Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
31. srp 2009

Joo, jak moc velká šance ten měsíc byla, viď? Něco takovýho si vybavuju 😀 Ale bohužel na to nemám vzoreček, to má asi jen FF 😀

elitera
autor
31. srp 2009

Tak, já mam výsledky ohledně tý mononukleózy - protilátky mám, jsou ale nižší než v tom květnu (= trochu to ustupuje), nicméně vzhledem k plánovanýmu těhotenství mam doporučeno jít na infekční a konzultovat to tam. Lišák výsledky zatím nemá.

elitera
autor
31. srp 2009

No, tak Lišák si to dal ve stejným období taky ☹ Takže už nesmí darovat krev ☹

estrellita
31. srp 2009

elit: tak to je mi lito ☹ takze mate oba dva stejne protilatky?

holky, co si myslite o cinske lidove medicine - akupunkture?

aerin
31. srp 2009

elit, to me mrzi, je to k vzteku...☹

aerin
31. srp 2009

estrel, vubec nic o ni nevim, ale je mi sympaticka 😀

andelka
31. srp 2009

elit: Takže jste tu potvoru měli oba dva a nevěděli jste o tom? téda, to jsou věci. 😒

Madli: A co máte ve Vídni v plánu? My jsme chtěli i do vojenského historického muzea, ale to už by nám nevyšlo. V té hrobce to byla sranda, pořád jsem měla tendenci vypravovat Honzovi o těch nebožtících drby 😅 ale to bysme tam byli do večera 😀 Na zítra budu moc držet palce. 😵

skóre? lidi neděste mě 😀 Ještě že WK to nemá, to by byl můj konec.

Jo a jinak samozřejmě TP mám vypočítaný už taky, bylo by to zrovna v době závěrečných zkoušek na pajdáku 😖 Toš to mi moc nesedí zrovna, ale co bych nadělala, ne?

aerin
31. srp 2009

andelko, tak to jeste zvysuje sanci, ze to fakt vyslo😀

elitera
autor
31. srp 2009

Akupunktura (a vůbec čínská medicína) mi přijde sympatická už proto, že číňani na tom strávili spoustu let a dost jim to funguje, akorát že po rozřezání těla holt meridiány a podobný "věci" nejsou vidět, takže je konvenční západní medicína neuznává.

Jo, měli jsme to holt oba ve stejnou dobu, někde se jeden z nás nakazil a dodal to tomu druhýmu.

A jsem nějaká vykolejená - furt jenom špinim, už třetí den mam jen tak na dně kalíšku 😅 A test jste viděly... Ale začíná mě dole pobolívat, tak zítra se to snad rozjede. Už by bylo na čase. I když (když už jsem u těch těhotenskách teorií) mě pobolívá teda spíš děloha než vaječníky 🙂)

andelka
31. srp 2009

Holky, jak velká je šance, že na testu 10mlU/ml budu mít 13DPO něco jiného než sněhobílo? Já se kurňa furt bojím, že tam nic nebude. Zatím MS nikde, ani špinění, tak si říkám, že bych ráno zkusila.

aerin: no jasně, naše mimi beztak bude mít enormní schopnost přijít, kdy se to bude nejmíň hodit. 😀 Jestli myslíš tohle 😕

Elit: Já na akupunkturu taky věřím, bráchovi svého času hodně pomohla. Jo, tvoje situace mi připomíná moji v květnu, na to si asi pamatujete, taky jsem 4 dny furt špinila a přišlo mi to divný. Ale nakonec to fakt MS byla. Ale šedivá je teorie, zelený strom života 😅

aerin
31. srp 2009

andelko, jo, myslela jsem tohle😀 jaka je sance ze bude nebo nebude bilo nevim...ja jsem mela bilo vzdy jen proto, ze jsem zkratka tehu nebyla 😔

elitera
autor
31. srp 2009

Andělko, víc možností než negativní - pozitivní není. Záleží na tom, jak moc bys byla zklamaná z negativního.

herminka
31. srp 2009

Elit, to mě mrzí ☹ Takže se snažením utrum, dokud to nebude OK? S tím darováním krve, mám dojem, že po nějaké delší době zase bude moct 🙂

Ad čínská medicína (obecně, nejen akupunktura) - mám na ni názor poněkud rozporuplný. Na jednu stranu si myslím, že je léty prověřená a řeší příčinu, nikoli následek jako medicína západní, na druhou stranu se domnívám, že mezi Středoevropanem a Číňanem je přece jen rozdíl (v jejich metabolismu, ne/výskytu některých enzymů apod.). Raději se léčím českými bylinkami než čínskými, protože si myslím, že nám lépe pomůže to, co vyrostlo u nás (ale pokud by to nepomohlo, zkusila bych i ty čínské).

Andělko, záleží, jak moc jsi (ne)trpělivá a (jak píše Elit), jak moc by Tě rozesmutnil negativní test. Ale 13DPO je na Tvé poměry už celkem dost, že? 🙂

Když už jsme u těch testů, holky snažilky, nechtěla by některá z vás balení Mamatestů - jsou tam oba, trvanlivost do 3/2010. Koupila jsem je loni, když místo obvyklých 22 měl cyklus 25 dní a teplota furt nahoře, ale nakonec jsem je nevyužila. Samozřejmě bych za ně nic nechtěla.

andelka
31. srp 2009

Eli, Hermi: No, zas tak zklamaná bych asi nebyla. Říkám si, že i LF 12 dní bez špinění je na mě dobrý výkon, ze kterého bych měla radost tak jako tak. A taky ten TP není teda nichts moc. Asi jo, jestli se mi to dneska v noci nespustí, tak to ráno zkusím tím nejcitlivějším. A když nic, tak holt budu čekat MS. 😅 Aspoň budu vědět na čem jsem, bo je mi furt divně a nevím z čeho. 😀

Hermi: Ad mamatest - pozdě 😅 Zrovna dneska jsem jeden koupila, prý jsou na něj nejlepší ohlasy, že dělá málokdy duchy. Já teda už nějaké testy mám, ale nějaké "obyč". 😅

madlisek
31. srp 2009

Tady bude uplna testo-smrst!!

Ja se ucim a nic neumim, nastava krize posledniho dne 😖

herminka
31. srp 2009

Andělko, tak to je smůla, už dřív jsem si říkala, že vám testy nabídnu, ale až dnes jsem to uskutečnila 🙄 Tak pro ostatní, testy jsou stále volné, hlaste se 😉

Madli, klííííd 😉

andelka
31. srp 2009

Hermi: no já se o ně nebojím, určitě se o ně brzy strhne bitka 😀 Mně už ta zásoba stačí 😅 Vždyť jsem tvrdila, že mi stačí měření a test až 18DPO 😅 Ale člověk míní a život mění 😉

Madli: Strašně moc na tebe myslím a zítra budu držet palce od rána, co se vzbudím. Určitě pak nám tu dobrou zprávu napiš, ať můžem naší šikulce gratulovat 🙂

eirin
1. zář 2009

Dobré ráno,
tak Madlisku, hodně štěstí dneska, držím palce!
Andělko, tak có? 😀

estrellita
1. zář 2009

madli: hodne stesti u zkousek 🙂 at ti to dobre dopadne.

andelka
1. zář 2009
elitera
autor
1. zář 2009

Notyvole!!!!!!!!!!! 😀 Tiše držím palce!

eirin
1. zář 2009

Jééé 😵 😵 😵

andelka
1. zář 2009

Já tomu pořád nevěřím. 😅 Prostě nemůžu. Připravovala jsem se na kdoví co a teď "tohle". Doktor bude asi trochu v šoku bobek. 😀 Samozřejmě tichonké gratulace přijímám, znáte to, nikdy to není 100% jisté a já jsem velmi pokorná. Ale vím, že to nijak ovlivnit nemůžu, takže to beru pozitivně. 😉

herminka
1. zář 2009

Dobré ráno 🙂
Andělko, viděla jsem na titulce Tvé album, tak jsem hned nahlédla 😵 Potichu gratuluji a držím palce 😉

andelka
1. zář 2009

Holky víte co je prdel? Jak nám na konci semetru říkali termíny, kdy budou závěrečné zkoušky, tak mi ujelo: "Hm, to budu asi zrovna rodit." No a TP mám 13.5. (bych měla), zrovna ten týden. Ale říkám si, že bych nebyla ani první ani poslední, vždyť tam je většina žen a ještě v plodném věku, tak na to musí být připravení. 😅 Kdyžtak si je posunu o rok, s hlídací babičkou by to šlo a jinak všechno budu mít, práci, zkoušky, praxi.

andelka
1. zář 2009

Ježiš dneska jsem zapomněla na listovku, už pro ni valím. 😅

madlisek
1. zář 2009

Andelko taky tise gratuluju a preju, at se kulicka v brisku dobre drzi!!

Dekuju holky za palce, snad duveru ve mne vlozenou nezklamete 😀 Jsem cela zelena, nevim, jak vydrzim az do ctzr odpoledne 😖

andelka
1. zář 2009

Madli, Hermi, Eirin, Elit - děkuju vám 😵 Pořád tomu nevěřím a co chvíli se na ten test chodím dívat 😀

Madli, vydrž vydrž, dneska se tu musí slavit něco jistého. 😉 Je krásný den, všichni budou v pohodě a milí a ty zaválíš. Jsi hvězda. 😵

aerin
1. zář 2009

Dobre rano🙂
Madli, hodne stesti na dnesek, jsi hvezda, das to levou zadni😉
Andelko, nestacim zirat!🙂 Potichounku gratuluju a drzim palce🙂

andelka
1. zář 2009

aer: Já taky pořád zírám 😀 děkuju. 😵 A víš kdo je další na řadě... 😉