• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Tib, welcome to my world :grinning: Kdyz se rano dostanu k pocitaci a s hruzou zjistim, ze jste prokecaly 3 stranky, poleva me horko :grinning: Ale statecne se do toho obuju a nez mi vystydne kase ke snidani, prelouskam to :grinning:
3. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ani jsem si to neuvedomila, ale merim svuj jubilejni 20. cyklus :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Che, holky, vy nevíte, co je to DOČÍTÁNÍ - když se na AP jen přes noc nakecalo 6 a víc stránek :grinning:
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak ja jako spravna smiralka jsem AP docitala :grinning:
3. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je AP? :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, byvala diskuse o Attachment Parentingu :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Attachment Parenting - téma, který je v ekologičnosti a přirozenosti ještě o level výš, než tohle. Možná ho tu někde ještě najdeš, každopádně pipky (jsme) se přestěhovaly na vlastní server www.slepicarna.cz
3. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda AP nedocitam, na to fakt nemam, jen smiruju a vzdy par stranek zpet projedu :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, jako kurník?
3. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, Slepicarnu taky nedocitam, jen obcas nakouknu, ale spis do tematickych diskusi o latkovkach, noseni a tak :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte, proč nemůžu být aspoň chvíli bez nehod? :sweat_smile: stříkala jsem si do nosu vincentku, sprej se mi smekl v ruce, za¨píchla jsem si ho do nosu a jak jsem naředěná, tak ze mě teklo jak z vola :confounded: a jak jsem se lekla a viděla tu krev, jak mi kape na povlečení, tak jsem ještě ke všemu začala bulit :sweat_smile: :pensive:
3. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile: tak jsme zpet a zatim co jsem vas docitala, Vasik povesil pradlo :dizzy_face:

deny, to uz je fakt za chvilku! :dizzy_face:

jdu se umyt a pritulit, papa:slight_smile:
3. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar :confounded: holka, trochu opatrnosti :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar :frowning2:

Holky, co si myslíte o mém grafu? Podle teploty i bolesti bych řekla, že ovu byla spíš 12.DC.

Taky sem tam mrknu do slépek :slight_smile:

Aer, jak jste si to užili? :dizzy_face:
3. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Char, au! To by me nenapadlo, jak muze byt Vincentka zradna :unamused:

Hermi, ukaz graf.

Aer, povidej, delej nam chute :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, opatrně. :slight_smile:

Dneska to vidím, že půjdu zase brzo spát. Je mi nějak divně.... jako nějak blbě. :unamused:
3. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz vidim :slight_smile: No ma to byt posledni teplota pred vzestupem, to by bylo ten 11DC. Ale ten vsestup je jen o desetinku a ja dam spis na pocity, takze pokud byla bolest 12DC, verila bych tomu, ze ovulace byla az 12.
3. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha, tem ste tu mali dnes viac ako dost pozeram :slight_smile:

deena drzime palceky, ideeeees, ideeeeeees :slight_smile: :wink:

citam ze uz peciete na Vianoce? ja (teda my - tatino bude isto pomahat a mozno uz aj maly :grinning:, sa chyta do domacich prac.... ) tento rok asi len medovnicky a linecke, ostatne mi vraj da mamina aj svokra cosi....tak len aby bola predvianocna atmoska, ked mi chcu pomoct, som rada :dizzy_face:

antikoncepcia - hmm, tabletky zatial co som mala, mi nerobili dvakrat dobre, kondom - ten nemusime obaja, je to ine s nim, neviem..... rozmyslam nad vnutromaternicovym telieskom, tretie babo tak skoro nechceme, tak mozno byto aj slo... no uvidime pri kojeni ako to bude, co budeme moct :unamused:

chaar vidis...... koliecko do lineckych snubnym - to by ma nenapadlo :grinning:

a ten link co ste sem dali - siamske dvojcatka - ako vzdy novinari z toho maju halo..... rodina si nepraje medializaciu a aj tak sa k tomu dostanu :unamused: ale je mi ich luto.....po tom ako dopadli na SR posledne siamske dvojcatka :frowning2: to sme prezivali vsetci s nimi :cry:
3. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, snad to s dvojcatky dobre dopadne...ale musi to byt hrozne pro tu rodinu, byt takhle medializovani :pensive:

Deny, preju ti, at to stihnete vcas a jste na Vanoce doma s miminkem!

Mil, snad Ti rano bude lip!
4. pro 2009 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, me u tech siamskych dvojcat prekvapilo, ze tahle vada vznika 13 DPO

kamaradka kadernice jde dneska rano na cisare, jsem napjata jak struna
4. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, holky :slight_smile:

s tema dvojcatama je to smutny :frowning2:

luc: fakt? a jakto? napsali k tomu neco vic vedeckeho? as ije to geneticka zalezitost, vid?

jinak ja jsem se dneska probudila s peknym chraplakem, ale jinak mi nic neni.
4. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm... tak stahy večer přešly.... a stejně jsem se celou noc nevyspala... vstávám po dvou až třech hodinách a vždycky tak hodinu nespím... mám nácvik na kojení....

chtěli jsme jít s manželem dnes na vánoční trhy... a manžel že má rýmu... tak asi nepůjdeme.... ale jsem z toho smutná.. měli jsme jít už ve středu a pršelo.... dnes už jsem to obrečela... celý týden se na to těším...
4. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dee: neplakej, urcte pujdete o vikendu!! manzelovi udelaj cas s medem a citronem.
vzdyt znas chlapi, na rymicku umiraji!!!!
4. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám depku... co může dělat těhule před porodem... manžel mě nechce pustit samotnou do města a obíhat blok mě nebaví...kamarádky jsou nemocné... no je to naprd... a to se mám hýbat... ale kam?
4. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dee: a co rodice? nesli by s tebou?
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
deen zkus ho ukecat :wink:
4. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi je to aj tím nevyspáním.... navíc dokud jsem měla stahy byla jsem skoro v euforii... teraz mi přijde že mi ty hormony chybí....
4. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodiče obojí jsou 100 km odtud
4. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu ho ukecat.. nechci aby byl nemocný na porod..... :unamused:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek