• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ahojky...tak nám už konečně zapli elektriku tak snad zítra bude voda a budem topit :wink:

chaar záleží to na tom, zda to budeš zvládat fyzicky, ale šla bych do toho...ta fyzička se ti u porodu vrátí :wink:
19. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: ja si myslim, ze pokud jsi byla zvykla cvicit pred tehu, tak je to jedine dobre, ale ty finance chapu!!
19. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar teď jsem mrkla na ceny těhu plavání u nás ve městě....no jedna lekce 110 kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže, je to důležité pro tebe i pro vaše miminko a možná až budeš jednou vzpomínat na těhu a na cvičení nebo plavání, tak by ti bylo líto, že si seděla doma....dle mého názoru si na to třeba půjčte u rodičů a dáte jim to po porodu...tohle není utrácení za zbytečnosti, tohle je důležité :wink:
19. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak moje veškeré těhu aktivity začínají a končí v práci. Minulý týden se objevila taková únava, že sotva dolezu domů, a jak na potvoru se toho v práci navalilo strašně moc.. ještě teď tady trčím a ještě tak hodinu a půl budu :frowning2:
19. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpet od doktoru, docela zajimava zkusenost, neco mi prislo super, neco zase trochu na hlavu. Kazdopadne mam antibiotika a snad uz bude lip! :slight_smile:

Char, me by to asi unavilo tim, ze je to takhle po sobe, vic by se mi to libilo treba pondeli - ctvrtek. Jsem zvedava, jak to vymyslis!

Tibu, super! Jsem rada, ze uz u vas bude teplo :slight_smile:

Me uz konecne zacinaji zabirat leky na bolest, tak jdu neco delat
19. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, a z čeho se ti to stalo, jenom z té vody v bazénu?
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli my ještě netopíme :angry: možná zítra :wink: ale už jde aspoň elektrika a vypadá to, že bude ohřátá voda na koupání tak aspoň něco....

doufám že ti ty prášky zaberou a bude ti líp :wink:
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, jojo, jen z toho :cry: Ftipny je, ze jsem tu byla pred tremi lety, sla jsem na zacatku semestru plavat do stejneho bazenu a mela jsem uplne stejny zanet :unamused: Pak jsem po zbytek pobuty plavala dal a bez problemu. A ted je to to same. Asi si musim na zacatku vzdycky nejak vybudovat imunitu nebo co :slight_smile: A muz je zlaticko, myl mi rano vlasy, aby se mi nedostala do ucha voda :grinning:
19. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli - tak to je drsné. No tak snad jen ať je brzo líp, jak už ti přála Tibu :wink:
19. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky! :slight_smile:

Eiri co nevolnosti?
19. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, no nevolnosti mě nějak neopouštějí, každé odpoledne je to nejhorší, tak je zaháním lízátkama a utěšuju se, že už jen pár týdnů... :grinning: Teď je mi blbě a musím něco dodělat, tak jsem z toho vážně odvařená :angry:
19. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: teda, ty si to "vychutnavas" se vsim vsudy, co? :slight_smile: tak at je brzy lip a presne jak rikas, za par tydnu bude ponevolnostech :slight_smile:

madli: no a jaky byl doktor? jake jsi mela zazitky?at i tobe brzy dobre a muzes plavat :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte princezny,
pomůžete mi prosím? :slight_smile:
Nemůžu se rozhodnout, které šaty si mám vybrat, zatím mám 4 hlasy ze 4 pro červené.

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=450926
19. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil to netuším....čtu že budete mít barvu svatby zelená, žlutá, oranžová...no fakt nevím....jakou budeš mít kytku?? ty červené jsou fakt krásné,ale by ti to nějak nenarušilo ten zbytek :wink:

říkám to proto, že kamarádka měla zeleno oranžovou svatbu a na šatech (zeleno oranžová kytice, ve stejném sladění i ženich (tmavý oblek, zelená košile a kravata a oranžová korzáž) ) a do toho měla na šatech červenou a vypadalo to blbě...
19. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, hurááá! Kolegyně bydlí na polosamotě a na ČEZu (či kde) jí řekli, že jí to zapnou cca do týdne :confounded: Jak první den v práci? :wink:

Estrel, děkuji za kompliment :dizzy_face:

Chaar, jaký je vlastně rozdíl mezi obyčejným a těhotenským plaváním? Jsou k němu nějaké spešl cviky? Pokud na to máš fyzicky a chuť, jdi do toho :wink: Nemáte v práci něco jako FKSP, kde by Ti některé cvičení proplatili? My to tak máme, tak pravidelně nechávám proplácet permanentky na plavání a spinning. Teď mě ještě kamarádka nalákala na Mojžíšku, tu si asi budu platit sama.

Holky, Betelgeuzz už porodila?

Eirin, tak ať Tě nevolnosti netrápí moc dlouho! Kdy máš jít znovu k dr., tento týden?

Madli, jsem zvědavá na zážitky s dr. Housem :grinning:
19. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zbytek se přizpůsobí šatům no, Tib. Páč tohle jsem ovšem nečekala takovoudle pálku, když jsem si je šla zkoušet. Vypadají totiž hodně dobře.
19. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, to máš pravdu, že vypadají hodně dobře :wink: Já už byla na "červenobílé" svatbě a vypadalo to nádherně se vší parádou kolem..
Hermi, děkuji a ano, ve čtvrtek se ukáže, zda budou dvě miminka nebo jedno.
19. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, me se ty cervene libi moc a jestli se jim prizbusobi zbytek, tak bych do nich sla :slight_smile:

Hermi, nastesti to nebyl Dr. House, jinac bych tu nebyla anzto bych sedele nekde u pravniku a davala dohromady zalobu na nemocnici :grinning:
19. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...:slight_smile:
mil, satky jsou hezky oboje, ale ty cerveny maji proste riz, no...:slight_smile:

madli, eirin, at je vam obema brzy lip!
19. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím jedinej drobnej detail... mám už polovinu vývazků. A ty jsou tmavě zelené s krémovou stužkou.
Ale je to asi jen detail, nemůže být všechno dokonalé.
A tmavě zelené pořád ještě jde k tmavě červené, lepší než oranžová. :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Aer :slight_smile:

Jsem po Ibuprofenu nejaka akcni - umyla jsem podlahu v kuchyni a v koupelne :grinning: I kdyz to je mozna tim, ze se mi nechce delat veci do skoly :wink:
19. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, děkuju... a jak je tobě, už jsi zdravá?
Madli, neměla bys s antibiotikama spíš odpočívat? :grinning:
19. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem, sedlo mi to na prudusky:frowning2:
19. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je taky opruz... teda my jsme tady spolek :sweat_smile:
19. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mela :slight_smile:

Aer, taky doufam, ze uz je ti lip!

Mil, my jsme vyvazky uplne zrusili a bylo :slight_smile: A mas pravdu, zelena k cervene jde pekne http://www.cornerstoneevents.ca/blog/uploaded_images/red-and-green-inspiration-board-775953.jpg
19. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, nemůžu si pomoct, asi bych si Tě představovala ještě v něčem jiném - jednodušším, jemnějším, éteričtějším. Nebudeš se na mě zlobit, že to píšu? :wink: Ber to jako třetí možnost do ankety - hledat dál. Jinak červená a tmavozelená je pěkná kombinace, možná trošku evokující Vánoce, ale proč ne? Na červenobílé svatbě jsem byla taky - jako nevěsta :grinning: a všichni to chválili.

Aer :frowning2: Zkusila jsi cibulovou šťávu (cibuli nasekat na kostičky, smíchat s medem a pít výslednou šťávičku)? Na kašel a průdušky mi připadá hodně účinná.
19. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi, nezkousela....a nebudu:grinning: bleeee.....cibuli doma ani nemame, pouzivame ji minimalne, je mi po ni blbe
19. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, ale můžu potvrdit, že ta cibule funguje, i když to tě stejně asi nepřesvědčí :grinning:
19. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi neeee....:grinning:
19. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja musim podporit Herminky radu, me to pomaha uzasne, pouzivame to odmalinka a dokonce mi to i chutna :slight_smile: Jinak cibuli taky nemusim, ale tady ta stavicka je mnam :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek