Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
2. lis 2009

ahoj holky, tak je to tu zas...14DC a krev....

des
2. lis 2009

luci: ☹ 😠 otrava otravná!!

deenakee
2. lis 2009

Des s tím cestováním tě chápu.. já bych už měla být na mateřské,ale budu jezdit do školy ještě do konce listopadu a už mě to fakt neba... (cesta mi trvá přes půl hoďky) asi budu prosit učitele o individuální výuku.... aspoň u těch předmětů... kde to vypadá nadějně.. že bych do školy jezdila jen dva dny v týdnu.... No jsem to ale ulejvák.... 😀

lucitee
2. lis 2009

des: no, jsem tejden bez krve a uz je to tu zas. Ve stredu jdu na gyndu tak uvidime co se mnou provede. Pochybuju ze se v tomhle trendu da otehotnet.

des
2. lis 2009

deen: já myslím, že ve tvém pokročilém stavu tě může za ulejváka považovat jen nějakej pořádnej hulvát 😉 A jak to vlastně jde, podaří se udělat ještě v listopadu nějaké zkoušky v předtermínu, nebo jak to máš? Každopádně teda moc moc nezávidím 😉

luci: budem držet palce, ať navrhne nějakou účinnou léčbu...nebo aby se pro začátek zjistilo, z čeho to vlastně je - nebo už se ví?. A s tím otěhotněním...dějou se fakt všelijaký věci!!

herminka
2. lis 2009

Ahoj holky!
Mil, volný průběh po svatbě je opravdu pěkná zpráva 😵

Estrel, mně se líbí spousta jmen, ale s manželem jsme se shodli na jednom dívčím a jednom chlapeckém. Pokud budou 2 kluci nebo holky, bude to boj 😀

Des, takže v prosinci jsi už doma? Uteklo to, co?

Deen, u Tebe je ulejváctví oprávněné 😉

Luci, budu držet palce, ať Ti nějak pomohou!

estrellita
2. lis 2009

ja jsem dneska jela metrem a vyndala jsem si kalendar a koukala jsem na jmena a proste mi tam zadne klucici nezaujalo.......nevim proc 🙂

dee: ja obdivuju, ze tam zvladas jedzit 🙂

des: 5 tydnu utece rychle 🙂

lucitee
2. lis 2009

holky diky, no jsem na stredu zvedava. Rikala jsem ji to uz nekolikrat, ale bez hormonu se mnou toho moc nesvede. HA jsem nechtela. tak uvidime, klidne budu neco brat, nebo ten gynex

estrellita
2. lis 2009

andelko: jak si muzu ulozit grafy? je tam na to nejaka fuknce? jedine pak muzu udelat printscreen, ale kdyby se to dalo ulozit rovnou, bylo by to fajn🙂

des
2. lis 2009

luci: a dělala ti ultrazvuk? Rozhodně ti nic takovýho nepřeju, jen mě napadlo, jestli to nemůže být od nějaké cysty...

des
2. lis 2009

...i když jak tak koukám, to se projevuje spíš bolestí, než krvácením...

lucitee
2. lis 2009

des: na zacatku zari mi delala vnitrni ultrazvuk. Vsechno cisty a v poradku, prej krasna deloha, dva zdravy vajecniky plny dozravajicich vajicek. Me napad cipek, mam tam naky vyrustky, uz roky mi to sleduje.

lucitee
2. lis 2009

mam navaly, to je hnus

herminka
2. lis 2009

Luci, to není normální ☹ Jak to tak sleduji, to by chtělo nad hormonální profil, aby dr. věděla, jak na tom jsi.

Naštvali mě v Raiffce. Máme tam 2 roky účet, nikdy jsme za vedení nic neplatili a teď najednou 25 Kč a v ceníku jsem nic takového nenašla 😠 Hned, jak přijdu z práce, tam volám. Pardon, je to houby proti Lucčiným problémům, ale musela jsem si ulevit 😒

lucitee
2. lis 2009

hermi: taky si myslim ze by mi meli udelat hormonalni profil. Mam to cely rozhazeny.

lucitee
2. lis 2009

hermi: hele ja to neberu jako naky velky problemy, proste to mam rozhazeny a to se zase srovna. Zadna tragedie. Jsou horsi veci. Jen je to otravny ze se na telo neda spolehnout. No vidis ja platim v KB asi 150 mesicne ani nemrknu

andelka
2. lis 2009

estrel: No já mám jen uložené obrázky, tak jak je mám v albu. Jinak jsem si to paralelně zapisovala do tabulek. Ale normálně mi tam po tom výpadku fakt zůstal jen ten poslední 😕

eirin: a jakpak se cítíš ty? A co bříško? je poznat, že jsou tam miminka dvě, jakože by vykouklo dřív?

luci: to je teda pitomé, fakt, nezávidím ani trochu, vím, co to je, taky jsem to měla, ale při HA, takže takhle vůbec netuším, z čeho by to mohlo být. Snad se na to brzy přijde.

des
2. lis 2009

Hermi: to víš, je přece ta krize, i banky musí z něčeho žít 😀

herminka
2. lis 2009

Luci, já vím, ale i tak je to nepříjemné a já se tu vytasím s jakousi bankou 🙂

Des, že by krize udeřila i na banky? 😀

lucitee
2. lis 2009

hermi: v poho kazdej si tu resime to svoje 😀 😀

eirin
2. lis 2009

Andělko, až za měsíc, jo? Tak uvidíme, jak to bude, až se přehoupnu přes první trimestr. No mně přijde, že se břicho už klube. Že by mi bylo těsnější oblečení nepozoruju, protože jsem nějak zhubla, váhu mám zatím klesající. Cítím se tak všelijak, nevolnosti zdá se ustupují, ale jak jsem nic moc nejedla, tak nemůžu nic moc sníst ani teď, protože mám hned zažívací potíže. Takže hezky pomaloučku. Ale je fakt, že poslední dny jsem měla šílený hlad, až mi z něj bylo špatně.

Des, 5 týdnů do nástupu na mateřskou a pak ještě to samé a kousek a Šeřík je na světě. Nějak to hrozně utíká.
Nevíte, jak Cirrusa?

Luci, tak ať se hlavně přijde na to, z čeho se ti to děje. A nebyla bych tak skeptická ohledně toho těhotnění. U mě první ovulace po osmi měsících a lup, hned dvě 😀

O bankách mi ani nemluvte.. jsem na tu svojí naštvaná, ale to bych asi byla na každou. Strhávají si fakt za cokoliv.

madlisek
2. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Des, ja mela pocit, ze banky zijou z toho, ze u nich mam ulozene penize 😀 To se musi rozhodnout, jestli jsou banka nebo sklad - az budou sklad, muzou za skladovani vybirat poplatky, ale dokud s nasimi penezmi obchoduji, tak si nicim privydelavat nemusi, ne? Ale ja tomu nerozumim, jsem jen uboha bankovni klientka 😀

Luc, to me mrzi s tim krvacenim ☹ Jsem zvedava, co s doktorkou vymyslite!

eirin
2. lis 2009

Ahoj Madli, a jaká je tvá zkušenost s americkými bankami?

lucitee
2. lis 2009

no ja si myslim ze ovuluju...jen proste od ovulace do menses krvacim...

eirin
2. lis 2009

Luci, já vím. Hlavně ať se brzo přijde na to proč a ať tě dají do kupy.

andelka
2. lis 2009

eirin: No, do určitého týdne se chodí na kontroly co měsíc, potom co 14 dní (někdy kolem 30tt+-) a ke konci co týden. Ono tím, že teď jsou ty různé testy, tak vidíme miminka častěji. Ale mě už to skončilo, už budu chodit jednou za 4 týdny.
Já jsem teda ani nezhubla, ani nepřibrala, na bříšku to cítím jen trochu. Ale teď od tohoto týdně mám větší hlad. Normálně mi co 3 hodiny kručí v břiše. A je to možné, protože od cca 13tt se zvyšuje náročnost miminka na "stravu", tak by se mělo jíst i trochu víc a hodně těhotných říká, že mají větší hlad, že musí častěji jíst.

luci: čuju čuju zhoršenou funkci žlutého tělíska, nebo horší vylučování progesteronu (hormon druhé fáze). Ale fakt jsem zvědavá, co doktorka s tím.

lucitee
2. lis 2009

no holky ja jsem taky zvedava. Rikala ze me i prohlidne, tak to aspon rovnou uvidi. Ale taky si myslim ze to spis bude hormonalni nez fyzicky.

Andel: uvidime, ty jsi odbornik 🙂

madlisek
2. lis 2009

Eiri, americky banky jsou skvely - zadne poplatky za vedeni uctu, vypisy, transakce, nic a k tomu spousta veci navic. Navrat do CR bude v tomto smeru krusny 😅

estrellita
2. lis 2009

andelko: nebo taky i ta stitka to muze byt. ale jsou to proste vsechno mrchy hormony spojene.

madli: ja jsem presne takove banky zazila ve Spanelsku. a jeste jsem jako student dostala embosovanou kartu a to do tydne (i kdyz jako cizinec) no fakt super!!

madlisek
2. lis 2009

Estrel, ja mam pocit, ze to je uplne vsude, jen u nas ne ☹ Taky tu mam embosovanou kartu, PIN jsem si vybrala sama, to same login a heslo na internetove bankovnictvi, proste vsemozne to usnadnuji a je to bez poplatku.