Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
2. pro 2009

no já mu to řekla, ale začala kolovrátková logika 😀

herminka
2. pro 2009

Aer, to je pěkné, že Ti dr. padá na den výročí 😵

Anastázii žádnou neznám, ale říkala bych jí Anička nebo Stázi. Jo, a moc se mi líbí jméno Ludmila (je to moje i manželova maminka), jsem nějak na ta "starší" jména, či co 🙂

Ech, ti kuřáci 🙄 Ale nechci je házet do jednoho pytle, někteří ohledy berou.

lucitee
2. pro 2009

aer: tak to bude krasny vyroci, to je super kdyz osud takhle caruje, to mam rada! Musis zejtra referovat co u doktora. Je mi lito ze ti je blbe

tiburcia
2. pro 2009

ahoj holky....no krásné jména máte....já mít Zachariáše nebo Timeu, tak jsem v sedmém nebi 😵 😵 😵 jenže my máme blbé příjmení - je to jméno, takže se k tomu špatně hledají .... tak sem se aspoň vyřádila na holkách...ale kluk bude mít české...

jinak o akceptaci jména po xx příbuzných bych mohla napsat knížku...všichni si myslí že dáme Jaroslav Vladimír 😀 😀 😀 no myslet si to můžou 😀 😀 😀

madlisek
2. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Zase jste toho nakecaly, nez to clovek docte, tak mu vystydne caj 😀

Estrel, vitam zpatky a myslim na vas, at se brzy zadari!

Daniela mame taky v uzsim hypotetickem vyberu 🙂

Holky, vcera byl v tv nejakej dokument o tom, jak moderni clovek je desne mekky, ze v minulosti byli lide mnohem drsnejsi. A v jedny chvili tam rikali, jak si chlapi ted mysli ze jsou desne cool, kdyz jsou s manzelkou u porodu a nechaji si tam drtit ruce, ze v minulosti pry chlapi byli mnohem vic hard core. A ukazovali tam i nastennou malbu nejakych Azteku ci ceho - znazornovalo to porod. Byla tam rodici zena, pak nejaky dva panacci, co ji jako pomahali tahat mimco ven a za tou zenou byl jeji manzel, ktery mel ke sve muzske pyse privazane dva spagatky, ktere v rukou drzela ta rodicka. Ze pry tim jak se zmitala a tahala za ty spagatky, tak muz vlastne prozival porodni bolesti spolu s ni! 😲 😲 Manzel se malem osypal, kdyz to videl 😀

tiburcia
2. pro 2009

madli byl rád že žije v 22 století co 😀 😀 😀 😀

jinak my máme jména Kunhuta a Krasoslav 😀 😀

tiburcia
2. pro 2009

madli byl rád že žije v 21 století co 😀 😀 😀 😀

jinak my máme jména Kunhuta a Krasoslav 😀 😀

estrellita
2. pro 2009

bre ranko madli 🙂
dekuju, snad jo, byla by ta nejstastnejsi na svete (jako vsechny, ze? 🙂

no to je dobry s tou nastennou malbou, to vecer reknu manzelovi 😀

tibi: jako pro ostraseni z toho, ze by vam do nich kecali? 🙂

mne se libi Ema, Mia, Sofie, Natali, Klárka, a spousta dalsih. jen pro kluka ne a ne najit nejake

elitera
autor
2. pro 2009

Hehe, Lišák se ptá, jestli už jsem si pořídila vhodnou šňůrku 😀

madlisek
2. pro 2009

Eli 😀 Musis si obstarat dve, aby to melo ten spravny efekt 😀

elitera
autor
2. pro 2009

se uvážě doprostřed a konce budu mít v rukách 😉

tiburcia
2. pro 2009

estrel jo jo....kdyby bývali věděli, co máme vybrané, tak je klepne 😝 😀 😀 a já nebudu poslouchat jejich připomínky, atd...takže si pak zvyknou 😀

tiburcia
2. pro 2009

eli...režný provaz, ten to udrží 😀 😀

tiburcia
2. pro 2009

škoda že tuhle tradici jsme nezachovali 😀 😀 😎

eirin
2. pro 2009

Madli, no to je boží s těma šňůrkama 😀 To mě teď fakt rozsekalo 😀 😀 😀 Ale to bych Komárovi nemohla udělat (a taky bych byla sama proti sobě, kdybych mu chudákovi nějak ublížila) 😀

estrellita
2. pro 2009

eli: auuuu 😀 😀
eirin: presne, si taky rikam, ze by to pak melo trvale nasledky a co ja potom 😀

madlisek
2. pro 2009

Mozna to delali jen zlejm tatinkum, za trest 😀 😀

madlisek
2. pro 2009

Eiri, krasna fotka briska!

chaarleene
2. pro 2009

tak jsem se včera večer docela bála, protože jsem měla pocit, že na mě něco leze... jak jsem teď byla 2x za sebou docela dlouho v nemocnici a tak, tak jsem se lekla, že budu chrochtat, ale vypadá to, že prasečina to nebude 🙂

tiburcia
2. pro 2009

chaar já potom co mi bylo minulý týden tak blbě mám pocit,že už ji mám za sebou 😀 😀 😀

estrellita
2. pro 2009

tibi, chaar, u nas byl zas nemocny manzel a to tak, ze poprve mel 3 dny vysoke teploty a pak OK, kasle do ted, takze mozna to ta prasecina byla. ja jsem to ustala s mensim bolenim v krku a unavou, takze mozna ji mam v lehke forme taky uz za sebou 🙂

eiri: koukla jsem na brisko a je moc hezky 🙂

estrellita
2. pro 2009

kdyz porovna andelcino brisko s 8 tt tehle slecny, tak je andelak tak 4 tt 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

si delame srandicky, co? 🙂 ale neboj, ono urcite brzy vyskoci 🙂

madlisek
2. pro 2009

Me prijde, ze ta holcina ma na prvni fotce bricho zastrceny a na druhy vystrceny 😀

herminka
2. pro 2009

Holky, vy mi dáváte s tou šňůrkou, neměla bych to srdce to manželovi udělat 😀

Kolegyně taky měla chřipku (opravdu regulérní chřipku s horečkou a bolestí kloubů), ale myslím, že jí nikdo nezjišťoval, zda to prasečárna je nebo není.

aerin
2. pro 2009

to je holka z "myho" terminu🙂 je hrozne drobounka a hubenoucka, co jsme se bavily, rikala, ze to je uz fakt hodne videt, ze to chteli tutlat do Vanoc, ale uz to nezakryje ani svetr, tak nevim... No ja budu v 17tt taky vypadat uplne jinak nez andelka 😅

lucitee
2. pro 2009

me to taky prijde jako blbost aby v 8tt mela takovy brisko, dyt realne to je 6tydnu od poceti a to je tak leda bijici srdce

herminka
2. pro 2009

Svého času jsem měla teorii, že vysoké holky mívají menší bříško a menší holky bříško rozměrnější, ale pozorováním jiných zjišťuji, že to tak není 🙂
Andělko, Ty nebudeš moc vysoká, ne?

aerin
2. pro 2009

holky mne to zas tak nemozny teda neprijde🙂 ja jsem zvykla chodit porad se zatazenym brichem, a ted jsem furt tak nafoukla a boli me bricho, ze uz jenom to ze ho nezatahuju, dela dost 🙂

herminka
2. pro 2009

Taky si myslím, že je ta holka spíš nafouklá, embryo to bude těžko, to má skutečně jen pár mm. Vzpomínám si, že jsme byli kdysi u známé, která byla taky těhotná jen pár týdnů, ale vždy byla drobná a šíhlounká, tak se mi na jejím bříšku zdálo "něco podezřelého" ještě dřív, než nám to řekli 🙂

estrellita
2. pro 2009

mne to taky tak nemozny neprijde, protoze mam kamaradku, ktera mela v 10 tt brisko jako nekdo v 6. mesici. proste nekohmu se zvetsuje deloha o dost rychleji. a souhlas aer, bricho uz se nemuze posilovat atd.