Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
8. čer 2009

Dobre rano!

Jsem dneska zaspala 😠

estrel, to je dobrej trénink 🙂 Taky držím P palce, s naší virtuální podporou to určitě dá!

Estrel, to jsem nechtěla slyšet 😀 Mělas napsat něco v tom smyslu jak jsem hloupá, že těch 10 měsíců v USA bude super, kolik toho uvidíme a jak si to užijem a ne mě podporovat v mé depce 😀

eirin
8. čer 2009

Dobré ráno holky,
Estrel, ty se máš... já bych taky chtěla hlídat, ale nemám koho, mohla bych tak maximálně štěňata 😀
Madli, ale ono se těžko píše něco v tom smyslu, cos teď nadhodila, když se nacházíme na koníkovi 😀 Já totiž tvé stavy taky naprosto chápu. Osobně bych se měla od rána věnovat psaní jistého dokumentu a místo toho nejvíc řeším to, že jsem se odpoledne objednala k dr. na vyvolávačku...

estrellita
8. čer 2009

madli, sijen: diky, doufam, ze ano, jsem za nej nervozni a to ma kazdy den jednu, takze se od toho musim nejak myslenkove odprostit a jit se ucit 🙂

sijne: nn, videly jsme se asi po 3., ale pred tim vzdy jen na nejake akci, jako v ZOO, pak v cajovne, takze jsem si vzdy pochovala, ponunala a vratila 🙂 tak jsem se trochu bala, jak to mala se mnou vydrzi a ona furt spinka 😵

estrellita
8. čer 2009

madli: az ted koukam, co jsi napsala ... heled, treba si pak privezete na konci darecek. 10 mesicu je za chvilu fuc a vy budete na USA vzpominat jako na super zazitek, za ktery jste radi 🙂 ale jinak to moc dobre chapu !!!

eiri: no potreboval abych se ucit, ale vezmu si neco lehciho, abych nemela pocit, ze jsem dopoledne nic neudelala a pak se na to vrhnu. ale mala je super, libi se ji nase kocky, tak je honi (rozumej leze za nima) a ony ji utikaji a pak se na ni zase jdu podivat, tak ona si je hladi a pak zapisti, tak ony utecou, ona leze za nima ......... a tak stale dokola 😀 takze snad, az se proudi, tak si tak vyhraje, a ja se budu ucit 😀

eir: tak odpol u doktora drzim palce. a ty jdes pak taky na profil?

eirin
8. čer 2009

Estrel: Přesně tak, třeba si jen opakuj.. Máš nárok taky jeden den v tom učícím maratonu trošičku vypnout. A kolik máte koček? Ano, na profil půjdu, ovulaci jsem naposledy měla někdy v lednu, takže mám takový pocit, že pomalu začínám spadat do kategorie "po půl roce se to nepovedlo" (ač jsme se začli snažit až teď), pokud to teď ovu opravdu nebyla (a fakt asi nebyla, protože LF 19 dní je blbost).

madlisek
8. čer 2009

Estrel, pardooon, to co jsem napsala v 8:57 bylo míněno na Eli a její poznámku, že chápe moje pocity 😀

estrellita
8. čer 2009

eirin: dve 😀 ale ta jedna se male boji, takze se na ni jeste nerpisla ani podivat 😀
no ja vim, ale uz je malo casu a ja, kdyz se kouknu, co uz jsem se naucila, tak mi rpijde, ze jsem to jeste ani nevidela ☹( proste si to nepamatuju a to mame prave vsechny veci sprtaci, zadna logika ☹

andelka
8. čer 2009

Díky holky všem. Sice žádná změna, ale pocit je to trochu divný. A docela mě štve, že to musím řešit teď, když na to absolutně nemám myšlenky. Ony jsou totiž možné i dvě alternativy a to, že mě normálně zapřeli (a advokát je jeho kámoš, takže dál nebude hledat - ale je to jen teorie) anebo že mě vydědil (což kdybych zjistila, tak to musím napadnout). No a třetí možnost je, že všechno přepsal ještě za života na někoho jiného (manželku, jejího syna..), s čímž bychom nemohli udělat nic. On je schopnej mě trápit i posmrtně. 😠
des: Abych měla nárok i ze zákona, musela bych být nezletilá myslím. Když jsou děti dospělé, tak už je to myslím jinak.
Nechci aby to znělo, jakože jsem zlatokopka a jdu po penězích, já jen nechci, aby se mnou zase orali a ošidili jako vždycky předtím. Navíc na nikoho kontakt nemám, se ségrou je komunikace taky složitá, tak mi nezbývá než čekat a to je dost na budku. 😖

estrel: No, tak už jen týden, blíží se to mílovými kroky a neuniknu tomu. Na tvého P myslím a držím palce, aby mu všechno dobře dopadlo. 🙂

Já vás sice dočítám, ale nezvládám už reagovat, mám myšlenky jinde. Ale na všechny myslím a přeju úspěšný vstup do nového týdne. 🙂

aerin
8. čer 2009

ahoj holky🙂
mam skluuuuuz 😀

madli, taky te naprosto chapu....ale jak rekla estrel, treba si nakonec privezete z USA darecek😉
jo a hele, kdy tam vlastne jedes? myslis, ze by ses mi tam mohla podivat po jedne knize?😀

estrel, taky drzim P. palec 😵

no a jdu se pomalu chystat, ve 12 mam byt u te mudry, tak vas pak budu informovat🙂

madlisek
8. čer 2009

Aeri, Estrel, já jsem si původně myslela, že si dovezem dáreček, ale to nepůjde kvůli té mé štítce - hned jak najdu // musím na endokrindo a z amerických mám strach, jestli dělají všechny testy, takže radší nebudu riskovat a počkám až na doma. Ale na přípravě namanželství nám stejně říkali, že je dobré po svatbě rok počkat, než budou děti, aby si manželé mezitím vybudovali pořádný pevný vztah, tak se tím uklidňuju 😅

Anděl, je to tak, jako nezletilé dítě máš nárok na dědictví a vydědit tě prostě nemůže, ale jako zletilou už ano. Advokát by tě měl každopádně kontaktovat na vypořádání dědictví, ať je to jakkoliv.

Aeri, držím palce!

andelka
8. čer 2009

madli: Já si to myslela. Takže budu čekat. Dík. A s tou roční pauzou máš pravdu. Je to dobré hlavně pro ty, kdo spolu před svatbou nežili, aby se nejdřív sžili, byli chvíli sami a teprve potom do hnízda přivedli děťátko. Ale je to na každém, někdo chce mimi hned po svatbě. Co si tak uvědomuju, tak ale většina známých to tak měla, první dítě bývá tak do 2-3 let.
Koukám, že to taky nemáš jednoduché, tady ale těžko radit. Zvlášť když jsme na MK 😅

madlisek
8. čer 2009

V mém okolí je to taky tak - buď se vdávaly těhotné a v tom případě bylo mimčo pár měsíců po svatbě a nebo netěhotné a v tom případě bylo mimčo tak do dvou let. Tak to nějak vydržím, no.

estrellita
8. čer 2009

andel: tak kdyz spolu dva nezili, tak je to jasne, ale my, po 5 letech souziti doufam moc cekat nebudeme 😀 😅

estrellita
8. čer 2009

madli, vydrz 🙂

elitera
autor
8. čer 2009

Holky, je mi blbě 😅 Firma mě vydírá - brzký odchod bez odstupnýho vs. až po zákonný lhůtě s odstupným... .-N Je mi na blití a mam průjem jak blázen... Myslete na mě!

eirin
8. čer 2009

Eli, nedej see.. Držím palce.

madlisek
8. čer 2009

Au au Eli, držím palce! Kdy máš podepsat smlouvu v té nové práci? A kdy bys měla nastoupit?

elitera
autor
8. čer 2009

Tak, už mi řekli, že mě pustěj, ještě teda budu bojovat za to odstupný.
A "dobré" zprávy (pro mě fakt dobrý, aspoň vim, na čem jsem) - před cca 3 měsíci jsem prodělala mononukleózu, kvůli tomu jsem s největší pravděpodobností potratila.

estrellita
8. čer 2009

ali: ty jo, to jsou teda zpravy ☹ a co ta mononukleoza? ted uz se to predpokladam nebdue nijak lecit, ale muze to mit nejaky nasledky? nebo uz jsou testy v normalu? jako ze mas protilatky, ale jinak OK?

v te praci jsou to pekni vydridusi, tak se nenech. i kdyz proste nemaji povinnost ti dat odstupne, kdyz te pusti o mesic driv, pak je odstupne v podstate ten mesicni plat, coz taky neni spatny, ze jo 😉 prootze uz budes vydelavat spokojena v jine 🙂

madlisek
8. čer 2009

Ty jo Eli, fakt? A jak se to teď zjistilo?

elitera
autor
8. čer 2009

estrel, odstupný jsou 3 měsíční platy, takže dost lákavá sumička. Bojovat za to budu, ale ne za každou cenu.
Zjistilo se to tak, že mi léčitelka doporučila některý vyšetření, tak jsem je podstoupila a ta mono byla pozitivní. Teď by to asi mělo být ok. Snad. A i řekla, že je velice pravděpodobný, že to je opravdu příčina toho potratu.

aerin
8. čer 2009

Elit drzim palce s tim odstupnym...a zdraviotne at uz je to jen lepsi, kdyz uz se vi duvod🙂

ja jsem nepokrocila nikam, normalni hodnota TST je do 2,9 a ja mam 3,2...takze zadna hruza, nic se s tim delat nebude. doktorka mi doporucila koupit si tohle http://panacea.naturalfactors.cz/index.php?cln=... , pokud nic zhruba do 3 mesicu, asi dostanu clostil....ach jo, to jsem se teda posunula 😅

elitera
autor
8. čer 2009

Aer, jsem přesvědčená o tom, že by ti stejně zabral i Gynex. Mám na něj "klubovou" slevu, kdybys měla zájem. Vyjde na množství výrazně levnějc - není jen na 30 dávek. Stojí (s tou slevou) tuším 325.

aerin
8. čer 2009

ja uz jsem si jedno baleni u sestricky koupila, tak uvidim....

akorat me pobavilo, ze jsem se mudry ptala na tu drmkovou tinkturu a ona rekla, ze s tim nema zkusenosti a dala mi tohle....koukam na slozeni a prevazuje tam drmek 😀

eirin
8. čer 2009

Eli.. takže jsi měla reinfekci? Ach jo, člověk si ani neuvědomuje, jak všechno v těle souvisí se vším.

Aer, tak aspoň že ta hodnota není závratná a existuje něco, co ti prospěje.
Moje dr. je nějaká akčnější, dostanu Clostil dneska, tak ti potom řeknu...

aerin
8. čer 2009

no ja si myslim, ze kdyz me to prestane bavit driv, nasadi mi ho...
tak informuj😉

estrellita
8. čer 2009

eir: a rekla ti jeste neco?

aer: co je TST? 😅

aerin
8. čer 2009

testosteron 😅

estrellita
8. čer 2009

jsem trubka 🙂

aerin
8. čer 2009

ale nejsi 😉