Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
23. lis 2009

mil: na teplodmovacke upravy se strasne tesim 🙂 doufanm, ze do 3 tydnu budeme mit vsechno v byte nove 🙂 uuuuu, uz aby to bylo 🙂 ale uz aspon nechodime po igelitech a do pokoje uz taky vstupujeme normalnima dverma a ne prvne igelitem a az pak dverma, az mi to prijde divne 😀

estrellita
23. lis 2009

tibi: 😀 😀 jsem rada, ze se ti libi 😉

andelka
23. lis 2009

des: Ty pletené věcičky jsou úplně úžasné, nádherné 😵 Šeřík bude úplný manekýn 🙂

estrel: No, podle plánu - plus minus. Ale tohoto jsem se bála nejvíc, protože nevíš dopředu, jestli ti to schválí, nevíš, jak dlouho to bude trvat a pod.
Moc se těším na fotky vašeho nového bytečku, za 3 týdny už to bude jo? Tak to je za chvilku - taky k vánocům 🙂

andelka
23. lis 2009

tibi: womenzone jsem tuším několkrát viděla, jak mi někdo posílal graf v tom. A kopla bych to do ... to si dám radši práci pochopit WK, ono to zas tak složité není.

milmic
23. lis 2009

Estrel.... no když jsem sestavila tu kuchyn a ted všude skládala hrnce a do prosklené skřínky čajovou soupravu a kytičky... jééé, já jsem si to užívala. Jen škoda, že v kuchyni máme dost tmu a nemůžu tam mít živé kyti. Před oknem totiž máme merunku velkou jako stodolu....

estrellita
23. lis 2009

andelko: zaklad bude do 3 tydnu, jen pak jeste nechame dodelat par kusu nabytku (pracovnu a jednu skrinu na zed do obyvaku) a nemame hotove vnitrni dvere, ty budou az v lednu. ale uz tam budeme normalne zit a vetsina veci bude 🙂 tak vam to pak nafotim 😵 a v lednu, az to bude uplne vse, tak udelam dalsi fotky 🙂

Vanoce v novem 😵 jeste kdyby byl nejaky ten jiny darek 😵 😀

moni1412
23. lis 2009

des ja som neodpisala?! sorracik 😅 mam velku chu na pedagogiku, presla som rozmyslanim o roznych podobnych odboroch, ale predsa len zvitazilo toto. bud predskolsku alebo prvy stupen ZS.... 🙂

mil to vyzera uzasne..... pises ze do buducej spalne a kuchyne? kedy sa stahujete? 😉

des tebe taaaaak zavidim ze uz si 31.tt....a ostatnym tiez co sa uz blizite.... chcela som si toto tehu uzit brusko, tesit sa z neho a tak, ale ako zacali tieto problemy, mam taky strach ze by som uz chcela aby bola malicka na svete a v poriadku 😒

estrellita
23. lis 2009

ale jinak nas jeste ceka vyber koberce do predsine, svetel atd., ale na to se moc tesim 🙂

aerin
23. lis 2009

jeeezis, vy jste dneska ukecany😅

andelko, krasny 😵

estrel, moje telo teda naprosto kasle na to, ze by teplota pred ovu mela byt ta nejnizsi😀 vsak koukni😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

a holky, prave jsem dokoukala Podivuhodny pripad Benjamina Buttona (nikoli poprve, uz jsem to videla).....a samozrejme jsem to ukazkove orvala, jak se na tehuli slusi a patri 😀

moni1412
23. lis 2009

estrel tak to su take prijemne "starosti". 🙂 ja som sa v takychto nakupoch vzdy vyzivala.... 😀 teraz rozmyslame nad stolikom pod ntb a kniznicou, malemu detsky kutik nejaky chceme a taaaaak sa tesim na to vyberanie 😀

milmic
23. lis 2009

Moni, to je u nás doma na dědině.
Tam bydlím s tatínkem ted a v létě se k nám přistěhuje i můj milý, v té dobé už tedy manžel - teoreticky. 😎
Zatím jsme doma dělali nějaké stavební úpravy a ted jsme koupili nábytek do kuchyně a nábytek do mojeho pokoje - naší budoucí ložnice.
Zatím jsem s milým přes týden na bytě v Brně kvůli škole a on tu má prácu. No za půl roku cca se stěhujeme k nám domů, tak budeme pár let bydlet, protože potřebujeme našetřit na auto a mna domeček. A až našetříme, tak si koupíme domek k rekonstrukci, no ještě uvidíme, jak to vyjde.
V bytě právě bydlet nechceme, to by mě asi zabilo, jsem vidlák a čouhá mi hnůj vod bot. 😀

lucitee
23. lis 2009

aer: kdy jdes k doktorovi?

aerin
23. lis 2009

luci, za dlooooouho☹ az pristi ctvrtek, 3.12., to budu presne 6tt+0 (tuk tuk) 🙂

lucitee
23. lis 2009

aer: chapu ze se cas vlece 🙂 ale dockas se a uvidis bublinku! je ti dobre?

jinak zdravim vsechny, pardon ze jsem nepozdravila

andelka
23. lis 2009

aer: Aspoň už bude srdíčko 😉 A rychle to uteče 🙂

estrel:Aer má pravdu, mně teplota před ovu neklesla snad nikdy. Zas to tolik nezkoumej.

aerin
23. lis 2009

mil, mate to moc krasny....a veliky😀 (jako fakt, to neni vtip) tenhle nabytek mam hrozne rada 😵

luci, docela jo...akorat potrebuju porad jist 😅 boli me prsa a mam taha me v podbrisku, hlavne po nejake i minimalni namaze...a protoze jsem priposrana, radsi nic nedelam 😀

aerin
23. lis 2009

andelko, myslis ze bude? mne se to zda brzy, ale mudra prave do telefonu taky rikala, ze uz by mohlo byt...🙂

des
23. lis 2009

estrel: no nejak se to povazlive nachyluje 😀 Pripraveno jeste uplne nemame, chybi mi furt vetsina plinek, postylka je zatim jen vybrana, ale jeste neobjednana, kocarek uz aspon objednany, ale prebalovaci pultik uz mame vymysleny, vanicku a pujceny kyblik na koupani mam...no a pak asi deset kilo oblecku z Aukra, z nichz patrne pulku ani neoblikne, jak jsou mrnavy, ale jak se rika - nekup to, za ty prachy 😀 A na Beremese jsem udelala misto svatebniho listu vanocni s kupou potrebnych veci, tak doufam, ze se nam neco sejde k Vanocum 😉

moni: tak to sis vybrala zasluzny obor!! Je to urcite namahava prace, ale myslim, ze kdyz se toho nekdo ujme s nadsenim a laskou, tak to jsou fakt lidi k nezaplaceni 😉 Budu moc drzet palce, az prijde na vec...ted hlavne, aby bylo s Lenickou vse v poradku, ale ja myslim, ze ted budou Vanoce a pak uz jen par tydnu utece a bude tady, ani se nestacis strachovat 😉

andelka
23. lis 2009

aer: Mohlo by být 🙂 Já jsem byla v 5+0 a nebyla ani bleška vidět, jen váček, ale ty už budeš dál, tak na tom budeš líp 🙂 A dělej jen to, na co se cítíš, řiď se intuicí a dělej věci podle sebe, nepřepínej se.

des
23. lis 2009

andelka: diky😉 Já myslím, že to bude nejkrásnější miminko 😀 😀

aerin: strašně se to vleče....jak jsem tu už jednou psala, doba mezi řekněme 5.-10. týdnem je nepoměrně delší než mezi 20. a 25., to je moje soukromá teorie relativity 😉 A kolikátý týden budeš? Já viděla srdíčko 7+0, předtím ten týden byl snad jen váček...už nevím přesně 😅

milmic
23. lis 2009

Aer.... no velký to vypadá, ale není to až tak velký. 🙂

moni: co sis vybrala studovat, to dělám. 😎 Oboje. Jak národku, tak předškolní děti. Držím ti palec, je to někdy pěknej masakr. 😀 Taková 4.,5. třída......... ehm. To za nás nebejvalo tak divoký.

aerin
23. lis 2009

des, no prave ze budu 6+0, takze se mi to zdalo divny, ze rikala, ze uz bude 😅 no kdyz ne, tak nevadi, bude priste🙂

herminka
23. lis 2009

Des, Ty mě vždycky dokážeš dostat - "vycházka kolem benzinky a kolejí, inverze hnusná a výhledy taky" 😀 Vložila jsem na picasu pár fotek ze včerejška, nahoře bylo fakt hezky (i když dost vyfukovalo). Tvoje tchyně je strašně šikovná!

Tibu, mám zkušenost jsem s FF a myslím, že by se v něm dalo orientovat i bez znalosti angličtiny, Len ho má na svých stránkách merenibt.xf.cz popsaný pěkně.

Andělko, máš moc pěkné věci v albu - a bříško skoro žádné 🙂

Mil, chápu to dobře, že do práce budete jezdit s mužem do Brna? A jak to máte vlastně daleko?

Aer, neboj, do prohlídky u dr. Ti to uteče. Nepřepínej se, pokud sena to necítíš.

milmic
23. lis 2009

Hermi.... můj skoromuž bude zatím jezdit do Brna, cca 50km. 😒 Já budu hledat práci u nás. Původně jsme mysleli, že aj můj milý si bude hledat prácu u nás, ale kvůli tej krizi je to ted trochu divoký.
Takže já budu doufám pracovat někde u nás, do Brna NE! Učit brněnský děti je za trest. 😀

aerin
23. lis 2009

mil, to si vezmu osobne 😅

milmic
23. lis 2009

Tak já frčím do jedné školky..... večer sem zase mrknu.
Bude to masakr, tahle školka je v centru Brna - takovej velkoodchov. Dobře vychovaný dětičky. 😀
To bude zase zamračenejch sluníček. 😀

andelka
23. lis 2009

des: Teorie relatiity funguje 😀 Taky mi to utíká čím dál rychleji. No a ty - nedávno jste byli se Šeříkem na vodě a za chvilku ho budete mít doma v celé jeho kráse 😉

aer: Když nebude teď, bude příště. On to má každý jinak. A dávej na sebe pozor, těhulko naše nejčerstvější 🙂

Já jdu asi za 14 dní na hospitaci (náslechy) z toho pajdáku. Máme domluveného nějakého mladého dějepisaře na SPŠ, tak to chcu vidět. Třídy plné kluků. 😅

moni1412
23. lis 2009

des snad mas pravdu, vo svetkom 😵

mil tak my byvame v byte dva roky a doteraz som si nezvykla.... som tiez z dediny a nie je to pre mna... uz sa pomaly rozhliadame po domceku..... a co sa tyka ucenia - mas pravdu... dnesne deti su uplne ine ako sme boli my.... 😒

aer neboj, utecie to.... budeme cakat spolu, mame v ten isty den 😉

andelka pekne mena mate vybrate pre drobceka 😵

herminka
23. lis 2009

Mil, 50 km není taková hrůza, ale jezdit tak každý den taky není nic příjemného. Můj tatínek jezdíval denně do práce 70 km tam a 70 zpět (vlakem se 2-3 přestupy) a ke konci už ho to dost štvalo, není divu.

Andělko, četla jsem "za 14 dní jdu na hospitalizaci" a lekla jsem se, co se děje 🙂

herminka
23. lis 2009

Manžel by taky nemohl bydlet v bytě 🙂