Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
12. srp 2009

ahoj deny, tak to mam asi jeste furu casu😀 koukala jsem na ty grafy a je fakt kazdej jinej, nejdelsi LF byla asi 15 dni, ale od 14DPO jsem spinila...

des
12. srp 2009

deen: tak snad ti ten zub udělali dobře a brzo to přejde!!! Já zažila jedno fakt hnusný bolení zubů a rvala do sebe všechno od Ibuprofenu přes Saridon, to by se asi miminku moc nelíbilo 😅 Držím palec...
O té transfůzi přes pupečník už jsem někde četla...podstoupila bych cokoliv, aby to pomohlo se mrňouskovi narodit v nějakém rozumném termínu...pevně věřím, že tě nepředběhnu - to by bylo ode mě fakt nefér 😉 😉

madlisek
12. srp 2009

To je teda vtipna pani lekarnice 🙄 A obecne s tou diskretnosti ve zdravotnictvi mi to prijde u nas postaveny na hlavu. Informace o zdravotnim stavu se sice podaji jen rodinnym prislusnikum, chran Buh kdyby se ptal pritel. Ale pritom na chodbach v nemocnicich doktori/sestry vyrvavaj mezi sebou diagnozy pacientu, takze to vi vsichni, co jdou zrovna kolem 🙄

aerin
12. srp 2009

jo a lekarnice teda fakt vtipna...nechtela bych byt v tve kuzi estrel 😅

des
12. srp 2009

estrel: 😀 paní lékarnice se teda ve své práci vyzná!! Každopádně mastičku na hemoroidy bych si tam koupit nešla!! 😉 Já se dokonce snažím stoupat si za ty čáry, které jsou označeny jako diskrétní zóna, ale přijde mi, že jsem jediná taková zákaznice. Obvykle mi někdo funí za krk, když si kupuju např. glycerinový globule...to si pak v duchu říkám, ať ta lékárnice aspoň celé frontě neprozrazuje, KAM se to vkládá na noc 😀

deenakee
12. srp 2009

Tak v tom případě bych počkala do zítra... (to je myslím 14 DPO) a ráno bych testla... Vím že od 14 DPO už to viděly snad všechny maminy. Popř. pokud si chceš být fakt jistá tak pozítří... Každopádně radím ranní moč... Je to lépe vidět...
Ale já jsem ty poslední dny, vždycky keť jsem čekala jestli bude nebo nebudu testovat, snad vůbec nespala....
Vždycky jsem byla úplně nedočkavá jak to dopadne... a aj když to dopadlo blbě tak jsem byla ráda že se aspoň konečně vyspím.... 😀 No ale aj jsem to potom ráno vždycky obrečela... No to snažení nebylo špatné období, ale znovu bych to zažít nechtěla... (teda leda až u příštího mimča) 😀

deenakee
12. srp 2009

Des... tak to je děs...
Tady je v lékárně většinou čára za kterou ostatní čekající nesmí... Ale často si zajdu do takové malé lékárničky, která je sice o kus dál... ale je většinou úplně prázdná

aerin
12. srp 2009

deny, tak vy jste se zas tak dlouho nesnazili, ne....?
u ranni moci podle myho selskyho rozumu nejde o to jestli spis, ale o to jestĺi pijes, tedy jestli redis moc...takze si myslim, ze pokud nebudu cely odpoledne pit a vecer testnu, bude to mit stejnej efekt jako rano...ale to bych se toho vecera nemusela dozit, takze asi fakt pockam do rana😀

deenakee
12. srp 2009

No právě.. já bych teda dehydrataci v létě a v potenciálním těhu nezkoušela.. Pokud už chceš testovat odpoledne (třebas zítra) možeš si ráno dát moč do nějaké sklínky uzavřít a hodit do lednice a otestocvat odpoledne... (pokud bys chtěla až zítra odpoledne ) a nebo prostě ráno... Mě teda nejvíc naprudila , že když jsem testovala byl manžel doma, a našel test dřív, než jsem mu to mohla nějak romanticky sdělit 😀 😀

Jinak snažili jsem se 3 měsíce a předtím už jsme to (milování dle měření) jeden nebo dva měsíce flákali, takže na konci měsíce byla vždycky nejistota....

deenakee
12. srp 2009

Kdyby mě nestrašili s tím , že můžu být neplodná, tak mi to přijde jako úplně kratičká doba...

aerin
12. srp 2009

deny😀 mne to V. dneska rano zakazal😅

madlisek
12. srp 2009

No jo Deny, tu tvoji nejistotu si pamatuju, to tady byly nervy a řešily se všechny příznaky 😉

Ta těhu kamarádka, co jsem s ní měla v PO sraz, tak měla pozitivní test až 21 DPO!!! Prostě furt to nebylo vidět, ani duch, ani nic. MS nikde a // taky nikde, až po těch 3 týdnech to zjistili z krve.

des
12. srp 2009

aerin: ráno moudřejší večera 😉

herminka
12. srp 2009

Estrel, ta lékárnice je drsná 😲 Zajímalo by mě, jestli tak vyřvává, když si někdo jde pro léky na kapavku třeba 😀 U nás diskrétní zóny v lékárnách vůbec nejsou a vzhledem k tomu, že mě díky mé práci zná dost lidí, bylo by mi podobné chování hodně nepříjemné.

Aer, s tou močí to selských rozumem chápu stejně. Takže uvažuješ o testování večer?

herminka
12. srp 2009

Namůžu dělat 5 věcí najednou vidím, že už jsem mimo mísu 😀

aerin
12. srp 2009

hermi, asi ne....uvidim co teplota zitra🙂 i kdyz si rikam, ze 13DPO by snad bylo neco videt i odpoledne, kdybych byla.... Ale fakt tomu neverim☹

sijen
12. srp 2009

ahoj
to jsou teda zpravy..Des, mrzi mě ty výsledky od doktora ☹

zatím jsem měla štěstí na lékárnice 😅 ale taky jsem zatim neřešila nic choulostivýho...

Hermi v jakém oboru pracuješ, jestli se můžu zeptat?-IP

sijen
12. srp 2009

jak jsme se včera bavily o tom focení..
kuk sem https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

deenakee
12. srp 2009

To focení jsem nějak přehlídla... Jinak já bych chtěla moooc fotit bříško .
Trošku jsme pofotili o víkendu na rozkvetlé louce.. Ale chci poprosit kamarádku co má dobrý foťák a umí fotit, jestli by s náma nešla někam do přírody a že by jsme udělali pořádný fota.. na konci srpna už budu mít nejspíš bříško ukázkový.

Chtěla bych se fotit len v nějakých šátcích a tak.. Původně jsem chtěla profesionála, ale ty ceny mě odradili... Musíme šetřit pro mimi a na byt...

madlisek
12. srp 2009

Sijen, ty fotky jsou moc pěkný! Přijde mi teda, že všichni ty těhu-fotografové fotí úplně stejné pozice, jako kdyby absolvovali stejný těhu-foto-kurz 🙂 Ale líbí se mi teda hlavně ty černobílé, všecky nedokonalosti to skryje, vypadají fakt úžasně 😵

sijen
12. srp 2009

jj Madli- tos vystihla přesně. Ono to je podobné i stěmi svatebními.. no moc se toho vymyslet nedá..ale nové nápady potěší! 😀

sijen
12. srp 2009

Je Dee, to jsem včera zmiňovala že by se mi líbilo.. těhu focení na louce../+ různé efekty jako vlající vlasy, šaty, bříško v obilí atp./

madlisek
12. srp 2009

No ta s tou nohou na břiše, je mírně řečeno zvláštní...

sijen
12. srp 2009

noha na břiše - jj IMHO docela nechutný
/ muž je asi fotbalista..tak vykopával ? 😅 😝 /

eirin
12. srp 2009

Brr, z té s nohou na břiše mě zamrazilo...

FF se mnou zase dneska žertuje, vyznačil mi ovu 18DC (ten den jsem byla na folikulometrii a tam nic nebylo), dle WK samozřejmě nic.

deenakee
12. srp 2009

no já mám takovouz uměleckou zatím jen jednu
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Ale moc se těším na ty další...
Mě se hlavně moc nelíbí focení v kalhotech a podprsence - leda v nějakých vlajících šatečkách - takže já plánuju jen různé šátky na zakrytí toho co nechci ukazovat.... No nevím jak to zvládne manžel 😀 😀

sijen
12. srp 2009

Dee, ta se mi MOC! líbí..pěkná kompozice i barvy 😵

eirin
12. srp 2009

Deny, už jsem na ni koukala v albu, moc pěkná 😵

deenakee
12. srp 2009

Jsem právě na focení celkem dost náročná... Takže manžel když mě fotí, tak vyloženě trpí poněvadž mu půlku fotek zkritizuju... Mám prostě názor že na fotce by měl člověk vypadat líp jak ve skutečnosti a ne hůř 😀
No škoda že se nemůžu fotit sama 😀 😀 😀