Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
22. zář 2009

tibu, nám taky všechno nevyšlo, měli jsme jeden projekt, do kterého jsme investovali víc než rok práce a docela dost peněz, a ten bohužel padl 😒 ale můj manžel je inovátor, chrlí nápady jeden za druhým, teď zrovna tu máme 2 slibné projekty a rozmýšlíme, který rozjet dřív 😀

tiburcia
22. zář 2009

tak mě to stálo tři roky času.....a hlavně teda nervů....spousta plánů a naději je v h...... 🙄 ale ještě pořád věřím, že se to ,,dodělá" 😉 😵

estrellita
22. zář 2009

holky, pomoc!! 🙂 rozhoduju se mezi puncochama (samodrzky s krajkou),ktere maji po vnejsi strane pnouci se kvetinu. na fotce to vypada uzasne, na noze nevim, jestli to neni moc. a pak jako druhe mam normalni, ciste bile.
jake byste si vzaly?

des
22. zář 2009

chaar: tak vystříhni jen břicho, když se nechceš ukazovat celá - to nás stejnak zajímá nejvíc 😀

des
22. zář 2009

jestli to na fotce vypada uzasne, tak ber ty s kvetinou 😉 Normalni bily ma kdejaka obyc nevesta!!

estrellita
22. zář 2009

des: 😀mas naprostou pravdu 🙂))

tii: a co jsi delala?

des
22. zář 2009

estrel: tyyjo, ty se mas..ja momentalne resim, jestli se pustim do zehleni nebo do zehleni 😖

tiburcia
22. zář 2009

bylo to v oblasti gastronomie a turismu 😉

chaarleene
22. zář 2009

jé, tibu, to jsem vystudovala 😀

elitera
autor
22. zář 2009

Lišák říká ty bez kytky (ale je třeba mít na mysli, že on je stará konzerva 😉)

des
22. zář 2009

estrel: no, to je fakt, zeptej se nastávajícího, který by ti radši svlíkal 😉 ...áá, pardon, ještě není o 22. hodině!!

madlisek
22. zář 2009

Ja bych kvuli fotkam vzala ty s kytkou 🙂 Jinak stejne nebudou videt, tak je to jedno.

chaarleene
22. zář 2009

tak kdo chce pupek, nechť se ozve, odkaz pošlu na vyžádání do IP 😀

jen upozorňuju, že na fotce vlevo jsem hodně prohnutá v zádech a mám pupek naschvál vystrčený, akorát to není vidět díky bundě 😀

jinak je docela sranda, že když si vezmu normální sukni nebo kalhoty a k tomu normální tričko, tak kdo neví, ten nepozná... a když si vezmu obtaženou sukni a těhotenský top, tak rázem vypadám aspoň o 2 měsíce těhotnější 😀

estrellita
22. zář 2009

des: no na obrazku a v cerne barve to vypada super 🙂
no budouci manzel nevi ani saty, uces, vubec nic, takz emu nechci ukazovat ani puncochy a on je taky spis konzerva jako Lisak 😀 tak neviiiiiiim.

asi vam je vyfotim 😀

des
22. zář 2009

chaar: já chcu!! A s tím oblíkáním to mám podobně - když si vezmu širokou mikinu s kapsou, tak na místo v tramvaji můžu zapomenout!

chaarleene
22. zář 2009

des, já mám takovou batikovanou mikinu s kapsama na břiše a v té vypadám pořád stejně 😀 a ještě vůbec ji nemám přes břicho napnutou 😀 ale manžel dnes zkonstatoval, že mi teď začalo to bříško docela lézt 😅

elitera
autor
22. zář 2009

Já taky chci! 🙂

estrellita
22. zář 2009

chaar ja chci taky 🙂

estrellita
22. zář 2009

holky, rychle kouknete do meho alba - tak co myslite o puncochach? 🙂
mam do nich jit? bo jsou moc exravagantni? pardon za ty kalhotky, moc se k tzem puncocham nehodi 🙂

aerin
22. zář 2009

ja bych do nich sla, estrel🙂

des
22. zář 2009

estel: mne prijdou decentni, pekny, svatebni...a kalhotky jsou taky fajn🙂

chaar: no mohlas nám tam tu hlavu teda nechat 😀 Jj, máš to tak na pomezí, že když chceš tak ještě úspěšně ukreješ...no nebude to dlouho trvat!

chaarleene
22. zář 2009

des, to je mi jasný, že už to dlouho nevydrží 😀 dneska nás na procházce viděla sousedka, co bydlí nad náma, a oči jí mohly vypadnout 😀

chaarleene
22. zář 2009

des, sorry, zrovna tam ten kousek nějak vypadl, no 😅 a kdyby manžel věděl, že jsem ty fotky dala na net, tak mě asi přiškrtí 😅 on je v tomhle hrozně paranoidní - a když říkám hrozně, tak hrozně 😀

madlisek
22. zář 2009

Jee, ja chci taky fotkuu!!!

Estrel, puncochy jsou krasne, moc ti slusi!

aerin
22. zář 2009

jeee, ja prosvihla pupek, ja chci takyyy😀

des
22. zář 2009

chaar: no je fakt, že člověk nikdy neví, ale zas když nevíme tvé pravé jméno, ani kde bydlíš, tak snad by se nic stát nemohlo...ale asi lepší být paranoidní, než pak mít nějakou blbou zkušenost, žejo...Na mně už to sousedky poznaly a aspoň jsem se díky tomu dozvěděla o možném úložišti jader...pardon, kočárků u nás v baráku.

Tak sladké sny všem a zítra!! PS: Madli, ty ještě nemusíš chodit spát! 😉

elitera
autor
22. zář 2009

Mně se ty samodržky líbí 🙂

elitera
autor
22. zář 2009

A bříško taky 😵

madlisek
22. zář 2009

Diky Des 😉 I kdyz dneska bych do ty postele klidne padla uz ted, je tu hrozne ospale pocasi 😒

chaarleene
22. zář 2009

no, tuhle mě manžel sprdnul, že jsem si zadala datum a čas narození na nějaké stránce, aby mi to vygenerovalo horoskop 😅 prý že jsem naivní 😅