Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
15. zář 2009

přesně tak.

herminka
15. zář 2009

Tibu, fajn, tak až to bude aktuální, poradím se ohledně kočáru 😉 Mýt každý měsíc okna? 😲 To už taky musí být Tvé hobby, ne? Ale věřím, že pokud máš kvalitní plastová nebo eurookna, jde to samo.

Elit, gratuluji!

tiburcia
15. zář 2009

Eli gratuluju 😉 😵

Hermi no koníček to není, ale když nejsou záclony nic jiného ti nezbývá 😀

tiburcia
15. zář 2009

jinak jsem dneska dostala další dárek - jsem ve finálním výběru na pozici 😀 máme za úkol zpracovat studii a nejlepšího vezmou... 🙂

herminka
15. zář 2009

Tibu, opět gratuluji 😵

Připadá mi, že teď, když je krize a velká poptávka po práci, dělají se dost velká síta při výběru, co?

tiburcia
15. zář 2009

hermi to je fakt....bylo nás tam přes 150 a postupovalo 5 😵 😵 říkali, že takový nápor o místo nezažili...ale co mě naštvalo je to, že spousta těch lidí práci má 😠 😠 a jen to zkouší 😖

herminka
15. zář 2009

Nojo, ale pokud nejsou ve stávajícím zaměstnání spokojení (ať už s náplní nebo s penězi)...

tiburcia
15. zář 2009

hermi právě tohle je zrovna taková pozice, kde jsem narazila na známé, kteří dělaji v hodně solidním podniku...a z rozhovoru s nimi jsem měla dojem,že prostě zkoušejí jestli by je vzali nebo ne, ale nejsou si jisti, jestli by z toho stávajícího zaměstnání odešli 🙄 což mě jako naštvalo 😒

estrellita
16. zář 2009

dobre rano 🙂
jsme zapadli az na treti stranu, co to? 😉
jsem nejak nastydla a mam rymu a boli me hlava, takze jsem si do kaelky hodila coldrex, musim si jit koupit kapky a vyrazim do prace 😝 radeji bych zustala doma v posteli 🙄

estrellita
16. zář 2009

tibi: no kdyz ja ty lidi, co maji praci, ale zkousi jinde, uplne chapu. mozna neco podobneho zkusim na konci roku, protoze to u nas je ted takove nahnute, nejsem moc spokojena s lidma atd....je to komplikovane.
ale drzim palce, aby vybrali tebe 🙂 do kdy to musis odevzdat?

tiburcia
16. zář 2009

Ahojky...odevzdává se to do pondělka...takže přes víkend bych to chtěla udělat 😉

des
16. zář 2009

tibu: tak to gratuluju, z pěti už se tam jistě probojuješ!! 😉

eli: nooo, tak to jsem zvědavá, jak to vyřešíš, ale teoreticky se dá odejít jen tak ve zkušební době, že? Nebude to sice zrovna příjemné, oznámit jim po týdnu že končíš, ale když by byla ta nová práce lepší!

estrel: jo, spat a spat - to se v tomhle počasí dělá ze všeho nejlíp...dočetla jsem se v mailu z Rodiny, že mám spát aspoň osm hodin denně a ještě hodinu odpoledne...to se tedy nějak nedaří 😖 Jinak můžu doporučit Shirley Valentine v ABC, hraje tam Simona Stašová (jediná) a bylo to moc pěkný - taková úsměvná výpověď pětačtyřicátnice, která hledá nový smysl života a vlastně i sama sebe (a celkem se jí daří)

des
16. zář 2009

Tak psal muž, že lezou na pátou nejvyšší horu Turecka a stýská se mu! Ovšem hádejte proč - má střevní potíže...myslím, že kdyby byl zdráv, tak to nebude s tím stýskáním tak horké 😀

lucitee
16. zář 2009

cau holky, koukam ze vas tu obchazi naka chripajzna co...

ja doporucuju zazvor, salvej, hermanek, med 🙂

des
16. zář 2009

luci: ahoj, já to zatím zaháním koláčem s mlíkem 😀 Ale už asi budu muset do tý lékárny vyrazit....ovšem heřmánek říkáš? To by mohlo být tady v erární skříni (jsem v práci)...hned to jdu ověřit!

chaarleene
16. zář 2009

des, mně se osvědčil čaj proti chřipce a nachlazení od teekanee (aspoň myslím), jsou to takové krychlovité krabičky 🙂 dávám si do něj med a citron a vždycky mi hezku uleví - je to směs bylinek 🙂 a mají ho třeba i v Bille nebo v Rossmannu 😉

tiburcia
16. zář 2009

tam my jdeme na Shirley Valentine v listopadu...tak jsem ráda, že je to dobré 😉

lucitee
16. zář 2009

ja jsem se loni prolejvala celou zimu zazvorem s medem a citronem a nemocna jsem nebyla vubec. ale hlavne mi to moc chutnalo. V zime je to super na prohrati a je to dost zdravy. Hermanek je tutovka a salvej taky. Na teplotu, zahleneni, bolesti. Ale pokud je to rozjety, tak uz to bude asi slabota.

estrellita
16. zář 2009

tak ja muzu doporucit Obchodnika s destem 🙂 moc se mi to libilo!!

jinak ja uz zahanim echunaceovyma kapkama, citronem v caji a medem. ale misto sezeni v praci by mi pomohlo sezeni doma na gauci pod dekou 😵

tiburcia
16. zář 2009

Estrel to se mi taky líbilo 😉 a hrál vám tam Bareš?

my jdeme teď v neděli, ale nevím na co 😀 😀 je to nějaké slovenské divadlo 😉

estrellita
16. zář 2009

tibi: ja vubec nevim, nepoznala jsem ty herce a nekoupili jsme si prehled 🙂
tak pak povis, jake to bylo, ja jsem byla na slovenskem narodnim jednou v Praze - na baletu, kdyz tu hostovali a bylo to super!!

tiburcia
16. zář 2009

http://www.osobnosti.cz/igor-bares.php 🙂 on tam hrál toho obchodníka...

...no nevím co to bude, ale zjistím to 😉 my máme totiž divadelní předplatné..a letos se nám tam objevila i hra V.Havla 😒 kterého jaksi nemusím, tak jsem zvědavá 😉

tiburcia
16. zář 2009

teď jedu s manžou k doktorovi, tak jsem zvědavá co nám řekne, 6 let tam nebyl 😀

estrellita
16. zář 2009

tibi:nn, tak my měli jiného 🙂 mladšího 😉

andelka
16. zář 2009

holky, prosím vás, nemáte někde takové ty obrázky barevné, jak je tam kousek maminky a její bříško a u toho jak se vyvíjí miminko?

kramlinka88
16. zář 2009

ahojky andelko, ja ty obrazky v albicku mam odsud 😉
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s54-Vyvoj-plodu.aspx

estrellita
16. zář 2009

andelko: a co nejake zmeny? co nevonosti? stale OK?

deenakee
16. zář 2009

Holky... těhotné nemůžou šalvěj vůbec a zázvor velmi opatrně (doporučuje se spíš při nevolnostech v malém množství, třeba v lízátkách) To spíš heřmánek.. taktéž u čajů na nachlazení koukejte na bylinky... ne všechny jsou vhodné...

lucitee
16. zář 2009

aha pardon, ja si pak rikala ze ne vsechny bylinky tehule asi muzou 🙂