Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
20. říj 2009

já mám pocit, že lidé dělají hodně 😉 můžu vám říct, holky, jak se budete hlásit v porodnici, tak pokud je máte, uvádějte všechny svoje tituly co máte...uvidíte tu změnu 😀 😀 😀

madlisek
20. říj 2009

Tak to doufam, ze dodelam ten doktorat hodne rychle 😀

tiburcia
20. říj 2009

madli s tou knížkou jsi mě překvapila 😉 ale je fakt, že když sleduju titulky ve filmech na konci, tak už jsem párkrát viděla třeba Milan Walter, Erika Johnson 😉 🙂

tiburcia
20. říj 2009

jako madli dělá to divy, fakt...když sem se představila příjmením tak to šlo...ale pak ze mě vypadlo Ing. 😀 😀 😀 a nedalo se to srovnat 😀 😀 😀 dokonce když mi volá sestra výsledky na mobil, tak mě oslovuje paní inženýrko xxx 😀 😀 😀 no sranda jak cip 😉 do té doby si ani nepamatovala moje příjmení 😠 😎 😀

chaarleene
20. říj 2009

mně by to přišlo ulítlé, aby mi tam někdo říkal paní inženýrko 😅

stejně - je mi jasné, že všichni budou vědět, čí jsem dcera a čí jsem neteř, nemluvě o tom, že valná většina porodních bab mě zná od mimina, takže mi budou určitě říkat zdrobnělinou křestního jména 😅 😀

deenakee
20. říj 2009

Tak jsem si nakonec našla dulu - nenechala jsem personál na náhodě... A příští týden si jdem pokecat.. sice mi zrovna tuhle paní nikdo nedoporučil, ale byla jediná, kdo mě byl ochotný vzít kolem Vánoc.... A navíc dělá dulu 5 let... Tak už v tom musí mít grif : ) A je aj fyzioterapeutka.... Tak jsem zvědavá, jestli si sednem...

tiburcia
20. říj 2009

deen držím palce, aby se ti líbila a bylo to fajn 😉 🙂

madlisek
20. říj 2009

Deen, tak pak povez, jak se ti libila! Verim, ze to bude sympatie na obou stranach 🙂

estrellita
21. říj 2009

bre rano holky 🙂
tak jsem znicila teplomer - neprekousla jsem ho jako elit, ale vcera jsem ho poradne cistila a dostalo se do tho asi hodne vody. takze Liga paru bude mit dalsi prispevek. nicmene jsem rano musela vstat a vzit si jiny 😅
ale stve me, ze uz zase od vcera spinim, kdyz se kouknu na grafy, tak to bylo minuly od 9 DC do 12DC a pak 16 DC prisla ovu. v prvnim to bylo 16 DC jen jeden den a pak 26 prisla ovu. no a ted spinim 8 DC 🙄 co to ma byt? budu volat na gyn a objednam se 😒

estrellita
21. říj 2009

dee: tak at si sednete 🙂 myslim, ze nevadi, ze ti ji nikdo nedoporucil, protoze nekomu muez byt super sympaticka a tobe ne, tak uvidis sama 🙂

des
21. říj 2009

Estrel, nebo kdo sem hodil odkaz na ten článek s otcem u porodu...už jsem to několikrát zahlídla, že jisté procento mužů může mít problém se sexualitou...ale já si prostě myslím, že pokud je vztah tak nějak zdravý, tak by to tu vzájemnou blízkost měl spíš upevnit, jak už tu taky párkrát padlo. Ze svého okolí se častěji setkávám s problémem, že si tam ten kluk přijde občas ztracený, že nemůže svojí ženě nijak pomoct, že se musí dívat jak trpí atd. Každopádně dám vědět, jak to bylo u nás, manžel se nechal slyšet, že teda půjde, ale musíme se přihlásit na nějakou tu přednášku!! 😉

Chaar: docela závidím tu tetu...myslím, že to bude příjemné ji tam mít. Jestli teda nemá takové tendence, jako: "Prosimtě, dyť to nic není, nebuď taková bábovka!!" 😀

Deen: taky jsem moc zvědavá na tvé zkušenosti s dulou...

Tibu: já už jsem tu myslím psala, že se těším, až se na porodním sále sejde doktor medicíny, přírodních věd a filozofie...to by bylo, abychom to godzillí dítě společnými silami neporodili 😀 😀

des
21. říj 2009

btw. Superstar jsem tuhle zapla a bavilo mě chodit se koukat jen na zpívání a hodnocení a mezitím umývat nádobí 😀 Ale tuhle jsem chtěla žehlit u vyřazování a to moc nešlo, všichni včetně moderátorů se tvářili jako na pohřbu až jsem z toho dostala pocit, že to nejhorší, co se ti může v životě stát, je bejt vyřazenej ze Superstar. Možná je to tím pasažérem v břiše, ale jaksi pro to nemám pochopení 😒.

lucitee
21. říj 2009

cau holky,

ad balena voda: se snazim ji nepit a piju (hlavne v zime) prevarenou vodu z kohoutku - teplou. A nebo normalne z kohoutku.

lucitee
21. říj 2009

des: ja u minulyho vyrazovani furt jen rvala: hej dyt je to jen soutez, jen zpivani, nikdo vam nezakazuje zpivat, je to soutez, klid, hlavne zdravi, rodinu, skolu atd....no je videt ze to jsou jeste deti a maji priority jinde, nebyly jsme jiny.
Takze tve rozhorceni urcite neni jen najemnikem v brisku 🙂

ale zpivani se rada podivam 🙂

tiburcia
21. říj 2009

Dobré ránko.... 😉

né že bych superstar záměrně bojkotovala...ale já nemám čas se dívat ne televizi 😒 já si raději pustím nějaký film 😉 včera jsme se dívali na scifi, ale šlo to 😉

Luci jsem zvědavá co ti na to doktor řekne.....no já tam jdu příští týden, tak čekám že jediná varianta kterou mi nabídne bude norethisteron 😠

za chvíli se jdu odhlásit z pracáku...mám z toho super pocit 😵 😵

chaarleene
21. říj 2009

dobré ráno 🙂

des, to víš, to je jak mít soukromou bezplatnou dulu 😀 teta je naprostá pohodářka 😵

chaarleene
21. říj 2009

jinak k té superstar - ono to asi bude tím, že zaprvé to jsou většinou ještě "děti", jsou hodně mladí, zadruhé jsou v tom kolotoči už docela dlouho... a v momentě, kdy vypadneš z každodenní "normální" reality a vpadneš do něčeho takového (ať už to je Superstar, Vyvolení, Big Brother, Trosečník atd.), tak se ti za chvíli opravdu přestaví priority, protože lidi kolem tebe a potažmo i ty sama pak řešíš pořád dokola jen tu pokroucenou "realitu", nemáš od toho klid, pořád na to musíš myslet a málokdo si v takové situaci dokáže udržet zdravý nadhled 😒 najednou před sebou vidíš jen ten cíl dostat se dál, na kterém pořád pracuješ...

když třeba koukám na Survivora, tak tam je to na těch lidech vidět opravdu hodně, jak je pomalu to rozumné uvažování opouští, začínají být paranoidní, přecitlivělí a jsou pro vítězství často schopni udělat cokoli... a když pak vidíš ty samé lidi na reunion show, případně třeba i jen pár dnů po vypadnutí, tak najednou už jsou schopní se zase na to podívat s odstupem a s nadhledem a neřeší to 🙂

andelka
21. říj 2009

Holky, já v občance titul nemám 😒 Ale koukala jsem se do papíru z fakultky a tam mám tučným napsanou hlavičku Mgr. příjmení - tak snad si toho někdo všimne 😅 Už se pomalu chystám na ten UTZ. A potom pojedeme podepisovat smlouvy o úvěru, tak už se to zase pohne.

Deny: to je super, že budeš mít dulu. Každopádně pak chci reference 😉

lucitee
21. říj 2009

tibu: no ja nejsem zastancem leku a chemie, ale jsem ochotna neco na upravu cyklu brat. Jen at to slape

estrellita
21. říj 2009

tak muj doktor tam je az od pondeli ☹
me to stve, cyklus vypada v pohode,ale asi tam neco v nepohode bude, ze?

andelko: ja jsem ti to nakonec do obcanky dat nechala,. preci jen vypadam na 20, tak at si pak nevyskakuji zbytecne 😀

milmic
21. říj 2009

Ahojte holky,
já bych si titul do občanky dala ráda, z podobného důvodu jako estrelka. Ale udělám to asi až později, protože po svatbě musím vyměnit občanku a abych pro novou letěla i po promocích v červenci...... 😀 Tak to si radši počkám, až vyprší platnost.

Jináč na superstar koukám podobným způsobem jako Des. Koukám, jak zpívají a hodnotí, páč někteří jsou hodně dobří, ale ta máčka kolem mě nebere. Samá reklama, samý řeči vokolo..... Koukám spíš přes net, páč doma telku nemáme a na bytě sice je nějaká stará hrciprcka, ale o víkendu tu nejsem.

No držte mi prosím zajtra palec, dělám zkoušky v autoškole, fůůůůj. 🙄

tiburcia
21. říj 2009

Andel myslím na tebe 😉

no já si měnila občanku po svatbě a nechala jsem si tam zapsat titul i manžela 😀 přece je to významná osoba jak on říká 😀 😀

Mil budu držet palce....já mám letos řidičák no 7 let 😲

tiburcia
21. říj 2009

JInak na mě padla totální depka 😔 asi budu muset někam vytáhnout ségru, ať přijdu na jiné myšlenky...

estrellita
21. říj 2009

tibi: my jsme se navzajem nezapsali, nejak jsme nepochopili, proc by to tam melo byt?
jako deti jeste chapu, kdyz vlastne muzou jezdit s tebou na tvuj pas, aniz by ho potrebovali, nebo aspon to tak myslim drive bylo, ale manzel ne 😀

tibi: no tak, nedepkuj ☹( ja vim, je to tezke, ale prijdou lepsi casy. ja se treba ted bojim, jestli mi neni jeste neco jineho ☹ a jestli bude vse OK. a vcera jsem si tu cetla hruzostrasne diskuze a trochu se bojim, nedovedu si predstavit zivot bez deti 😔

tiburcia
21. říj 2009

Estrel můžeme na sebe přebírat třeba poštu 😉

hlavu vzhůru.....bude dobře...chápu, že když má člověk problémy, tak už všechno řeší, protože se bojí....ale nezpomeň, že pozitivní myšlení, dělá opravdu zázraky 😉 😵

aerin
21. říj 2009

ahoj holky...k depkujicim se muzu pripojit☹ dneska jsem zjistila, ze kamaradka ceka mimco...treti, neplanovane☹ teda preju ji to, samozrejme, ale vask vite...
estrel, presne, obcas to na me fakt padne, uplne panicka hruza, ze treba fakt mi neco je a nebudu moct mit deti treba nikdy, nebo pres umely...coz je momentalne a jeste hodne dlouho bude nad nase financni moznosti 😔

madlisek
21. říj 2009

Ach jo holky, dnes jsem se probudila, bolavy ucho boli o dost min, ale zaclo bolet to zdravy a do toho me boli i v krku 😖 Se z toho zblaznim, nevim co mi je ☹

Estrel, do pondelka vydrzis, aspon budes mit i aktualni info o tom, jestli jsi i v tomto cyklu spinila vic dni nebo jen jeden. Snad to bude v poradku! A hruzostrasne diskuse necti, to te jenom vydesi a stejne pak je vsecko jinak 🙂

Mil, drzim palce na ridicak!

Ja jsem si po svatbe nechala zapsat titul i manzela :o)

chaarleene
21. říj 2009

já mám v občance manžela, ale titul ne, protože jsem státnicovala až po svatbě 😅 a nechtělo se mi jít měnit občanku dvakrát za sebou 😒

madlisek
21. říj 2009

Char, ja jsem si tam titul puvodne ani davat nechtela, ale ukecala me pani na mestskem urade, pry "kdyz to mas, tak to ukaz" 😀

Tak az si do obcanky pujdes zapsat mimco, muzes s sebou vzit i doplom 🙂

chaarleene
21. říj 2009

já už jsem tam diplom brala, v pase už titul mám 🙂