• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Tib, kvůli čemu jdeš k doktorovi?
26. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím špiněním...chci změnit HA nebo ať mi udělá hormonální profil :wink: bo to už není normální :angry:
26. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.
Co to je hormonální profil?
26. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hormonalni profil zjistuje hladinu vselijakych hormonu v tele...prekvapive:grinning:
Tibu,, drzim palce:slight_smile:
Mne vysel relativne dobre....az na mirne zvysenou hladinu testosteronu:grinning:
26. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. :grinning: No tak uznávám, tohle mi mohlo dojít....
A k čemu je to dobré tohle zjištovat?

(mám blbé dotazy, ale já to fakt nevím. :sweat_smile: )
26. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak napr se tim zjisti problemy se stitnou zlazou, nebo zvysenej prolaktin, kterej muze delat problemy pri otehotneni...a tak dale
26. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, děkuji za vysvětlení. :slight_smile: Zase jsem malounko chytřejší.
26. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přesně tak :wink: no já jsem kdesi četla, že když má člověk velké prsa, tak má toho testosteronu strašně málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: tak u mě to sedí :wink: no jsem zvědavá....

...jako už si tam připadám jak blázen, už budu měnit prášky asi po osmé :sweat_smile: prostě mi to vždycky nějak nesedí....když už jsem špinila minule, tak jsem byla na sonu, ale vše bylo ok :wink: dokonce říkala, že mám dost tlustou děložní stěnu, že se mi bude těhotnět jedna radost :grinning: (tak snad to pak bude opravdu raz dva :wink: ) no a zítra to budem řešit znova.... :unamused:
26. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám prsa nějaká mini a ted jsou ještě menší než to bylo. Tak to asi moc nemám co? :grinning:

Já teda naštěstí beru jedny celou dobu a jsem spokojená, ale moje sestra musela měnit, že ju strašně po nich bolela hlava. Já o nich nevím a díky za to.
a kdy plánujete sviště, Tib?
26. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil to je ve hvězdách :wink: ale v horizontu roku asi ne no :pensive:
26. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: jestli ti telo nerika, abys uz vysadila :wink:

tak to ja mam asi testosteronu fakt malo :grinning: :grinning:
mil: naopak, tak ho budes mit moc, ale to jsou jen tady nase srandicky, treba to tak uplne neni :wink:
26. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u me to naprosto sedi.... :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak na picasa jsem skoncila na 81 fotkach....to by asi zatim stacilo:grinning: dala jsem tam i ten nas kutloch a Vanoce:slight_smile:
26. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, akorat jsem koukala na fotky, Vanocni atmosfera me dostala :dizzy_face: Asi si pustim vanocni radio :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málo? :grinning: No jo vlastně, že jsem jako kluk. :grinning: No mě se ted nějak záhadně změnšily ještě, tak to je vážný. :grinning:

Aer: chaloupka je překrásná. Ten adventní věnec jsi dělala ty? :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, to jsem ráda, že ti utz dopadl dobře..

No tak u mě to teda s tím testosteronem fakt nesedí, prsa obrovská (zejména teď), testosteron hraniční a androstendion hoodně nadhraniční.

Aer, jdu dokoukat fotky :wink:
26. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil, jojo, venec jsem delala s moji mamcou:slight_smile: a jeste svicen, co mame na stolku, ale ten tam neni moc dobre videt...
26. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel já si myslím, že už říká...ale bohužel :frowning2: :unamused:
26. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ten je opravdu krásnej. :slight_smile: Já si taky dělávám sama, ale nemívám je tak krásný.
No hodila jsem ho taky do alba, jestli chceš mrkni. :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju mil:slight_smile: ten tvuj je taky moc peknej, oba dva!:slight_smile:
26. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jidlo vypada skvele!:slight_smile:
my jsme ani salat nedelali (coz mi nevadilo, protoze ho moc nemusim), pojali jsme to vzhledem k tomu V. slepymu strevu dost dietne:grinning:
26. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ste mě tak navnadily vánocema, že jsem tam taky hodila pár fotek :wink:
26. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu ze cvičení, moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem šla :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, taky krasa! a ty pernicky :dizzy_face:
zavidim ten prostor :sweat_smile: ale co, vesli jsme se:wink:
26. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer: moje jídlo? :slight_smile: Děkuju. Bylo to děsně dobrý, miluju štouchaný brambory s cibulkou a ještě víc miluju lososa. Jen je trošku drahej. :slight_smile:

No Tibu ty perníčky, luxusní! A ti pejsci..... jsou suproví. :grinning:
26. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem lososa jeste nemela....:grinning:
26. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za pochvaly...ale mám se ještě co učit...za takových deset let,to teprve budou perníčky :grinning: :grinning: :grinning:

no stromeček byl původně ještě vyšší..jsme ho museli zkrátit a vešel se tak tak :grinning: :grinning: :grinning:

pejsci jsou moje zlatíčka...ale už to nejsou malincí mišánci,ale 80 kg chlapi :wink:
26. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer, hezký fotky :dizzy_face:

mamka se mě zase snažila ukecat na 3D ultrazvuk, ale opět se jí to nepodařilo :grinning:
26. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, to je divny...estrel, neni ta posledni fotka v tvem albu nahodou des?:grinning:

chaar, diky :dizzy_face:
26. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem to s tema fotkama fakt prehnala, co?:grinning: kdyz ja jsem se do toho nejak zabrala:grinning: nektery jsem uz hooodne dlouho nevidela:slight_smile:
26. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek