• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ahoj holky:slight_smile:
estrel peknou dovolenou preji:wink:

kouknete, cim dal tim zajimavejsi, ze?:grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=6
23. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Aer, to jde pěkně nahoru!
23. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale proc? :sweat_smile:

jo holky a uz tri (nebo vlastne dnes ctvrty) dny je mi desne blbe, mam krece v brise, neco mezi kroucenim strev a stavem pred ms :rolling_eyes: a sem tam to vystrida zvedlej kufr :confounded:

madli babicce vse nej, to uz je pozehnany vek :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, nechci dávat planý naděje, ale zkusila jsi testovat? ;)
23. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit, nezkusila, prece jen byla teplota dost dole a ms nejaka taky byla....
jako jo, kecala bych, kdybych tvrdila, ze me to nenapadlo...
23. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa aj ja k vam pridat?? hm :slight_smile: tiez by sme radi babo nejak v aprili v maji, ale zatial sa nam to nedari :frowning2: mozno poradite :wink:
23. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moni, klidne se pridej:wink:
A muzes zacit tim, ze nam o sobe a manzelovi neco povis:slight_smile: jsme baby zvedavy:slight_smile:
23. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Moni :slight_smile:
Aer, a zkusíš to? ;)
23. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, bud na tebe leze choroba, to odpovídalo rostoucí teplote a tomu, jak je ti blbe, a nebo jsi opravdu tehule :slight_smile: Mne teplota taky delala podivnosti ted jak jsem nemocna, normalne mam pred ovu konstante 36,4 a ted mi to tam lezlo na 36,7. No ale mne to spis skakalo nahoru dolu, rozhodne to nebylo tak jako u tebe, kdy ti to kazdej den o kousek popoleze. Taky bych pro forma zkusila testnout :slight_smile:

Ahoj Moni!
23. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ne, elit:grinning:
23. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer a co by ste radi vedeli?? hm ja mam 22,5 a manzel bude mat 28, chceli by sme mali uzlicek stastia, totiz obaja tuzime po detoch :wink:
dakujem za mile privitanie :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a jak dlouho jste spolu, co delate za praci/skolu a tak?
mmch, z Prievidze je moje spoluzacka a porad o ni basni (a taky Bojnicich ), az nam tim leze na nervy:grinning:
23. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, nechte toho pokouseni:grinning:
23. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo pozname sa 6 rokov z toho 10 mesiacov sme spolu chodili a bola svadba, u nas je problem ten, ze chodime obaja na tyzdnovky a sme spolu len o vikendoch takze to nase snazenie je o nieco tazsie :frowning2: noo prievidza je pekne noo nudne mesto, teda aspon pre mna. mam to tu uz vsetko poobzerane a tak asi
23. črc 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer jaky pokouseni? :confused: :slight_smile: Ptala ses, proc ti to leze nahoru, tak ti zde davame moznosti :wink: :wink:
23. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tak to jo, to mate pak tezky:frowning2: ale urcite to driv ci pozdeji vyjde i tak:wink:

madli, ahaaaa:grinning:
23. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ved to, ze to mame tazke :frowning2: ale my sa nevzdavame :grinning: sme este len na zaciatku :wink:
23. črc 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer: já bych to brala takhle.. jestli si přesvědčená že nejsi těhotná , tak tě nijak nenaštve že je test negativní a jen se potvrdíš v tom, že máš střevní chřipku, hodíš si nějaké černé uhlí , nebo smectu... plus suché rohlíky... a máš klid..
Je to lepší než si dělat plané naděje... :wink:

Nepředpokládám že to bude těhotenství... ale z vlastní zkušenosti vím... (poněvadž něco podobného jsem zažila) že je lépe se s jakoukoliv pochybností vypořádat co nejdřív.
23. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni... babička mojho manžela (manžel je Slovák) žije v Novákoch. To je kousek od vás... :slight_smile:
Jinak co se týče toho snažení... určitě je nej zjistit si ovu.... a urobit si třebas těsně před ní krátkou dovču ... :wink: Určitě to vyjde... :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny, strevni chripku teda urcite nemam, tu jsem mela snad jednou v zivote a to byla teda jinci sranda, SKUTECNOU strevni chripku bych neprala ani nejhorsimu nepriteli :wink:

holky vite co jsme rano resili s V.? jak se jako trefi do toho kelimku, aby ani kapka neprisla nazmar, vzdyt mnozstvi se taky posuzuje a kdyz toho pulku vycinta na podlahu, dost to ovlivni vysledek, ne? :grinning:
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Aer, to jsou starosti :grinning: Ja teda nevim, ale snad to zas takovy umeni nebude, ne? Muzes byt u toho? Ze bys mu kelimek pridrzela hodne blizko :slight_smile:

Taky si nemyslim, ze to je strevni chripka, to by ty teploty vypadaly taky jinak. Ale mohla jsi snist treba nejakou bakterii nebo tak neco, v lete je toho vsude plno.
23. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, madli, to je podle me jedina moznost, jit tam s nim a chytat:grinning:

jeste jednou, nemaaaaam strevni chripku:grinning: vy jste asi nikdy nemely strevni chripku, ze? to bych tu nesedela a nekvakala, to bych sedela na hajzliku a na kline mela lavor:grinning:
23. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha madli, ty jsi psala ze si to nemyslis:grinning: tak fajn, uz vime, ze nemam strevni chripku, ale asi mam zatmeni mozku ci co:grinning:
23. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je tim horkem Aer :grinning: :grinning: Strevni chripku jsme mela dvakrat, z toho jednou na skautskem tabore s latrinou - lahudka :grinning: Takze vim, ze kdybys ji mela, tak neresis chytani Vaskovych bilych mrsek, ale uplne jine veci :grinning:
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No divej er, sem prostě nesmíš napsat nějaký problém aniž by jsi na něj nedostala aspoň tisíc dobrých rad :grinning: Takže s tím počítek :wink:

PS: Zatmění mozku mám dnes já. Seděla jsem půl hodinu na gauči a ťukala do fonendoskopu , než jsem si uvědomila co dělám a šla jsem si uvařit kafe, poněvadž bez něj mi krev zůstává někde v děloze... Myslíím si že v těhotenství by se mělo používat pořekadlo: Myslí dělohou :grinning: ( což je úplná pravda, páč na mozek žádná krev nezbyde)
23. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maximálně by se dalo říct že: Myslí žaludkem :wink: (tak ještě nějaká krev doputuje a je pravda, že většina života těhotné ženy se točí kolem tohoto orgánu)
23. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem zpruzená neodborností některých překladatelů. Nechali jsme si do španělštiny přeložit jednu smlouvu "profesionálem", protože já jsem si na to netroufla. No a teď jsem mu tam našla takový šílenosti - "benefit" (neboli "výhoda") přeložil jako "požitek", "experto" (neboli "odborník") přeložil jako "kádr"!! A některý věty úplně vynechal! Takže to stejně musím celý zkontrolovat a většinu předělat. Takže takový to, co jsme tu řešily, o tom, že co si člověk neudělá sám... platí nejenom u dělníků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli a predpokladam, ze si za to nauctoval tucnou sumicku... :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
madli, tak to reklamujte, chtějte zpátky peníze
23. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa mate? :slight_smile:

eli, aer peknucka fotka v pase :wink:

deena tebe krasne pribudaju tyzdniky. ako sa citis? :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek