• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Des, díky za optání, Komářátka jsou hodná a příští úterý se snad už uvidí, jestli jsou kluci, holky nebo mix :grinning: Zatím do ničeho nedloubou.
Minulé pondělí jsem si na tebe vzpomněla, byla jsem na služebce v Kladně :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty kuřáky taky nesnáším a v restauracích obzvlášť. Hadry smrdí, vlasy smrdí, člověk to musí dýchat, je to hnus.
1. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin a už ti roste bříško?

Já si nedovedu představit, že bych do toho svojeho tělíčka vměstnala jedno dítě, natož dvě. :grinning:
Až budu těhotná, tak bude bříško bříško bříško, a někde mezi tím možná i já. :grinning:
1. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: ty blaho to to leti...fakt 3 mesice

ja se prave rozhodla ze udelam v lednu narozeninovou oslavu, nikdy jsme nic takovyho neudelala, tak se zacinam tesit .-D
1. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, vzhledem k tomu, že znám Aerin i osobně, vidím v barvách, že před porodem bude jako obrovskej balón s nožičkama :grinning: :wink:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nerekla, ze mi to nevadi, nebo ze mi to dokonce "neprijde", ale vzhledem k nedostatku nekurackych restauraci se neda nic delat, kdyz si chceme zajit na veceri

rekla jsem jim, ze chceme stul pro dva v nekuracke sekci ten nejvic zastrcenej
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, myslis?:grinning:
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer,
my taky trpíme nedostatkem, ale vždycky musíme najít nějakou, kde je na to spolehnutí.
A už jsme dvě našli, takový hezký a fajně tak vaří. :slight_smile:

Kde ty vlastně v tom Brně bydlíš?

El.... budu na tom asi podobně. :grinning: aer osobně neznám, ale podle fotek vypadá jako drobec. :grinning:
1. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, no to si piš, mám pupek takový, že se ani neodvážím ho hodit do alba :grinning:
1. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My chceme eirinin pupeeeeeeeeeek!
1. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, jó, to znám. Strašně jsem se těšila na svatbu, až se odstěhuji k manželovi, protože u rodičů pod námi bydleli silní kuřáci, kteří si byli schopni zapálit na balkoně ve 2 v noci. V zimě kouřili na WC. Domluvy nepomohly (mohli jít třeba kouřit na balkon na chodbě, ale to holt bylo o pár kroků dál). Asi před půlrokem se odstěhovali :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no ale je to fakt pupek, tomu se nedá říkat bříško (rozhodně ne v 15tt).. ale jsem šťastná, že ho mám :dizzy_face: tak až dorazím domů..
1. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ech, nevšimla jsem si nové stránky a jsem mimo mísu, pardon :grinning:
1. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Jee, Aer, zavidiiiim...davny casy jsou super, byli jsme tam jednou s muzem a kamaradama a pekne jsme si napucli pupky, bylo to super :dizzy_face: A s tou tetou je to dobra nahoda - aspon budete moct vse konzultovat ve stejne fazi :slight_smile: A s tou praci se neboj, nejak bylo, nejak bude

El, koukam na tvuj cyklus :unamused: Cim to muze byt, nevis?

Des, s tim autem :grinning: Nedavno s muzem rikali, ze ted kdyz mame auto uz vlastne nemame zadnou prekazku v dodrzovani vsech doporuceni z kurzu PPR :grinning:
1. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin, vždyť tam taky jsou 2 :wink:
1. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Madli, to bych celkem ráda věděla... Zítra jdu za léčitelkou, tak se poptám.
1. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, je tam vyloženě trend prodlužování? Není to jen jednotlivý úlet?
1. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hermi, doma na to mrknu, mívala jsem cykly kolem 40 DC, pak jsem otěhotněla, po revizi to jelo mezi 30-35 a teď zas tohleto...
1. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, ja jsem tam byla prave uz strasne davno, tak snad vari porad dobre :dizzy_face:

fotku pupku chci taky videt!:slight_smile:

mil, bydlim v Zabinach

jo a ta teta, no je to super, snad nam to obema vyjde...navic bydli v te vesnici kde babi, kam se budem pak stehovat, tak je to fakt super :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, takto je ještě lepší, prcci si pak spolu budou moct hrát :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a jeste vam musim neco rict, zhruba pred tim rokem a neco, kdyz jsem vysadila HA, jsem v ramci pripravy na mimi presedlala z bilyho peciva vyhradne na celozrny.....no a ja ho ted nejsem schopna jist:grinning: mam tu jednu nouzovou celozrnou kaiserku, tak si rikam, dam si, mam hlad, ukousla jsem si a letelo to do kose, zvedl se mi zaludek, oci se zalily slzama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takze vtipny, mimi si zada bily rohliky:grinning: chleba zvladam, takze se dneska stavim do kseftu aspon pro chleba :sweat_smile:
1. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, tak já taky za období nevolností do sebe nedostala nic celozrného. Jedla jsem rohlíky nebo kupovanou vánočku :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to je dobry, treba to bude nejakej obecnej jev:grinning:
1. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tak jsem tu... dopoledne jsem byla na hematologii, výsledky naprd :pensive: takže mám dost blbou náladu :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....

chaar to je mi líto...snad se to spraví....

já jsem teď dorazila z práce a vyrážím na vánoční koncet,tak se těším :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, nevím, zaprvé jsem dostala železo, protože jsem chudokrevná... no a zadruhé to vypadá, že ty injekce nestačí, krev mám naředěnou správně, ale jedna hodnota je pořád hodně zvýšená a to by být neměla, takže za 3 týdny kontrolní náběry a asi mi budou zvyšovat dávky :pensive: nemluvě o tom, že kvůli té brzké kontrole si budu muset pořád píchat injekce někde kolem šesté ráno, což je docela blbá hodina :unamused:
1. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar musí to být těžké, nevím, jak bych se k tomu postavila já, ale děláš to všechno pro miminko a to se ti vrátí, uvidíš :wink: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, já vím, ale bylo toho dneska nějak moc najednou :pensive: navíc blbě spím, protože když jdu spát po půlnoci, tak mě budík na injekci budí z hlubokého spánku, mám to takový roztrhaný a pak jsem celý den jak zmlácená :frowning2:

jo a ještě jsem byla v obchodě, protože mamka mi chce k vánocům dát šicí stroj, tak mi v cenové relaci do 10 000 nabídli 3 modely - jeden za 4, jeden za 7 a jeden za 9 - výběr jak noha :unamused: takže teď hledám po netu...
1. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil tak nad tym ked nejaky fajciar povedal ze ho nefajciari obmedzuju alebo sa citi utlacany, som sa len zasmiala.... to nemoze zdravy clovek povedat :grinning: alebo nech nefajciari chodia do inych restik ako tych kde chodia aj fajciari ked im to vadi :grinning: no niekedy sa da len hlavou pokrutit nad takymito vecami :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to přijde hlavně hrozně zbytečné :unamused: dneska jsem šla do nemocnice a na střední zdravce měli zrovna přestávku - a všude byly hloučky holek (a v jednom případě i učitelek) a rychle tahaly z cigár, aby to stihly... vždyť to je tak zbytečně omezující :sweat_smile: a navíc drahé :angry:
1. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek