• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
no doma mi nikdo nic neřekne, se mě bojí :grinning: :grinning: ale až odejdu asi si budou klepat na čelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
andelko, ty vubec nekoukas do tehuli, tak sup :grinning:
4. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hermi: souhlas...akortá u toho šátku se asi musí dbát na to, aby se to uvázalo dobře, jinak to asi může být fakt škodlivý co? Ale přiznám se, že jsem teda ještě moc nestudovala :frowning2: To tchýně se dala do studia látkovek a už má objednanou vlnu, která je prý nejlepší na svrchní vlňáčky...malinko mě zahanbuje :grinning:

andelka, deen: cha, to to máme pěkné: 5, 20, 25tt Myslím, že kdyby se těhule přidávaly v pětitýdenních intervalech, bylo by to ideállní ne? :grinning:
4. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
maja: Jaktože ne? Su tam furt :grinning:
4. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsem v tom článku od Tibu viděla "V prvním půlroce se miminko nedá rozmazlit", vzpomněla jsem si na kamarádku, která už snad ve 3 měsících pleskala malou po ručičkách :unamused:

Des, přesně tak, taky říkám, že nemám to svědomí nechat svým prapra-(nevím, kolikrát pra)potomkům tuny nerozložitelného odpadu. Vždyť co je tak těžkého na tom hodit plenky do pračky a pak je pověsit? To může koneckonců dělat i tatínek, že?
4. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
des: to máš super. Já už jsem u švagrové taky nenápadně sondovala, co by kdyby, taky umí plést :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
des, tak ja se vterknu se svym 15tt :grinning:
Co budete těhule kupovat za komsetiku - weleda, eoné, hádek.....?
dee, kosmetiku pro tehule nebo pro mimino? :sweat_smile:
4. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tibu, já řeším i tu rozložitelnost. Ale příjemná plenka být nemůže, vemte si, jak je člověku s vložkou. Ne, že bych to komukoli přála, ale vůbec bych se nedivila, kdyby byli muži časem neplodní, protože se přehřívali v jednorázovkách. A chci ještě vyzkoušet bezplenkovku :slight_smile:

Des, vím, že si člověk musí dát bacha na správnost úvazu. Na studium šátků máš ještě polovinu těhotenství :wink: a máme tu expertky jako Aer, nebo Elit, které Ti jistě rády poradí :wink: Tvoje tchyně je borka :wink: Taky si chci vlňáčky uplést (ale to až v těhotenství).

Andělko, pletení není nic těžkého, můžeš to o dlouhých zimních večerech zkusit :wink:
4. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem pro weledu...hádek je to samé jen 3x dražší
4. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
hermi asi tak...a to máš jen ,,vložku" nemáš to kolem těla jako děti :unamused:
4. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky hlasuji pro Weledu či Eoné, případně i neparfemovanou Laveru či Logonu. Hádkovi úplně nevěřím (jednak tam byl jakýsi rozkol mezi ním a jeho společnicí a on navíc na svém webu háže špínu na jiné firmy, což mi nesedí).
4. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mě pletení teda nejde....sice jsem to naposledy zkoušela tak před 10 lety :grinning: :grinning: ale nešlo to...nějak jsem to utahovala nebo jsem začínala na 30 očkách a končila na 20 :grinning:
hermi: Já zvládám maximálně vyšívání a malování na textil :grinning:

maja: Mně se zdálo že tam mezi 5tt a 20tt je nějaké podezřelé volné místo :sweat_smile:
Tibu, právě.
jediná ruční práce co mi jde a co mě baví je korálkování :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, na pletení není nic těžkého :wink: (blbé na něm je jen to, že když člověku někde uteče očko, spravuje se to dost špatně).
4. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem hrozně ráda, že jst teď tu, nemám už totiž skoro co dělat, ale musím tu tvrdnout ještě hodinu a půl :unamused:
4. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
hermi si v práci jo?
4. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už tu teda zas nebudu :sweat_smile: Udělala jsem si Caro, neco posvačím a pak už přijde choť z práce. A od večera do neděle budeme sami doma :dizzy_face:
4. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
andelko to se máte :wink:
4. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tibu, jsem. Naštěstí jsem dlouho v práci jen každý druhý pátek, ty opačné pátky mám jen do 12 :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha, tak jsem to zakřikla, nechaly jste mě osiřelou :grinning:
4. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hermi neboj....jen jsem si chystala věci, jdu večer na bazén :wink:
4. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tibu :slight_smile:

Ještě jsem si vzpomněla k tomu nošení. Kdysi u nás byla manželova sestřenice, jejíž synek měl tehdy asi 3 měsíce. Trápilo ho bříško, tak ho furt nosila na rukách. Ptala jsem se jí, jestli má šátek nebo nějaké nosítko, že by si to tím usnadnila, a dostalo se mi odpovědi: "Ne, já ho na sobě nenosím!" Tónem, který říkal "Ty jsi snad padlá na hlavu, proč bych jako měla dělat takovou blbost?"
4. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
když se s tím člověk setká u starších tak si řeknu, jo žili jinde, tak je to pro ně nové...ale když takhle reaguje mladý člověk :zipper_mouth: přitom je dneska tolik možností jak se dostat k informacím!
4. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
nemusí s tím souhlasit, ale rovnou takový odpor??!! :unamused: :astonished:
4. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tibur, nevím, jestli jsem to napsala dost jasně, to jsem si jen dedukovala z jejího tónu (a taky proto, že vím, že rodina ze strany manželova taťky je dost konzervativní - ale je to holka mladší než já!).
Stejně mám nejraději lidi, kteří houby ví a kritizují. Sestra má tchyni, která nejraději čte Javořickou, ale plantá se do všeho možného. Když byl synovec maličký, sestra mu dávala jen biopotraviny (tak do roku a půl), a když pak ve 2,5 letech "záhadně" onemocněl (bylo podezření na toxoplazmózu, ale pak se vyloučilo), tchánovci hned, že to má z těch biopotravin :rolling_eyes: Přitom určitě ani pořádně nevědí, co to biopotravina je.
4. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a ještě své jiné vnučce dávali v půlroce smaženou brokolici :astonished: Fakt nechápu! No, ale už raději končím s drbama, kdybych měla psát o sestřiných tchánovcích, zasekám celou diskusi :grinning: Já tchyni nemám a tchán je celkem fajn, než si pořídil pračku, pral u nás a koupil si bez reptání Ecover (vyrábět sliz bych ho už asi nedonutila :grinning:).
4. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek