• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Jo Andel, to by bylo dobre :slight_smile: Tak snad :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, u nas Anezku naopak manzel prosazuje :slight_smile: Ja bych chtela Verunku a Anicku, ale treba na tu Anezku nakonec taky dojde, kdyz prej budeme mit ty 4 deti :grinning:
12. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pro muže je Anežka pěkná neutrální, líbí se mu. Ale u něj vede Helena, což by u mě neprošlo. Takže na Anežce jsme se shodli. Kluk není ještě jasný, čekáme na knížku od Knappové, mám ji rezervovanou v knihovně, ale jsem čtvrtá v pořadí, tak do jara ji snad získám :sweat_smile:
12. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzovi se taky libi Helenka :slight_smile: Zaujala ho po filmu Zelary, tam byla ta mala holcicka Helenka :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

jéjda Cir, no uteklo to :grinning: :grinning: :grinning: tak na ni budu myslet :wink:

andel to víš, já jsem vždycky mimo proud, takže můj tip na kluka zůstává :wink:

jinak jména máte vybraná moc hezká :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib, co v praci dneska? Vypada to uz trochu lip?
12. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dneska bylo líp :wink: asi to na mě včera všechno nějak padlo...dost jsem o tom přemýšlela a zase si to v hlavě urovnala, proč to dělám, jaký je můj cíl atd...a fakt bylo líp :wink:
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, jsem zvedava, jestli tvuj pocit vyjde...ja jsem ho mela pomerne intenzivni dlouho, az mozna 14 dni pred rozhodujicim ultrazvukem jsem si rikala, ze to prece klidne muze byt i holka, tak jak je mozny, ze jsem o klukovi tak presvedcena...no a moje kamoska, co otehotnela cca 6 tydnu po mne, tak od zacatku vedela, ze to bude holka a ja jsem ji rikala, ze mam pocit, ze bude mit to opacne, co ja - cili po tom nasem utz jsem ji psala, ze to ma lozene...no a taky ze jo :slight_smile: Ale je fakt, ze je to furt jen 50 na 50, to nejsme zadne vedmy:grinning:

Já už vím, co bychom mohly napsat Cir do porodky: ať s tím porodem moc nekvaltuje, když má být maminkou až na jaře 2010 :grinning: No každopádně věřím, že touhle dobou už to má zdárně za sebou!!
12. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin sranda s tym snom, no :grinning: :dizzy_face:

andel a uz mas termin na utz okolo toho 20.tt? :slight_smile: no nam tipovanie pri Deniskovi nevyslo, tentoraz uz hej :grinning: uplne ine tehu prezivam toto druhe..... mozno aj preto sme si to mysleli :wink:

des dufajme ze uz je malinky na svete, ved od vecera..... snad hej :wink:

char no ked to ma pomoct tebe a babätku......drzim palce aby ste boli ok :wink:
12. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andělko, mohla bys Cirru napsat nějak opatrně, jak jsou na tom? Že na to čeká celá slepičárna i my tady :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, cirr taky sleduju :dizzy_face:

holky malej uz krasne chodi, furt se culi a kdyz kasle, dava si packu pred pusu :grinning:
12. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to ho mate super vychovaneho :slight_smile: Aer, napis tu adresu do IP :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim, jak k tomu doslo, ze to dela...:sweat_smile: ale je to drsny, vzhledem k tomu, ze je mu 13,5 mesicu :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer asi ho vychovávají slušní lidé :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, holky, cirrus? tak to budu drzet palce :slight_smile:

andelko: tak snad budes polsem dorych zprav :slight_smile:

elit: a kdy mela cirrus termin??

aer: ten je krasne vychovanej :dizzy_face:
12. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
deen moc ti to na fotkách sluší :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: mě se líbí 11 :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, a Andělka taky nic... máte někdo číslo na Andělku, aby napsala Cirru? :grinning:
13. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: nn, bohuzel nemam. ona se nam snad brzy ozve :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dee: ty jsi byla fakt krasna nevesta a mas uzasny brisko! moc se mi libi kdyz ma holka jen to brisko.

jinak zdravim vsechny a jsem taky zvedava co ta cir

ja jsem 25DC a vypada to se mnou vselijak
13. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: jak vselijak?
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak krvaceni od ovulace uz me neprekvapi...utrogestan vezmu az to fakt bude neunosny, od pristiho cyklu zkusim ten gynex nebo drmek. chci to zkusit upravit prirodne.

no a zbytek se ukaze pristi tejden :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, už máš ten gynex koupenej? Jestli jo, tak užívej 3x denně 3-4 kapky 3 týdny, pak týden pauza. Další "cyklus" zvyš na 5-6 kapek a třetí zase o kousek víc.
S drmkem neporadím.
13. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda řeknu vám, že mě včera ta šestihodinová porada docela zmohla :sweat_smile:

hermi, já jsem zatím nebrala nic, jestli se nepletu, tak warfarin přechází přes placentu, tak by mi ho stejně dát nemohli :unamused: od teď až do porodu budu píchat fraxiparin a po porodu budu 2 měsíce brát warfarin (protože ten nepřechází do mléka) :sweat_smile:

ale manžel se pochlapil - nesnáší injekce a nemocnice, ale sám se nabídl, že mi to bude píchat, když bude potřeba :dizzy_face:
13. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je stejně úlet, že si ještě nejmíň 4 měsíce budeš denně píchat injekce :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit, úlet to je, ale zase na druhou stranu třeba diabetici to musí dělat celý život... proti tomu jsou 4 měsíce prd :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem se dočetla, že ta mutace je u nás hodně častá, že ji má hodně lidí (desítky procent, viděla jsem různá čísla v rozmezí 20-70%), akorát o tom většina z nich neví, protože se to nikdy nevyšetřovalo... jediná šance, jak to zjistit, je buďto po trombóze nebo když to má někdo v rodině a nebo třeba po 2 potratech, když to doktora napadne :sweat_smile: takže mám svým způsobem štěstí, že se to u mě už aspoň ví :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: gynex este nemam
koupim ho pristi tejden
13. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. :slight_smile:
Jdu se sem jen pochlubit, že jsem ode dneška velká řidička. :sunglasses:
Byl to boj, totálně jsem zprasila parkování, ale jízda byla luxusní. :sunglasses:
13. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: GRATULUJU!!!
13. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar to mě moc mrzí, ale co člověk nadělá že? :unamused:

Mil moc gratuluju :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek