Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
31. srp 2009

Checht, tak jsem si už stačila udělat radost, ještě než vyrazim pro ten test, a spočítala jsem si, že bych si rodila cca k narozeninám 😀

Jdu do lékárny 😉

aerin
31. srp 2009

estrel...rekl mi, ze pokud se s nim vyspim, radsi mu to nemam rikat🙂 takze to uz asi ne...ale to ja stejne nehodlam, to bych asi musela byt fakt na srot (coz by asi nebylo tak tezky, protoze jsem se solidne motala po trech deckach), myslim, ze ta pusa by byla fakt konecna🙂

aerin
31. srp 2009

elit, to by byl bezva darek, ne?😀

aerin
31. srp 2009

estrel a meris nebo ne...? jestli jo, graf sem!

eirin
31. srp 2009

Eli, já to mám taky spočítané, že kdyby se podařilo tento cyklus, měla bych termín dle MS přesně na svoje třicetiny 😵 Zítra jdu na folikulometrii, tak se uvidí, jestli z toho něco bude. Každopádně jsem napnutá, co ti test ukáže 🙂

Des, a měříš si při sportování tepovku?

Aer, no já koukám jako blázen, jak ses tam měla dobře 😵 A Vašek je fakt třída.

Estrelko, nemohla to být ovulační bolest? Jaká je dnešní teplota?

aerin
31. srp 2009

no ja vam asi hodim nejakou fotku, at tu moji letni lasku vidite😀

des
31. srp 2009

eirin: neměřím, spíš tak odhaduju, kdy je potřeba zastavit a pořádně se vydýchat...

aerin: tak raděj decky jen dvě, ať ještě nemusíš řešit víc tatínků... 😀

aerin
31. srp 2009

no holky, tak jsem dala fotku, ale neni na ni vuuubec nic videt😀 je to ten dlouhan vedle me🙂 ale asi teda najdu lepsi fotku

des, jezis jen to neee😀

aerin
31. srp 2009

A ja jsem ta uprostred, kdybyste to nepoznaly😀

des
31. srp 2009

estrel: mno jo no, on ten první cyklus může být takovej všelijakej...hlavně se nenech rozházet! Někdy je teploměr na zabiti!

a když se Eli vrátí z lékarny a test bude pozitivní, to ona nám to asi hned nevyklopí, co? 😅

estrellita
31. srp 2009

aer: merim, ale je to proste anovu, a myslim, ze jeste nejaky ten mesic bude ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

eiri: prave, ze dnesni teplota je zas na lajne, myselala jsem, ze by musela klesnout dolu, aby to byla ovulacni bolest 😕

aer: hod nam fotku, at se pokochame 🙂

estrellita
31. srp 2009

des: ja myslim, ze nam to vykolpi 😀 😀 teda ja bych to udelala 😀

des
31. srp 2009

aerin: a já myslela, že se tam jedeš věnovat vykopávkám 😀

des
31. srp 2009

estrel: viz. moje odpověď z 10:42 a dlouhý cyklus - žádná trága, jeden takovej ovulační pokus z 33 DC mě právě teď kope o stošest! 😉

elitera
autor
31. srp 2009

Samozřejmě vyklopim 😉 Už je počůranej. Jste zvědavý? 😉

aerin
31. srp 2009

des, nechapu😀

aerin
31. srp 2009

jsme zvedavy😉

des
31. srp 2009

eli: no VUUUUBEEEC!!! 😉 😉

aerin
31. srp 2009

hele tak koukl se nekdo na tu fotku? mam hledat jinou?

aerin
31. srp 2009

a hodim teda i neco primo z placu🙂 mozn udelam nekdy behem dne album na pisaca

des
31. srp 2009

aer: já koukla samozřejmě a usoudila jsem, že tvá letní láska má teda k vykopávce daleko 😉 Ale moc povzbuzovat se mi tě teda nechce, no ☹

des
31. srp 2009

šmarjá, eli!!!!

des
31. srp 2009

to sis šla nejdřív udělat kafe, nebo co?? 😀

aerin
31. srp 2009

jezis, povzbuzovat v cem? prosim te, des, fakt v pohode, nic nebylo a ani nebude, jen mi s nim bylo fajn, spis jako s kamaradem🙂 vaska bych nevymenila za nic na svete a po tom, jak se zachoval kdyz jsem mu vsechno rekla uz vubec ne 😵

aerin
31. srp 2009

tak kuk, holky, mate tam ty vykopavky😉

aerin
31. srp 2009

Holky, tak vam mam vyridit, ze nas terka nenapina umyslne, ale ze ji spadnul net a ma pro nas fotku😉

estrellita
31. srp 2009

aer: koukam, koukam no fesak to je 🙂 ale jak sama rikas, myslim, ze Vasek je takovy kabrnak, ze by si ani tu tvoji pusu jinemu nezaslouzil 😉

elit: nenapinej nas tolik 🙂 nebo ze bys z vysledku omdlela? 😀

des: jj, ale prisly komplikace se stitkou, takze ani nesmime, takze ted si muzu jen pozorovat teplotu a cekat, az se da telo do kupy 😠 ☹ 😔

estrellita
31. srp 2009

aer: mazeeeeec, takze pozitivni 🙂

des
31. srp 2009

estrel: koukala jsem, ze mas znaceny nejaky leky...tak snad se to da brzo do kupy!! Budem drzet palce!!
Neco na tom bude, asi by se nenamahala fotit negativni test... 😵

andelka
31. srp 2009

Takže paní doktorka měla na školení PPR pravdu, když nám říkala, že příroda je mocnější než kdejaká ochrana a že v plodném optimu si máme dávat bacha na 200% a radši jít mejt to auto 😀

Jinak já budu testovat ve středu, pokud nezačnu dneska (12dpo) aspoň špinit. 😒