• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ahoj holky
zdravim vás po náročném dopolku.S malu jsem byla na očkování a ta moje kočíčka ani nepípla,je tak statečná jako maminka. :slight_smile:

holky jako moje máti to rozkecala všem místo nás jkao stačí vám??hlavně jsem to chtěla sama říct tátovi a ona mu to vyklopila,mám sto chutí jí zabít,věříte?
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: ale určitě to zkus, za to nic nedáš a třeba to vyjde.
Tak to je taky dobrý :grinning: chlapi maj mezery :grinning:

klaarka: to teda věřím, taky by se mi to nelíbilo. :angry:
Malá je fakt statečná holka :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: docela věřím!! Ale přece nechceš ze sebe udělat poloviční sirotu :grinning: Buď jí rovnou odpustíš, nebo na ni vymyslíš nějaký drobný trest - třeba vybrané jméno jí řekneš až jako poslední :wink: Jinak Klárka je fakt statečná!!

Mně naštval pro změnu táta, dozvěděla jsem se totiž (v době, kdy jsme se o dítě snažili), že letos na apríla řekl mámě, že jsem těhotná (což jsem vůbec nebyla), ona z toho chudák na větvi a pak že apríl...to mi teda nepřišlo ani trochu vtipný :rolling_eyes: Asi pomsta za to, jak jsem kdysi dávno volala na apríla mámě do práce, že bráchovi, který tou dobou ležel s angínou není dobře a že nějak blbě dejchá - ve zpětném pohledu to taky nebylo moc vtipný :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: My na apríly vůbec nehrajem, někdy to totiž dopadá podobně a pak to vtipný moc není, s odstupem času. Prostě jen pravda pravdoucí :slight_smile: I když moje máma si asi bude myslet, že to vtip je :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des:hmmm vtipnej tatík že?
no s ejménama to bude hustý,žádný se mi moc nelíbí a to je řada na mě,první měl na starost manža
2. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak jsem se naprala spagetama, v lednicce mi odpociva testo na oblibeny susenky a jdu na slany tycky zlistovyho testa:slight_smile:
Mudra mi udelala radost, Vaskovy vysledky jsou fakt v poradku (az na to, ze celkovy objem vzorku byl dost malej, ale to jsme vedeli, V. z toho byl uplne nestastnej, ze byl pry nervni a taaaak:grinning: ), delala mi utz, byla nadsena ze sliznice a v levym vajecniku mam bezva folika, jen prasknout:wink: takze eirin, jsme na jedny lodi!:slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: super :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, u nás se taky konalo nadšení ze sliznice, takže fakt jsme :slight_smile: Jak velký folík ti naměřila? Už je na prasknutí? :slight_smile:)
2. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, rikala, ze je na prasknuti, a byl faaakt velkej:grinning: ale nezeptala jsem se na presnou velikost, jsem trubka :grinning:
2. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, uka graf :slight_smile: To máš jedno, hlavně že je na prasknutí :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, super, mam radost :slight_smile: A máš u mě mixíka (vím, že to byla předtím spíš moje vina, že jsme se nestihly sejít, tak to musíme napravit!) :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, už nemusíš, už jsem si ho našla (zajímalo mě, kolikátý DC jsi).
2. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, 18DC (i kdyz u mudry jsem se sekla a rekla jsem 17):slight_smile: tak snad to bude fakt co nevidet...:slight_smile:
elit, no jasne!:slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všem nadějným snažilkám držím mooooc palce. Doufám, že tu brzo přibude pár dalších jarních miminek. :wink:
2. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cifix, zas neodtekla voda z myčky :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, vratili jsme se z ikei, utraceli jsme svatebni dar - poukazku :slight_smile: Opet asi milion tehotnych nebo detnych :grinning:

Z Rakouskych hor jsme byl taky nadseni, byli jsme tam na libankach a ubytko s polopenzi za 20 eur na jednoho - nadhera, tisice moznosti jak si uzit den, lanovky, hrebeny, tury, kola, reky, ledovce, jezera...chcem za rok jet urcite zas :slight_smile: Do Vidne ale nakonec nejedem, mame spoustu zarizovani :frowning2: Ale uz jsme nasli vysneny domek za velikou louzi, tak snad se nam ho podari ziskat, je kraaaaaaasnej , vypada cca takhle http://themarketingguy.files.wordpress.com/2007/07/colonial-house-small.jpg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nas by teda byl jen jeden byt, ne cely ten domek :slight_smile:

Eiri, Aer,drzim palce a jsem napjata, vypada to, ze tech jarnich mimisku bude docela dost :slight_smile:

Des, kamaradka uci AJ v CSOB a dnes mi rikala, ze tam meli velky frmol, protoze SkyEurope rozhlasili, ze kdo platil kartou, tomu to banka vrati, ale ze to neni pravda a cely den to museli vysvetlovat klientum :confounded: :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Madli, moc gratuluji ke zkouškám! :dizzy_face: Baráček vypadá sympaticky.

Des, to je nepříjemné s letenkama, držím palce, ať z nich vyždímáte aspoň něco! Jasně, zatrhni muži od listopadu cestovat, člověk fakt nikdy neví. Manžel kamarádky, která měla termín v srpnu, taky už nesměl nikam od konce června jezdit (mám teď na mysli pracovně, a zaměstnavatel to respektoval), ona porodila až v září, ale on pak to, co odkládal, musel dohnat, a zase odjížděl od ní s malým dítětem, což taky není dvakrát příjemné (vždy na tu dobu chodila s malou k rodičům).

Estrel, schválně jsem se podívala na teplotu po večeru, kdy jsem vypila taky cca 3 dl vína a neudělalo to nic (teplota byla stejná jako předchozí den, a to jsem měřila o 40 minut později). Ale na každého působí alkohol jinak (veselá a s hlavou zamotanou jsem už po tomto množství, ale teplotu to zřejmě neovlivní). Kdy se vlastně chcete začít snažit, smím-li se ptát?

Deen, vaše dovolená musela být skvělá, taky bych se ráda podívala do Alp (jeden náš známý žil chvilku v Kitzbühlu, ale nestihli jsme ho navštívit).

Andělko, moc ráda jsem si početla popis manželovy reakce :slight_smile: Pobavilo mě "a to je tvoje?" :grinning: Popravdě bych mu odpověděla "ne, tvoje" :grinning:

Aer, mám radost :dizzy_face:

Elit, do kelu aj s myčkou :angry:

S mým cyklem je to na cypa, má teorie se nepotvrdila a teplota klesla ještě víc a MS je tu, tzn. 22 dní jak vyšitých :rolling_eyes: Nechci útěchu ani nic podobného, jen jsem si na své tělo potřebovala postěžovat :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: No a představ si, že ten den odpoledne potkal svoji starou kamarádku a ona se ho ptala že jo, jak se má, co dělá a on jí říkal, že už je 2 roky ženatý a ona se ho ptala jestli má děti. A on prý řekl, že zatím ne, ale hned jak to dořekl měl takový zvláštní pocit, jakoby dostal facku :sweat_smile: A večer se to dozvěděl.
2. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
herminko: za chvilku IP :slight_smile:

andelko: jeho podvedomi to tusilo :grinning: :grinning: :grinning:

madli: ten domek je uzasny, presne takovy bych si predstavovala, kdybych tam zila :dizzy_face: klidne i kdyby byl cely nas :grinning: jen bych radeji chtela uklizecku, protoze by to jinak bylo desny :grinning: :sweat_smile:

elit: to je pech. a koukl na to odborni?

jinak jsem se dneska vecer vratila ze zkousky liceni a byla jsem pani vizazistkou opravdu nadsena. respektovala to, ze se nelicim a nalicila me opravdu hezky decentne, ze jsem se v tom citila :slight_smile: a prisla jsem domu, jeste liceni na obliceji, protoze mi rekla, ze to musim nechat, abysme zjistili, jestli mi ta kosmetika sedne, a pritel na me koukal, chvilku premyslel, a pak rekl "ty jsi nalicena" :dizzy_face: to je moc hezky :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem byla potesena :sweat_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na tu myčku předtím nikdo nekoukal, stačilo protáhnout sifon od dřezu, na kterej je připojenej odpad a fungovalo to. Ale jak je to dlouho, 14 dní? Je to divný. Zkusíme to protáhnout znova a uvidíme. Snad to zabere.

Holky, jsem ublížená :sweat_smile: Tak nějak divně... Byla jsem v hospodě s klukama z konstrukce, plánovali jsme to ještě s jedním jako rozlučku. A on dostal dárek asi za 1000 a já nic. Mně nejde samozřejmě o ten dárek, tuplem za takový prachy. Ale kdyby kytku cestou utrhli... Jsem nějaká cíťa. No, vyspim se z toho a bude líp. Ale mrzí mě to...
2. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: no to jsou teda gentlemani :angry: Tak běž a kup si kytku sama...já to občas tak dělám :wink:

Mně včera naštvali v ČSOB, jedu tam jak blbec o hodinu dřív z práce, aby mi řekli, že nemám nárok a žádná reklamace nejde a blabla...nevím, jestli jsem málo asertivní, nebo má fakt ČSOB jiné postupy než jinde (pokud vím KB ty reklamace přijímá)...možná jo, podle toho co říkala Madli...
No a jak jsem byla rozhozená a navíc nekřesťansky brzo (16:45) v centru Kladna musela jsem si jít okamžitě koupit kalhoty, abych se trochu uklidnila :grinning:
3. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: krásnej domeček, úplně jak z ňákýho filmu (asi americkýho :grinning: )
3. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: no od novorozence doufám odjíždět nebude, to totiž bude dodělávat dizertačku :grinning: I když mu doporučuju, aby to stihl ještě dřív, páč nevím jak to pak bude se spánkem a podobnýma podružnostma :wink:
3. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: ještě jsem si vzpomněla na jednu nedávnou story s myčkou - už jsme na ni pomalu volali odborníka, když mě napadlo si v návodu přečíst kapitolu "Co dělat než zavoláte odborníka" a tam jsem se dozvěděla, že je dobrý vypnout časování, když chci myčku pustit hned! Příště si rozhodně koupím nějakou, co má displej a na něm majiteli sděluje, co ji zrovna trápí - např. to, že je omylem odloženo mytí za tři hodiny!! :grinning:
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi: ještě dotaz - ač půlka rodiny z Moravy, netuším, co je to "cypa" :wink:
3. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
des, to je taková univerzální nadávka :wink: Slušně si to přelož, že s cyklem je to na pytel :grinning:
3. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli: Ten domeček je fakt krásný, jak ze Severu proti jihu :wink:

Nám nedávno zas blbla pračka :angry: Asi je něco ve vzduchu :sweat_smile:

estrel: to jsem moc ráda, že se ti líčení líbilo, další odškrtnutý bod :slight_smile:

Tak muž dorazil včera před půlnocí, celkem střízliv. Popovídal si s kamarádem, který čeká mimčo za měsíc a asi mu to pomohlo. Je teď na mě strašně milej (to je jako vždycky, ale teď tak nějak víc a jinak) a vždycky si večer před spaním povídáme.
Holky, je možné, že bych už přibrala půl kila? :frowning2:
3. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andělko, za to může moct i trochu horší vyměšování. Každopádně se moc nepozoruj :grinning: (byla bych to samý, nic si z toho nedělej :wink:). Já jsem třeba začala nosit těhotenský kalhoty už někdy v 5 nebo 6tt, protože se mi břicho povolilo strašně rychle, tak to bylo výrazně pohodlnější :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: :grinning: aha...a ja myslela, ze je to nejaka krajova specialita!! Ale vyznam jsem myslim odhadla dobre...

andelka: ja myslim, ze to mozny klidne je...a bude to horsi :grinning: A mozna bys uz mohla zacit brisko mazat...nekde jsem cetla, ze cim driv tim lip. Dalsi nazor zas je, ze kdyz k tomu mas geneticky predpoklady, tak se ti strie stejne udelaj, at mazes jak chces.
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Heh... tak jsem včera byla na pohovoru. Nástupní plat 20, 13. plat, kantýna, příspěvek na dopravu (je to kousek od Brna)... A stres, na kterej mě upozorňovali několikrát. Usoudila jsem, že to tím pádem možná nebude úplně ono, a že teda řeknu o agorafobii. Tak jsem jim to tam celý pěkně vylíčila a říkala jsem si, jak pěkně obejdu situaci, že by mě chtěli a já ne. A ono prdlajs, chtějí, abych nastoupila 21. 9. :sweat_smile: Asi bych měla mít radost, co?
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek