Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
9. lis 2009

ahoj holky, zdravim po vikendu, byla jsem pryc.

milmic
9. lis 2009

Hojte holky,
tak zítra budu mít výsledky krve, tak uvidíme, co mi mudra poví. Každopádně mám další nálož vitamínů A,D,E na ty moje řasy a obočí. 😀
A taky nálož léků na zánět hrtanu. :(

estrellita
9. lis 2009

madli: tak dnesni udalosti jsou mene optimisticke nez vcera, teplota klesla, i kdyz jeste ne por cover line, ale cekam, ze zitra to prijde. ale aspon si muzu rict, ze jsem mela cyklus 28 dni 😅

estrellita
9. lis 2009

mil: ja jdu na krev zitra, tak se bojim, aby zas bylo vse ok. ale snad jo🙂

des
9. lis 2009

mil: jestli je ten zánět v hrtanu tvůj, tak teda nezávidím, to se bude asi blbě učit, když nebude hlas☹...se mnou si dneska pohrává dost divnej kašel, tak půjdu dneska na plavání zkusit, zda to myslí vážně 😅 To by asi v práci měli radost - měsíc před mateřskou a nemocná 😒

herminka
9. lis 2009

Des, Ty jsi jak můj muž, léčit nemoci na bazéně 😀

des
9. lis 2009

estrel: helet, to taky neni k zahozeni...kdybys vedela, jak furt nekde resim, ze termin dle MS je absolutne vedle a o tri tydny driv, nez ten korigovany dle UTZ!! 28 denni cyklus je fakt paradicka!! 😉 Na krev budu drzet palec!

hermi: 😀 Kdyz oni tam maji teplo: voda 27 °C a okolo je snad tricet (chodi tam na kurzy i uplne maly deti). A cejtim, ze zada to potrebujou kasel nekasel 😅

moni1412
9. lis 2009

fuha, baby, sa mi slinky zbiehaju kym som docitala, o tej svieckovej 😀 no moj manzel stale vychvaluje "mamickinu", takze som doteraz nenabrala odvahu ju prebit, ale ked ste sem uz tolko receptv dali, asi ju skusim urobit.... 😉 nech som aj ja za hviezdu.... des, ako presne si ju robila? nieco specialne si pre to urobila? ci klasika? 😀

bolo mi za vami smutno, ale nejak som nic nestihala v poslednej dobe.... ak ma este prijmete medzi seba, rada by som k vam obcas nakukla a pokecala 😕

milmic
9. lis 2009

Des: zánět je můj a vzhledem k tomu, že minulý týden jsem nakazila úspěšně mého milého, bude mít zánět asi taky. : 🙄
Zatím mě jen bolí v krku už dva týdny, žádný drama se ještě nekoná. Tak snad to nebude tak zlý.... dokonce i mluvím, i zpívám (když chci teda)

madlisek
9. lis 2009

Dobre ranko 🙂

Estrel, to je skoda, ale jak pravi Des, cyklus 28 dnu neni k zahozeni 🙂 No pockame zitra, jak se to vyvine!

Ja se priznam, ze jsem si taky trochu hyckala nadeji, ze mozna, jako ostatne kazdy cyklus od te doby, co merim a tudiz tam je mikroskopicka sance 🙂 Ale teplota se netvari, tak se neda nic delat a budu muset pockat, az se opravdu budem snazit 🙂

Des, takovy teploucky bazen bych si taky dala libit! 😵

Moni, urcite nakukuj, drzime ti tu misto! 🙂

estrellita
9. lis 2009

madli: hihi, to je jak v kine 😀 ale je fakt, ze se na kazde to ranne mereni tesim, vcera jsem se uplne vecer zhrozila, prootze jse nemohla najit teplomer (byl pod polstarek 😀) ale to zdeseni bych vam prala vedet, proste zavislost jako kazda jina 😅

ale jo, ja jsem rada, jen kdyby tedy zitra ta MS prisla, takze zas nechci rikat predcasne, ze mam 28 DC.

moni, jasne, u nas mas porad dvere otevrene 🙂 ja musim rict, ze je mi vzdycjy tak dobre po dusi, kdyz s vama pokecam 🙂)

herminka
9. lis 2009

Des, když máte tak teplý bazén, to potom jó 🙂

Estrel, taky jsem závislá 😀

madlisek
9. lis 2009

Ja se taky pridavam do klubu zavislacek 😀

andelka
9. lis 2009

Já chcu též měřííííít 😀 😀

dočetla jsem vás, uf - ale klasika, už zas nevím co jsem komu chtěla a grafy mi nešly najet, zkusím později. 😅

hermi: Jsi zlatá - zelená bude super 🙂

madlisek
9. lis 2009

Andel, tak aspon napis co je u vas noveho 🙂

madlisek
9. lis 2009

Tak timhle se muzu uklidnovat, kdyz se mi nebude chtit jit cvicit 😀 http://www.novinky.cz/zena/zdravi/183824-prilis...

herminka
9. lis 2009

Andělko, neboj, měsíc se s měsícem sejde, malé bude na světě, a za chvíli bude zase potřeba měřit 😉 Ještě mě nepozlacuj, nevíš, jaké vlňáčky budou! Doufám, že budeš souhlasit s tím, že Ti je jen upletu a Ty si je pak sama nalanolínuješ - budeš to určitě potřebovat dělat častěji a mně by tu lanolín zbyl.

andelka
9. lis 2009

Madli: Nového? Já nevím, asi skoro nic. Snad jen, že už máme vyřízený úvěr na byt, tento týden ještě budu posílat žádost na SFRB o půjčku. A objednala jsem si z netu těhu tričko a pás s tlapičkama, tak snad to bude ok. A přišlo mi objednané DVD Chaloupka na vršku, super večerníček pro mě i veverku 🙂

Hermi: I snaha a úpmysl se počítají 🙂 Jasněže, lanolin si koupím, už jsem se na to dívala, jak se to udržuje a tak.

Jo a roste mi bříško. Teda na fotce to není poznat, ale když na něho šaháme (s mužem skoro furt), tak je odsposa jakoby oblejší a tvrdší. Tak doufám, že mimi dobře roste a je v pořádku. Na kontrolu jdu až na konci listopadu, den po mém svátku.

madlisek
9. lis 2009

Je, Andel, to je super s tim briskem 😵 A s tim bytem taky, pekne se vam to rysuje! Vecernicek Chaloupka na vrsku neznam, hned jsem se zeptala strycka Googla a vypada to moc pekne, loutkove mam moc rada 🙂 Tak at se vam s veverkou pekne kouka 🙂

tiburcia
9. lis 2009

ahojky....

madli díky za krásnou podporu pro necvičení, hned je mi líp 😀 😀

estrellita
9. lis 2009

madli: super odkaz 😀 😀

milmic
9. lis 2009

Ahojte princezny,
tak se musím trošku pochlubit, byli jsme vybírat prstýnky a vybrali jsme:
http://www.snubni-prsten.cz/detail/298001-001_t...

Anděl gratuluju k rostoucímu bříšku, to je paráda. 🙂

tiburcia
9. lis 2009

mil máme hooodně podobné, jen širší a já tam mám kamínky...takže výběr moc chválím 😀 😵 😵

sice jen černobíle:

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

estrellita
9. lis 2009

mil: moc hezky 🙂 to jsou taaak krasny starosti 🙂 pak je krasn yvzpominat 🙂)

andelko: pozdravuj veverku 🙂

tiburcia
9. lis 2009

estrel mě po svatbě bylo tak strašně líto, že už nemám co vybírat,zařizovat.....tak se aspoň těším, že se vyřádím na mimi 😀 😀

milmic
9. lis 2009

Taky si užívám tu dobu před svatbou.
Takové pěkné očekávání. 🙂 O víkendu jsem zkoušela to naše oznamko ještě opálit svíčkou aa vypadá to luxusně, tak zase mám prácu. Opálit všechny oznamka a pozvánky, ještě ani vývazky nemám došité, mám jich ale 15 z 40. 😀

tiburcia
9. lis 2009

jjo užívej, budeš na to fakt vzpomínat 😉 no já jsem nadepisovala dvě stě obálek a ještě dozadu lepila voskové pečetě 😀 😀 fakt zážitek 😀 😀 😀

madlisek
9. lis 2009

Taky me to moc bavilo 🙂 Zpetne nevim, kde jsem pri praci a skole nasla cas toho tolik udelat, ted mam pocit, ze nezvladam ani tu samotnou skolu 😒

tiburcia
9. lis 2009

madli asi tak...já plánovala svatbu, do toho dodělávala školu, dodělávala práci v práci (končila jsem tam a předávala to) a státnicovala jsem dva týdny před svatbou 😀 😀 😀 jo kde jsou ty časy....

teď nestíhám ani polovinu 😅 😲

milmic
9. lis 2009

Tib, máme to podobně. 🙂
Mám tu flétničku, končím školu, v květnu/červnu státnice, 17 .dubna svatba, do 20.dubna odevzdat diplomku....

Takže to bude ještě funny, ale snažím se co nejví věcí udělat ještě ted no. Třebas máme ty prstýnky, šaty mám, oznamka už jen dodělat, vývazky dodělat..... nějakou tu dekoraci možná.... zatím jsem na tom v pohodě. ufff