Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
8. říj 2009

aer: urcite vyber 🙂 at jsme tam vsechny 😉

aerin
8. říj 2009

devcata, co nevidet me ceka dalsi pokec se sefem...tak na me myslete☹

andelka
8. říj 2009

aer: Myslím seč můžu a budu držet všechny palce co mám 🙂

estrellita
8. říj 2009

aer: drzim palce!!!!!!!!!!!

tiburcia
8. říj 2009

holky jste všechny moc krásné.....tak jsem vám tam taky přidala fotky ze svatby... 😉

lucitee
8. říj 2009

tibu: nadherna kytka

chaarleene
8. říj 2009

tibu, jo, krásná kytka 😵

tiburcia
8. říj 2009

jé děkuji za chválu 😉

za chvíli jdu na psychotesty...no mám z toho obavy, tak na mě myslete 😉

herminka
8. říj 2009

Estrel, jasně, rozumím.

Aer, jasně, že máš fotky, které bys dala na picasu! Já tam mám svatební jen pro vaši představu (protože veřejně je nikde mít nechci) a abych zamachrovala, jak nám to slušelo 😀 😀 Na pokec se šéfem taky držím palce!

Chaar, moc pěkné fotky, jsem ráda, že Ti konečně zase vidím do tváře 🙂 (fotky ze svatby na BRMS jsem na chvíli zachytila, když jsi ji tam ještě měla 🙂) a váš sbor vypadá dobře akčně.

Eirin, koupelku tam dej! Aspoň se budu moct zasnít, jak to jednou bude vypadat i u nás 🙂

Držím palce, ať psychotesty dopadnou podle Tvých (nebo asi spíš zaměstnavatelových) představ 😉 Kytka se mi taky moc líbí, ale ještě víc to koťátko 😵

estrellita
8. říj 2009

tibino kotatko je k sezrani, ja vam tam dam pak fotky i tech svych 😵

herminka
8. říj 2009

Estrel, na koťátka se těším, mám kočky strašně ráda, ale při momentálním stavu své alergie je nemůžu riskovat ☹

des
8. říj 2009

Nazdar děvčata!!

aerin: no jestli to takhle půjde s tebou dál, tak tě vyškrtem z našeho klubu Dlouhocyklusaček...a to jsi tam zastávala takové čestné místo!! 😀 😀

eirin: gratuluju k vodě a záchodu...není to náhodou v nějaké smlouvě o lidských právech? Každá těhule bez rozdílu věku, rasy a náboženství má právo na vodu a záchod?? 😉

Jéé, už jsem zas zapomněla, koho jsem chtěla oblažit svým komentářem...nějak mě teď nutí v práci pracovat 😅

des
8. říj 2009

Ale chtěla jsem vás informovat po včerejší prohlídce, že jsem děsně tlustá, rozměr dělohy vysoko nad grafem v průkajdě, přírůstek 3,5 kg za 4 týdny (celkem už 11) a kdesi cosi, doktor mě poslal na glukozovej test, jestli nemám těhot. cukrovku...aspoň že mi nebrali krev, to zas až zítra u Apolináře.
A vtipná byla mamka - chtěla mě uklidnit...dneska ráno v autě mi podává papírek:
M: Tak jsem ti opsala jak jsem tloustla, když jsem byla těhotná s tebou...celkem 25 kg, bylas prostě veliký dítě no!
J: Super...ukaž...
M: 11 kg navrch jsem měla už 27. týden!!
J: Hauuu, já jsem teprve 24.!!!
M (překvapeně): Fakt?

des
8. říj 2009

Tak jsem si vzpomněla na Deen, že teda nevím, co je lepší, jestli tloustnout moc nebo málo 😉 Ale nestěžuju si, spíš, že si něco vezmu do hlavy a pak to furt řeším...asi zbytečně 😒

Mějte se zatím fajn...až budu mít chvilku, juknu na všechny fotky!!

chaarleene
8. říj 2009

hermi, díky 🙂

jo, sbor je akční, resp. jsme měli hoooodně akčního dirigenta, takového neuvěřitelného pošuka, který nám teď odešel - v současnosti je na rok ve Švédsku přes Erasmus (na tu školu berou každý rok 1-2 uchazeče a on se tam dostal, machr jeden) a už se k nám asi nevrátí 😢

teď máme novou sbormistryni, zatím se oťukáváme, asi už nebudeme tak strašně akční, ale vypadá to dobře - dobře se nám s ní pracuje, nosí nám zajímavé věci, tak snad to bude ok 🙂

herminka
8. říj 2009

Chaar, takový sbor bych taky brala, u nás v okolí bohužel sbory nic moc 😒 A jak se Ti teď zpívá s bříškem?

tiburcia
8. říj 2009

chaar jé taky by se mi takový sbor líbil 😉 😵

tiburcia
8. říj 2009

jinak moje čičinka je už velký kluk 😀 má 5 měsíců...hodím vám tam aktuální fotečku našeho modela 😉

chaarleene
8. říj 2009

já tam chodím už od 10 let, je to jeden z nejstarších sborů u nás (letos slavíme 150 let - proto taky ty obrozenské kostýmy) 🙂 těch posledních 7 let s Míšanem bylo úžasných, ale hodně náročných (poslední koncert trval i s přestávkou skoro 3 hodiny, museli jsme se zpaměti naučit 30 věcí a 5x jsme se převlékali) 🙂
tak uvidíme, jak to bude teď, máme za sebou první koncert s novou sbormistryní, udělali jsme 5 nových věcí za měsíc, takže kdo doufal v oddech, ten doufal špatně 😀

jestli chcete, tak mrkněte na www.jasonhb.cz 😉

chaarleene
8. říj 2009

jo a o bříšku při zpívání zatím moc nevím, akorát mám trochu větší problémy s tím, že zkoušíme vsedě a každou chvilku něco zkoušíme vestoje, takže pořád vstávat je naprd 😀 jo a taky musím pořád odskakovat na záchod - teď na tom posledním koncertem jsme byli poslední ze 3 vystupujících a já pořád stepovala, jestli ještě stihnu záchod nebo ne... celkem jsem byla asi 4x než jsme šli na věc 😀 a bohužel jsem musela vzdát zájezd na Slovensko 😒

madlisek
8. říj 2009

Ahoj holky!

Dekuju za narozeninova prani! Byl to krasny den 😵 Sli jsme na obidek do mesta, pak na prochazku, pak na kafe, pak jsme dorazili domu a postak donesl krabici s darkem od muze - holky, udelal mi takovou radost! Od prvni cesty do USA jsem vzdycky v obchode obdivovala boty od jedne firmy - jsou z hrozne kvalitni kuze a uvnitr jsou jako polstrovane, neuveritelne mekoucke, uzasne, no a taky pekne drahe, takze jsem je vzdycky jen obdivovala a pak si je nekoupila. No a muzicek mi je objednal k narozeninam 😵 😵 Ani nevim, jak si na to vzpomnel, protoze tentokrat jsem je zatim nikde neobdivovala! No proste krasny darek, myslim, ze je budu nosit az do duchodu! 😀 😵 Nastesti ted, jak je dolar nizko, to nevyslo tak draho, kdyz jsme tu byli prvne, byl dolar za 25 Kc, takze to bylo maso, ted tech 17 je super 🙂 Vecer jsme sli s kamaradama do mexicke restaurace a ja jako oslavenec jsem mela margarity zdarma 🙂 No a kdyz jsem prisla domu, cekala tu na me zprava, ze kamaradce se naradila dvojcatka - holcicky Esterka a Sofinka 😵 😵 Takze opravdu krasny den!

Jedine, co me nastvalo, je, ze dnes mi konecne FF vyznacil ovu, ale zrovna mi skoncily ty VIP dny, takze se stejne nedozvim, jak to bude s mym hypotetickym potencialnim tehotenstvim 😀 😀

A nadherne nove fotky na picase, eiri, aer, cekame na vas 🙂

tiburcia
8. říj 2009

holky tak jsem vám tam hodila aktuální fotky čičinky 😉

tiburcia
8. říj 2009

a jestli se chcete někdo mrknout na moje břišní tance:

http://aphrodite.cz/

😉

chaarleene
8. říj 2009

tibu, krásný 😵 ten klip je super 🙂

madlisek
8. říj 2009

Tibu, strasne se mi libi vase psi smecka!!

tiburcia
8. říj 2009

holky díky 😉 jo jo hafíci to je moje.....moc bych si ještě jednou přála čivavu 😵 😵

madlisek
8. říj 2009

Ty jo, ted jsem si uvedomila, ze nam Eli jeste neporeferovala o nove praci - nebo jsem neco prehlidla?

tiburcia
8. říj 2009

Eli nestíhá 😀

chaarleene
8. říj 2009

tibu, k té smečce - máš fakt můj obdiv, že je zvládáš 🙂
naši mají 2 pudličky a mám pocit, že to je tak asi maximum, do čeho bych šla 😀 velcí psi jsou super, ale potřebují hodně péče při výcviku a já bych se docela bála, že to nezvládnu 😒

elitera
autor
8. říj 2009

Eli nestíhá, přesně tak 😀
Chodím z práce úplně mrkev, poctivě dočítám, ale plkat nestíhám. A přitom to zatím moc náročný není, ale holt jsem se 3 měsíce flákala, tak si tělo zvyká...
Dostala jsem na starosti dotace na zateplování objektů, prvotní žádosti jsou podaný (to mě čeká až v dalším kole podávání), já teď zajišťuju další dokumenty, který jsou potřeba, aby se ty brebery vyřídily. Je toho docela dost, navíc na 30 projektů. Sice jsem se tam zatím spíš nudila (dostala jsem konkrétní úkol a věci kolem se snažím zatím nějak vstřebat), ale asi na ty karty a miny pořád tolik času nebude 😉