třeba, že zkoncili v té jejich pneumatice co mají. Oni ti dají pak pokoj 😅 je to složitý, každej si přijde vtipný, ale měla bys je odpalkovat, jinak nedají pokoj. A rozhodně to není věc pro kterou by ses měla trápit, určitě máš chlapa, kterému se líbíš, má tě rád takovou jaká jsi, má s tebou rodinu, tak proč řešit ostatní blbý lidi? 😘

atekram42
2. únor 2022

Nepřijde mi to vůbec normální, s takovými narážkami jsem se setkala naposledy na základce od nevyzrálých puberťáků, jinak to nikdy nikdo nekomentoval (a to prsa fakt skoro žádná nemám). Co je to proboha za lidi? To fakt dospělý člověk něco takového vypustí z pusy? Asi mám naprosto odlišnou sociální bublinu, ale tohle bych čekala fakt od nějakých primitivů. Osobně bych se s takovými lidmi vůbec nestýkala, ale chápu, že ne vždy je to možné.

belmonka
2. únor 2022

@alilali odpověděla bych "a ty máš kde mozek?"

ajkada
2. únor 2022

Ja mam úplně stejnou vybavu a po odkojení dvou deti zbyly jen kuzicky, do podprsenky je muzu rolovat🙂). Od ZŠ jsem zadnou negativní poznamku neslyšela, neumim si představit člověka, co by neco takového řekl. Ale pokud ano, bud bych odpověděla ze kozy nemám, protože ziju v Praze a nemáme na zahradě dost mista a tvarila bych se faaakt zmateně, jakože pojem kozy znam fakt jen ve zvířecí říši. A pokud by to bylo opakovaně od stejného chytrolina, tak bych se zavařila strašně smutně, skoro do breku, ze je mam fakt šíleně maly a jestli mi poradi co s tim.....Tohle "hrani" na city mi zabira vic, nez vulgarity nebo zahrani do vtipu. Nebo bych prostě úplně upřímně rekla, ze je mi takova otazka krajně neprijemna.....Vulgarity a posilani do pr... jen provokuje, vtipy dávají najevo ze to beres jako srandu, ale to není pravda, je ti to neprijemny, tak at je to neprijemny i tomu druhemu....😉. Držím palce.

rozitta
2. únor 2022

Kdyby začal zase prudit s kozama, řekla bych mu: "Co to máš za vřed na krku? Ježíš sorry, to je tvoje hlava!" A pak vždy, když bych ho potkala a chtěl zase prudit, řekla bych jen pozdrav "čau vřede" a šla dál 😉

gracinka7
2. únor 2022

@alilali víš co jim můžeš odpovědět? Že když pán Bůh naděloval, ty sis šla stoupnout do fronty na mozek 😉

gracinka7
2. únor 2022

@stef9328 jojo. Co já bych dala za malá. Dá se s nimi lépe sportovat, nebolí záda, nemusíš nosit podprsenku...
Spousta chlapů se dívá jen do výstřihu místo do očí. A těch keců, co si vyslechnu 🤦

maargit
2. únor 2022

@alilali "A premyslelas o plastice?"
Ne, to neni reakce na tvuj prispevek, to mi jeden znamej pri pohledu na moje prednosti rekl😁 Tak jsem rekla, ze v zivote ne, ze jsem spokojena a nosit ty balvany v tehotenstvi a pri kojeni bylo za trest. Taky mi nabizel, ze bych mela pribrat, ze to bude tim, tak jsem mu rekla, ze ze vseho nejvic se desim vyzranych prsou. Ale jde o to, ze ja se citim dobre, i kdyz nemam extra vybavu. To je zaklad. Tak zkus se na sebe podivat a zalibit se v tyhle podobe, pak to odpalkovani pujde lip. Ono to kazdyho prestane bavit, kdyz uvidi, ze tim netali do ziveho. Navic pri sportu jsem vzdycky mela radost, ze tam moc neprekazi😁

lenkabukov
2. únor 2022

Když se mě někdo ptá, z čeho kojim, když nemám prsa? Říkám: no přece z lopatek.
V tu chvíli neřekne nikdo nic a koukají s otevřenou pusou.
Vůbec bych se tím netrápila, lepší menší, než je tahat u kolen. ☺️

ivona1234
2. únor 2022

Vždy mi zabrala odpověď: "Doma ve skříni, kdo by se s tím tahal... " A bylo po problému

zelenaesmolda
2. únor 2022

@alilali
na otazku kde mas kozy bych odpovedela,ze na pastve.

danulenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz