Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
25. bře 2009

No snad jo.... Doufám že tě to brzy přejde. Doporučuju smectu + acidophilus.... A držím palečky. Teraz toho bylo na tebe už celkem vela..... Zasloužíš si chvíli klid.

lucitee
25. bře 2009

ja doporucuju salvej a kontryhel! nebo hermanek, nebo matu a medunku 🙂 ale kontyhel prej zastavuje sracku

lucitee
25. bře 2009

tak spoluzacna ze stredni prave porodila...loni 1.4. melis svatbu, u nich teda fakt plati do roka a do dne...to ja uz nestihnu 🙂 bala se ze bude velkej...takze maj Frantiska po tatinkovi a meri 54cm a vazil 3,79 kg, je mu hodina a pul 🙂

caira
25. bře 2009

ahojky, muzu se pridat? 🙂

elitera
autor
25. bře 2009

cairo, ty? Vítej 😵 🙂 To budeš mít rozestup mezi dítkama, jako bych chtěla já 🙂
Deny, bych si třeba dala nějaký probiotika, kdyby se manžel stavil cestou z práce v lékárně 🙄 A já jsem si dneska teda fakt nikam netroufla... 😅

caira
25. bře 2009

elitera

no my puvodne chteli tak tri roky, ale ted kdyz to vidim tak si rikam, ze to chci vzit "z jedne vody na cisto" a rikam si jak je to pres dva roky tak tot jde..pod dva bych to nedala na to jsem srab 😀

madlisek
25. bře 2009

Ahoj holky!

Dnes jsem cely den litala jak hadr na holi, ted jsem konecne v klidu doma...nejake novinky?

Vitejte Cairo a Karin! 🙂

elitera
autor
26. bře 2009

Ranko 🙂 Tak teploty v grafu pomalinku spokojeně lezou dolů... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

aerin
26. bře 2009

Ahoj holky🙂

Taky vitam nove prichozi😉

Eli, krasny teplotky😉

a u me dnes takto 😅 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
uzivam si prvniho dne uzasne silne a bolestive ms s prujmem....eli me jiste chape 🙄 nesla jsem na prednasku, protoze se fakt sotva plazim a dokonce mam pocity na zvraceni, tak jsem si udelala bylinky a na bricho placla teplej pohankovej polstar....a v 11 hura do prace 🙄

andelka
26. bře 2009

Ahoj holky, zdravím všechny nové.
Mě je dneska taky blbě, za 10 minut vyrážím na vlak, jedu za vedoucím DP a třesu se jak osika a nemůžu vůbec jíst a bojím se. Myslete na mě prosím.

elitera
autor
26. bře 2009

aer, chápu naprosto a úplně. V nejhorším dej brufen...
Andělko, to zvládneš, protože jsi šikovná holka a to, cos napsala, se vedoucímu bude líbit 😵

aerin
26. bře 2009

budem andelko 😉

lucitee
26. bře 2009

ahojky, uz neni takova kosa co a praci rvou 🙂

Tak ja mam snad od vysetreni pokoj, vsechno v poradku, takze brat zelezo a za dva mesice na krev

estrellita
26. bře 2009

dobre rano holky 🙂
vitam cairo 🙂

andelko: neboj, bude to dobry!!!! pak dej vedet. ja cekam na okomentovany kapitoly do konce tydnu a taky doufam, ze tam nebude nic zasadniho 😔

estrellita
26. bře 2009

teda holky, at vam je co nejdriv lip a jste v pohode!!!

luci co to tvoje bricho?

mirulka
26. bře 2009

Ahojky holky koukám nové členky!! To je hezký!!

Jéé Luci miminko se narodilo jo?? Mě taky porodila kamarádka v neděli ta má Daniela!! A je hodně mladá je jí 21, ale měla za 2 hodiny odrozíno!! Ta měla fakt rychlý porod!! 😀

madlisek
26. bře 2009

Ahoj holky, já mám dneska zas fofry, tak jen rychle zdravím a držím palce holkám diplomkářkám!
Mirul, to zní úžasně, porod za 2 hoďky, ja ci takyyyyy 😀 🙂

elitera
autor
26. bře 2009

Lišákovu kolegovi se narodil syn... vyvolali jí porod o 14 dní dřív kvůli těhu cukrovce, navíc ona je strašně maličká (snad ještě o hlavu menší než já, aer a deny ví, že fakt nejsem zrovna čahoun) 🙂 Samozřejmě jim to přeju, ale snad poprvý od toho potratu je mi z toho smutno ☹ Cizí porody jsou mi buřt, ale...
No a koupila jsem si konečně ty probiotika, ať se mi urovnají střeva (ráno jsme vyjížděli z bytu půl hodiny, já se pořád odmítala vzdálit od záchodu - a věděla jsem proč 😝), odnesla jsem do práce lístek na peníze, koupila jsem si spoustu čokolády, zjistila jsem, že ve Vaňkovce je novej Smoothie bar (a přišlo mi, že ani ne nějak drahej) a ještě jsem si koupila listovku (Acidofolan - 500 % DDD). Celkem vlastně úspěšnej den... 🙂

estrellita
26. bře 2009

eli: nebud smutna ☹ za par tydnu se das do kupy a zas na to skocite 🙂

werunka21
26. bře 2009

Ahojky, mohu se také přidat? I když já už jsem mezi vámi pasivně už nějaký ten měsíc, chodím vás pravidelně šmírovat 😀

lucitee
26. bře 2009

ahoj weru

eli a je to bricho lepsi dneska? je jasny ze te to mrzi a mrzet bude, hlavne abys byla zdrava, brzo fit a meli jste zelenou na snazeni

elitera
autor
26. bře 2009

Ahoj weru, vítej 🙂 Těší mě, že jsme šmírovány 😀
Luci, průjem stále mam, ale a) už mě tak nepřekvapil, b) je to subjektivně fakt lepší (objektivně fakt netušim 🙂) a c) to spraví ty probiotika 🙂

elitera
autor
26. bře 2009

no a navíc jsem si koupila tu strašně výživnou listovku 🙂

deenakee
26. bře 2009

Aer. Úplně tě chápu. Ale určitě nám to teraz už vyjde.
Já jsem byla včera u zpovědi. Tak jsem knězi řekla, že už se snažíme (kvůli zpovědnímu tajemství to určitě nikomu nevykecá 🙂 Tak mi řekl, že nám na to snažení může dát požehnání a pomodlit se za nás.A že nám to určitě brzo vyjde.... 🙂 Tak mě to děsně zvedlo náladu.
Opravdu mě moc povzbudil, už jsem z toho byla taková skleslá.

Eli tobě taky moc držím palcečky. Aby všechny nepříjemnosti přešly a čekaly tě už len samé příjemnosti.

weru tady vítám, pověz nám něco o sobě, když ses nám tu odtajnila.... 🙂

lucitee
26. bře 2009

me napsala doktorka tuhle listovku: acidum folicum 10mg v jednom draze....a ja si koupila uz predtim tuhle Kyselina listova plus od firmy Favea...se v tom nevyznam

lucitee
26. bře 2009

jo a uz nam opravujou autí

des
26. bře 2009

caira: Máš úžasné motto v albu...už dřív jsem do něj párkrát nakoukla...a taky mám dojem, že ses hodně pohybovala na Beremese v roce 2007, nemám pravdu 😉

Jinak všechny zdravím, mám lehkou naději na proběhlou ovulaci, jestli to klapne, ukážu pak superdlouhej graf, to jste snad ještě neviděly 😀 😲 😲

eirin
27. bře 2009

Des, ty se máš, já na ovu stále ještě čekám a to jsem 31 DC. Už mi ty nízké teploty lezou krkem 😒

des
27. bře 2009

eirin: no moc povzbuzení pro tebe nemám...jestli to fakt byla ovulace, tak proběhla někdy 78 DC 😠 ...ale ještě uvidím, jak se to vyvine...

elitera
autor
27. bře 2009

to já jsem za nízký teploty ráda 🙂 Aneb jak je všechno relativní... 🙂
Tak jsem se po roce a kus rozhodla, že si udělam francouzskou manikúru. To jsem si zas naběhla... 😅 😀 Poslední, co se povedlo bez problémů, bylo nanesení podkladovýho laku 😀 samolepky jsem si dala křivě, po sundání s nima šel dolů i ten podkladovej lak a samozřejmě to teď vypadá blbě 🙂 No co, se to zas naučim, no... 😉