• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Estrel jo jo hlídám dost často...mám děti moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

myslím že to může být vysazením...a příští cyklus už by měl být ok :wink: A uvidíš, že i ty výsledky dopadnou dobře...znáš knihu Tajemství?? :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: Pražský výběr a celerová šťáva? :sweat_smile: Eee, no to křeslo zní fajn :grinning:

Madli: já už taky kdysi v nějakém snu zapomněla dítě doma...myslím, že to spíš znamená, že si odpovědnost uvědomujeme :wink: Jinak doufám, že podobné noční buzení nebudeu vás na denním pořádku!
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se zatim pouze zdaji dve carky :slight_smile:

jinak vas vitam v rijnu :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já opět v práci a nakrknutá na poštu, která si mýrnix týrnix změnila pracovní dobu a začíná ne v sedm, ale v osm, takže si budu muset počkat na svoje objednané těhu věci až do soboty :unamused: A manžel poté, co se po třítýdenní nepřítomnosti 2 dny zdržel doma, opět odjíždí - naštěstí už v sobotu bude zpět, ale nevím, jestli si to nemám začít brát osobně :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: díky...nějak to nechápu, 1.10., kde se to vzalo!! :grinning:
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dívám se do kalendáře a nevím jestli se smát nebo brečet....kde se tu ten říjen vzal :confused:
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to zní nadějně, mně se zdály čtyři čárky a pár dní nato byly ty dvě realita :wink:

Des, a kam jede tentokrát? A posílá ti aspoň pohledy? :slight_smile:

Tibu, jak velké bylo mimčo, cos ho hlídala?

Estrelko, gratuluju k ovu 15DC. To jsem asi v životě neměla :sweat_smile:

A k tomu říjnu - pomalu aby člověk začal přemýšlet, co dá komu na Vánoce...
1. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin 4 jsou více než 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mimiško mělo 4 měsíce :wink:
1. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ten cas nechapu, doufam ze bude v rijnu este hezky. bejva na barvy nejhezci, a ja potrebuju jeste 3 slunecny vikendy :slight_smile:

dve carky se mi zdaly uz 3x a bylo to v ke konci cyklu a nic a ted jednou kdyz mi koncil menses, ze i pres menses jsem je nasla, ale pravda to neni. Jen podvedome prani :slight_smile:

Dneska jsem v tyhle praci 3 roky, to to leti
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny: No to jsem zatím nepsala, protože příbuzní to ještě neví :sweat_smile: Dneska chystám manželovi dáreček, pak ho vyfotím a ukážu. A pro rodiče už mám vyrobené poukázky na vnouče. v sobotu bude den D. :dizzy_face: bojim bojim
1. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: akorát na Slapy :grinning: A pohled poslal a dokonce každý den i jednu SMSku, to jsem docela koukala...

tibu: a dostane nějaký dárek? :wink:

luci: to by chtělo oslavu a nohy na stůl !!! (jestli teda pracuješ za stolem :slight_smile: )
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko to bude v pohodě...ale kecá se mi dobře co? my když šli říkat rodině, že bude svatba, tak jsem byla nervózní a vysmátá v jednom :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: velké gratulace k průkajdě!! A centimetrový miminko, to už je moc pěkný!! A na sobotu neboj, přece je to tak krásná zpráva!! (ale jistou nervozitu dobře chápu :wink: )

eirin: a jak ty vlastně s doktorama? Vyčkáváš, nebo jsem přehlédla hlášení? :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: u stolu pracuju ale nohy necham dole, blbe bych dosahla na klavesnici :slight_smile:
andel: neco mi uteklo? nikde nevidim jak jsi psala o kontrole ale evidentne jsi dostala prukazku, mimi ma centak a jsi potvrzena tehule :slight_smile: a v sobotu to reknete rodine :grinning:
1. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: Myslím, že včera jsem psala, že jdu dneska. A předtím jak jsem přišla z první prohlídky, tak jsem nechápala, jak ty 3 týdny vydržím. A teď to budou čtyři :frowning2: Nejradši bych chodila každý týden :grinning:

No tak já jdu chystat dárek pro manžela a dodělat ty poukázky. Zítra mám sraz s dobrýma kamarádkama, tak si to oznamování natrénuju :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo taky se tesim az tohle budu chystat :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des: No to je od něj hezké :grinning: K doktorce jsem poprvé objednaná až 12. října, takže zatím jen pro ujištění sem tam testnu, čárka je už pořádná. Ale ještě skoro dva týdny to musím vydržet :slight_smile: No aspoň už bude něco vidět (doufám).

Já už to o sobě musela říct v práci, abych se vyhnula práci se zářením.
1. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, myslím že se na to těší každá :wink: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, andelka: joo, to znám, čekání je děsné, ale dobrá zpráva je, že čím vyšší týden, tím to běží rychleji...mám pocit, že mezi 6. a 9. týdnem uběhlo stejně času jako mezi 17. a 23. :grinning: A jak vlastně nevolnosti?
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: Mě se to děsně vleče. ale brzo budu volat do nemocky kvůli testům, pak půjdu v 10tt na krev a ve 12tt na UTZ, tak mi to snad rychleji uteče.
A nevolnosti u mě dobrý, skoro nejsou.
1. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vždyť říjen je fajn, podzim je krásný :slight_smile: (pokud zrovna neleje).

Des, pošta otvírající v 7? Co jste to tam měli za luxus? :grinning:

Eirin, taky jsem nikdy neměla ovu 15.DC :grinning:

Andělko, gratuluji k průkazce :slight_smile:

Sny si moc nepamatuji, ale dneska se mi zdálo, že jsem se setkala s těhotným mužem, který měl zřetelně viditelné pohyby :grinning: To by mě zajímalo, co to má znamenat :grinning:
1. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko moc gratuluju a fiha, uz 9 tt :dizzy_face:

eirin: ja taky ne :grinning: :grinning: tak uvidime, jeste zitrejksi tepltoa, jestli to potvrdi a dam si na to sklenicku vina :grinning:
testy uvidime, trochu se toho bojim, ze mi to motivaci srazi az na zem :frowning2: kdyz by se to o dost nepohlo, byla bych hodne zklamana :frowning2:

a jaka byla reakce v praci, ze jsi tehotna? :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: Držím palce, aby se ovu potvrdila, bylo by to fakt super. :dizzy_face: A určitě se všechno v dobré obrací, tohle musí být znamení :wink:
1. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: jak rika Andelka - je to dobre znameni!!

hermi: Freud by rekl, ze za ten sen muze nejakej nevyresenej vztah s otcem :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des, nevolnosti nemám, ale nemám na nic chuť.
Estrelko, v práci jedné mi gratulovali, v práci druhé taky, ale bylo vidět, že má šéfová starosti s tím, kdo místo mě bude měřit. V práci třetí to ještě nevědí, tam nezářím, takže se to dozvědí, až to na mě začne být vidět :slight_smile: A taky držím palce, aby se ovu potvrdila.
1. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Andel, gratulace k prukajde :dizzy_face:

Ja mam rijen rada, narodila jsem se v nem :slight_smile: Ale tady to zatim jako rijen vubec nevypada :unamused:

Estrel, gratuluju k ovu 15DC!!
1. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, a máš zjištěno, jak to tam bude vypadat třeba v lednu? :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju holky :slight_smile: tak snad jsem to nezakrikla :slight_smile: no ja si taky rikam, ze by to mohlo byt dobre znameni, ale radeji se na to neupinam :pensive:

eirin: tak to je pozitivni, hlavne, ze to nebrali nejak spatne!! :slight_smile:

madli: s tim rijnem jsme na tom stejne :wink:
1. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cetly jste jak v americe umele oplodnili jednu maminku a pak zjistili ze ji dali cizi embryo a ona se ditete po porodu zrekla?

a jak jedna zenska otehotnela v jednom cyklu dvakrat a ma dvojcata a to jedno je o 2,5 tydne starsi?

holt v americe se muze stat vsechno...
1. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, je to pry jak kdy. Muze byt na nule a muze byt pres 20C. Kdysi jsme tu byli v unoru, prijeli jsme ze severu, kde bylo -20C a tady bylo +25C, to byla prijemna zmena :slight_smile:

Jinak my tady asi opravdu tehotnet nebudem :cry: Procetla jsem si brozurku k pojisteni a tehotenstvi sice hradi, ale stylem, ze ja bych hradila 20% castky a pojistovna 80%, no a vzhledem k mistnim cenam ve zdravotnictvi by nas i tech 20% zruinovalo :frowning2:
1. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek