Mám snědé dítě 🙂 Jak se na to tváří okolí?

jaa
25. črc 2010

Ahoj maminky.
Nejspíše to máme v genech,něco od manžela,něco ode mne...Mám čtyři holky a z nich jsou dvě, hodně tmavé.Ta nejmladší je extrém.Už ,když ji bylo 6m,ptali se mě v nemocnici na pohotovosti,kam jsem s ní jela,když měla 40tky teploty,jestli s ní nechodím do solárka... 😅 😅 😅 nechodím..je prostě hoodně tmavá...Nespálí se na slunci a vodu miluje...
Lidi si ji prohlíží a ptají se,jestli ji mám s bělochem... 😅 No,mám....A dokonce má modré oči...Ale je snědý..Stejně,jako tchýně,a její otec s matkou..A stejně,jako můj otec a jeho matka...
Jak se na to tváří vaše okolí????

jaa
autor
25. črc 2010

Nellinka.. 🙂 🙂 🙂 🙂

jaa
autor
25. črc 2010

ještě jedna

beruska2x
26. črc 2010

kamaradka z prace ma 2 deti, starsiho kluka - ten fakt vypada jak maly kubanec a holcicku - blondynku s modryma ocima 😉 no kontrast jak blazen a maji oba stejneho tatinka, cecha 😅

vim ze se setkala uz i s blbyma poznamkama 😅 ale obrana??? asi zadna.. nektery lidi jsou blbci no..

ale deti ma nadherne, zdrave, dokonce ted ceka treti tak jsem zvedava 😀

ygreen
26. črc 2010

jaa: maláje a bude krásná a zajímavá. Prostě exotická kráska 😵
Moje kamarádka ze střední tedy byla pravý opak výrazu snědá - byla úplně ohnivě rezavá, její sestra, která jakoby jí z pr...vypadla byla úúúúplně blond a jejich rodiče byli oba tmaví. Takže i oni pořád poslouchali, jestli nejsou adoptované, nebokdo je jejich pravej táta.

rubi
26. črc 2010

Jaa - nic si z toho nedelej, ja jsem do 14ti let vypadala jako cikanka a vetsina lidi mi to samozrejme nezapomnela pripomenout... Mama z toho taky byla vykulena, tata se taky lehce opali, ale je fakt, ze u malyho diteto to prekvapi...
Vase mala je aspon modrooka blodynka ( teda vypada to tak na fotce)...
Ja jsem byla kudrnata, cernovlasa a hodne tmavy pleti vedle brachy modrookyho blodaka se sejratou pleti...
Ve skole mi nadavali do cikanu a o par let pozdejc se za mnou chlapi otaceli jako divi... 😉
Treba casem zesvetli... u me to v puberte opadlo.

hroznatko
26. črc 2010

teda ta je krásná... 🙂

jaa
autor
26. črc 2010

@rubi Není blondatá..Vlásky má tmavohnědé..jen ted ji je zesvětlilo sluníčko a chlor v bazéně...To měla asi během tří dnů...Ale oči má směs modré a hnědé..Takové zvláštní...ale hezké...
Koukám,že všude tak nějak divně pohlíží na tmavou plet..

sylvka
26. črc 2010

jaa,a nemůže to být někde v genech,třeba tatínkova prababička atd.?jinak malá je fešanda,to bude jednou jí uhlídat🙂)

momin
26. črc 2010

@jaa teda koupila bych si domu nejakou zbran at mas cim odhanet chlapy od te vasi princezny.... 😎
Fakt sem dlouho nevidela tak krasnou holcicku.. 🙂 😉
Chtela sem rict ze Dan je taky takovy snedejsi-po tatinkovi,ale na vas vazne nemame.. 🙂

hanula83
26. črc 2010

@jaa To je vážně moc krásná holčička!! 🙂 Naprosto jí ten kontrast sedí, modré oči, a tmavší pleť. Je zajímavá a opravdu krásná. Mně to zas tak moc nepřekvapuje, mám kamarádku a ta má čistě modré oči, vlasy světlejší a barvu kůže úplně tmavou a to i v zimě, v létě je jako černoch..

jaa
autor
26. črc 2010

@sylvka Jj.to jsou ty geny...Máme to v rodině a v ní je těch tmavých pigmentů nejvíc... 😉
@momin Kulovnice bude stačit???Né,budu ráda,když si najde protějšek k sobě vhodný...Mě se vždycky líbili tmaví chlapi...a máti se hrozila,co přivedu domů..jestli cikána,araba,či černocha....Mě ta etnika nevadí..I mezi nimi jsou moooc pěkní chlapi... 🙂
@hanula83 Uvidíme,až dorostou vlásky..zatím stávkují...🙂))ted je má ze suníčka takové jakoby popelavé-šedé...A začínají se jí vlnit..

carys
28. črc 2010

ahoj holky,prominte mi že k vám lezu ale ráda bych vám napsala že podle mě jsou snědé děti velmi krásné a výrazné,mnohem hezčí než sýraté 😀 😀 .Mám taky srovnání.Můj muž je tmavý typ,předky má v Mexiku a naše dcera Miška - 20 let je tmavá,s tmavými vlasy a velkým černýma očima po něm.Mužský se můžou zbláznit když ji vidí a už když se narodila,měla i černé oči.Prý většina dětí je má po narození modré.Nejmladší dcerka jde ve stopách své velké sestry i když vlasy jí ted světlají.Ale když se narodila,ani cikánata na mojí chlupatou,vlasatou ,tmavou černošku neměli 😀 😀 No a protiklad,ostatní děti mám blond s modrýma očima po mě a když jdu - já s Míšou a Sofií,většina lidí si myslí že k sobě nepatříme.Teda já k nim. 😀

germik
28. črc 2010

jaa - malá je uplne kráááásna, fakt. Bud rada že je zdravá a sproste reči okolia jednoducho ignoruj

draga
28. črc 2010

@jaa...moje kamarádka má malýho kluka už mu je teda teď 7 a ten je snědej taky jak cikán, (přitom ona je modrooká blondýnka, manžel je tmavovlasej líp se opaluje a je hnědookej)...a přesně doktorka jí kdysi, když byl ještě mimi vynadala, že ho opaluje na přímém slunci, přitom on na sluníčku nebyl, jen je prostě snědej....máš krásnou holčičku

poletucha
28. črc 2010

jaa...mala je prekrasna 😵 ...naopak na to bud hrda a vubec teda nechapu,jak muze mit nekdo blby pripominky 😅
My mame taky v rodine tmavy geny...muj tata je hodne tmavej a mamka blondynka, ja blondyna s dobrym pigmentem po tatovi a segra uplne cerna jako on...od mala nam rikali ve meste black and white 😉 ...no a za muze jsem si vzala tatu pres kopirak 😀 ,tak jsem zvedava jednou na nase deticky, malej je snedej s modryma ocima a vlasy mu jdou zatim do hnedo-zlaty

jaa
autor
28. črc 2010

Tak vidím,že tmevé dětičky slaví úspěch..mě právě štvou řeči typu...Ty ji pořád pečeš na sluníčku,co??A ,mažeš ji???Nepeču a mažu jen občas...Ona mi hnědne i ve stínu a to doslova během několika minut.. 😅 Má hodně pigmentu i ve rtících..Ty má jakoby olemované tmavou konturkou...A,co je zvláštní..nespálí se na sluníčku...Já jsem za to ráda,že je tmavá a ne sýrek..
@carys Obdivuji..takových dětiček...Ale krásných...Já bych si taky ještě dala říci...Ale to je ve hvězdách... 😉

@poletucha žít tam,kde ty,tak bude malá černá úplně. 🙂 Hned bych tam jela...a zůstala... 🙂

coryna
25. srp 2010

Je krásná 🙂

jaa
autor
25. srp 2010

@coryna děkujeme... 🙂

coryna
17. zář 2010

🙂

marketouch
17. zář 2010

@jaa Ježiš ta je tak nááááádherná!!! Lepší než nějaká bledule! Je krásná, zdravá tak co řešit.

misa.ottovka
17. zář 2010

@jaa malá je krásná!!!!!!!
Být tebou poznámky okolí vůbec neřeším, my máme totiž něco pohobného, naše malá byla od narození snědší pleti, i oči má hnědé-tmavé, a to jsme oba rodiče světlý, já modré oči, manža zelené🙂))) V létě jsme byli na dovolené u moře, a Síma, přestože jsem jí mazala 50tkou a vůbec nebyla na slunci, přijela opálená a tatínek jak sýr 😀 😀

jaa
autor
17. zář 2010

@misa.ottovka Jéééé.malá je takový drobínek,jako byly naše holky.A i to samé s vlásky🙂Ale je sladoučká..Hlavně na té fotce z roka... 😉 Taky maskujeme nedostatky vlásků haldami různých čepiček🙂I,když už konečně rostou🙂
Já, ta místa,co jsem ji mazala,tak měla úplně nejčernější:- 😀

@marketouch Já jsem taky ráda,že není bledule 😉

janula2008
17. zář 2010

Jaa dcerka je nádherná, co máš z řečí okolo 😉 my jsme takový střed, manžel tmavý, já bledule, Simča něco mezi...ale tvá malá je fakt nádherně tmavá,to budou jednou kluci šílet 😅

med
20. zář 2010

@jaa Tvoje holčička je krásná... My máme taky takovou indiánku opálenou 🙂) Jak vyleze první jarní sluníčko, tak mi lidi říkaj, že jsme museli být u moře... Vlásky má světlý a oči tmavý jak uhel. A v létě jí můžu mazat 50-kou a stejně je jako cikáně. Asi to zdědila po babičce, ta se taky dobře opaluje...

zzuzinda
23. zář 2010

Zdravím, tak u nás je pravý opak, já jsem bledší, ale tmavooká, tmavovlasá a snadno se opaluju, můj chlap se zase snadno spaluje a má vlasy i oči takovou tu neurčitou barvu, ode všeho trochu. Narodil se nám kluk jako buk, oči mu jdou do hněda, vlásky má o něco světlejší než táta a je to bledulka. Ale na sluníčku snadno zhnědne. Jsou mu 2, tak jsem ho i v létě dost mazala (moje máma měla kožní nemoc, tak se bojím) a pořád poslouchám, že je bílej jako sejra, po kom to má, hele, jak je bledej. Takže člověk se prostě nezavděčí 🙂 . Buď jsou děti moc tmavé nebo příliš bledé.
Jaa, tvoje holčička je krásná, úplná princezna. A možná, až bude mít dítko, tak to bude modrooký blonďáček a ona bude taky poslouchat hloupé otázky 🙂

jaa
autor
23. zář 2010

@zzuzinda jejku..Já doufám,že tmavé geny převládnou a bude mít děti tmavé..a doufám,že i manžela. 😀
@med taky krásná indiánka... 😉
@janula2008 Naše cikáně je pořát tmavé...Světlejší má jen obličejík... 😉 Dr se diví,že ji to pořád drží..To já jsem už od moře zbledla... ☹ nejsem teda úplně světlá,ale tak krásně černá už taky nejsem... ☹

rychetkami
4. únor 2013

@jaa já jsem byla taky taková typ...světle hnědé vlasy, světlemodré oči a snědá kůže...a jsem taková dodnes, lidé se mě stáke ptají, zda nechodím do solárka, samo, že tam ani nepáchnu🙂 v mém případě je to kombinace blonďaté mamky a tmavého(normálního Čecha) táty.

renaticd
2. črc 2015

Zdravím 🙂 musím říct, že máte moc krásnou holčičku jak už tady bylo řečeno chlapy budete muset později odhánět 😀 snědá pleť se mi moc líbí sama jsem něco na typ španělky pač mám snědou pleť po celý rok a k tomu hnedé oči a oříškové vlasy a v létě se opálím ještě více takže pro mě za 1 🙂 úplně vám závidím je krásná 🙂 a na nějaké hloupé poznámky okolí vůbec nereagujte

alubif
2. črc 2015

Moje sestřenice - jedna úplně bílá pleť s pihama a zrz vlasy a její sestra úplně snědá s černými vlasy, v životě by člověk neřekl, že jsou z jedné rodiny natož sestry a nikdy v rozdílu pletí nebyl v okolí problém.