Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
24. říj 2009

to je super, chaar🙂 me to hrozne mrzi, ze uz ze me nic nebude, ale co se da delat...muzu si za to sama☹

tiburcia
24. říj 2009

holky já strašně ráda tančím ale můj manžel to nesnáší 😀 😀 😀 což mě mrzí....tak jsem se od tanců dostala k břišním tancům....ale taky mě to baví... 😉

tiburcia
24. říj 2009

Hermi krásný dům máte a velký....tam budete bydlet jen vy?? ale máte před sebou ještě kus práce...ale to zvládnete 🙂

herminka
24. říj 2009

Tibu, taky tančím raději než manžel. Ale když jsme spolu absolvovali taneční a trochu líp se to naučil, začalo ho to bavit trochu víc. Můj bývalý tančil velice dobře a musím říct, že je to fakt rozdíl 🙂

Aer, dům není zas až tak obrovský, fakt je normální (venkem cca 9x10 m), ale hodně vysoký.

herminka
24. říj 2009

Tibu, jojo, jen my, doufám, že s dětmi 🙂
Manžel nafotil okna, jsou krásná 😵 Měla jsem malinko strach, že jsme vybrali moc červená, ale naštěstí ne. Hrozně se těším, až je uvidím naživo (pak je i reprezentativněji nafotím a vložím).

chaarleene
24. říj 2009

holky, poraďte mi, čím se zasytit? právě jsem snědla třetí večeři 😔

madlisek
25. říj 2009

Ahoj holky!

Tak jsme zpatky a bylo to super 😵 😵 Jsem pekne utahana ale tak jako prijemne, vyletnicky 🙂 Na picasu jsem dala par obrazku 🙂

Chaar, nadherne saly, videla jsem je az ted, vypada to super duhove, nadhera!

Hermi, to bude super dum, nadhera! Sice to je spooousta prace, ale bude to stat za to!

Eiri, moc se mi libi vase koupelna!

tiburcia
25. říj 2009

Hermi tak to máte parádní 😉 no my se včera bavili do noci o tom, jak by měl vypadat náš dům 😉 no blázni 😀 😀 ale zhruba víme, že si koupíme pozemek a až budou peníze, tak se začne stavět....ale reálně to vidím tak za pět let....tak snad to vyjde 😉

taky jsem byla s manželem v tanečních a překvapil mě na svatbě, když ji se mnou opravdu protancoval...tak nevím, jestli ho ještě někdy vytáhnu do kola 😀

tiburcia
25. říj 2009

Madli musel to být krásný výlet...a vyšlo vám i počasí 🙂

eirin
25. říj 2009

Estrelko, ptala ses, jak jsme na tom my s rekonstrukcí, tak Komár právě bílí kuchyň, chodbu a obývák a na konci listopadu už by měla být hotová kuchyň. Do konce roku bych chtěla mít v cajku obývák (sedačku ale koupíme asi až po Vánocích) a potom už musíme pořešit ložnici a děcák. Hmn, no my vlastně asi budeme potřebovat v ložnici místo na dvě postýlky, to jsem zvědavá, kam je nacpeme.

Mockrát děkuji za pochvalu koupelny, no kdybyste to viděly předtím - tak prostě už to fakt bylo potřeba 😀

Tak vy jste tady takové tanečnice? My tedy moc příležitostí tančit nemáme, ale těším se, až si spolu zatančíme na svatbě 😵

Hermi, no to je a ještě bude úžasné sídlo, a určitě nebudete muset mít koupelnu velkou 1,4 x 1,6 m2 jako my 😀

Teda Madli, to musel být krásný výlet. A ty obrovské opuncie všude kolem. Když to vidím, hned bych taky někam vyrazila.

Chaar, to jsi tak hladová? 😀 Kdy ti prosím přestaly nevolnosti? Mně pozvolna večerní přešly v celodenní, kombinace hladu a nechutenství je dost hnusná.

estrellita
25. říj 2009

aer: a nemas treba nekde vas zaznam? bych se klido rada podivala 🙂

tibi: presne jak pise chaar, odbornici vetsinou do politiky nejdou, proto to tak bohuzel vypada 😝 😝

reknu vam moji ranni prihodu s merenim - tak jsem si natsavila budik - mobil, ale bohuzel se mi tam neprenastvail cas, takze jsem nejdriv merila v 6:15 a pak jsem si to uvedomila, tak jsem se probudila zas za hodku, to mi nesel zapnout teplomer (tento cyklus je to druhy, nastesti hned na zacatku jsem je menila, ne az ted). pak se teda rozjel, ale nevim, jestli jsem si to vsugerovala, ale mam pocit, ze tu hodinu pred byla teplota 36,4 a za hodinu pak 36, 7(teda ta druha tepltota byla urcite). ale je mozne, aby byl behemhodiny takvelky rozdil?

estrellita
25. říj 2009

eiri: doufam, ze skoncime stejne jako vy 🙂 tak at to jde Komarovi pekne od ruky.

no vidis, ono je to pak vsechno dvakrat, co? to by se nam do loznice teda neveslo 😀

chaarleene
25. říj 2009

eirin, jo, to jsem tak hladová 😅

nevolnosti postupně začaly ustávat někdy začátkem čtvrtého měsíce - nejdřív jsem je měla celý den, pak už jen odpoledne a večer - v případě, že jsem zcela vynechala cokoli sladkého... po sladkém se mi dělalo zle okamžitě 😖 no a někdy v půlce září se to začalo zlepšovat a začátkem října už jsem měla klid 🙂

teď mám právě opačný problém, že se u mě málokdy dostaví pocit nasycení 😅 takže si porce odměřuju na talíř a nepřidávám si, abych se zbytečně nepřejídala, a snažím se jíst častěji - že si třeba mezi jídly dám kousek celozrnné bagety se sýrem nebo mrkev nebo nějaké ovoce... ale včera to byla fakt krize - v 7 jsem měla maso s rýží, v 9 jsem měla kousek bagety s máslem a se šunkou a v půl jedenácté 2 kiwi a hrstku mandlí 😅

ale evidentně už mi přestávají stačit porce, které jsem jedla před otěhotněním 😔 😅

chaarleene
25. říj 2009

eirin, ještě bych ti doporučila sledovat, jestli ti není špatně po něčem - jako třeba mně po cukru... když jsem si to uvědomila, tak jsem vynechala všechno sladké a celkem se to zlepšilo 🙂 bylo mi zle třeba i z oslazeného čaje 😅

eirin
25. říj 2009

Tak to já jediné, co můžu jíst, jsou sladké věci. Dělá se mi blbě z kyselého, z masa, fuj ani o tom nemůžu psát 😅 Já, takový masožrout!
Estrelko, to já taky ještě nevím, kam to všechno dáme. JInak k tomu měření - taky jsem měla párkrát během jedné hodiny takový vzrůst teploty, takže možné to klidně je.

coko.joko
25. říj 2009

Ahojda holky,nevadi,ze k vam lezu 😉
eirin-ja to mam stejne jako ty....maso nemuzu videt a co se tyka sladkeho,tak to muzu na kila to jsem sladky nikdy nejedla 😉 manzel se me porad smejejak se cpu sladkym 😀

chaarleene
25. říj 2009

eirin, tak si to užívej, já chodila kolem buchet a čokolád velkým obloukem - a přitom je tak miluju, to bylo utrpení 😅

no nic, mizím, jdeme na oběd k tchýňce 🙂

eirin
25. říj 2009

Chaar, tak to dobrou chuť 🙂 Čokoládu teď nejím, na tu chuť nemám, ale sladké pečivo, to mě drží při životě 😀 A jogurty.

Coko.joko, ahoj 🙂 někde jsem četla, že když jsou chutě na sladké, tak to prý bude holka 😀 Ale kdoví, co je na tom pravdy. Ale já taky nikdy nějak extra nebyla na sladké.

estrellita
25. říj 2009

eirin: aha, tak dekuji, necham tam teda tu druhou teplotu. ale fakt jsem se rano musela smat, jsem si pripadal jako v nejake komedii 😀
hlavne manzel odjizdi pryc, takze kdyby se nahdou stalo, ze to proste nezmerim, tak je to ok. ale chci videt, jestli bude i tento cyklus v pohode a hlavne chci vedet, kdy mi cyklus konci - jak jsem byla zmlsna a HA, tak si nedovedu predstavit, ze bych cekala az nahodou a pak byla zaskocena....

estrellita
25. říj 2009

eirin: a kdyz mam chute na sladke i jako netehu? 😀

coko, ahoj, klidne se pridej 🙂

eirin
25. říj 2009

Estrelko, tak v těhu tě zaručeně opustí 😀 Já se těšila, jak si budu ujíždět na mých jindy tolik oblíbených kyselých jídlech 😅

estrellita
25. říj 2009

eirin, neeeee 😀 😀
tak to podle tveho popisu nebudu jist nic. ja totiz miluju sladky, kysely, horky a hodne koreneny 😅
vcera jsme s manzelem resili to, ze si jednou budu muset dat bacha na vitaminy, nesmim totiz zadne s jodem. a manzel na me: a to kazda tehotna musi jist vitaminy?
ja: no ty, ktere zvraci, tak rozhodne
on: no tak to si s tebou uzijem 😀
ja: ja rozhodne zvracet nebudu

a vite, jak to jednou dopadne? bude mi zle, a v tom si na tuto konverzaci vzpomenu 😀

aerin
25. říj 2009

ahoj holky🙂

estrel, no mam, ale nechci prezentovat 😅
jdu skrabat brambory...paaaa🙂

milmic
25. říj 2009

No moje sestra, když čekala Vojtěcha, tak neujížděla na ničem, ale vůbec na ničem. Nebýt bříška, tak jeden neřekne, že je těhotná. Hlad měla pořád, ale nepřibírala nijak.
No a potom po porodu teda lehce přibrala, že měla problém s kalhotama, ale ted má Vojtěch nějakých 10 měsíců a sestra je tak hubená, jak byl předtím. 🙂 A vesele oblíká 36 velikost.

Jináč já ujíždím na mlíku a kakau. Denně vypiju tak litr mlíčka, snídám mlíčko s cereáliema, k večeři kakao...... Ale tohle jako těhu moct nebudu. :( Budou krušný časy. :(

coko.joko
25. říj 2009

Eirin-holka no to by mel manzel radost 😉 porad chce holcicku....no treba me to sladky prejde 😎

chaarleene
25. říj 2009

holky, měli jsme krůtu s bramborovými knedlíky a zelím a já jsem si dala plný talíř a misku mrkvového salátu a konečně po x dnech jsem byla opravdu sytá 😅 😵 sice tohle obžerství nemůžu praktikovat denně, ale jednou za čas to bodne 😀 jsem měla stejnou porci jako manžel 😀

estrellita
25. říj 2009

chaar: a co se na vecer nacpat krupicovou kasi s grankem a na to nejake ovoce? to je takovy dobry beton 😀

chaarleene
25. říj 2009

estrel, já doma granko ani nemám 😅 ale tu kaši někdy zkusím 😀

estrellita
25. říj 2009

tak necim jinym sladkym 🙂 ale dej si na to napriklad banan, to take zasyti 🙂
a jestli ani to nepomuze, tak uz jedine to, ze si budes delat stejne velke porce, jako manzel 😀

tiburcia
25. říj 2009

tak holky já na sladké moc nejsem 😝 ale jinak ujíždím na sýrech,olivách a pršutu....takže taky někdy obžérství 😀 😀

chaar ty svoje porce vůbec neřeš...vždyť jsi těhotná a tělo třeba něčeho potřebuje víc, tak si o to řekne......

ale my co těhotní nejsme a máme chutě, tak to s náma půjde z kopce 😀 😀