• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Joo, jak moc velká šance ten měsíc byla, viď? Něco takovýho si vybavuju :grinning: Ale bohužel na to nemám vzoreček, to má asi jen FF :grinning:
31. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak, já mam výsledky ohledně tý mononukleózy - protilátky mám, jsou ale nižší než v tom květnu (= trochu to ustupuje), nicméně vzhledem k plánovanýmu těhotenství mam doporučeno jít na infekční a konzultovat to tam. Lišák výsledky zatím nemá.
31. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak Lišák si to dal ve stejným období taky :frowning2: Takže už nesmí darovat krev :frowning2:
31. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: tak to je mi lito :frowning2: takze mate oba dva stejne protilatky?

holky, co si myslite o cinske lidove medicine - akupunkture?
31. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit, to me mrzi, je to k vzteku...:frowning2:
31. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, vubec nic o ni nevim, ale je mi sympaticka :grinning:
31. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: Takže jste tu potvoru měli oba dva a nevěděli jste o tom? téda, to jsou věci. :unamused:

Madli: A co máte ve Vídni v plánu? My jsme chtěli i do vojenského historického muzea, ale to už by nám nevyšlo. V té hrobce to byla sranda, pořád jsem měla tendenci vypravovat Honzovi o těch nebožtících drby :sweat_smile: ale to bysme tam byli do večera :grinning: Na zítra budu moc držet palce. :dizzy_face:

skóre? lidi neděste mě :grinning: Ještě že WK to nemá, to by byl můj konec.

Jo a jinak samozřejmě TP mám vypočítaný už taky, bylo by to zrovna v době závěrečných zkoušek na pajdáku :confounded: Toš to mi moc nesedí zrovna, ale co bych nadělala, ne?
31. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, tak to jeste zvysuje sanci, ze to fakt vyslo:grinning:
31. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akupunktura (a vůbec čínská medicína) mi přijde sympatická už proto, že číňani na tom strávili spoustu let a dost jim to funguje, akorát že po rozřezání těla holt meridiány a podobný "věci" nejsou vidět, takže je konvenční západní medicína neuznává.

Jo, měli jsme to holt oba ve stejnou dobu, někde se jeden z nás nakazil a dodal to tomu druhýmu.

A jsem nějaká vykolejená - furt jenom špinim, už třetí den mam jen tak na dně kalíšku :sweat_smile: A test jste viděly... Ale začíná mě dole pobolívat, tak zítra se to snad rozjede. Už by bylo na čase. I když (když už jsem u těch těhotenskách teorií) mě pobolívá teda spíš děloha než vaječníky :slight_smile:)
31. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak velká je šance, že na testu 10mlU/ml budu mít 13DPO něco jiného než sněhobílo? Já se kurňa furt bojím, že tam nic nebude. Zatím MS nikde, ani špinění, tak si říkám, že bych ráno zkusila.

aerin: no jasně, naše mimi beztak bude mít enormní schopnost přijít, kdy se to bude nejmíň hodit. :grinning: Jestli myslíš tohle :confused:

Elit: Já na akupunkturu taky věřím, bráchovi svého času hodně pomohla. Jo, tvoje situace mi připomíná moji v květnu, na to si asi pamatujete, taky jsem 4 dny furt špinila a přišlo mi to divný. Ale nakonec to fakt MS byla. Ale šedivá je teorie, zelený strom života :sweat_smile:
31. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, jo, myslela jsem tohle:grinning: jaka je sance ze bude nebo nebude bilo nevim...ja jsem mela bilo vzdy jen proto, ze jsem zkratka tehu nebyla :pensive:
31. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andělko, víc možností než negativní - pozitivní není. Záleží na tom, jak moc bys byla zklamaná z negativního.
31. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, to mě mrzí :frowning2: Takže se snažením utrum, dokud to nebude OK? S tím darováním krve, mám dojem, že po nějaké delší době zase bude moct :slight_smile:

Ad čínská medicína (obecně, nejen akupunktura) - mám na ni názor poněkud rozporuplný. Na jednu stranu si myslím, že je léty prověřená a řeší příčinu, nikoli následek jako medicína západní, na druhou stranu se domnívám, že mezi Středoevropanem a Číňanem je přece jen rozdíl (v jejich metabolismu, ne/výskytu některých enzymů apod.). Raději se léčím českými bylinkami než čínskými, protože si myslím, že nám lépe pomůže to, co vyrostlo u nás (ale pokud by to nepomohlo, zkusila bych i ty čínské).

Andělko, záleží, jak moc jsi (ne)trpělivá a (jak píše Elit), jak moc by Tě rozesmutnil negativní test. Ale 13DPO je na Tvé poměry už celkem dost, že? :slight_smile:

Když už jsme u těch testů, holky snažilky, nechtěla by některá z vás balení Mamatestů - jsou tam oba, trvanlivost do 3/2010. Koupila jsem je loni, když místo obvyklých 22 měl cyklus 25 dní a teplota furt nahoře, ale nakonec jsem je nevyužila. Samozřejmě bych za ně nic nechtěla.
31. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, Hermi: No, zas tak zklamaná bych asi nebyla. Říkám si, že i LF 12 dní bez špinění je na mě dobrý výkon, ze kterého bych měla radost tak jako tak. A taky ten TP není teda nichts moc. Asi jo, jestli se mi to dneska v noci nespustí, tak to ráno zkusím tím nejcitlivějším. A když nic, tak holt budu čekat MS. :sweat_smile: Aspoň budu vědět na čem jsem, bo je mi furt divně a nevím z čeho. :grinning:

Hermi: Ad mamatest - pozdě :sweat_smile: Zrovna dneska jsem jeden koupila, prý jsou na něj nejlepší ohlasy, že dělá málokdy duchy. Já teda už nějaké testy mám, ale nějaké "obyč". :sweat_smile:
31. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady bude uplna testo-smrst!!

Ja se ucim a nic neumim, nastava krize posledniho dne :confounded:
31. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko, tak to je smůla, už dřív jsem si říkala, že vám testy nabídnu, ale až dnes jsem to uskutečnila :rolling_eyes: Tak pro ostatní, testy jsou stále volné, hlaste se :wink:

Madli, klííííd :wink:
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi: no já se o ně nebojím, určitě se o ně brzy strhne bitka :grinning: Mně už ta zásoba stačí :sweat_smile: Vždyť jsem tvrdila, že mi stačí měření a test až 18DPO :sweat_smile: Ale člověk míní a život mění :wink:

Madli: Strašně moc na tebe myslím a zítra budu držet palce od rána, co se vzbudím. Určitě pak nám tu dobrou zprávu napiš, ať můžem naší šikulce gratulovat :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak Madlisku, hodně štěstí dneska, držím palce!
Andělko, tak có? :grinning:
1. zář 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: hodne stesti u zkousek :slight_smile: at ti to dobre dopadne.
1. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Notyvole!!!!!!!!!!! :grinning: Tiše držím palce!
1. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu pořád nevěřím. :sweat_smile: Prostě nemůžu. Připravovala jsem se na kdoví co a teď "tohle". Doktor bude asi trochu v šoku bobek. :grinning: Samozřejmě tichonké gratulace přijímám, znáte to, nikdy to není 100% jisté a já jsem velmi pokorná. Ale vím, že to nijak ovlivnit nemůžu, takže to beru pozitivně. :wink:
1. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Andělko, viděla jsem na titulce Tvé album, tak jsem hned nahlédla :dizzy_face: Potichu gratuluji a držím palce :wink:
1. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte co je prdel? Jak nám na konci semetru říkali termíny, kdy budou závěrečné zkoušky, tak mi ujelo: "Hm, to budu asi zrovna rodit." No a TP mám 13.5. (bych měla), zrovna ten týden. Ale říkám si, že bych nebyla ani první ani poslední, vždyť tam je většina žen a ještě v plodném věku, tak na to musí být připravení. :sweat_smile: Kdyžtak si je posunu o rok, s hlídací babičkou by to šlo a jinak všechno budu mít, práci, zkoušky, praxi.
1. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš dneska jsem zapomněla na listovku, už pro ni valím. :sweat_smile:
1. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko taky tise gratuluju a preju, at se kulicka v brisku dobre drzi!!

Dekuju holky za palce, snad duveru ve mne vlozenou nezklamete :grinning: Jsem cela zelena, nevim, jak vydrzim az do ctzr odpoledne :confounded:
1. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, Hermi, Eirin, Elit - děkuju vám :dizzy_face: Pořád tomu nevěřím a co chvíli se na ten test chodím dívat :grinning:

Madli, vydrž vydrž, dneska se tu musí slavit něco jistého. :wink: Je krásný den, všichni budou v pohodě a milí a ty zaválíš. Jsi hvězda. :dizzy_face:
1. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:
Madli, hodne stesti na dnesek, jsi hvezda, das to levou zadni:wink:
Andelko, nestacim zirat!:slight_smile: Potichounku gratuluju a drzim palce:slight_smile:
1. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Já taky pořád zírám :grinning: děkuju. :dizzy_face: A víš kdo je další na řadě... :wink:
1. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek