• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
koukam na 4 svatby a jeden pohreb a zacal hrat svatebni pochod a mne naskocila husina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to mas za par, no:grinning:
15. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako ze dojetim :sweat_smile: :grinning:
drsne je, jak jdenevesta k oltari a ty zensky okolo si poseptavaji (jedny, jak je nevesta uzasna / druhe, jak je nevesta jako slehackovy dort :grinning: :grinning: hrozny, doufam, ze me tohle nepotka, nebo ze to aspon neuslysim :grinning:
aerin: Ty musíš mít dycky něco spešl, že jo? :wink: Myslím to samozřejmě ze srandy a v dobrém :slight_smile: Já jen, že jsi fakt záhada, sama jsem zvědavá, co z toho vyleze. Ovu by měla být vyhodnocena správně. LF by víc jak 17 dní být neměla. Fakt nevím :confused:

hermi: No já mám vždycky takový zvláštní pocit kolem žaludku, když si vzpomenu na svoji o necelé 2 roky starší sestřenku, co už má 4 děti :sweat_smile: A samozřejmě spousta spolužaček už má děti. A některé páry, co s námi byly na škole partnerství už mají děti i dvě. :pensive:
svedek zapomnel prsteny ......... ja se picnu, to neni dobry film pred svatbou, hihihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, andelko, to jsem holt cela ja:grinning: no fakt nemam pocit, ze by se ms blizila, ale kdo vi, ze... a ten tlak v podbrisku a to jak je mi kazdou chvilku zle od zaludku prisuzuju te blizici se praxi:sweat_smile:
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Tak to ti nezávidím, fakt ne. Mně taky bývá blbě když mám jet někam, nebo prostě před nějakou změnou. No opravdu, tajemný hrad v Karpatech hadr proti tobě. :sweat_smile:

estrel: Klid, klid, je to jen film :grinning:
15. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo....rano se ozvu co teplota, jdem do hajan, dobrou:slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: Ozvi, moc mě to zajímá a dobrou noc :slight_smile:

estrel: :wink:
15. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou aer.
15. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky, tak jsme pod carou, hooodne....a ms stale nikde:grinning:
16. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: skoda :frowning2: tak snad aspon MS dorazi :slight_smile:
a jak se citis?

ja mam dneska namerenou prvni teplotu a pry mam dnes a dalsi 3 dny nej sanci ... no jsem doma sama :grinning: ale hned prvni teplota je 36,7 tak skoda, ze jsem nezacla merit driv, ale az 11 DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze me to bude bavit :grinning:
16. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, mam mirne zaludek na vode, jinak nic.... No a jsem hrozne nastvana, protoze to prijde urcite az tam budu a bude mi blbe, a to jsem doufala, ze uz bude skoro konec...

jsem zvedava na tvuj prvni graf:wink:
16. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: je to pech. tak hlavne, at je ti co nejmin blbe!!!!

to ja taky :grinning: doufam, ze nebudu trumgovat vase hranice, radeji bych byla prumer :slight_smile:))
16. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko - ehm, teda uz skoro poledne :slight_smile:

Estrel, taky jsem vcera koukala :slight_smile: Jeste, ze vas nebude oddavat Mr. Bean :grinning:

Ja hlasim ovu, nejradsi bych na to s muzem rovnou hupla, ale musim si rikat, ze to jsou jen hormony :grinning: :grinning: :grinning:

Kdyz jsem zacla merit, tak jsem se vzdycky nemohla dockat dalsiho dne, abych videla, co krivka :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na tom americkym beremku jsou v tematu cervenec 2009 uz tri tehule!!! :astonished: Vsechny na to huply hned na svatebni ceste :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj madli :slight_smile:
tak to ja uz se taky tesim na zitrejsi teplotu :slight_smile: jsem zvedava, co to moje telo bude po HA delat.

no vidis, to je rychlost :slight_smile:
uz mas cestovni horecku, nebo zatim OK? :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim ok, Estrel :slight_smile: Zatim pracuju a mam pred sebou zkousky. Jakmile skoncim v praci a bude po zkouskach, tak to propukne :fearful:
16. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Taky ti přeju, ať MS co nejméně zlobí a ať se ti na praxi daří :slight_smile:

estrel: IP :wink: Jo a vůbec nic si nedělej z toho, že měříš až od 11DC, možná to ještě na pěkný graf bude. On málokdo má ovu fakt toho 14DC, takže možná těch 6 potřebných teplot nasbíráš a my budeme obdivovat tvůj první graf a ovulku :sweat_smile:

Jinak já hlásím pomalý sestup, no jsem zvědavá, kdy ovu dorazí, snad brzy. Mám pocit, že i Elitera měla podobnou tendenci, takovou šikminu. Tak už jen aby to zase stoupalo :sweat_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=64424/nummer=11

Madli: Gratuluju k ovulce :slight_smile: Ty jsi tady taková naše jistota :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel: Dala jsem do svého Alba grafů fotku teploměru, myslím, že na lpp.cz nemají obrázek :wink: A stihla jsem i vyfotit dnešní teplotu na displeji :grinning:
16. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: moc diky :slight_smile:
no nevim, nevim, uvidime, jestli bude co obdivovat :grinning:
16. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: Určitě jo, tady nás grafy vyloženě baví :grinning: a každá začínající měřilka si zaslouží podporu :wink:
16. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dekuju :slight_smile: uprimne jsem jeste nemela cas poradne nastudovat jak je to s teplotama, kdy ma co stoupat atd. :grinning: to se jeste musim "doucit" :slight_smile: zatim budu verit WK, ze to vyhodnoti spravne :grinning:
16. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: To si pak můžeš vyhledávat postupně a WK kontrolovat (přece jen je to jen pc program), já jsem taky nevěděla všechno hned. Během prvních 3 cyklů jsem byla asi 4x na konzultaci :sweat_smile:
16. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Jsme zpátky z kola, tentokrát jen 40 km, bylo moc vedro, ale užili jsme si to.

Estrel, věř, že měření je návykové :slight_smile: Na takové filmy se už raději do svatby nedívej, jo? :grinning:
16. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky trochu jsme dneska zlobili a uzivali jsme ne prilis spolehlive antiko metody :sweat_smile: Tak si ted zase budu 14 dni hyckat nadeji :wink: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: I ty jedna :sweat_smile: Prosím tě co jste to použili? Já na ovulku teprve čekám, tak se pak snad k tomu hýčkání přidám :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek