Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
11. čer 2009

No atmoška je tu fakt luxusní, firma totiž to, že jsme to nepodepsali, považuje za děsnej nevděk 🙂))

madlisek
11. čer 2009

Eli taky držím palce, ať to v tém práci doklepeš a zachováš si duševní i fyzické zdraví!

Anděl, prima posudky, to je dobře! Tak teď s chutí do toho učení :o) Estrel, drž se taky! Jsi holka šikovná, tak to dáš!

aerin
11. čer 2009

uf uf, koukam, ze maji vsichni dneska ohromnej den 😖

miska84
11. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... ahoj holky takhle to zatim, vypada 😀

madlisek
11. čer 2009

No Aeri fakt 😠 Zítra jsem měla mít od 10 do 13 sezení kvůli tomu stipendiu a pak od 14 jednání v práci. Ted mi poslali pripominku na to jednani a stoji tam, ze to je od 10!! Ja se zblaznim, jak to ted mam resit, to se mam rozpulit? Sezeni presunout nemuzu, jednani taky ne, zblaznim se.

aerin
11. čer 2009

misi, tak gratuluju! to vypada fakt nadejne🙂 drzim palce😉

madli, to je teda blba situace, preju ti at ti vyjdou v praci vstric ☹

holky ja uz se to asi nedoucim, bude to muset stacit, je mi uplne zle, skoro nevidim,mam uplne skelny oci...nejak jsem to asi prepiskla, snad sebou po ceste neslehnu 😖

estrellita
11. čer 2009

misko: tak to neni zas tak slaboucka carka 🙂 to vypada opravdu hodne nadejne, tak drzim palce 🙂

madli: snad to dobre dopadne 😕

aer: hod do sebe neco sladkeho, a sup na vzduch!!! v kolik to mas?

aerin
11. čer 2009

sladky ne, celej den se cpu susenkama 😅
mam to ve tri, tak za pul hodky vyrazim 😔 dostala jsem se k Traianovi, o zbytku principatu nemam sajnu a o dominatu uz vubec ne, k tomu jsme se nikdy nedostali 😔

beat2
11. čer 2009

Cau zensky, ted ve vas mam trochu zmatek, s tema novyma ikonkama 😀
já jsem si dnes přepla na "snž", řekněme totiž... léto už jako skoro je, že jo 😀 😎
Jsem teď trochu mimo téma, státnice a zkoušky už mám nějaký pátek za sebou, ale držím vám pěsti, ten pocit úlevy a radosti, který potom následuje, ten prostě stojí za to!!!!!!!!!

Mimochodem... Mám zase dnes silně mimi náladu 😀 Tak jsem vás musela jít zkontrolovat 😀

des
11. čer 2009

miska: no já ji tam vidím celkem jasně🙂

beat: ahooj!! No jasně, léto už je za rohem, tak držím palec...třeba se do toho jara fakt 2010 trefíš!!

deenakee
11. čer 2009

No bylo by fain, kdyby někdo z našej témy se aj trefil do jara 2010. 😀
Já doufám že všechny nynější snažilky budou mít krásná jarní miminka 😉

aerin
11. čer 2009

no ja jsem si za odmenu dnes koupila lady cup vel. S...tak doufam, ze zafungujou Murphyho zakony a uz ho nebudu potrebovat 😀

beat ahoj😉

elitera
autor
11. čer 2009

aer, hodně holkám se to stalo 🙂)

Holky, fakt docela hustý. Uskutečnil se 1 z plánovaných 7 pohovorů na téma naše nepodepsané smlouvy. Dotyčnej byl naplánovanej na 20 minut, zůstal tam skoro 3/4 hodiny a dostal výpověď. Pak se šéf s personalistkou radil, přišel k tomu pak ještě výrobní ředitel a těsně před 16. nám řekli, že další pohovory už dneska nebudou. Opravdu výborný, celej den jsem se tam stresovala naprosto zbytečně.
A navíc se mě šéf opět pokusil dotlačit k tomu, abych si na zítra vzala dovolenou. Prostě mi direktivně řek, že zítra nepřijdu. Asi jsem ho docela překvapila, když jsem řekla, že přijdu. "Ne, musíš si vzít dovolenou" "Nemusím, nedostala jsem to 14 dní písemně předem" "No prostě zítra nepřijdeš" a odcházel a já jen "bis Morgen" (= něco jako čau zítra). Už nereagoval, ale zítra nepochybně začne znova... 😅

estrellita
11. čer 2009

ty jo, Eli, tak to je u vas fakt mazec!!! to jsem zvedava, co na vas vybali zitra.
a nestresuj se z nich, ty uz mas naslapnuto jinam horsi by bylo, kdybys nic nemela!!!

elitera
autor
11. čer 2009

no to mi povídej... a zítra se budu patrně hádat se šéfem, že tam opravdu budu a dovolenou si vezmu až příští týden v pátek. A už nepřijdu. Koneckonců tu dovolenou mi už podepsal... sere mě to ale všechno neskutečně... 🙄

madlisek
11. čer 2009

Eli ty jo! Dobres mu to rekla, co te do toho ma co nutit, mas svy prava a nazdar!

Holky, konecne se dnesni den k lepsimu obraci - dosli mi legacci na dort 😵 Tak jsem vybalila lego a postavila jsem jim podstavecek s lego kytkama 😀 Ne, neni mi pet 😀

eirin
11. čer 2009

Eli, u vás v práci je to teda drsný. A s tím vstáváním, poslední týden se vždy budím v 4:43. Na minutu přesně a dost mě to štve, protože potom už se jen divně převaluju v polospánku. Jinak můj den dneska taky nebyl nic moc. Jsem nějaká bez nálady, tak si půjdu číst.
Břicho mě pořád bolí, už skoro tři týdny. To až ms dorazí se vší parádou, to tedy bude lahůdka.
Des, Deny: To je dobře holky, že prospíváte 😉 Trochu závidím, ale v dobrém, těším se, že třeba taky dostojím názvu tématu.. Clostil už jsem si vyzvedla z lékárny 😅
Aer, dobrý nápad, taky bych si ho měla koupit 🙂 Jak dopadla zkouška ve tři?
Madli, legáčci 😀

estrellita
11. čer 2009

madli: hod nam foto 😀

aer: tak co?

aerin
11. čer 2009

holky jeste nevim...jeste to nezapsala, ale doufam, ze to snad mam, no 😝

madlisek
11. čer 2009

Estrel, uz nabijim fotky do fotaku 😀

madlisek
11. čer 2009

teda ne fotky, baterky 😀

estrellita
11. čer 2009

madli 😀 😀 cekam, cekam 🙂)))

sijen
11. čer 2009

Dobrý večer,

abych nevybočila z koloritu posledních dvou stran: můj den byl taky divný: ráno jsem něco tvrdila studentům (chybně), hned potom se mi rosypaly velké prázdné šanony (asi 15. byly svázané a tvořily dlouhou řadu), pak me vynadal student co nebyl spokojen s hodnocením a prubehem zkousky (nastesti u toho byl tlumocnik), vratila jsem se z vecirku (maturity,oslava) kde jsem lehce ztrapnila sveho muze (on tvrdi ze to moc nevimal..ale).. prijel tam za mnou, ...
no vic si ted nevzpomenu.

uz se tesim do postele.

Eiri - myslim na Tebe. Ať je brzy lip - ☹ trable se zuby, ted ta ms nechce dorazit.. ať to brzy přejde!
Madli - to okno - jakpak to dopadlo? a taky se tesim na fotecku..
Eli - no to je fakt psycho-rozlouceni. Trochu jsi to i tusila vid? No hodne sily a dobrý spanek přeju!
Aer - to daas! já ti věřím, dej pak vedet. Ten predmet co jsi si chtela zrusit tedy nejde zrusit? A opravdu jestli mas objednanej kalich...tak jsem zvedava jak dlouho budes jeste snazilka🙂

Andělko a Estrell - držte se! budte rády že není venku pěkně..podle mě se učí líp ne? aspoň trochu. Gratuluju k tomu posudku Andělko. Estrel - co Tvůj přítel? Dal to v pondělí?

Ahoj Des, Beat, Dee🙂 😵
Dee krásný fotečky!!

sijen
11. čer 2009

- rozsypaly

sijen
12. čer 2009

Dobré ráno,
dnes se mi těžko vstávalo. Ještěžě mám dnes volno. 😵

kupte si včerejší Reflex - docela se jim povedl🙂 - je tam i menší článek o manželství
nebo bude k přečtení koncem příštího týdne na webu (www.reflex.cz)

A příští týden má vyjít jakýsi "father friendly" průvodce po místech, kde se přátelsky chovají k tatínkům a jejich dětem (hotel, restaurace..) - po celé republice. Maminky asi zůstávají doma a necestují ..neboco 😕 😀
Vůbec jsem to označení neznala.
Jsem zvědavá co se příště dovím - především proč jen father?

estrellita
12. čer 2009

sijen: ahoj, oni maji sttanice cely tyden, je to trochu psycho a ja byla kazdy den nervozni za nej. takze dal uplne vsechny a muze slavit. no a ja sedim doma a ucim se a ucim ☹ jeste nemam dodelany posledni okruh, ale do once tydne to dam a pak musim vsechno poradne zopakovat, protoze jsem neco videla opravdu poprve, jak si to na nas hezky vymysleli ☹ ale dekuju.

no vcerejsek byl opravdu vyzivny u vsech, jak tak koukam. ja jsem propadal depce asi i diky MS, cely den mi bylo blbe, bolelo me bricho, uceni slo spatne .......... tak doufam, ze dneska to bude u vsech mnohem mnohem lepsi 🙂

tak at mame vsechny hezky den 😵

madli: staaaaaale cekame 😀

sijen
12. čer 2009

Ahoj Estrel,
tak to mooc gratuluju! A přesně jak píšeš- taky bych byla nervozní za svého muže kdyby měl každý den jednu st. zkoušku. To je fakt psychický teror pro oba. 😒 Tak ať se pěkně o tebe stará a rozmazluje tě (jestli je ještě živý? 😅 - musí být taky vyčerpaný)
posílám energii na ten finiš, docela ti přeju at je škaredé počasí (mě se teda pak líp učilo) - ikdyž to je faktor který celkovou vůli učit se moc neovlivňuje.. 😉 😠

Hodně síli do finiše i Andělko tobě.
Už to máte holky za chvíli za sebou!
To bude úleva! 😵

- ještě že je ten včerješek pryč 😖

madlisek
12. čer 2009

Dobre ranko!

Dnes cekam MS tak jsem zvedava, zda se me (a FF) vypocty nepletou.

estrel, ono to trvalo, nez se nabily baterky a pak fotky pri umelym osvetleni vypadaly divne, takze to vyfotim dnes, za denniho svetla 🙂

Sijen si proto, ze pruvodcu pro maminky s detmi je hromada, tak chteli udelat neco pro tatinky, aby se necitili diskriminovani 🙂

estrellita
12. čer 2009

sijen:diky, bude to potreba.
jinak mam doma pana magistra 😵 takze si ted jde uzivat, pry museji jit s kamaradama na TRansformers 😀 😀 😀 😀
skarede pocasi je lepsi, ale nesmi to byt takove to uspavaci, kdy je venku cerno a nalada pod bodem mrazu 🙂

madli: tak budeme tedy cekat dnes 🙂 a znamky na MS jsou?

des
12. čer 2009

Estrel: tak to je skvělá zpráva (teda nový magistr, ne to hnusné počasí🙂)

Sijen: mám pro tebe taky jedno vysvětlení k father friendly průvodci - jak známo, rozvod je dneska poměrně běžná záležitost, dítě obvykle připadne matce a otec si ho třeba 1x14 dní bere k sobě. No a co takový nebohý otec s děckem? Jednak mu chce dopřát dobrou stravu, druhak mu chce připravit zážitek, když se vidí tak málo - takže kam ho vezme? No na výlet, čili do restaurace a hotelu....anžto takový otec z běžného života zná např. jen restaurace, kam chodí s obchodními partnery (a jak známo malé děti příliš neocení stříbrný příbor a nejlepší Beaujolais ve městě) je pro něj takový průvodce restauracemi zvyklými na strávníky minimálního věku k nezaplacení!! 😀 😀