• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Madli, ty válíš :grinning: Ale máš pravdu. Mně můj bývalej přišel nejvíc sexy v montérkových modrých kalhotách :sweat_smile: Chotě jsem v tom nikdy neviděla, ale matně si vzpomínám, že když jsme spolu chodili asi rok nebo dva, tak pracoval brigádně na stavbě a to mi taky přišlo sexy. :sweat_smile:
aerin: Jé, to je pěkné výročí :slight_smile: Já nevím, odkdy jsem tu registrovaná, mě se v pasu ukazuje odkdy jsem registrovaná na beremku :sweat_smile: A to jsem od manželových 28 narozenin.
21. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ty jo, Aer, máme výročí! :grinning: Takže to už mám asi roční výročí měření :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte, že mně se ex taky nejvíc líbil v montérkách?
21. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukla na FF a prvně jsem měřila 19.7.2008 :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se V. taky libi v monterkach:grinning: taky mam fotku, ale doma...musim specialne pro vas udelat nejaky album na picasa nebo rajcatku:grinning:

madli to to leti, to je hruza :confused:
21. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono na tom prostě něco je, na těch chlapech co něco umí rukama :slight_smile: Nevím, jestli jste někdy viděli strej film Tramvaj do stanice touha s Marlonem Brandem, ale ten jeho Stanley Kowalski, živočišněj, upocenej, namakanej, v montérkách, to je prostě něcooooooo! :grinning: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/86/Marlon_Brando_in_Steetcar_Named_Desire_trailer.jpg
21. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem nevidela:slight_smile:
21. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak někdy za dlouhých zimních večerů doporučuju shlédnout :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok:wink:
21. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, mně se manžel taky nejvíc líbí v montérkách - ale v těch s laclem, ty obyč tak sexy nejsou :grinning: Tramvaj do stanice Touha jsem viděla jen kdysi v Disku, film ne.

Des, jsi už někde zaregistrovaná v porodnici nebo budeš rodit někde u vás, kde se registrovat nemusí?
21. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ne "nejvíc líbí", ale moc líbí.
21. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ty klasický americký filmy hrozně ráda, ty co jsou podle románu nebo divadelní hry, ani tam nemusí být chlapi v montérkách :grinning:
21. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, hermi, lacl musi bejt :grinning:
21. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli:grinning: a ktery teda jeste?
21. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No treba Hrozny hnevu (tam je teda mladej henry fonda v monterkach, to je taky dobry :grinning: ), nebo jeste podle ten. williamse Kocka na rozpalene plechove strese (mladej paul newman, monterky asi nema, ale taky to stoji za to :grinning:).. vubec ty stary filmy maji neco do sebe, rada na ne koukam, jsou takovy opravdovy
21. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale kde je sehnat? :unamused:
21. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stáhnout, ne? :slight_smile:
Btw jsi pěkně ukecaná, když máš za rok přes 6000 příspěvků :grinning:
21. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se zase s laclem moc nelíbí, přijde mi to jako krteček. :sweat_smile: Ale svojeho bych do nich stejně nedostala. holt, bejvalej měl svaly, muž má mozek :grinning: Ale abych ho tak nehaněla, mě se třeba ještě moc líbil (to jsem se taky do něj asi potřetí zamilovala - to čas od času musim) když učil na vejšce prváky. To jsem občas chodila na jeho cvičení a obdivovala jsem ho, jak píše ty podivné potvůrky na tabuli, rozumí tomu a aji to umí vysvětlit. :slight_smile:
Jinak teda mě americké filmy celkově moc neberou, ale třeba k tomu ještě někdy dospěju. Já zas ráda adaptace historických románů :dizzy_face:
ehm ehm....:grinning:
tech tvych 8 a pul je asi i s beremkem, co?:sweat_smile:
andelko, tak ja si dovoluji podotknout, ze muj drahy ma taky mozek.... :sweat_smile:
21. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl, adaptace historických románů mě berou taky :slight_smile: A staré americké filmy, to je u mě tak trochu profesní (školní?) deformace :slight_smile: Hrozně se mi líbí ten starej divadelní přízvuk a gesta a tak :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, ještě řekni, že má sexy mozek :grinning:
21. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: to si nevztahuj na sebe :wink: Já jen porovnávala své dva chlapy :sweat_smile:
madli: No já mám taky profesní deformaci, miluju staré české :slight_smile:

A jo jo, to se sčítá,ty příspěvky.
21. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl: Staré české :dizzy_face: Jindřich Plachta, Antonie Nedošínská, to je fakt, to je pohlazení po duši :dizzy_face:
21. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je. Poštím si to v sobotu odpoledne k obědu nebo ke kafi. Kombinace Pištěk - Nedošínská je geniální. a ještě mám ráda Ferbasku, Svozilku, líbí se mi Hrušínský (tak do roku 1940)...jo, moji idolové...30 let po smrti :grinning:
21. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, Hrušínksý jako mladík byl úúúúchvatnýýýýý :dizzy_face:
21. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam stary cesky taky rada, obzvlast nektery, Nebe a dudy, Falesna kocicka, Hotel Modra hvezda,... :dizzy_face:
21. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlavne Cesta do hlubin studakovy duse a Skola zaklad zivota:grinning:
21. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holčiny...
Nestíhám dočítat. Mám ale dotaz, chcete se tento týden teda sejít? Jsme v Brně a mám volno na cokoliv :grinning:

Jinak dnes mi došel šátek a manduca.. tak jsem něco pofotila a hodila do alba. Kuk
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=413160&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Jsou úplně supeeeeeeer
21. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já jsem nějaká fakt zmatená ze svýho grafu :frowning2: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61522/nummer=8 Je pěkně vidět, kdy zabraly antidepresiva :slight_smile:), myslím, že ovulace už byla někde kolem 18 DC, ale fakt nevim :confounded: (a ano, vím, že mam pěkně rozházený časy měření :frowning2:)
22. črc 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek