• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
autor
lepší půjčka řekněme 20 tisíc, než 150! :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to urcite jo:slight_smile:
8. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aerin my jsme taky dávali kauci a a provizi no byla to docela síla ale zvládli jsme to
8. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: ach jo, mrzi me to. na druhou stranu je dore, ze v tom hledas pozitiva a das do kupy svoje telo!!
a oni vedeli, ze ti neco je?

a ty jsi byla ted u lekare, ze ti rekl, ze mas agorafobii? koukala jsem na wiki a uplne to tedy sedi na ten tvuj popis :pensive: drzim palce, at jsi co nejdriv v pohode!!!
8. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ten byt je moc hezky :dizzy_face: tak snad s mamkou nikde nic neresi.

andelko: aj si te zmeny vsimla sama v te nasi druhe diskuzi :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
estrel, včera se mě ptali, jak jsem na tom zdravotně (jsem taková furt přepadlá, navíc když jsem u oběda snědla maximálně polívku nebo jsem nešla vůbec, tak je to divný), tak jsem to vyklopila - nemá smysl jim lhát. Oni sice řekli, že mě vyhodit nechtějí, ale pak to nějak probírali se spolupodílníkama firmy a rozhodli se, že mě propustí ve zkušební době, a já ať jdu na pracák a mezitím se dám dokupy. Že za 3-4 měsíce tu pozici budou otevírat ještě jednou, tak že se mi potom ozvou nebo se mam ozvat já.
Já to z jejich strany naprosto chápu, navíc oni přijímali v podstatě zdravýho člověka, já jsem se rozsypala až před nástupem.

Že by to mohla být agorafobie, napadlo tchyni (je mj. psycholožka), a ono to fakt naprosto sedí. Jenže to není čistá ago, jsem léčená i pro poruchy příjmu potravy (měla jsem lehčí anorexii, ale ne v tom smyslu, že bych chtěla hubnout, ale prostě nešlo jíst, no teď jí mam zas, ale ne tak šílenou), takže diagnóza je panická porucha s agorafobickými prvky. Já si to zkracuju na anor-agor(-magor) :slight_smile:)))
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: aha :pensive: uff, fakt te obdivuju, ze to tak zvladas a jeste s takovym optimismem!!! :slight_smile: a myslim, ze Lisak je uzasny. Co jsem uz slysela ze vsech stran, tak kdyz ma zenska prolemy a chlap ji musi podrzet, tak se tak ne vzdy stane. a je skvely, ze mas u sebe takovou oporu, urcite to zvladnes mnohem rychleji!!!!!
8. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... Teda člověk si tu odskočí na přednášku o bezplenkové metodě a tady se toho napíše.... :slight_smile:
Anděl gratuluju ke snažení... Tak doufám, že vám to půjde tak rychle aby vám to všechno sedělo.

Aer. Držím palce s tím bytem, chce to asi hodně toho pochodit....

S tím srazem - jsem pro všemi deseti, bylo by super kdyby aj Andělka mohla dojet... :slight_smile: No celý úříští týden jsem pryč (u manželových prarodičů) Ale pak jsem v brně - tak musíme co nejdřív vymyslet datum.... :slight_smile:

Sunny- držím palečky ať je všechno o.k. Ale neboj bude : ) Mě vždycky pomáhalo vědomí, že to nemohu ovlivnit. Je to prostě v božích rukách ( příroda to má dobře zařízené) Ale jestli tě mohu trošku uklidnit.. tak nejneb. je to do asi 9 týdne... pak se už rizika snižujou a po 12 už je komplikací len minimum (až pak před porodem se člověk bojí aby to neuspíšil...) Prostě já jsem se děsně radovala , že jsem plodná a doufala jsem že to vyjde...

Eli... nemáš to lehké... držím palečky ať jsi brzo o.k. (mala jsem kamarádku která mala anorexii ´plus strach z lidí... ale naštěstí len v lehké formě... další kamarádka anorexie plus deprese... ) Ta anorexie je myslím dost častý projev...
No držím palečky ať je ti líp....
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zkoušela jsem si v prodejně šátek Mam eco... viz odkaz) a není zdaleka tak hezký jako ostatní šátky... ale přišel mi opravdu pohodlný - uzel jsem zvládla napoprvé. a mimčo (panenka) bylo fakt super schované... ale bojim bojim vyhodit manželových 4000 .... No myslíte že jsem vybrala dobře ?
Chci koupit tmavě červený šátek a petrolejovou manducu...Zkusila jsem to nadhodit v decembrovkách... a moc to nechápali...
http://www.branakdetem.cz/sada-mam-satek-elasticky-a-nositko-manduca.htm
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny, troufam si rict (po vsem co jsem precetla), ze mam eco je skutecne bezkonkurencne nejlepsi elasticky satek, ktery je u nas na trhu:slight_smile:

samozrejme ho nemuzes srovnavat s pevnyma, to je proste uplne jina kategorie
8. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam manducu chilli/chocolate a jestli budu kupovat ten mam tak asi taky cokoladovej :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lišák je vůbec moje zlatíčko, už si o agor. našel všechno možný a bude mě léčit :grinning:
8. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit, mas doma fakt poklad :dizzy_face:

ale ja teda taky, jo? abyste si nemyslely :grinning:
8. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, nemáš strach, že když budeš mít všechny nosidla tmavý, nebudeš mít možnost nošení na teplý slunný dny (přehřívání)?
8. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne elit...
ona navic ta manduca zas tak tmava neni, to telo je cerveny....
a to indio prece taky zas tak tmavy neni, kukni do alba:slight_smile:
autor
aer :grinning:
a jeste si brousim zuby na tisovy indio, to je naaadherny:slight_smile: ale taky to byla limitka a uz neni, takze jen kdybych ho pak nekdy nasla noseny...:slight_smile:
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, máš recht, měla jsem na mysli spíš ten čokoládovej šátek. Btw. ty budeš kupovat další šátek? :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatim samozrejme ne, elit :sweat_smile:
ale az budu mit doma nosence.....asi u jednoho nezustanu :sweat_smile:

hele na tyhle fotky:grinning: http://www.nosenideti.cz/foto.php?skupina_id=123&volba=zobrazit_foto_skupinu&tridit=datum
8. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo, ty to fakt docela žereš :slight_smile:)) Já pak koupim didy (dydi?) nebo štorcha v největší dýlce, aby to moh nosit i Lišák, a vyberu si akorát pěknej vzor :slight_smile:))))
8. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, didy a storch jsou kvalita:slight_smile: a storch vyjde levneji, ale mne se nelibi jejich vzory :grinning: ja jsem proste propadla didymu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi budu sbirat india :grinning:
8. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, právě jsem našla svetr, co jsem si chtěla odnést do práce, tak holt nic, no... :slight_smile:))

Heč, snědla jsem rohlík s drožďovou pomazánkou, okurkovej salát a dojíždim se čokoškou. Teď ještě donutit tělo, aby hlad a chuť dostalo ráno, ne večer...
8. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas na druhou stranu lepsi vecer, nez vubec :confounded:
8. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem rozmýšlela nad pevným.. ale třebas štorch mi přijde jako deka... že bych v tom byla celá zabalená,

mam eco není nijak krásné, ale vím že bude praktické a rychle s tím navážu co potřebuju...
Jinak všichni chválí didymos... takže kdyby jsem nošení propadla a byly penízky tak koupím aj pevný šátek, ale na začátek si na to netroufám... Zas někdo říká, že elastickek šátek je přepych... no ale lepší přepych než se trápit s šátkem který nebudu moct s miminkem správně uvázat... ... Další šátek nechám až když mě to chytne a mimčo bude v šátku spokojené...
Navíc vzhledem k tomu jak se zvyšují ceny si myslím, že není problém potom mam prodat...
8. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a deny, jeste jsem se te chtela zeptat k te tve plenkove vybave....pocitas s tim ze ti to nebude v zadnym pripade stacit? :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak jo deny, elastik je na miminko fajn a kdyz tomu propadnes, koupis pevny, treba z druhe ruky:wink:
8. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on ten mam eco je prý tak pevný že se dá aj na větší .. tak uvidím - do půl roku vydrží určitě...
Jasné že s tím počítám, teraz mě to vyjde asi 2700. Takže tipuju že ještě minimálně do 4500 se dopracuju...
Jinak nechtěla jsem o čtvercovkách ani slyšet, ale na přednášce o bezplenkové metodě nám řekli že mimčo musí být v látce od narození aby chtělo čurat bez plenek... tak budu muset začít čtvercovkami.... no doufám že tu bezplenkovku rychle dáme a nebudu muset čistit moc exkrementů z plínky.... :confounded:
No ale zas ušetříme... akorát musím dokoupit ještě asi 30 čtvercovek (teraz mám 30)
No moc se mi do toho nechce - plánuju kompromis - přes den látku a na noc (než mu budou kapsovky) jednorázovku...
8. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale utěšili nás, že když se mimčo rychle naučí bezplenkování - spotřebuje se 1 plínka za den.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek