Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
20. srp 2009

Elit, Anděl, to je prima :o) Máte fotky, abyste se pochlubily? My zatím album nemáme, tak se ráda poinspiruju 🙂

Od včerejška na mě cosi leze, mám rýmu a bolí mě v krku, tak doufám, že vydržím aspoň do víkendu a nebo (ještě lépe), že mě to vůbec neskolí!

andelka
20. srp 2009

Madli: Ehm, radši ani ne 😅 Já jsem prostě jednou neměla u Angeliky co dělat, tak jsem si začala hrát s barevnými papíry, není to nic extra, jen jsem kolem těch fotek nadělala barevné rámečky a sem tam něco vystřihla, kytičku, srdíčko a tak, ať to není tak prázdné. Je to takové neumělé, ale moje 😀

No a mně dneska teplotka stoupla, ale nevím jestli to nebude tím, že jsem v 4.30 šla na wc 😅 Tak se uvidí v sobotu. Jestli vůbec bude na nějaký zázrak šance. Chtěla bych zkusit testnout v tomto cyklu, jen tak ze srandy, ať vím jak to funguje a hlavně mi za chvíli projde test 😅

elitera
autor
20. srp 2009

Já nemám nic spešl, jen nafrkaný fotky do alba.
A štvou mě teploty 🙄 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

madlisek
20. srp 2009

Ty jo Anděl, tak nám pak musíš napsat, jaké bylo testování 🙂 Já jsem si zatím test nikdy nekoupila, ale možná si nějaký koupím do Améru, pro jistotu 🙂 Mě dnes teplota vylezla na 37.1, poprvé za dobu měření, ale to bude asi tím jak mi není dobře.

eirin
20. srp 2009

Moje teploty jsou nízké, MS dorazí asi s plnou parádou dneska, takže LF jen 9 dní 😒 Nu což, ale i tak se raduju, žádná vyvolávačka 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Madli, to je nepříjemné, že na tebe něco leze, a musíš do práce nebo máš možnost to vyležet?
Andělko, taky jsem byla ve čtyři na procházce po bytě 🙂 Snad teprve podruhé v životě mě vzbudila MS bolest břicha a musela jsem si jít vzít prášek, jinak bych znovu neusnula.

madlisek
20. srp 2009

Musím do práce Eiri, tím, že za týden končím, tady musím spoustu věcí dodělávat. Ale nejradši bych se plácla někam s karimatkou a spacákem do stínu a tiše si lebedila 🙂 Gratuluju k MS bez vyvolávačky, i když teda ta bolest asi nic moc, když tě vzbudila 😖 A WK teda svéřepě trvá na ovulaci, jsi si jistá, že to ovu nebyla?

eirin
20. srp 2009

Madli, no to ti dost věřím. Mě už nebolí ani to břicho a plácla bych se do stínu taky 🙂 Tak ať ti to jde od ruky..
WK trvá na ovluaci, FF mi ji zrušil. Já myslím, že asi byla, když přichází MS přibližně v očekávané době po ovu.
Jsem lenoch líná, mám doma mikroskop a nejsem schopná každé ráno plivnout na sklíčko a mrknout se, ze slin bych to asi věděla hned.

andelka
20. srp 2009

Eli: Kleslo ti to na linii, že? Ale jestli zítra budeš mít teplotu vyšší, ideálně aspoň o 0,2 tak ti to zase vyznačí, též se mi to jednou stalo. Teda nevím, jestli to pravidlo WK zná, ale existuje. 😉
eiri: No teda ovulka by to byla dost těsná, ale mohla být, proč ne. Třeba se tělo rozjelo, jen ještě nemá ten správný poměr hormonů, takže to ty teploty nevyhnalo vysoko a je i kratší LF. Ale určitě je to dobré znamení, nemusíš na vyvolávačku 😉
Madli: Testovat budu až za dlouho a jen pokud bude šance, že jsme se jakž takž trefili. Ale fakt mi za chvíli propadne, tak si to aspoň vyzkouším, jak to funguje.
Tak ať je ti brzy dobře, Madlenko, žádná nemoc 🙂

elitera
autor
20. srp 2009

andělko, já nevím, kde je linie, zatím v tomhle cyklu nic vyznačený nebylo. Ale zkoušela jsem, že kdyby zítřejší teplota byla v nějaký rozumný výšce, tak mi to tu ovulku vyznačí. Tak snad, Lišák je nervní... 😀

des
20. srp 2009

Tak dobré zprávy, sláva vlasti!!! Miminko má všechno důležité😉 Viděli jsme srdce - komory, předsíně, mozek, močový měchýř, žaludek...změřil mu hlavu (má ji velkou - podle ní by bylo 18+1 tt), kost (podle ní 17+1 tt) a pak ještě něco podle čeho mám být 17+3...v průkajdě mám 17+0, čili vidíte, jak se pěkně přiblížilo k mému grafu 😉 Podle ovulace totiž má být 17+4 tt. No a taky krásně kopalo, asi jak přes něj jezdil to sondou...fakt sranda, takový výkopy, že Rosický hadr😉
A bonus bude v IP 😉

des
20. srp 2009

Jo a co je důležité ty protilátky jsou na stejné hodnotě jako minule, takže mě sice pošle někam do Prahy, ale je fakt super, že to neroste!!

elitera
autor
20. srp 2009

Des, mam radost 😵 Gratuluju!

deenakee
20. srp 2009

Des gratuluju, ke všemu dobrému....

Ode mě teda zase trochu negativního od předchozí návštěvy jsem nic nepřibrala.... jím snad 8krát denně a nic..když si stoupnu na váhu , tak ji prosím aj očima aby vylezla ještě o kousek výš...
Tak snad to nemá negativní vilv na mimčo....

des
20. srp 2009

Moc děkuju holky!! To je z toho, že jste tak pěkně držely palce!! 😉

Deen: já věřím, že to až tak neva - vím, že kamarádku s tím nepřibíráním taky otravovali a mrňousek je v pohodě, určitě se pořádně zakulatíš (ani hranolky a čokoláda nezabírá?? 😉 )

estrellita
20. srp 2009

des: velka gratulace!!!! a co ten bonus? 😉

dee: urcite to bude v pohode! meli jsme kolegyni, co malo pribirala a byl to kluk jako buk, zadne mrne 🙂

des
20. srp 2009

estrel: ja vedela, ze jsem na nekoho zapomnela ☹ hned posilam

deenakee
20. srp 2009

No problém je ,že jsem začínala na podváze... Takže bych opravdu potřebovala přibrat... Když má žena před těhotenstvím nadváhu tak moc přibýrat nemusí, mimčo si to vezme ze zásob. Ale u mě nemá z čeho.
Bříško se kulatí dostatečně, ale jinak jsou mi na zádech vidět žebra... 😠
Všichni do mě hučí ať s tím něco udělám ,ale já už fakt netuším.... Hranolky nemám ráda... Čokoládu si dám, ale chutná mi teraz spíš ovoce než sladkosti... . Holt musí chtít tělo samo. Nikdo ho nedonutí přibrat....

elitera
autor
20. srp 2009

Jo, to znam... svýho času jsem Lišákovi udělala největší radost, když jsem "k vánocům" přibrala 5 kilo 🙂 A Lišák když chce přibrat aspoň nad 80, tak taky nadává, že je to děsná řehole 🙂

des
20. srp 2009

😀 eli: to je dobrý dárek k Vánocům...myslím, že spousta holek by ho moc ráda dávala

des
20. srp 2009

deen: s tím celkem souhlasím, pokud fakt jíš, jak píšeš 8x denně, tak asi těžko můžeš udělat víc - tvoje tělo to tak má prostě zařízený a přišlo by mi divný, kdyby potřebovalo mimčo víc živin, ale zároveň by si o to tělo neumělo říct...ovoce je dobrý, cukru má určitě taky dost!! Já ujíždím na čemkoliv mastném právě typu hranolky, topinky, ale podle mého je blbost, aby ses cpala takovýma nezdravostma jen proto, abys přibrala a ještě by ti bylo špatně od žaludku!!! A na ty hučily se vykašli 😠

elitera
autor
20. srp 2009

To věřim... akorát že já jsem před započetím "tloustnoucí kúry" vážila 43 kilo, tak to bylo fakt docela třeba 🙂)

des
20. srp 2009

kolem mě zas všichni šílí když zvednu cokoliv těžšího než půl kila...místama mě to teda pěkně krká! Samozřejmě netahám basy s pivama, ale někdy to jde fakt do extrému 🙄

elitera
autor
20. srp 2009

Já jsem taky nadávala švagrový, když bal těhotná, že tahá části naší kuchyňský linky 🙂

elitera
autor
20. srp 2009

*byla

elitera
autor
20. srp 2009

Chcete kvalitní deštník? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=hFzOwq5PldQ
madlisek
20. srp 2009

Tak ten je super Eli 😀 Budu-li chtít za deště skákat z letadla, určitě si ho pořídím 😀

herminka
20. srp 2009

Dělám dlouhé kroky, tak mám vždycky za deště kalhoty zepředu celé mokré, s tímto deštníkem by asi zmoklo i to, co mám nahoře 😀

elitera
autor
20. srp 2009

můžeš ho otočit 😀

herminka
20. srp 2009

No, to jsem si říkala, jenže to by pak asi ztratilo to vytvarování účel 😀

andelka
20. srp 2009

Eli: Linie by byla na 36.35, takže by bylo fajn, kdyby teplotka dosáhla nad ni 😉 Pak by měl WK ovulku znova vyznačit, pokud zná to "moje" pravidlo a když ne, tak si to zkoriguješ sama, aby to sedělo, podle toho jak dlouhou míváš LF. Anebo nemusíš, o nic nejde, dva dny sem nebo tam 😉

Des: Gratulovala jsem v IP, ale ještě jednou veřejně gratuluju k výborně dopadlé kontrole po všech stranách 😵

Deny: souhlasím s holkama, nemá smysl do sebe tlačit něco co ti nejede, jen aby se ručička pohla. Když se miminku daří dobře, určitě neděláš nic špatně. Úplně stačí že pravidelně a zdravě jíš 😉 🙂