• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
No snad jo.... Doufám že tě to brzy přejde. Doporučuju smectu + acidophilus.... A držím palečky. Teraz toho bylo na tebe už celkem vela..... Zasloužíš si chvíli klid.
25. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doporucuju salvej a kontryhel! nebo hermanek, nebo matu a medunku :slight_smile: ale kontyhel prej zastavuje sracku
25. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spoluzacna ze stredni prave porodila...loni 1.4. melis svatbu, u nich teda fakt plati do roka a do dne...to ja uz nestihnu :slight_smile: bala se ze bude velkej...takze maj Frantiska po tatinkovi a meri 54cm a vazil 3,79 kg, je mu hodina a pul :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, muzu se pridat? :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cairo, ty? Vítej :dizzy_face: :slight_smile: To budeš mít rozestup mezi dítkama, jako bych chtěla já :slight_smile:
Deny, bych si třeba dala nějaký probiotika, kdyby se manžel stavil cestou z práce v lékárně :rolling_eyes: A já jsem si dneska teda fakt nikam netroufla... :sweat_smile:
25. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
elitera

no my puvodne chteli tak tri roky, ale ted kdyz to vidim tak si rikam, ze to chci vzit "z jedne vody na cisto" a rikam si jak je to pres dva roky tak tot jde..pod dva bych to nedala na to jsem srab :grinning:
25. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Dnes jsem cely den litala jak hadr na holi, ted jsem konecne v klidu doma...nejake novinky?

Vitejte Cairo a Karin! :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ranko :slight_smile: Tak teploty v grafu pomalinku spokojeně lezou dolů... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61522/nummer=6
26. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Taky vitam nove prichozi:wink:

Eli, krasny teplotky:wink:

a u me dnes takto :sweat_smile: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=3
uzivam si prvniho dne uzasne silne a bolestive ms s prujmem....eli me jiste chape :rolling_eyes: nesla jsem na prednasku, protoze se fakt sotva plazim a dokonce mam pocity na zvraceni, tak jsem si udelala bylinky a na bricho placla teplej pohankovej polstar....a v 11 hura do prace :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny nové.
Mě je dneska taky blbě, za 10 minut vyrážím na vlak, jedu za vedoucím DP a třesu se jak osika a nemůžu vůbec jíst a bojím se. Myslete na mě prosím.
26. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, chápu naprosto a úplně. V nejhorším dej brufen...
Andělko, to zvládneš, protože jsi šikovná holka a to, cos napsala, se vedoucímu bude líbit :dizzy_face:
26. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem andelko :wink:
26. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, uz neni takova kosa co a praci rvou :slight_smile:

Tak ja mam snad od vysetreni pokoj, vsechno v poradku, takze brat zelezo a za dva mesice na krev
26. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile:
vitam cairo :slight_smile:

andelko: neboj, bude to dobry!!!! pak dej vedet. ja cekam na okomentovany kapitoly do konce tydnu a taky doufam, ze tam nebude nic zasadniho :pensive:
26. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, at vam je co nejdriv lip a jste v pohode!!!

luci co to tvoje bricho?
26. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám nové členky!! To je hezký!!

Jéé Luci miminko se narodilo jo?? Mě taky porodila kamarádka v neděli ta má Daniela!! A je hodně mladá je jí 21, ale měla za 2 hodiny odrozíno!! Ta měla fakt rychlý porod!! :grinning:
26. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám dneska zas fofry, tak jen rychle zdravím a držím palce holkám diplomkářkám!
Mirul, to zní úžasně, porod za 2 hoďky, ja ci takyyyyy :grinning: :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lišákovu kolegovi se narodil syn... vyvolali jí porod o 14 dní dřív kvůli těhu cukrovce, navíc ona je strašně maličká (snad ještě o hlavu menší než já, aer a deny ví, že fakt nejsem zrovna čahoun) :slight_smile: Samozřejmě jim to přeju, ale snad poprvý od toho potratu je mi z toho smutno :frowning2: Cizí porody jsou mi buřt, ale...
No a koupila jsem si konečně ty probiotika, ať se mi urovnají střeva (ráno jsme vyjížděli z bytu půl hodiny, já se pořád odmítala vzdálit od záchodu - a věděla jsem proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:), odnesla jsem do práce lístek na peníze, koupila jsem si spoustu čokolády, zjistila jsem, že ve Vaňkovce je novej Smoothie bar (a přišlo mi, že ani ne nějak drahej) a ještě jsem si koupila listovku (Acidofolan - 500 % DDD). Celkem vlastně úspěšnej den... :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: nebud smutna :frowning2: za par tydnu se das do kupy a zas na to skocite :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se také přidat? I když já už jsem mezi vámi pasivně už nějaký ten měsíc, chodím vás pravidelně šmírovat :grinning:
26. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj weru

eli a je to bricho lepsi dneska? je jasny ze te to mrzi a mrzet bude, hlavne abys byla zdrava, brzo fit a meli jste zelenou na snazeni
26. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj weru, vítej :slight_smile: Těší mě, že jsme šmírovány :grinning:
Luci, průjem stále mam, ale a) už mě tak nepřekvapil, b) je to subjektivně fakt lepší (objektivně fakt netušim :slight_smile:) a c) to spraví ty probiotika :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a navíc jsem si koupila tu strašně výživnou listovku :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer. Úplně tě chápu. Ale určitě nám to teraz už vyjde.
Já jsem byla včera u zpovědi. Tak jsem knězi řekla, že už se snažíme (kvůli zpovědnímu tajemství to určitě nikomu nevykecá :slight_smile: Tak mi řekl, že nám na to snažení může dát požehnání a pomodlit se za nás.A že nám to určitě brzo vyjde.... :slight_smile: Tak mě to děsně zvedlo náladu.
Opravdu mě moc povzbudil, už jsem z toho byla taková skleslá.

Eli tobě taky moc držím palcečky. Aby všechny nepříjemnosti přešly a čekaly tě už len samé příjemnosti.

weru tady vítám, pověz nám něco o sobě, když ses nám tu odtajnila.... :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
me napsala doktorka tuhle listovku: acidum folicum 10mg v jednom draze....a ja si koupila uz predtim tuhle Kyselina listova plus od firmy Favea...se v tom nevyznam
26. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a uz nam opravujou autí
26. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: Máš úžasné motto v albu...už dřív jsem do něj párkrát nakoukla...a taky mám dojem, že ses hodně pohybovala na Beremese v roce 2007, nemám pravdu :wink:

Jinak všechny zdravím, mám lehkou naději na proběhlou ovulaci, jestli to klapne, ukážu pak superdlouhej graf, to jste snad ještě neviděly :grinning: :astonished: :astonished:
26. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des, ty se máš, já na ovu stále ještě čekám a to jsem 31 DC. Už mi ty nízké teploty lezou krkem :unamused:
27. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: no moc povzbuzení pro tebe nemám...jestli to fakt byla ovulace, tak proběhla někdy 78 DC :angry: ...ale ještě uvidím, jak se to vyvine...
27. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já jsem za nízký teploty ráda :slight_smile: Aneb jak je všechno relativní... :slight_smile:
Tak jsem se po roce a kus rozhodla, že si udělam francouzskou manikúru. To jsem si zas naběhla... :sweat_smile: :grinning: Poslední, co se povedlo bez problémů, bylo nanesení podkladovýho laku :grinning: samolepky jsem si dala křivě, po sundání s nima šel dolů i ten podkladovej lak a samozřejmě to teď vypadá blbě :slight_smile: No co, se to zas naučim, no... :wink:
27. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek