Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
19. říj 2009

Ahojky...tak nám už konečně zapli elektriku tak snad zítra bude voda a budem topit 😉

chaar záleží to na tom, zda to budeš zvládat fyzicky, ale šla bych do toho...ta fyzička se ti u porodu vrátí 😉

estrellita
19. říj 2009

chaar: ja si myslim, ze pokud jsi byla zvykla cvicit pred tehu, tak je to jedine dobre, ale ty finance chapu!!

tiburcia
19. říj 2009

chaar teď jsem mrkla na ceny těhu plavání u nás ve městě....no jedna lekce 110 kč 😀 😀 😀 😀 takže, je to důležité pro tebe i pro vaše miminko a možná až budeš jednou vzpomínat na těhu a na cvičení nebo plavání, tak by ti bylo líto, že si seděla doma....dle mého názoru si na to třeba půjčte u rodičů a dáte jim to po porodu...tohle není utrácení za zbytečnosti, tohle je důležité 😉

eirin
19. říj 2009

No tak moje veškeré těhu aktivity začínají a končí v práci. Minulý týden se objevila taková únava, že sotva dolezu domů, a jak na potvoru se toho v práci navalilo strašně moc.. ještě teď tady trčím a ještě tak hodinu a půl budu ☹

madlisek
19. říj 2009

Ahoj holky, jsem zpet od doktoru, docela zajimava zkusenost, neco mi prislo super, neco zase trochu na hlavu. Kazdopadne mam antibiotika a snad uz bude lip! 🙂

Char, me by to asi unavilo tim, ze je to takhle po sobe, vic by se mi to libilo treba pondeli - ctvrtek. Jsem zvedava, jak to vymyslis!

Tibu, super! Jsem rada, ze uz u vas bude teplo 🙂

Me uz konecne zacinaji zabirat leky na bolest, tak jdu neco delat

eirin
19. říj 2009

Madli, a z čeho se ti to stalo, jenom z té vody v bazénu?

tiburcia
19. říj 2009

Madli my ještě netopíme 😠 možná zítra 😉 ale už jde aspoň elektrika a vypadá to, že bude ohřátá voda na koupání tak aspoň něco....

doufám že ti ty prášky zaberou a bude ti líp 😉

madlisek
19. říj 2009

Eiri, jojo, jen z toho 😢 Ftipny je, ze jsem tu byla pred tremi lety, sla jsem na zacatku semestru plavat do stejneho bazenu a mela jsem uplne stejny zanet 😒 Pak jsem po zbytek pobuty plavala dal a bez problemu. A ted je to to same. Asi si musim na zacatku vzdycky nejak vybudovat imunitu nebo co 🙂 A muz je zlaticko, myl mi rano vlasy, aby se mi nedostala do ucha voda 😀

eirin
19. říj 2009

Madli - tak to je drsné. No tak snad jen ať je brzo líp, jak už ti přála Tibu 😉

madlisek
19. říj 2009

Diky holky! 🙂

Eiri co nevolnosti?

eirin
19. říj 2009

Madli, no nevolnosti mě nějak neopouštějí, každé odpoledne je to nejhorší, tak je zaháním lízátkama a utěšuju se, že už jen pár týdnů... 😀 Teď je mi blbě a musím něco dodělat, tak jsem z toho vážně odvařená 😠

estrellita
19. říj 2009

eirin: teda, ty si to "vychutnavas" se vsim vsudy, co? 🙂 tak at je brzy lip a presne jak rikas, za par tydnu bude ponevolnostech 🙂

madli: no a jaky byl doktor? jake jsi mela zazitky?at i tobe brzy dobre a muzes plavat 🙂

milmic
19. říj 2009

Ahojte princezny,
pomůžete mi prosím? 🙂
Nemůžu se rozhodnout, které šaty si mám vybrat, zatím mám 4 hlasy ze 4 pro červené.

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

tiburcia
19. říj 2009

mil to netuším....čtu že budete mít barvu svatby zelená, žlutá, oranžová...no fakt nevím....jakou budeš mít kytku?? ty červené jsou fakt krásné,ale by ti to nějak nenarušilo ten zbytek 😉

říkám to proto, že kamarádka měla zeleno oranžovou svatbu a na šatech (zeleno oranžová kytice, ve stejném sladění i ženich (tmavý oblek, zelená košile a kravata a oranžová korzáž) ) a do toho měla na šatech červenou a vypadalo to blbě...

herminka
19. říj 2009

Tibu, hurááá! Kolegyně bydlí na polosamotě a na ČEZu (či kde) jí řekli, že jí to zapnou cca do týdne 😖 Jak první den v práci? 😉

Estrel, děkuji za kompliment 😵

Chaar, jaký je vlastně rozdíl mezi obyčejným a těhotenským plaváním? Jsou k němu nějaké spešl cviky? Pokud na to máš fyzicky a chuť, jdi do toho 😉 Nemáte v práci něco jako FKSP, kde by Ti některé cvičení proplatili? My to tak máme, tak pravidelně nechávám proplácet permanentky na plavání a spinning. Teď mě ještě kamarádka nalákala na Mojžíšku, tu si asi budu platit sama.

Holky, Betelgeuzz už porodila?

Eirin, tak ať Tě nevolnosti netrápí moc dlouho! Kdy máš jít znovu k dr., tento týden?

Madli, jsem zvědavá na zážitky s dr. Housem 😀

milmic
19. říj 2009

Zbytek se přizpůsobí šatům no, Tib. Páč tohle jsem ovšem nečekala takovoudle pálku, když jsem si je šla zkoušet. Vypadají totiž hodně dobře.

eirin
19. říj 2009

Mil, to máš pravdu, že vypadají hodně dobře 😉 Já už byla na "červenobílé" svatbě a vypadalo to nádherně se vší parádou kolem..
Hermi, děkuji a ano, ve čtvrtek se ukáže, zda budou dvě miminka nebo jedno.

madlisek
19. říj 2009

Mil, me se ty cervene libi moc a jestli se jim prizbusobi zbytek, tak bych do nich sla 🙂

Hermi, nastesti to nebyl Dr. House, jinac bych tu nebyla anzto bych sedele nekde u pravniku a davala dohromady zalobu na nemocnici 😀

aerin
19. říj 2009

ahoj holky...🙂
mil, satky jsou hezky oboje, ale ty cerveny maji proste riz, no...🙂

madli, eirin, at je vam obema brzy lip!

milmic
19. říj 2009

No zatím jedinej drobnej detail... mám už polovinu vývazků. A ty jsou tmavě zelené s krémovou stužkou.
Ale je to asi jen detail, nemůže být všechno dokonalé.
A tmavě zelené pořád ještě jde k tmavě červené, lepší než oranžová. 🙂

madlisek
19. říj 2009

Diky Aer 🙂

Jsem po Ibuprofenu nejaka akcni - umyla jsem podlahu v kuchyni a v koupelne 😀 I kdyz to je mozna tim, ze se mi nechce delat veci do skoly 😉

eirin
19. říj 2009

Aer, děkuju... a jak je tobě, už jsi zdravá?
Madli, neměla bys s antibiotikama spíš odpočívat? 😀

aerin
19. říj 2009

nejsem, sedlo mi to na prudusky☹

eirin
19. říj 2009

No to je taky opruz... teda my jsme tady spolek 😅

madlisek
19. říj 2009

asi mela 🙂

Aer, taky doufam, ze uz je ti lip!

Mil, my jsme vyvazky uplne zrusili a bylo 🙂 A mas pravdu, zelena k cervene jde pekne http://www.cornerstoneevents.ca/blog/uploaded_i...

herminka
19. říj 2009

Mil, nemůžu si pomoct, asi bych si Tě představovala ještě v něčem jiném - jednodušším, jemnějším, éteričtějším. Nebudeš se na mě zlobit, že to píšu? 😉 Ber to jako třetí možnost do ankety - hledat dál. Jinak červená a tmavozelená je pěkná kombinace, možná trošku evokující Vánoce, ale proč ne? Na červenobílé svatbě jsem byla taky - jako nevěsta 😀 a všichni to chválili.

Aer ☹ Zkusila jsi cibulovou šťávu (cibuli nasekat na kostičky, smíchat s medem a pít výslednou šťávičku)? Na kašel a průdušky mi připadá hodně účinná.

aerin
19. říj 2009

hermi, nezkousela....a nebudu😀 bleeee.....cibuli doma ani nemame, pouzivame ji minimalne, je mi po ni blbe

eirin
19. říj 2009

Aer, ale můžu potvrdit, že ta cibule funguje, i když to tě stejně asi nepřesvědčí 😀

aerin
19. říj 2009

asi neeee....😀

madlisek
19. říj 2009

Ja musim podporit Herminky radu, me to pomaha uzasne, pouzivame to odmalinka a dokonce mi to i chutna 🙂 Jinak cibuli taky nemusim, ale tady ta stavicka je mnam 🙂