Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
20. zář 2009

Jů, Tibu, z tý Macy mám fakt radost 😵
My jsme si večer sedli s kámošema a hráli jsme Proroctví, já při té příležitosti udělala nějaký tupper kšefty (ehm, Tibu, ano, pošlu, vím o tom 😉). A nevím proč, nikdy to na mě nepůsobilo, ale asi jsme to přehnali s colou, protože jsme se oba probudili kolem 2. ráno a ne a ne zabrat. A já jsem navíc byla v půl 2. čurat, takže jsem vážně potřebovala zůstat ležet kvůli měření. Lišák šel psát nějakej článek a já jsem se převalovala a v duchu nenáviděla všechny komáry (ty s malým "k", eirin, neboj 😉), co se zrovna vyskytovali blíž než 20 cm od mýho těla. To zas byla noc...
A jak z toho grafu vydedukuju ovulaci, to jsem fakt zvědavá 😝 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

chaarleene
20. zář 2009

eirin, tak to je dobrý 😀 já si zase pamatuju, jak jsme u okna zkoumali test, jestli tam je ta druhá čárka 😀 pak jsme měli ty 3 testy vyrovnaný v koupelně na pračce a chodili jsme se na ně koukat - to pak byl vždycky kalup, když někdo přišel na návštěvu, abychom to stihli uklidit 😀

lucitee
20. zář 2009

cau holky, o cem zdravym na nervy jste to psaly?

clovek by nemel planovat, ja vim....chjo me to tak vzalo. Rekla bych ze zacinam spinit, testy negativni. Je mi divne blbe, jako slabost, unava spatna nalada. Chjo. Si rikam co je blbe, ovulaci jsem si jista. Po roce uz clovek musi bejt magor z toho. Obdivuju kazdou ktera to neresi, nic nesleduje. Taky bych chtela.

Hezkou nedeli

tiburcia
20. zář 2009

Lucitee ještě to nevzdávej!! 😉

my jdeme za chvíli do divadla, tak jsem zvědavá, jaké to bude 🙂

madlisek
20. zář 2009

Tibu na co jdete?

Luci, nevzdavej to a netrap se!

Dnes rano mi zvonil budik na mereni a ja ho vubec neslysela. Probudilo to chudaka muze, ten probudil me, ja vypla budik a nezmerila jsem nic 😀 Ale stejne mam tuseni, ze MS prijde dnes, tak je to jedno.

tiburcia
20. zář 2009

Niekto to rád slovenské 😉 tak uvidíme 😀

aerin
20. zář 2009

ahoj holky🙂

madlisek
20. zář 2009

Ahoj Aer! Tebe tu taky dlouho nebylo videt :o) Co je noveho? (V teevizi zrovna bezi jeden z prvnich dilu Beverly Hills, to je nostalgie 😀)

aerin
20. zář 2009

noveho...krom dalsiho cyklu vlastne ani nic☹

lucitee
20. zář 2009

jo ja vim clovek tomu nesmi propadat 🙂 mela jsem jen dva dny krizi, bude to zas dobry.
takovy pocasi by mohlo bejt do konce rijna co?

madlisek
20. zář 2009

No ale dalsi cyklus dobry, ne? 🙂 A s pristavbou zadne novinky?

aerin
20. zář 2009

madli, jako jak dobry?😅 no jako uplne nadsena z toho po 9 mesicich nejsem, to se priznam 😔 s bydlenim zatim nic moc novyho, musi se objednat geodeti a ten projektant si to pomeri a pak zkusi udelat nejakej nacrt a kalkulaci...🙂

estrellita
20. zář 2009

aho aer: a budete podstupovat nejake dalsi vysetreni?

aerin
20. zář 2009

ahoj estrel🙂 jak se citis?????🙂 nejdriv v prosinci, takze pokud mi zustanou aspon trochu normalni cykly, mame do te doby jeste tak 2, 3 pokusy....🙂

aerin
20. zář 2009

ale uz jsem z toho fakt zdrbla, holky, co se zacaly snazit zaroven se mnou ted rodi 😔

madlisek
20. zář 2009

Aer, ja to myslela jako ze to je dobry s dou delkou cyklu, ze uz to nejsou ti dlouhani jako na zacatku 😅 Promin. 😔

aerin
20. zář 2009

jo, to mas pravdu, madli, to je rozhodne zmena k lepsimu🙂

estrellita
20. zář 2009

aer: hlavu vzhuru, tak trea se behem tech 2 az 3 cyklu zadari a kdyb ne, zacnou zjistovat, kde je problem .
mrzi me to i za tebe..... stacilo mi dneska jit poparku a videla jsem tehotnou pani a bylo mi smutno, ze my ted proste nemuzeme 😔

no citim se stale v pohode 🙂 jen me stresuje predpoved pocasi, ktera se kazdy den meni 😅 jinak dobry. a obcas zenich, ktery nic neresi a je nad veci 😝 😀 ale uz jen par dni 🙂

lucitee
20. zář 2009

estrel: cetla jsem ze ma bejt krasne az do rijna, dneska jsem tu o tom psala a pak to cetla na netu 🙂 miluju podzim a svatbu v babim lete tise zavidim, verim ze budete mit krasne.

estrellita
20. zář 2009

luci: snad ano, pevne v to verim 🙂 vcera me predpoved pocasi dost poskadlila, jsem z toho byla smutn a dneska je zas dobra, tak uvidime 🙂

ted jdeme resit zasedaci poradek atd. 🙂 uz se tesim 😵 snad bude co nejmin brblalu 🙂)

lucitee
20. zář 2009

es: no jasne mas se na co tesit! jo a pocasim se netrap, stejne ho neovlivnis 🙂

estrellita
20. zář 2009

no ja vim, ale o to vic me to stve 😀
snad jo🙂 vcera v noci jsem usinala a premyslela jsem, co jsem zapomnela zaridit, ze urcite bude neco, co jsem nedomysela 🙂))

des
20. zář 2009

aerin: ahooj, vůbec se nedivím, že na tebe padá po 9 měsících chandra, ale aspoň ty cykly jsou kratší, ovulace je...prostě je to všechno na dobré cestě - no a když si k tomu připočteš, že v tomhle tématu už jsi prostě na řadě... 😉 Jak to říkal ten mrňavej děda z Hvězdných válek? Nechť tě provází síla!

des
20. zář 2009

estrel: počasí určo vyjde, vždyť hlásí teplo až do půlky října!! To by v tom byl čert!

des
20. zář 2009

chaar: jo taaak, maminka je gyn. sestra?? No tak to bude oříšek...holky už ti tady pěkně radily, tak já to malinko zlehčím: je důležité, až se maminka rozbrečí, že ji neposloucháš, tak se rozbrečet víc než ona, že to ti teda vůbec nesmí dělat, že z jejich řečí na to tata potratíš a vůbec! 😅 Ale asi sama nejlíp víš, jestli na ni platí hysterický záchvat, nebo klidná domluva, nebo nic 😒

des
20. zář 2009

Já vím, že jsou to prkotiny, ale nikdo okolo není, manžel furt někde na Blízkým východě, musím si postěžovat...mě vám tááák bolí v kříži!! A k tomu všemu mě dvakrát ráno chytly příšerný křeče do lýtek, takže mám rozbolavělý svalstvo - úhrnem dnes celý den chodím jako sedmdesátnice před operací obou kyčlí! Tak to zkusím zítra rozcvičit v bazénu a uvidíme 😖

des
20. zář 2009

Ale už jen týden a zas to budu moc všechno chrlit na muže 🙂 To chudák neví, do čeho se žene...patrně rád opět brzy vyrazí z domova...No nic, končím se samomluvou a zítra nashle!! Třeba Luci přinese nějakou dobrou zprávu...

chaarleene
20. zář 2009

des, to je dobrý s tím brekem, to zkusím 😀 ale ze zkušenosti mám pocit, že na ni neplatí nic - resp. platí to jen na velmi omezený časový úsek 😀 ale co, aspoň se tu spolu tomu zasmějeme 🙂 protože třeba těhotný nesmí chodit ani na žádný masáže, že jste to nevěděly? 😀

des
20. zář 2009

Chaar: no průůser! Já už na jedný byla asi před 8 týdny... 😕 😕 zatím naštěstí stále v jednom kuse!!

chaarleene
20. zář 2009

des, teda tos neměla 😀 já se už brzo chystám nebo mě ta záda zničí 😖 😀