Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
5. čer 2009

Estrel , Madli už je mi lépe..před týdnem bylo hůř. Jen do sebe nechci cpát léky /co tlumí nejen střevo ale i mě 😅 / tak se zamýšlím co budu jíst /po čem nebudou průjmy-zacpy/

Estrel hodně energie přeju! 😵
Andělko též.. 🙂

můj muž mi kouká přes rameno: "a taky budete dělat nějakej sraz? ..když my sme měli ten sraz nissan clubu.. 😎 "
já bych /časem/ nebyla proti - co vy? 😅 😀

sijen
5. čer 2009

E + M: v prvním ostavci jsem zapomněla hlavně poděkovat za přání uzdravení. achjo.. 😔

elitera
autor
5. čer 2009

Aer, super, žes to dala a ještě tak suprově 😵
Já jsem dneska nebyla na netu celej den v práci, heč 😝 😀

sijen
5. čer 2009

ahoj Eli, a DN...

aerin
5. čer 2009

Ahoj holky🙂
Pridala jsem do alba par fotek, tak mrkete.... 😅

a pro sraz jsem vsema deseti😉

madlisek
5. čer 2009

Aeriiiiiiiiiiiiiii!!!!! 😵 😵 😵 To je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!! 😵 😵 😵

estrellita
6. čer 2009

aer: no to je krasny 🙂 hezky uvaz, a spokojeny synovec 😀 😵

pro sraz jsem take!!! 🙂

jinak dobre rano a dekuji sijen za povzbuzeni 🙂 kazdym dnem jsem vic a vic nervozni. no a jeste k tomu ma od pondeli statnice P, takze u nas doma se to nerovzni ovzdusi da primo krajet 😅 😔

aerin
6. čer 2009

dobre rano🙂
diky za pochvaly holky 😵

holky, na vsechny c statnicuji (vcetne P., estrel!) moc moc myslim a drzim palce!!!!!! 😵

sijen
6. čer 2009

dobré ráno

aer super fotky! krása! 🙂 úvaz mi přijde skvělej - dítě je spokojený a drží.

Estrel, to vám nezávidím, to musí být těžký oba se připravovat. Ale to zvládnete! A ty máš státnice koncem týdne ? Posílám pozitivní energii 😵 😵

Dnes ráno jsem si byla vyzvednout tu krásnou tašku /dárek pro kamarádku/ jiné věci z fleru. Jsem fakt nadšená k většině jsem dostala dárek navíc. Prostě bomba. Třeba k přání s kočárkem..to vám fakt doporučuju!! Zkusím to pak vyfoti.

Sraz by byl fajn, jen domluvit kde - Praha /Brno /Ostrava ... /termín si myslím bude problém vždy/

elitera
autor
6. čer 2009

Jen aby to se srazem nedopadlo jako posledně 😒

madlisek
6. čer 2009

Ja jsem se prave probudila 😅 Ten tyden mne nejak vystavil, vcera jsem mela pocit, ze usnu, jeste nez se doplazim z koupelny do postele. Ted neco snim a nabehnu k volbam, nez mi zavrou urny 😀 Holky a taky jsem po sraz! Ale az po svatbe, do te doby to budu mit hekticke!

andelka
6. čer 2009

Já jsem pro sraz vždy, jen ten termín - však se známe, že jo 😀

Děkuju všem co na mě a ostatní učící se myslí. Od zítřka už to bude jen týden a bude den D 😝 Dneska musím dodělat 3 otázky (oběd uvaří muž) než přijde odpoledne kamarádka, které jsem dělala oporu já a budem to ještě probírat. A pak zas učit. Nějak ten čas rychle letí.

aer: Šátek je parádní 🙂

madli: Hele, nebyla jsi náhodou na zkoušce šatů? fotečky by nebyly? jsem zvědavka zvědavá, co? 😅

madlisek
6. čer 2009

Andel, byla, ale nefotime to, mozna bychom mely 🙂 Zatim je hotova spodnicka, pak satenovy zaklad satu a krajkove rukavky. Vcera jsem koupila tyl, tak muzeme zacit dotvaret tu vrchni vrstvu 🙂 Tak priste vyfotim a ukazu 🙂

andelka
6. čer 2009

madli: to je škoda, ani pro sebe to nefotíš? Já mám speciální album z příprav (mám tam i fotku spodního prádla, nebo polštářků do bot 😀 ), je to pěkné. Tak příště nezapomeň, jak to popisuješ, budou úžasné 😵

estrellita
6. čer 2009

aer: diky 🙂
sijen, nn, ja jdu tyden po andelce 😖 bohuzel to opravdu silene leti ☹ ja ted dodelala otazku, sla jsem poklidit, a jdu na dalsi. obed si udelame pozdeji. a zitra vecer budeme otvirat vinko, aby se P dobre spalo 🙂 uff, jsem nervozni i za nej, za sebe, aaaaaaaaaaaaa, at uz je konec (zdarny). fakt me bude hodne mrzet, jestli to nejak zvoru. no nic, uz vas tim nebudu zatezovat 🙂

madli: rozhodne fot, at se pokochame 🙂 ja jsem pro sraz az budeme mit po statnicich 🙂 misto bych asi zvolila podle toho, odkud je nejvic lidi 🙂 Nemate nekdo cas na udelany soupis odkud kdo je (zkama kdo je 😀 😉 ?

estrellita
6. čer 2009

a jinak to tipuju na Brno 🙂 a tam jsem za 2 hodky 😉

madlisek
6. čer 2009

Andel, ja jsem fotila jen sve rukodelne vyrobky 🙂 Ale saticky teda fotim budem, at jsou videt pokroky 😀

Holky tak ted uz ale opravdu razim konat svou obcanskou povinnost, papapa!

andelka
6. čer 2009

estrel: do Brna se dá dostat odevšad, já taky za 2 hoďky. Ale kdy, to nevím, budou prázdniny, tak snad se nějaká sobota najde. Já sama ještě nevím jak se sobotama, měla bych být na svatbách a nevím ještě v které termíny.

madli: Tak fič 😉 Já už byla včéra.

estrellita
6. čer 2009

andelko: a kdy se dozvis terminy?
ja pak taky nadhodim vikedny, kdy v lete budu mit volno a muzeme to postupne domluvit, co holky? 🙂

eirin
6. čer 2009

Ahoj holky, já se taky přimlouvám za sraz...

elitera
autor
6. čer 2009

Posledně jsme se shodly na Brnu, že to je takový středová pro nás všechny (a nejvíc pro nás z Brna 😀)
Estrel si nejsem jistá, odkud je (Praha?). Jinak je to myslím všechno Praha Brno Ostrava + Des z Kladna. Pletu se moc?

aerin
6. čer 2009

jeste sijen HK🙂 ja jsem taky pro Brno😀

estrellita
6. čer 2009

eli: nepletes 😉

elitera
autor
6. čer 2009

ajo, Sijen jsem delokovala 🙂)) Tak omluva 🙂

elitera
autor
6. čer 2009

btw. aer, jak jste to vymysleli/vyřešili s tím svatebním darem?

aerin
6. čer 2009

zatim nijak, ale dnes jsme dostali oznameni a pozvanku ke stolu, takze to asi budu muset nejak vyresit 😅

sijen
6. čer 2009

Aer, Eli pěkná ikonka. Hezky se nám to tu vybarvuje 😵
Aer odkuď je ta fotka? Eli to je uprava v Gimpu?

Sraz - no to je jednoduchy kde - sjedete se k nam do Hradce 😵 😀

Termin - řekněme od svatby Madliska. Nemůžu 2. týden v červenci, potom se to dá ovlivnit. Koncem července by to šlo.

sijen
6. čer 2009

..tak moment,..už je pryč stará ikonka at žije nová ikonka... Elitero 😕

/tahle je hezčí/

estrellita
6. čer 2009

eli se nam vybarvila 😀 taky se mi tahle libi vic 🙂

aer: taky hezka zmena 🙂

vikendy, kdy muzu pisnu vecer, ted uz letim pryc 🙂 trosku se rozptylit (kafe s mamkou 🙂

elitera
autor
6. čer 2009

photoshop 🙂 si trochu hraju 🙂