• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
sijen: jakto, ze to nedopadne? vypada moc hezky!!!
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
andelko:dekuju, ja jsem debatu o te zene cetla, ale myslela jsem, ze tady je nejaka. a to jsem teda netusila, ze tu byla takova, co hleda nekoho na "pronajem delohy".
10. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Eirin vidíš,úplně jsem zapomněla od kdy se snažíte. Já jsem měla teď pěkně dlouhej cyklus..40. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak začneme pokusný druhý měsíc...
10. srp 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
sijen a vy uz se teda taky snazite, jo?
10. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Sijen, ten byt je naaaaaaaadhereeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Drzim palce, at to dopadne, pak nas muzes pozvat na kolaudaci :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no Estrel měla jsem v úmyslu nejdřív shodit kila než se začneme snažit..ale to bych taky mohla se svojí "aktivitou" takhle čekat roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: - nějak to slovo "čekat" přesně vystihuje tu aktivitu ve shazování..,takže jsem začala dřív, ač s nadváhou a pokusím se hubnout "cestou"

Madli, nám se taky líbí../hlavně mně! :grinning: /ale asi to nedopadne -je to komplikovaný se schávelením hypotéky - a hotovost teda nemáme :grinning: ale podívat se tam pojedeme :slight_smile: dneska jsem mluvila s makléřkou a za měsíc majitelé protopili 1200,-to mi docela přijde málo..na těch 120m2 :zipper_mouth:, patřilo to prý nějakému restaurátorovi.
10. srp 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Sijen, byt vypadá moc krásně :dizzy_face: a připadá mi i velice levný. Trochu mě zarazila Tvá věta "ja jsem videla capa nedavno nazivo", protože cap je po našem kozel a říkala jsem si, co je na něm tak zajímavého :grinning:, pak mi to došlo.

Des, tak mi včera napadlo, kdy jsi vlastně oznámila těhotenství v práci?
11. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
sijen, byt vypada opravdu uuuzasne a taky bych rekla, ze je dost levny....jsem holt zvykla na brnensky ceny, ani si nechci predstavit, kolik stoji byty v Praglu :confounded:
11. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
A prave jsem volala konecne na to spermio a vsechno je v naprostym poradku :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Aer, to je perfektní, gratuluji!!!
11. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Aer, gratuluju!!!! :dizzy_face: A ceny bytů v Práglu si skutečně nepředstavuj, v rámci zachování duševního zdraví :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
diky holky:slight_smile:
no si myslim, i v Brne to je totiz docela sila :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, včera jsem měla sraz se dvěma kamarádkama ze základky, jedna je těhu a druhá je fotografka :slight_smile: Tak jsme se bavili o focení těhotných a říkala, že focení je nejlepší v pátém měsíci - že je ženská ještě celkem pohyblivá a bříško má příjemnou velikost. Tak tuto radu předávám dál, pokud někdo máte v úmyslu udělat si těhu fotky :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
madli, tehu fotky si urcite udelat necham, nebo bych aspon chtela...ale jak se znam, je mozny, ze o tom budu jen mluvit a najednou bude prcek na svete a pamatka na brisko zadna :unamused: ale chtela bych, pokud budou penizky:slight_smile:
11. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a premuzu stud :grinning:
11. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky chtěla :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem si nasla na netu i fotografku tady v Brne:grinning: zkusim to pohledat a hodit link:slight_smile:
11. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se taky moc líbí těhu fotky, chtěla bych si je nechat udělat, a když jsem projížděla alba na koníkovi, taky se mi víc líbily fotky holek, které měly bříško "tak akorát", s velkým to musí už jít děsně těžko.
11. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se líbí těhu fotky jiných, ale nějak si nejsem jistá, jestli je budu chtít taky (nemám k tomu žádný racionální důvod), navíc si nejsem jistá, jestli by mě někdo u nás vůbec vyfotil :confused:
11. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím jako, že nemám žádný racionální důvod je nechtít.
11. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja to nemuzu najit, ale nasla jsem jich spoustu:slight_smile:
11. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je dobry Aer, bude z ceho vybirat :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nj holky v HK jsou taky desne drahy byty. ta Jaromer je o dost levnejsi i Nachod je v pohode...holt uz to neni prima trasa Praha-HK.
/u nas stary panelakovy byt 70m2 je vetsinou za 2,8mil. a vic nebo cihlova novostavba, co ma jen podlahy, 35m2 za 1,5mil./
Mne se taky libi tehu fotky ..no uvidime, jestli se pred nekym odvazim. Libi se mi ty kde se rodinka /uz s ditetem nebo tatinem/ oblece i do bileho a je bily pozadi. je to takovy vic nezny a romanticky..a mam pocit ze i tu kuzi (nedostatky na ni) to tak zesvetli ze ty lidi vypadaj fakt pekne:slight_smile: nelibi se mi cerny pozadi a svitive bily matky, nebo deti
a libi se mi tehotny na kvetouci louce a mohl by foukat vitr.. vlasy vlat..no proste annie geddes hadr. :grinning:
tohle jsem ted neasla kdyz jsem hledala na googlu jak se spravne pise jmeno vyse zminene fotografky
http://www.annegeddes.com/modules/anne/galleries/browse.aspx?pi_galleryid=3
11. srp 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
11. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sijen, rozkozny :dizzy_face:
beat, moc hezky fotky, libi se mi ty, jak je tam maminka s briskem a vedle uz s mimcem :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Sijen taky se mi líbí víc to bílý pozadí a černobílý fotky :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
podarena kresba na tricku...inspirativni pro cesky hand-made holky :wink: http://www.annegeddes.com/shop/Black-Maternity-34-T-Shirt-P167.aspx
11. srp 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
sijen, ted nejak nevim, co myslis :confused:
11. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Sijen, teď v neděli jsme byli na výletě v Hradci a docela nás to nadchlo, říkali jsme si, že by se nám líbilo bydlet někde v menším městě u Hradce. Fakt ty východní Čechy mají něco do sebe! No uvidíme, kde po návratu skončíme, ale tohle by se mi moc líbilo.
11. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek