• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
madli: tak ja stel nic, ale bricho boli, mam blbou naladu a mam chut na silene nezdrava jidla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze do noci to prijde.dneska jsem 14 DPO. tak max LF vidim na 15, coz se minechce, kdyz prvni cast cyklu mela 13. tak at je to hezky vyrovnane :wink:

ja si nepamatuju, jak jsem to mela pred branim HA :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, ja zatim taky nic, bricho neboli, ani jsem se neosypala. Ale mam radost, uz me ta moje kratka LF stvala. Tech tvych 15 dni bych brala hned :wink:
7. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? :confused:
No já jsem strašně zvědavá, co se ted vlastně stane.
A taky jsem zvědavá, jak dlouho potrvá, než......

Ale měřit zatím nebudu, abych se k tomu nějak neupínala. Navíc ted budou starosti s diplomkou, státnicema, sháněním práce, tak třebas se to nějak nenápadně upeče. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam oblicej jako pubertak, ale to uz od vysazeni HA (teda asi 2 mesice potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ja tech 14 :grinning: madli a snih zustal? :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, taky jsem zvedava, jak to u tebe bude, vzdycky je to napinave :slight_smile:

Estrel, ne, talo to, jeste nez to dopadlo na zem, ale vsichni tu z toho meli Vanoce :grinning:
7. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Madli já jsem tak napnutá, že bych nejradši okamžitě a střelbitě odms a čekala co bude... :grinning:
Zase to čekání....
7. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to je sparvym ze z toho maji Vanoce. treba my jsme jeste snih nevideli :slight_smile: jsme na suchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych tipla, že taky na suchu budem. :unamused:
Kor tady u nás na Znojemsku, tady je jaro půl zimy. :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, taky bych spis brala ten snih, nam tu od te doby, co snezilo, jen prsi a je nevlidno :unamused:
7. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: na MOrave urcite zasnezi, to my budeme mit prd, a vis, co zpiva Nohavica? :grinning:
7. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 cm sněhu. :grinning: :grinning: U muzea 3.

Estrelko, tož Morava je velká, přijde na to, kteró myslíš.
Jako u nás - těžko..... tu byl sníh naposledyyyyyyyyyy..................
3 roky zpátky.
7. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :grinning: kalamita nejvetsi :grinning:

toz to jo, ja to znam na Zlinsku a tam jsou vzdy zaveje :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož Zlínsko....
ale Znojmo! Všude prší/sněží/fouká a tady sušíme hubu.

Ale občas je to dobře, náš dům je starej, z kotovice.... kdyby přišla voda, spadneme jak domeček z karet.
7. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mil já jsem napnutá jako struna.....můj scénář před HA - vysoké horečky, křeče v břiše, pomalu mi nestačily vložky, tak jsem seděla na záchodě, průjem, zvracení, dvakrát jsem skončila na kapačkách v nemocnici, měla jsem to minimálně týden....teďka?? pohoda klid, dva dny :grinning: :grinning: :grinning: takže mám z toho dost noční můry....já to brala 10let :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib, hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů.
7. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: tak to at radeji zustane sucho :slight_smile:

tib: strasna to predstava :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás bylo v říjnu sněhu dost :grinning: a od té doby vlastně krásný podzim až doteď :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se ani nedivím, že se mi nechtělo přestat :grinning: ale už jsem se fakt rozhodnout musela...ale bojim bojim :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska mi přišlo z toho bess.sk dětské oblečení se jmény...mám to pro synovce a je to boží :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a nejake bylinky jsi tehdy zkousela,nebo ne? nebo kapicky? ja uz nevim, jak se jmenujou,ale pouzival aje moje mamka a vzdy se ji hodne ulevilo
7. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel já byla u nás ve zdraví v přírodě pečená vařená :grinning: :grinning: :grinning: dokonce mi nějaký homeopat sestavoval nějaký čaj...ale moc to nepomohlol.....bohužel zabrala až chemie....takže už teď panicky procházím servery a hledám coby kdyby...jediné co mě napadlo je Femigard...
7. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, gratuluji k rozhodnutí vysadit HA! Neboj, čočky chtějí jen cvik! Nosila jsem je před lety, ale teď bych si je asi zase nasadit nezvládla :grinning: To je blbé, že nemůžeš trénovat doma :frowning2: Před HA jsem měla krátké cykly (které se pak vrátily) a bolesti opravdu šílené, teď skoro bolesti nemám, a to díky tomu, že piju kontryhelový čaj, ten je fakt zázračný. Poradila jsem ho i kamarádce, která trpívala podobně. Kdybych ho tehdy znala, nezačala bych asi vůbec s HA.

Estrel, ten víkend určitě bude úžasný, týjo, užijte si to :dizzy_face: Hotel vypadá úchvatně!

Andělko, koupel rukou v odvaru z ovesných vloček jsi nezkoušela?

Madli, asi nejsme průměrná rodina - 30 000 za Vánoce rozhodně neutratíme. Ale manžel bude mít letos bohatého Ježíška - už asi 2 roky touží po nových běžkách a letos je konečně koupí (řekla jsem mu, že k tomu dostane už jen něco drobného, aby měl i překvapení). B6 na prodloužení LF? Píšu si! Ale teď s ní naštěstí už problém nemám - stoupla mi na 13 dní, ani nevím jak.

Estrel, my jsme sníh viděli v půli října - a byl to mazec :astonished:
7. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: ja mam taky cocky a na zacatku mi to neslo, ale dali mi je domu a ja trenovala :slight_smile: taky jsem si je nandavala tak, ze jsem si drzela spodni i horni vicko :slight_smile: trvalo mi to dlouho, chce to jen cvik., neboj se toho :slight_smile:

hermi: to je pravda, i u nas snezilo vpulce rijna, jene to je docela blbe nacasovani :grinning:
7. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se bojím. :frowning2:
Mluvila jsem s mým milým, z ničeho nic horečky 38,8, hlava, břicho, celkově je mimo. :frowning2: :frowning2:

Hned ráno s ním jedu k doktorovi, nejsem na bytě... :( Se bojím. :frowning2:
7. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tumáme všechny zkušenost s čočkama, nebo co?:grinning:

Estrel, joj, blbé načasování, ale prý by snad mělo nasněžit koncem týdne :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, neboj, teď je holt chorob hodně :frowning2: Držte se a ať je příteli co nejdřív dobře!
7. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale já se tak bojím. :cry:
Jsem doma a nemůžu na něj dohlídnout. :cry:
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumím :frowning2:
7. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: neboj, to bude chrika, mazel to mel taky tak, jedte k doktorovi, bude dobre!!!
7. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHjo, fakt se bojím. :frowning2:
Pardon za ty výlevy...
On už má dva týdny cosi v krku, prvý měl antibiotika, ted to má zas, dneska byl u dr. a má přijít zítra na krev, moč a výtěr z krku. No odpoledne prej z ničeho nic toto. :cry:

Já se vůbec o svoje blízký strašně bojím. Jsem asi hysterka, ale fakt se bojím. Táta má v rodině problémy se srdcem, takže ho furt kontroluju.....
7. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek